forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 .
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

1Euro
Advanced Member



12197 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/04/2012 : 11:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Cilj mi je, da skupim ( or die trying ) putovane razglednice iz svih zemalja (i regija, koje imaju svoje marke) na moju adresu.
Od svake zemlje bar po jednu razglednicu.
Motiv razglednice nije bitan, bilo koja, samo da je poslana na moju adresu i da ima marku, žig,...sve kako treba.

Za sada več imam razglednice:

-Australija

-Njemačka
-Južna Afrika
-Švica - poslali King Warrior, mr murdoc
-Republika Srpska - poslao Sekta
-Hrvatska - poslao stripofil
-Alžirija
-Avstrija
-Češka Republika - poslao bluefield
-Argentina
-Mjanmar
-Iran
-Francuska
-Litva
-Italija

-Makedonija - poslao kerber
-Slovenija - poslao Risar_69
-Kanada
-Lihtenštajn
-Rusija
-Portugalska
-USA (California) poslao D.J.
-Irak poslao Ernie Pike
-Gibraltar poslao Mairosu
-Srbija poslao Ultras
-Bosna i Hercegovina poslao osmo
-Venezuela
-Velika Britanija
-Malta
-Dominikanska Republika
-Irska
-Madžarska
-Bahrain
-Luxemburg
-Benin
-Turska

-Španjolska
-Bangladeš
-Singapor
-Tunizija
-Kazahstan
-Nizozemska
-Japan
-Indonezija
-Čile
-Romunija
-Kongo (Zaire)
-Norveška
-Belgija
-Gana
-Peru
-Mexico
-Brazil
-Izrael
-Libanon
-Pakistan
-UAE
-Bermuda
-Barbados
-Costa Rica
-Malezija
-Falklandski otoci
-Grčka
-Nepal
-Islandija
-Sveta Helena
-Tristan de Cunha
-Britanski Antarktički Teritorij
-JUŽNA GEORGIJA I JUŽNI SANDWICH-ki OTOCI
-Andora
-Kuba
-India
-Ekvador
-Bugarska
-Taiwan
-Crna Gora
-Estonija
-Slovačka
-Honduras
-Ukrajina
-Hong Kong
-Kolumbija
-Filipini
-Papua in Nova Gvineja
-Urugvay
-Nova Zelandija
-Guernsey
-Tahiti (Francoska Polinezija)
-Salvador
-Belorusija
-Nikaragva
-Kuwait
-Poljska
-Latvija
-Oman
-Panama
-Kina
-Sri Lanka
-Tadjikistan

Ako netko želi poslati razglednicu, neka mi se javi na PM ili mail pa ču mu dati svoju adresu....
Hvala svima koji čete poslati!

Edited by - manhunter on 14/03/2016 21:27:06

1Euro
Advanced Member



12197 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/04/2012 : 11:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Eto, kao prvi mi se javio KING WARRIOR koji če mi poslati iz Švicarske, znači Švica je pokrivena!

HVALA KING!!!!!!!!!
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 17/04/2012 : 12:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
Ajde, pošaljem ti i ja ako još uvijek budeš skupljao razglednice za par mjeseci. Poznavajući tebe odustat ćeš od svog novog hobija do sljedećeg tjedna

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4061 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 17/04/2012 : 12:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Eto, kao prvi mi se javio KING WARRIOR koji če mi poslati iz Švicarske, znači Švica je pokrivena!

HVALA KING!!!!!!!!!




