forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor kolor od prvog broja- LIBELLUS
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 149

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 03/03/2018 : 20:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Najbolje izdanje Zagora je tutto Zagor. To je to kako bi trebao izgledati strip. Nikakve tvrde korice po astronomskim cijenama i sl. Pravo kiosk izdanje sa normalnom cijenom svjetlosnu godinu bolje od bilo kakvih sranja koji su izlazili na našim prostorima a puno bolje je i od sadašnjih kiosk izdanja. Šteta da su došli samo do broja 235. Da extra Zagor tako izgleda nebi mi palo napamet uzimanje bilo kakvog drugog Zagora. Kolekcionarskog ili mega kolekcionarskog.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 03/03/2018 : 20:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

nije mi ni nakraj pameti da branim bilo kojeg izdavaca,svi oni imaju svoju racunicu u svezi izdavastva i sigurno ne radu iz entuzijazma,ali Libellusov Zagor je perfektno napravljen(izuzev u jednom broju kojem su napravili kao i Rep. gresku izbacivsi jednu ili dvije pasice),ali da je i takav skup je istina,ali me veseli da se cijena ne mijenja,imaju stabilan tiraz(400),i odlican ritam godisnji
rekao sam to dosta puta za mene je extra Zagor najdraze izdanje,koje nebi nikada proda,da me se pita prije bi LL odleprasa :)
ali eto,da dode neznam koji izdavac izdavat zagora nasla bi se mana, kakve smo picajzle postali da bi se usudili i reci na talijanski original izdanje da mu nesto fali ili da nije to to



Extra je i meni kad se sve zbroji najbolje izdanje.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/03/2018 : 00:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Onaj kome se sviđa a ima novaca uzeti će, onaj tko ima novaca a ne sviđa mu se, neće uzeti a onaj kome se sviđa a nema novaca, naći će deset razloga zašto to izdanje ne valja.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/03/2018 : 00:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Onaj kome se sviđa a ima novaca uzeti će, onaj tko ima novaca a ne sviđa mu se, neće uzeti a onaj kome se sviđa a nema novaca, naći će deset razloga zašto to izdanje ne valja.


Ja definitivno uzimam 53 i 54 knjigu, vrlo vjerojatno i dalje ;) ovo što sam imao prilike vidjet preko interneta kako to izgleda mi baš djeluje moćno, a uživo je sigurno još bolje


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/03/2018 : 00:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara
..ali Libellusov Zagor je perfektno napravljen(izuzev u jednom broju kojem su napravili kao i Rep. gresku izbacivsi jednu ili dvije pasice)..


Vjerojatno si mislio na knjigu 30 (SD Extra 22), nedostaje srednji red koji postoji kod Slobodne Dalmacije (iako je meni ta greška zanemariva):


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 04/03/2018 : 01:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Ma Libellus Zagor je ultimativno izdanje a kod ovih dezurnih pljuvaca je ocit fenomen tzv "kiselog grozda".

E to bih i ja bezuvjetno potpisao!

A ispod ovoga...
quote:
Originally posted by ZoranC

Eto, pa sad udrite po istini! Lakse bi mi bilo podnijeti kritiku onih koji imaju svih ovih 54 knjiga, nego onih koji nemaju nijednu, ali prezivjet cu.
stavljam drugi potpis i dodao bih još neku svoju sitnicu:
Primjetno je (pogotovo na ovom forumu) kako pretežno poneki dripci i balavci (samoprozvani profesori Zagorologije) koji su svoju kvazi “pamet” pokupili deceniju do dvije iza zrelijih ljubitelja Zagora, istu pokušavaju soliti onima koji su gotovo pa sve to odavno pročitali u mnogim drugim, gotovo već zaboravljenim izdanjima, govoreći o tu nekim modnim pojavama slikanja, te aludirajući na nekakvo gomilanje (a kao ne čitanje) ekskluzivnih pa i raznih drugih izdanja i tako te gluposti.

