forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 AGARTHI COMICS: Magični vjetar br: 1 - Fort Ghost
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/04/2012 : 03:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
Ja bih ovo izdanje itekako uzimao, ali nažalost kako sada stvari stoje iako to želim nemoguće je.
U Srbiji koja ima najveće tržište ionako gomila ljudi i dalje nije u mogućnosti da naračuje stripove preko web shopova i koristi kreditnu karticu.Šta da radimo kada je tako?
Štaviše, da nije striparnica Darkvud i Alan Ford ne verujem da bi i bilo koje hrvatsko izdanje mogao da uzimam, a uzimam dosta toga.No, eto, za sada nema potvrde ni za to da će Agartijeva izdanja stizati i u ove dve striparnice.Ipak, nadam se da će po tom pitanju doći do neke promene, bilo je reči o tome i uopšte o plasmanu stripova van Bosne koliko sam video, mada ne nešto konkretno.

Nije mi jasno zašto izdavači iz drugih okolnih zemalja ne razmišljaju intenzivnije o boljoj zastupljenosti u Srbiji?Generalno, jeste da mi u Srbiji nismo baš nešto pri novčanom bogatstvu, ali za stvari koje voliš uvek se nađu neke pare u slamarici, po tome smo poznati.
Bezveze je inače zanemarivati toliko tržište (naravno nijedno strip-tržište nije golemo,ali ipak je u Srbiji veće nego na nekom drugom mestu) .

Svaka čast inače Agartiju na odličnom odabiru za početak rada, ovakva izdanja i izdavači nam trebaju, u svakom slučaju više nego neki koji malo drugačije gledaju na sve ovo.Drago mi je i zbog ljubitelja stripa u Bosni, zaslužili su da imaju svojeg Boneli izdavača.
Puno sreće u radu!

Edited by - tumen on 16/04/2012 04:02:38
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16494 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 16/04/2012 : 09:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by cerichus

Ne znam ljudi što toliko potencirate da je visoka cijena.


čuj,bonellijeva izdanja su u hr 18 kuna...u vas 24 kn...mi ovdje spajamo kraj s krajem,u vas je još gore,o srbiji da ne govorim,ljudi nemaju šta jesti...i sad bi ja trebao to kupovat i ostali...ne kupujem ni libellusova izdanja,neću ni ovo...ovo će kupovati samo onaj kojeg ovo zanima...te priče o podršci bacite u vjetar...bilo je nekih ovdje na forumu koji su lupali da će neka izdanja kupovati po 4 primjerka,i zna se kako su ta izdanja završila...dakle,mene ovaj serijal ne zanima...ali me npr zanima mm i možda neka druga izdanja,to ću kupovati jer ga nemam ni u jednom izdanju...ide na kioske od prvog broja,ma super-jedva čekam...dajte malo fleksibilnosti,ako sam rekao da je skupo,ne znači da ne valja i da zbog ove moje izjave neće njih 50-ak ovo kupiti...imam pravo na svoje mišljenje...onaj koji ovaj serijal voli i ovo mu je prioritet,kupovat će ga...dakle,samo naprid,puna podrška...


Nažalost, ovo je istina. Ni mene ovo ne zanima, možda bih kupovao Martija Misteriju od bilo kog broja da krene, ali i to je skupo, već se dvoumim. Pa ako stripovi koji imaju 96 stranica koštaju 6 KM, koliko će onda biti cijena za 130 stranica? 8 KM? Ili ako objave neki gigant? 20 KM? To je već previše.
Go to Top of Page

J.C.Debs
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 16/04/2012 : 09:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send J.C.Debs a Yahoo! Message  Send J.C.Debs a Private Message  Reply with Quote
Čekam broj 21,opekao sam se več sa tri izdavača.
U svakom slučaju puno sreće !
Go to Top of Page

JPorta
Starting Member



Croatia
37 Posts

Member since 12/02/2011

Posted - 16/04/2012 : 10:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send JPorta a Private Message  Reply with Quote
Jel netko možda vidio spisak kioska u BiH na kojem se može kupiti, zanima me ima li Magičnog gdje u Livnu?
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 16/04/2012 : 10:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by cerichus

Ne znam ljudi što toliko potencirate da je visoka cijena.


čuj,bonellijeva izdanja su u hr 18 kuna...u vas 24 kn...mi ovdje spajamo kraj s krajem,u vas je još gore,o srbiji da ne govorim,ljudi nemaju šta jesti...i sad bi ja trebao to kupovat i ostali...ne kupujem ni libellusova izdanja,neću ni ovo...ovo će kupovati samo onaj kojeg ovo zanima...te priče o podršci bacite u vjetar...bilo je nekih ovdje na forumu koji su lupali da će neka izdanja kupovati po 4 primjerka,i zna se kako su ta izdanja završila...dakle,mene ovaj serijal ne zanima...ali me npr zanima mm i možda neka druga izdanja,to ću kupovati jer ga nemam ni u jednom izdanju...ide na kioske od prvog broja,ma super-jedva čekam...dajte malo fleksibilnosti,ako sam rekao da je skupo,ne znači da ne valja i da zbog ove moje izjave neće njih 50-ak ovo kupiti...imam pravo na svoje mišljenje...onaj koji ovaj serijal voli i ovo mu je prioritet,kupovat će ga...dakle,samo naprid,puna podrška...