Eto,i ja bih poslao,ali Svica je vec pokrivena,tako da.....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12197 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/04/2012 : 12:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by dr strangelove

Ajde, pošaljem ti i ja ako još uvijek budeš skupljao razglednice za par mjeseci. Poznavajući tebe odustat ćeš od svog novog hobija do sljedećeg tjedna



hvala!!!
Ma neču odustat, ako odustanem, slobodno mi opali šamar na Mafestu!
Ili šta ja znam....ako odustanem svatko mi može jebati sve po spisku....
Stvarno neču odustati, a i ovdje ne zavisi puno od mene nego od vas.....sve što mogu ja učiniti jeste da pokušavam na razno raznim forumima, filatelističkim društvima, socialnim omrežjima,...kontaktirati ljude iz različitih država i zamoliti ih da mi pošalju razglednicu,....u ovom topiku ču pisati odakle sve su mi stigle razglednice i mogu stavljati i slike, naravno samo prednje strane, ako netko ne želi da mu se vidi tekst koji je napisao!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12197 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/04/2012 : 12:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by 1Euro

Eto, kao prvi mi se javio KING WARRIOR koji če mi poslati iz Švicarske, znači Švica je pokrivena!

HVALA KING!!!!!!!!!




Eto,i ja bih poslao,ali Svica je vec pokrivena,tako da.....




Znam da bi Kojote, hvala svejedno!
Ako ideš negdje na odmor, možeš od tamo da pošalješ ako se ta zemlja ne nalazi ovdje na spisku....baci pogled ovdje tu i tamo, da vidiš....
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 17/04/2012 : 12:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message
I moja sestra skuplja razglednice ali mslm da ne one ispisane...vidjet ću ako ima šta...baš je zadnju dobila iz Mexica od naše rodbine :)
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 17/04/2012 : 12:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by dr strangelove

Ajde, pošaljem ti i ja ako još uvijek budeš skupljao razglednice za par mjeseci. Poznavajući tebe odustat ćeš od svog novog hobija do sljedećeg tjedna



hvala!!!
Ma neču odustat, ako odustanem, slobodno mi opali šamar na Mafestu!




dogovoreno

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

osmo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
646 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 17/04/2012 : 13:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send osmo a Private Message
Javi adresu i ide jedna iz Bosne
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12197 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/04/2012 : 14:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by osmo

Javi adresu i ide jedna iz Bosne



puno ti hvala prijatelju!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12197 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/04/2012 : 14:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor i Chico

I moja sestra skuplja razglednice ali mslm da ne one ispisane...vidjet ću ako ima šta...baš je zadnju dobila iz Mexica od naše rodbine :)




e super! pa, čuj meni n etrebaju razglednice kao motiv, nego baš iz svake zemlje da mi netko pošalje na moju adresu....pošto iz Hrvatske još nemam, ako ti nije problem, možeš mi poslati razglednicu iz Hrvatske.
Znači, kupiš razglednicu, staviš hrvatsku marku i pošalješ na moju adresu, koju ti mogu psolati na PM (ako želiš...), bit če mi drago dobiti razglednicu iz Hrvatske.
Mogu ja isto učiniti za tebe ili tvoju sestru ako joj treba razglednica iz Slovenije.
Ako ona samo sakuplja razglednice, ja ih imam nekoliko viška, koje nisu bile poslane na moju adresu, pa mogu joj poslati u pismu....jer one koje stižu na moju adresu, ove sakupljam a on edruge koj esu stigle na nečiju drugu adresu i ja sam ih dobio na ebayu recimo one mogu da joj dam, jer njih ne sakupljam....
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/04/2012 : 17:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Ja bih ti rado poslao, ali ne mogu jer sam škrtica...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 17/04/2012 : 18:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message



Srbija pokrivena.
Daj adresu na PM.




Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 17/04/2012 : 18:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message
Evo pošaljem ti ja jednu sa mora. Pa da imaš i HR razglednicu :)
Pošalji adresu.
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 17/04/2012 : 22:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message
Ma šefe nema uopće problema...samo sve javi :)
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12197 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/04/2012 : 23:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja bih ti rado poslao, ali ne mogu jer sam škrtica...



nema panike, hvala na javljanju, valjda če se ekonomska situacija popraviti u cijelome svijetu pa če biti više novca i za ovakve stvari.
Drži se!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12197 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/04/2012 : 23:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras




Srbija pokrivena.
Daj adresu na PM.







puno ti hvala prijatelju!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12197 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/04/2012 : 23:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by stripofil

Evo pošaljem ti ja jednu sa mora. Pa da imaš i HR razglednicu :)
Pošalji adresu.