S toga, moj savjet:
Stisni guzove i pokupuj si sve što želiš, nitko ti brani, osim možda novčanika, pa radi s njima štogod ti volja!
Slaži ih u vrećice i pazi da ti se ne okrzne koji mikromilimetar (!), slikaj i postavljaj ih gdje ti volja, ljubi i grli ih, čitaj ih 24 sata i nosi sa sobom u wc ako ti godi, al’ ne pravi se pametniji nego što jesi, čačkajući po tuđim pragovima i ne drndaj po drugima koji ih kupuju iz svojih osobnih i individualnih razloga....

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/03/2018 : 06:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ako netko uočava manjkavosti koloriranog Zagora, to znači da je boljeg ukusa i boljeg obrazovanja od onoga tko to sve nekritički prihvaća halapljivo iščekujući novu turu; samim time, vrlo vjerojatno i većih primanja. Prema tome, načelno ne stoje primitivne primjedbe da su oni kojima se ovo ne sviđa zavidna sirotinja.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/03/2018 : 08:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@VALTER - po tvojim upisima bi se dalo skužiti da ti se možda ne sviđa ovo izdanje Zagora. Ili sam krivo skužio?

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/03/2018 : 09:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Pronicav si.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/03/2018 : 09:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala. Ali nije bilo teško.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 04/03/2018 : 14:34:32  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
evo da odgovorim editirano koji soli pamet gdje god se pojavi nesto na forumu,superheroj potlacenih i narodni heroj aka Ljiljan Vidic
nikog nisam ponizija kao sto ti to radisu u rukavicama,ali to je tvoj stil toboze "civilizirane komunikacije",lipo ako imas koga svog nazovi ga tim lipim imenima koje si pokupia tamo di jesi
nemam ti namjeru objasnjavati koliko skupljam stripove ,sigurno sam vise u njima od tebe(necu reci prije jer je ocito da si stariji 15 godina ako ne i vise)
ocito si ti taj dripac i balavac koji je zarobljen u glavi svojih kompleksa i provokacija,ali ja ti nisam taj koji ce trpiti ta tvoja sranja po forumu,dugo se nisi dirao u mene pa sada koristis ponovno svaku malu,kao i u Guida Ballerina sto ga prcas
i da,nemoj mi opet poslati PM da cu najebati ,jer ja ne padam na te fore priko interneta,ali kada i ako se sretnemo negdje(mozda na mafestu ove godine) pa mi to reci u facu,rado cu ti znati odgovoriti u zivo
eto toliko,molim Manhuntera da ponovno objasni neke stvari

GALLIENO FERRI

Edited by - solar on 04/03/2018 15:48:11
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 04/03/2018 : 15:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Dečko, očito je da ti stvarno patiš od neke teške paranoje.
Dovela te čak i do toga da se prepoznaš u mome postu i osjetiš prozvanim.
Bit‘ će onda valjda da je opravdano.
Rekoh ti već jednom, prati u stopu koga ti volja i glumi mu stalkera, al‘ od‘ebi od mene, zajedno sa svojim frendom na kojega se svaki put pozivaš i uvlačiš ga kao neku moralnu podršku.
I ne lupetaj gluposti i izmišljotine o nekakvim pm, najebavanju i sličnim sranjima, jer znaš dobro kome i šta si slao a šta ti je na to odgovoreno!
Mislim da sam bio jasan?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 04/03/2018 : 16:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
smisan si,vidis da se neznas kontrolirati ,nisu izmisljotine,sve sto sam napisa je istina za tebe,ali da ne trujemo topic ,lipo proseci i nadisi se zraka ili popij kaficu i nabaci selfi

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/03/2018 : 17:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Momci udaljio sam vas sa foruma zbog cijele te vaše prepirke. Poslije napišem u Punisher, sad sam u bolnici.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 04/03/2018 : 20:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Strašno je na žalost da ovo počijnje bivati sve više. Iz nekih glupih razloga mi(stripaši) se prepiremo i svađamo čije je izdanje najbolje, koji je izdavač najgori ili šta ja već znam, a o stripu, priči ama baš ništa.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/03/2018 : 23:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ajde malo pogledaj koji su forumaši uvijek tu kada se takvo što dogodi.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/03/2018 : 23:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dukidule i Markotamara:

momci ajd' stanite na loptu obadvoje, evo iskreno vas molim. Ne ulazim uopće u to tko je u pravu a tko nije, očito je da imate suproststavljene stavove koji su sada došli do te razine da jedva čekate nekakvu međusobnu svađu. I što je posljedica toga? Obadvojca ste van foruma. A jeste jedan drugog uvjerili u što? Niste. To mi je bezveze. Složite se da imate suprotne stavove, da svaki ima takvo i takvo mišljenje i bok, izbjegavajte se. Jer čemu ovo sve vodi?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/03/2018 : 18:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by solar



Što se tiče usporedbe sa talijanskim izdanjem, kod Libellusa su jedina razlika tvrde korice i puno kvalitetniji papir, ostalo je isto, uključujući i popratne tekstove.