Nažalost, ovo je istina. Ni mene ovo ne zanima, možda bih kupovao Martija Misteriju od bilo kog broja da krene, ali i to je skupo, već se dvoumim. Pa ako stripovi koji imaju 96 stranica koštaju 6 KM, koliko će onda biti cijena za 130 stranica? 8 KM? Ili ako objave neki gigant? 20 KM? To je već previše.

Svi stripovi u prvih mjesec dana su 5km i imas besplatnu postarinu Ako ti je puno tih 1km ili 0,80 feninga razlike,koliko i jeste u odnosu na hrvatska kiosk izdanja onda ne znam... Plus izdanja su super kvalitetna po onome sto sam vidio,puno bolja od ludensa i strip agenta i jos dobijes zastitnu kesicu

Nemam potpis...

Edited by - Magico_Vento on 16/04/2012 10:51:58
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16494 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 16/04/2012 : 10:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Pa mnogo je. I 4 ili 4,20 KM je skupo, a sve preko toga je teško podnošljivo.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 16/04/2012 : 11:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Agarthi, jel poštarina za Hrvatsku i ostale zemlje regije samo do granice takva ili ostaje ista nakon što strip prijeđe granicu?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Agarthi Comics
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
330 Posts

Member since 01/03/2012

Posted - 16/04/2012 : 12:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Agarthi Comics's Homepage  Send Agarthi Comics a Private Message  Reply with Quote
Cijena je do vas,kućnih vrata ili pošte u vašoj sredini ( zavisi od vase pošte)

https://agarthicomics.ba/
www.stripovi.ba
Go to Top of Page

radio clash
New Member



104 Posts

Member since 29/01/2012

Posted - 16/04/2012 : 12:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send radio clash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by cerichus

Ne znam ljudi što toliko potencirate da je visoka cijena.


čuj,bonellijeva izdanja su u hr 18 kuna...u vas 24 kn...mi ovdje spajamo kraj s krajem,u vas je još gore,o srbiji da ne govorim,ljudi nemaju šta jesti...


ovoga si se uhvatio
mislio sam za sve tri zemlje,išao sam sa zapada prema istoku...ali ok,to si ipak ti,pa mi je sve jasno...ništa nova...



I ja sam shvatio da misliš samo na Srbiju ali se uopšte nisam uvredio, jer je to jebena istina. Ove zime od hladnoće umrla gomila ljudi, ali nama je najbitnije da rts daje seriju Vojna akademija koja se snima od državnih para, i da odmah skočimo na nekog kad nam dirne u stanje našeg brloga. No nemojmo više, ko hoće i može neka kupuje, da kupim sve što bih hteo ne bi mi pomogao ni US and A standard.

Vidimo se u Perucici!
Go to Top of Page

MisterYES
Average Member



Bosnia and Herzegovina
559 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 16/04/2012 : 12:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit MisterYES's Homepage  Send MisterYES a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JPorta

Jel netko možda vidio spisak kioska u BiH na kojem se može kupiti, zanima me ima li Magičnog gdje u Livnu?


Nema Livno na spisku.
Go to Top of Page

MisterYES
Average Member



Bosnia and Herzegovina
559 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 16/04/2012 : 12:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit MisterYES's Homepage  Send MisterYES a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Nažalost, ovo je istina. Ni mene ovo ne zanima, možda bih kupovao Martija Misteriju od bilo kog broja da krene, ali i to je skupo, već se dvoumim. Pa ako stripovi koji imaju 96 stranica koštaju 6 KM, koliko će onda biti cijena za 130 stranica? 8 KM? Ili ako objave neki gigant? 20 KM? To je već previše.


Cijena ostaje ista za 130 strana itd...
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16494 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 16/04/2012 : 13:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, to onda ima nekog opravdanja.
Go to Top of Page

radio clash
New Member



104 Posts

Member since 29/01/2012

Posted - 16/04/2012 : 15:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send radio clash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MisterYES

quote:
Originally posted by JPorta

Jel netko možda vidio spisak kioska u BiH na kojem se može kupiti, zanima me ima li Magičnog gdje u Livnu?


Nema Livno na spisku.



Aj molim te reci mi ima li Gacko? Mada kad nema Čapljine teško da ovo ima.

Vidimo se u Perucici!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16494 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 16/04/2012 : 16:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by radio clash

quote:
Originally posted by MisterYES

quote:
Originally posted by JPorta

Jel netko možda vidio spisak kioska u BiH na kojem se može kupiti, zanima me ima li Magičnog gdje u Livnu?


