forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 AGARTHI COMICS: Magični vjetar br: 1 - Fort Ghost
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

MisterYES
Average Member



Bosnia and Herzegovina
559 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 16/04/2012 : 22:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit MisterYES's Homepage  Send MisterYES a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by radio clash

quote:
Originally posted by MisterYES

quote:
Originally posted by JPorta

Jel netko možda vidio spisak kioska u BiH na kojem se može kupiti, zanima me ima li Magičnog gdje u Livnu?


Nema Livno na spisku.



Aj molim te reci mi ima li Gacko? Mada kad nema Čapljine teško da ovo ima.


Evo spiska http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=19783&whichpage=282
Go to Top of Page

radio clash
New Member



104 Posts

Member since 29/01/2012

Posted - 16/04/2012 : 23:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send radio clash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MisterYES

quote:
Originally posted by radio clash

quote:
Originally posted by MisterYES

quote:
Originally posted by JPorta

Jel netko možda vidio spisak kioska u BiH na kojem se može kupiti, zanima me ima li Magičnog gdje u Livnu?


Nema Livno na spisku.



Aj molim te reci mi ima li Gacko? Mada kad nema Čapljine teško da ovo ima.


Evo spiska http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=19783&whichpage=282



Hvala ti, mada bolje da nisam ni gledao spisak, no pričekajmo 27.

Vidimo se u Perucici!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4303 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 20/04/2012 : 11:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
rikne ce biti sarene jer u italijanskim magicnim vetrovima svaka rikna je druge boje...
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7669 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 20/04/2012 : 16:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magico_Vento

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by cerichus

Ne znam ljudi što toliko potencirate da je visoka cijena.


čuj,bonellijeva izdanja su u hr 18 kuna...u vas 24 kn...mi ovdje spajamo kraj s krajem,u vas je još gore,o srbiji da ne govorim,ljudi nemaju šta jesti...i sad bi ja trebao to kupovat i ostali...ne kupujem ni libellusova izdanja,neću ni ovo...ovo će kupovati samo onaj kojeg ovo zanima...te priče o podršci bacite u vjetar...bilo je nekih ovdje na forumu koji su lupali da će neka izdanja kupovati po 4 primjerka,i zna se kako su ta izdanja završila...dakle,mene ovaj serijal ne zanima...ali me npr zanima mm i možda neka druga izdanja,to ću kupovati jer ga nemam ni u jednom izdanju...ide na kioske od prvog broja,ma super-jedva čekam...dajte malo fleksibilnosti,ako sam rekao da je skupo,ne znači da ne valja i da zbog ove moje izjave neće njih 50-ak ovo kupiti...imam pravo na svoje mišljenje...onaj koji ovaj serijal voli i ovo mu je prioritet,kupovat će ga...dakle,samo naprid,puna podrška...


Nažalost, ovo je istina. Ni mene ovo ne zanima, možda bih kupovao Martija Misteriju od bilo kog broja da krene, ali i to je skupo, već se dvoumim. Pa ako stripovi koji imaju 96 stranica koštaju 6 KM, koliko će onda biti cijena za 130 stranica? 8 KM? Ili ako objave neki gigant? 20 KM? To je već previše.

Svi stripovi u prvih mjesec dana su 5km i imas besplatnu postarinu Ako ti je puno tih 1km ili 0,80 feninga razlike,koliko i jeste u odnosu na hrvatska kiosk izdanja onda ne znam... Plus izdanja su super kvalitetna po onome sto sam vidio,puno bolja od ludensa i strip agenta i jos dobijes zastitnu kesicu


ja ovo nisam ovako razumio...prvih mjesec dana je samo u striparnici 5 KM,znači kada dođeš tamo i kupiš strip...
a kad naručiš poštom,ili kupiš na bilo kojem kiosku u BiH,onda je cijena 6 KM.
barem sam ja tako razumio.
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 20/04/2012 : 21:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Upravo tako, znači u prvih mjesec dana cijena 5 KM samo za one koji preuzmu u Sarajevu, a za sve ostale, bilo koji kupe na trafikama bilo naruče preko web shopa cijena je 6 KM.
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 20/04/2012 : 23:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
Znaci mi iz Sarajeva smo povlasteni

Nemam potpis...
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 21/04/2012 : 10:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Davor2403

Upravo tako, znači u prvih mjesec dana cijena 5 KM samo za one koji preuzmu u Sarajevu, a za sve ostale, bilo koji kupe na trafikama bilo naruče preko web shopa cijena je 6 KM.


Ja nisam nacisto da li je tako ili nije... eno kod Hogara je prvih mjesec dana 5 km, valjda ima neki promotivni period slicno Darkvudu.

http://www.hogarcaffe.com
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 21/04/2012 : 12:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, onda treba to još jednom pitati samo izdavača, ali mislim da je ovako kako sam ja rekao, bar je bila ta priča, a Hogar je možda dao akciju prvi mjesec za sve..?!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7669 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 21/04/2012 : 13:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

quote:
Originally posted by Davor2403

Upravo tako, znači u prvih mjesec dana cijena 5 KM samo za one koji preuzmu u Sarajevu, a za sve ostale, bilo koji kupe na trafikama bilo naruče preko web shopa cijena je 6 KM.