Ne treba zaboraviti da italijanska izdanja nemaju ni naslovnice unutar knjiga.
Osim toga, imaju manje stranica. Repubblicino izdanje sadrži po dvije i po sveske, tek tako treću svesku presjecaju na pola i nastavljaju u sljedećoj knjizi, i sve tako u krug. Haos živi, ne možeš biti pametan gdje se šta nalazi.
Kod LL su uvijek kompletne tri sveske, sa svim originalnim naslovnicama.

Ma glupost je uopšte porediti Repubblicu sa LL.



zašto je glupost?
Republicino izdanje je odlično. i jneusporedivo isplativije od Libelusa.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/03/2018 : 09:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Da znam talijanski, za mene ne bi bilo dvojbe.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/03/2018 : 09:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jucer kupio knjigu 54 (53 nisu imali), znaci moj prvi dodir s ovim izdanjem ikad, meni je ljudi ovi predobro sjajno to izgleda i ako je bilo nekakve dileme hocu li uzimati ili ne, vise je nema :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 06/03/2018 : 10:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Jucer kupio knjigu 54 (53 nisu imali), znaci moj prvi dodir s ovim izdanjem ikad, meni je ljudi ovi predobro sjajno to izgleda i ako je bilo nekakve dileme hocu li uzimati ili ne, vise je nema :)


Pa naravno da je sjajno. Libellus izdanje je ultimativno i odgovara cijeni. A poslije nekoliko brojeva neće ti se više dati vracati na c/b Zagora.
P.S Samo kad vidim cijene LMS i ZS kupus primjeraka po nekoliko puta skuplje od ovog vrhunskog izdanja nemam nikakve dvojbe oko izbora.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/03/2018 : 18:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111
Pa naravno da je sjajno. Libellus izdanje je ultimativno i odgovara cijeni. A poslije nekoliko brojeva neće ti se više dati vracati na c/b Zagora.
P.S Samo kad vidim cijene LMS i ZS kupus primjeraka po nekoliko puta skuplje od ovog vrhunskog izdanja nemam nikakve dvojbe oko izbora.


Vrhunski zaista izgleda ne znam hoćeš li pomisliti da sam bolestan ili sl. tomu, ali danas kad sam imao nešto vremena, skoro svako malo uzmem tu knjigu i listam je

Ono, meni je to baš super napravljeno i ful mi drago da sam si to kupio hvala tebi, Kingu i ostalima koji ste mi preporučili ovo izdanje, sve je tako kako ste pisali

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/03/2018 : 21:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by logo111
Pa naravno da je sjajno. Libellus izdanje je ultimativno i odgovara cijeni. A poslije nekoliko brojeva neće ti se više dati vracati na c/b Zagora.
P.S Samo kad vidim cijene LMS i ZS kupus primjeraka po nekoliko puta skuplje od ovog vrhunskog izdanja nemam nikakve dvojbe oko izbora.


Vrhunski zaista izgleda ne znam hoćeš li pomisliti da sam bolestan ili sl. tomu, ali danas kad sam imao nešto vremena, skoro svako malo uzmem tu knjigu i listam je

Ono, meni je to baš super napravljeno i ful mi drago da sam si to kupio hvala tebi, Kingu i ostalima koji ste mi preporučili ovo izdanje, sve je tako kako ste pisali



Što će tek biti kad budeš imao sve knjige
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 06/03/2018 : 23:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

"Šareno je i budali lepo..."


Do kada ce se ovo tolerirati ?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/03/2018 : 00:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ignoriraj, to je dečko od petnaestak godina koji namjerno provocira.
Go to Top of Page
Page: of 149 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000