PUNO TI HVALA!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12197 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/04/2012 : 23:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor i Chico

Ma šefe nema uopće problema...samo sve javi :)



hvala na javljanju, stvarno zahvaljujem, ali nema potrebe da i ti šalješ, pošto se je več stripofil javio i Hrvatska je pokrivena,p ada n epravim troškove ljudim abez potrebe, jer ipak je dovoljn ajedn aiz svake zemlje. No, cijenim što si se javio i svaka čast stvarno!
pozdravi i sestru (koleginicu, jer dijelimo isti hobi)
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12197 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/04/2012 : 10:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
eto, za sve koji skupljate razglednice (ili želite početi) ja vam mogu poslati listu (koju sam danas primio) i koju čak ni ne razumijem najbolje ali u šuštini se radi o tome, da imate neki spisak kolekcionara i onda vi trebate neke od tih kolekcionara prekrižiti, poslati im razglednice (mislim da se šalju nove razglednice, bez marke i žiga na njima,...) i onda napišete sebe na taj spisak, sve to fotokopirate i onda šaljete taj spisak zajedno sa razglednicama, i onda se trebate nekako pomaknuti ka vrhu (to ne razumijem najbolje,...) i onda kada ste na vrhu ostali šalju vama razglednice i tako skroz,....Sve u svemu imaju unutra upute na engleskom, pa ako se netko želi tim baviti, javite mi se pa ču vam poslati taj spisak....
Meni taj spisak nije toliko zanimljiv jer se tamo radi o sakupljačima NOVIH razglednica, koje se šalju u pismima....a ja naprotiv, sakupljam samo one razglednice pristige na moju adresu iz svih zemalja. Cilj mi je, da bi dobio bar jednu razglednicu iz svih zemalja, regija(koje imaju svoje marke) na svoju adresu.
A ovdje se više radi o praznim razglednicama, jer večina kolekcionara sakuplja prazne razglednice.
Eto, ako nekoga zanima, može početi sa tim hobijem....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12197 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/04/2012 : 11:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
a postoji i postcrossing:

http://www.postcrossing.com/

doduše, ja se još nisam registrirao, ali svi su me nekako uputili na tu stranicu, pa ču i ja jednom to sve da pročitam pa da vidim kako "radi taj sistem" ali eto, ako sam nekoga zainteresirao za skupljanje razglednica, ovo vam je možda zanimljiv link.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12197 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/04/2012 : 09:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Stigla razglednica iz ŠVICE ( of King Warrior-a).

PUNO TI HVALA KING WARRIOR!!!!!!!!

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37314 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/04/2012 : 11:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
ma pokazi i zadnju stranu ;)

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12197 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/04/2012 : 11:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

ma pokazi i zadnju stranu ;)




pa nije da ne želim, nego mislim da nije fer prema onima koji če mi slati kartice, jer ipak se radi o nekim porukama, vezanim za onoga kome su namjenjene, vjerovatno če biti i koja zezancija i slično i bez veze da se onda komentira, neka takva stvar.
Zbog toga ču uvijek stavljati samo prednju stranu.
I možete slobodno komentarisati razglednicu i razglednice kada ih bude više.
Razmišljam čak, da bi ponudio nagradu za najlijepšu razglednicu (koju bi odabrali forumaši) i nagradio onoga tko ju je poslao ali ne znam šta bi ponudio za nagradu....a po drugoj strani ne želim razvrednotiti ostale razglednice, jer meni je svaka veoma draga!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37314 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/04/2012 : 11:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
vazi ;)

vazno da imas pravi zig (da ti ne bi netko slao karticu Novog Zelanda iz Umaga :p)

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/04/2012 : 12:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
ova moja nije nesto narocito lijepa, ali eto, na nekoliko slika pokazuje grad u kojem zivim, zato sam odabrao bas tu. Bilo je i ljepsih, ali sa manje detalja.
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000