Ja nisam nacisto da li je tako ili nije... eno kod Hogara je prvih mjesec dana 5 km, valjda ima neki promotivni period slicno Darkvudu.

http://www.hogarcaffe.com


mislim da je u obje striparnice po 5 KM prvih mjesec dana...i ko kupi na licu mjesta,tu kod njih je ta cijena...ali ko naručuje poštom,ili kupuje na kiosku,onda je 6 KM,jer ta dodatna marka viška se troši na poštu,ili na naknadu kioscima...
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7631 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 23/04/2012 : 13:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu reći da sam baš oduševljen stripom. Sviđa mi se western tematika, ali ovi nadnaravni, horror elementi mi nekako ne leže. Ni Texove priče s takvim zapletom mi se nisu sviđale. Nema veze, počeo sam čitati i nastavit ću pratiti serijal. Što se tiče samoga izdanja, ono je perfektno. Svim srcem se nadam da će Agarthi uspjeti i da će se ubrzo prihvatiti i Texa.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37547 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/04/2012 : 13:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Ni sam nisam neki pristas nadnaravnih elemenata u westernima, ali ipak mislim da su velike sanse da te serijal odusevi. ;)
Ovo je tek pocetak, najbolje tek dolazi. A i ove "nadnaravne" stvari mislim da su dobro ukomponirane u serijal i imaju svoju draz. Kako si i sam rekao da ces nastavti pratiti, javi utiske za nekih recimo pola godine (vjerujem da ces i prije). :D

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7631 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 23/04/2012 : 13:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Za pola godine bi trebalo izaći nekih 6-7 brojeva. Valjda će me već dotad oduševiti.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/04/2012 : 16:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Ne mogu reći da sam baš oduševljen stripom. Sviđa mi se western tematika, ali ovi nadnaravni, horror elementi mi nekako ne leže. Ni Texove priče s takvim zapletom mi se nisu sviđale. Nema veze, počeo sam čitati i nastavit ću pratiti serijal. Što se tiče samoga izdanja, ono je perfektno. Svim srcem se nadam da će Agarthi uspjeti i da će se ubrzo prihvatiti i Texa.


Ovo je jedini Bonelli serijal (uz Kena) koji je mene nebonelijevca uspio kupiti. Kvalitet definitivno postoji. Nije me kupio odmah, ali negdje nakon 10 epizoda mi je postao vrlo drag strip. Nije jako naivan što je meni važno.
Svakako vrijedi dati šansu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 23/04/2012 16:40:59
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4303 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 25/04/2012 : 08:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
ZA selanne...druze,ovo je vrh bonelija uz kena...to kazem ja koji obozava zagora dilana miste noa teksa.....najbolje epizode ti dolaze od 19 broja pa na dalje...imam u libelusu i sve sam procitao...najbolji strip....recimo u prvih 18 ima i poneka losija epizoda dok se radnja nije razvila..posle je fenomenalno....
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7631 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/04/2012 : 08:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Ne sumnjam ja u sve to, pogotovo kad vas ovoliko tvrdi isto. Vjerujem da ću promijeniti mišljenje nakon idućih brojeva, samo mi ovaj prvi nije nekako legao. Volim kad se u western tematiku unese malo svježine, ali malo mi se teško pomiriti s tim da ću tu "svježinu" u vidu natprirodnog gledati iz broja u broj. No, vjerujem vama iskusnijima.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4303 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 25/04/2012 : 08:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
vestern...indijanska mitologija...horor....politicke spletke...indijanski obicaji..istorijske licnosti...2 godine autori su obilazili indijanske rezervate u americi i isli na predavanja i slusali o obicajima....uzivaces....prvih 18 su nista....od broja 19 kad krene radnja neces moci da stanes sa citanjem...eto ja sam sad na broju 100 i nekom....
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4303 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 25/04/2012 : 08:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
sto se tice natprirodnog najveci deo toga u vidu mitoligije je isprican u tim prvim brojevima,kasnije ce biti vise vesterna,spletki politike...ali i predivnih epizoda gde zivis zajedno sa stripom zivot jednog indijanskog sela,predivnoooooooooo.....toliko toga se moze nauciti iz toga...toliko emocija.....ali deo natprirodnog ce se javljati jer to je vazan deo ovog serijala...
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 25/04/2012 : 14:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Stvarno vrhunski serijal i svakako jedan od najboljih Bonellijevih!
Prvi brojevi su samo zagrijavanje, ono najbolje tek slijedi, tamo negdje poslije broja 15, pa sve do 60. Kasnije slijedi pad, ali većina epizoda su i dalje iznad prosjeka...
Go to Top of Page

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 26/04/2012 : 15:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message  Reply with Quote
Uz Juliju meni trenutno najbolji serijal.Ima fenomenalnih epizoda bez mrtvih.

Zaboravio da se potpiše.
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4075 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 26/04/2012 : 15:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne
Svim srcem se nadam da će Agarthi uspjeti i da će se ubrzo prihvatiti i Texa.