Nema Livno na spisku.



Aj molim te reci mi ima li Gacko? Mada kad nema Čapljine teško da ovo ima.


Ma što te to zanima
Go to Top of Page

radio clash
New Member



104 Posts

Member since 29/01/2012

Posted - 16/04/2012 : 16:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send radio clash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by radio clash

quote:
Originally posted by MisterYES

quote:
Originally posted by JPorta

Jel netko možda vidio spisak kioska u BiH na kojem se može kupiti, zanima me ima li Magičnog gdje u Livnu?


Nema Livno na spisku.



Aj molim te reci mi ima li Gacko? Mada kad nema Čapljine teško da ovo ima.


Ma što te to zanima



Pa to su gradovi gde najčešće obitavam kad sam u Bih. Uskoro dolazim

Vidimo se u Perucici!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16494 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 16/04/2012 : 16:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ovdje slabo više ima i dnevnih novina. Skoro svi kiosci su zatvoreni.
Go to Top of Page

radio clash
New Member



104 Posts

Member since 29/01/2012

Posted - 16/04/2012 : 16:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send radio clash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Ovdje slabo više ima i dnevnih novina. Skoro svi kiosci su zatvoreni.



A gde je to ovde?

Vidimo se u Perucici!
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 16/04/2012 : 16:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
[i]Originally posted by MisterYES
Nema Livno na spisku.


Ma evo ga spisak:
Livno, Duvno...
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16494 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 16/04/2012 : 16:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by radio clash

quote:
Originally posted by delboj

Ovdje slabo više ima i dnevnih novina. Skoro svi kiosci su zatvoreni.



A gde je to ovde?


Pa u Gacku, za to si pitao. A slično je i u okolnim mjestima, mislim da dnevna štampa dolazi na samo po 2 ili 3 kioska.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/04/2012 : 16:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by radio clash

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by cerichus

Ne znam ljudi što toliko potencirate da je visoka cijena.


čuj,bonellijeva izdanja su u hr 18 kuna...u vas 24 kn...mi ovdje spajamo kraj s krajem,u vas je još gore,o srbiji da ne govorim,ljudi nemaju šta jesti...


ovoga si se uhvatio
mislio sam za sve tri zemlje,išao sam sa zapada prema istoku...ali ok,to si ipak ti,pa mi je sve jasno...ništa nova...



I ja sam shvatio da misliš samo na Srbiju ali se uopšte nisam uvredio, jer je to jebena istina. Ove zime od hladnoće umrla gomila ljudi, ali nama je najbitnije da rts daje seriju Vojna akademija koja se snima od državnih para, i da odmah skočimo na nekog kad nam dirne u stanje našeg brloga. No nemojmo više, ko hoće i može neka kupuje, da kupim sve što bih hteo ne bi mi pomogao ni US and A standard.


U Hrvatskoj se loše živi, u Srbiji još gore, a u Bih najgore.
Ma koliko mi šutjeli o tome...
Ne vidim zašto bi se netko vrijeđao. To su činjenice, a nismo mi krivi za takvo stanje...

Što se tiče stripa, za sada zvuči dobro. Dobar odabir, original format. Tko voli MV i priželjkuje serijal od prvog broja, kupovat će bez obzira na cijenu. Nadam se da će sve biti u redu.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 16/04/2012 16:52:23
Go to Top of Page

radio clash
New Member



104 Posts

Member since 29/01/2012

Posted - 16/04/2012 : 16:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send radio clash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by radio clash

quote:
Originally posted by delboj

Ovdje slabo više ima i dnevnih novina. Skoro svi kiosci su zatvoreni.



A gde je to ovde?


Pa u Gacku, za to si pitao. A slično je i u okolnim mjestima, mislim da dnevna štampa dolazi na samo po 2 ili 3 kioska.



Ko poslednji izađe neka ugasi svetlo

Vidimo se u Perucici!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16494 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 16/04/2012 : 16:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Prije dvije godine bilo je 7-8 kioska, na 4-5 su se mogli naći stripovi. Sada je to slabije, ima ponešto.
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 16/04/2012 : 20:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
sretno s izdanjem. svakako ću nabaviti prvi broj, a ako mi se prijevod svidi, imate kupca.

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6220 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 16/04/2012 : 21:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlikovski

sretno s izdanjem. svakako ću nabaviti prvi broj, a ako mi se prijevod svidi, imate kupca.


Za prijevod nemaš brige, ovo su sve profesionalci i profesionalke.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7898 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 16/04/2012 : 21:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by zlikovski

sretno s izdanjem. svakako ću nabaviti prvi broj, a ako mi se prijevod svidi, imate kupca.


Za prijevod nemaš brige, ovo su sve profesionalci i profesionalke.



vise mi se svidja ovo drugo.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000