Bilo bi super!
Go to Top of Page

Agarthi Comics
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
329 Posts

Member since 01/03/2012

Posted - 27/04/2012 : 09:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Agarthi Comics's Homepage  Send Agarthi Comics a Private Message  Reply with Quote
Povodom izlaska prvih BH Bonelli izdanja širom BiH, Agarthi Comics i Stripovi.ba otvaraju još jednu nagradnu igru. Od 27.04. do 27.05.2012. godine, potrebno je da šaljete fotografije kioska/trafika u vašem gradu, na kojem su vidljiva Agarthijeva izdanja. Najbolja,kvalitetnija, pa i simpatičnija fotografija osvaja nagradu. Uz fotografiju posaljite podatke o tome gdje je napravljena,grad, prodajno mjesto i vlasnik fotografije.

Nagrada je 3 besplatna Agarthijeva izdanja na kućnu adresu pobjednika!!! Možete izabrati nova ili stara izdanja Agarthija, shodno raspoloživosti u magacinu. :))

https://agarthicomics.ba/
www.stripovi.ba
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19432 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/04/2012 : 21:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Agarthi Comics

Povodom izlaska prvih BH Bonelli izdanja širom BiH, Agarthi Comics i Stripovi.ba otvaraju još jednu nagradnu igru. Od 27.04. do 27.05.2012. godine, potrebno je da šaljete fotografije kioska/trafika u vašem gradu, na kojem su vidljiva Agarthijeva izdanja. Najbolja,kvalitetnija, pa i simpatičnija fotografija osvaja nagradu. Uz fotografiju posaljite podatke o tome gdje je napravljena,grad, prodajno mjesto i vlasnik fotografije.

Nagrada je 3 besplatna Agarthijeva izdanja na kućnu adresu pobjednika!!! Možete izabrati nova ili stara izdanja Agarthija, shodno raspoloživosti u magacinu. :))


To se zove pravi izdavačPretpostavljam da za Hrvatsku ne vrijedi

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 28/04/2012 : 18:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Da se ne ponavljam, reci cu sta imam na ovoj temi. Kupio sam danas na kiosku sva 3 izdanja, i malo je reci da sam odusevljen. Iako sam bio skeptican prema kiosk cijeni od 6 KM, dobili smo izdanje koje parira izdanjima Darkvuda i Phoenix Press-a, a sama stampa, cini mi se, nicim ne zaostaje ni za Libellusom. Kesice koje se mogu opet koristiti i nakon citanja stripa su pun pogodak za kolekcionare, cak ste i o tome razmisljali. Prevod mi je sasvim dobar, tronedeljni ritam perfektan. Samo da istrajete, cemu se zaista nadam, SC kiosk strip je jedini Boneli kakav treba da bude.
O samim stripovima ne bih mnogo, postoje za to drugi topici. Martija sam citao vec 10 puta ranije, Magicnog (prvi broj) sam prvi put procitao jutros uz kafu, i cini mi se dovoljno dobrim da kupujem i dalje. Skriveno lice jos nisam procitao.

Jutros sam namjerno po gradu pronosao stripove nakon kupovine, nema ko nije komentarisao kako je imao "sve Zagore" ili sve "Alan Fordove" nekad, cak se ljudi i prisjecaju cijena epizoda "Vuk Samotnjak" i "Pecinski ljudi"... Nadam se da sam barem nekoga naveo da kupi neko od Agarthi izdanja. :)
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2414 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 28/04/2012 : 19:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Da se ne ponavljam, reci cu sta imam na ovoj temi. Kupio sam danas na kiosku sva 3 izdanja, i malo je reci da sam odusevljen. Iako sam bio skeptican prema kiosk cijeni od 6 KM, dobili smo izdanje koje parira izdanjima Darkvuda i Phoenix Press-a, a sama stampa, cini mi se, nicim ne zaostaje ni za Libellusom. Kesice koje se mogu opet koristiti i nakon citanja stripa su pun pogodak za kolekcionare, cak ste i o tome razmisljali. Prevod mi je sasvim dobar, tronedeljni ritam perfektan. Samo da istrajete, cemu se zaista nadam, SC kiosk strip je jedini Boneli kakav treba da bude.
O samim stripovima ne bih mnogo, postoje za to drugi topici. Martija sam citao vec 10 puta ranije, Magicnog (prvi broj) sam prvi put procitao jutros uz kafu, i cini mi se dovoljno dobrim da kupujem i dalje. Skriveno lice jos nisam procitao.

Jutros sam namjerno po gradu pronosao stripove nakon kupovine, nema ko nije komentarisao kako je imao "sve Zagore" ili sve "Alan Fordove" nekad, cak se ljudi i prisjecaju cijena epizoda "Vuk Samotnjak" i "Pecinski ljudi"... Nadam se da sam barem nekoga naveo da kupi neko od Agarthi izdanja. :)


Agde ima da se kupi? Na kom kiosku?

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 29/04/2012 : 02:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
U Trebinju :)
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000