forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Dnevnik gledanja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 31/03/2014 : 13:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
The Road



Odličan film.
Na mene je svojom depresijom i beznađem djelovao uznemirujuće tako da sam gledanje odradio na rubu živaca što će biti do kraja.

Vigo je briljantno odglumio i teško mi je zamisliti nekog drugog u toj ulozi.
Film otvara mnoge intimne teme, odnos oca i sina, hladnoću majke, smisao preživljavanja u svijetu bez smisla, silinu nagona roditelja da se zaštiti svoje dijete od strahota koje život donosi..

Svakako vrijedi pogledati pa stoga preporuke.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 31/03/2014 : 17:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Aeroplane (Ima li pilota u avionu?) - izvrsna komedija sa odličnim glumcima, a naročito Julie Hagerty. odlične fore, super scenarij, ma sve je n mjestu. Spada u sam vrh Hollywoodskih komedija. Nisam ga gledao dugo i baš sam se pitao kako će mi sjesti. Odličan film.

Aeroplane 2 - nastavak nije toliko dobar kao original ali i dalje je odličan film. Ista ekipa, skoro isti zaplet, dobre fore...Ako niste - pogledajte.

2081 - nisam ni znao da postoji ovaj kratki film prema priči Kurta Vonneguta http://en.wikipedia.org/wiki/Harrison_Bergeron nego sam nabasao na njega istraživajući malo o Julie Hagerty. Dosta dobra ideja samo mi se čini malo slabije razrađena. Ima tu materijala za puno više priče ali i ovih 28 minuta nije loše. Ima i TV-film iz '95...


La teta y la luna- španjolci rade izvrsne filmove. Usput, španjolci rade i bolesne filmove. A kada se to dvoje zbroji dobijemo Grudi i mjesec - izvrstan film sa odličnom glumom.

R.I.P.D.- nije loše. simpatična zafrkancija i ok gluma.

VHS 1 i 2 - ponekad se stvarno pojavi nešto novo u žanru horrora, a ova dva nastavka su stvarno pokazatelj da ima još dobrih ideja. Dobro, ništa revolucionarno ali stvarno dobro za pogledati. preporuke



The last house on the left - dobar remake, čak mi se čini i bolji od originala, makar sam origigi gledal davno tak da nisam ziher. Krv, ubijanje, nasilje...Sve u svemu ima svega što jedan horrorac čini dobrim.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/03/2014 : 18:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

The Road



Odličan film.
Na mene je svojom depresijom i beznađem djelovao uznemirujuće tako da sam gledanje odradio na rubu živaca što će biti do kraja.

Vigo je briljantno odglumio i teško mi je zamisliti nekog drugog u toj ulozi.
Film otvara mnoge intimne teme, odnos oca i sina, hladnoću majke, smisao preživljavanja u svijetu bez smisla, silinu nagona roditelja da se zaštiti svoje dijete od strahota koje život donosi..

Svakako vrijedi pogledati pa stoga preporuke.

Da, uistinu se slazem sa tvojom izjavom..no knjiga..je knjiga.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/03/2014 : 18:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Jagten

Fantasticno odradena tematika olovne tezine..duga tabu svagodnevnice koja umjesto boja koristi pojmove i predrasude istih..wooow.
Pedofilija, zavist,licemjerje lazni moral , politicka korektnost i ono najbitnije..zvijer u ljudima…stara, mocna i besmrtna zvijer..predator pusten na duuugi lanac..predugi.
Da to smo mi..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 31/03/2014 : 18:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

sto mr murdoc kaze za Jagten, isto

gledao pre koji tjedan dana (napokon!)


i bas me zanima sta ce biti sljedece na redu (i tematika i zanr), Vinterberg se vec sa Submarinom vratio na glavni tir,
ova posljednja 2 su back to the roots (Festen)




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 01/04/2014 : 12:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Da, uistinu se slazem sa tvojom izjavom..no knjiga..je knjiga.



Eh, knjigu na žalost nisam čitao, ali ti vjerujem da je bolja jer ovako intimnu i osjetljivu priču nije lako prenijeti na film.

Malo sam po internetu čitao komentare oko tog pitanja i velika većina ljudi piše ovo što i ti da je knjiga nenadmašna.

A valjda i Pulitzer nešto vrijedi
(koliko god zanemarili nagrade kako kriterij kvalitete)

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/04/2014 : 02:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Canibal holocaust (1980) - kaj je je, ovo je defintivno i dalje jedan od najšokantnijih horroraca, a vjerujte mi, videl sam ih poprilično:)) Bio je brutalan kad sam ga prvi put pogledal, brutalan je i sada. A ona nesretna kornjača - brijem da je prava. Tad se nije baš toliko pazilo na prava životinja :)) Inače, ovo je snimljeno 18 godina prije Blair wich projecta. I upravo taj dokumentaristički štih daje posebnu jačinu priči.
Eh da, i na kraju pitanje - tko je na kraju zvijer u ovom filmu?
P.S. Gledajte unrated version.
P.P.S. Trailer je pushiona.



Byzantium (2013) - mah, plitko, predvidljivo i jedva gledljivo. Pogledao do kraja ali definitivno nisam pretjerano oduševljen. Može proći ali jedva.


John dies in the end (2013) - u načelu dvije su greške kod ovoga filma - pretendira da bude horror komedija (što mu samo donekle uspijeva) te pokušava zakomplicirati radnju kroz prostorno-vremenske doskočice (što je riješeno na poprilično neučinkovit način) tako da dobivamo osrednje dijelce koje Vas može natjerati da ga pogledate ali koje Vas definitivno neće previše oduševiti. Onak, osrednje. Ma gore od osrednjeg. Al ajde...


Paranormal activity:The marked ones (2014) - ugodno iznenađenje! Iskreno, očekivao sam još jedan klon originalnog filma ali ovo je poprilično drukčije. Ok, zadržana je osnovna premisa ali puno je više akcije a puno manje statičnosti.Sve u svemu - vrlo dobro.


The human race (2013) - vrlo zanimljivo ostvarenje sa dobrom premisom i dobrim odnosima među ljudima koji nastaju kada se nađu u situaciji da...Ha, pogledajte film :)) Ti odnosi su mogli biti i razrađeniji ali dobro, ovo nije film za oskara, a opet, dobit ćete solidno provedeno vrijeme ispred malog ekrana. Za pogledati.


2001: A space travesty (2002) - Ma Leslie Nielsen je genije.Naravno, svi smo gledali Goli pištolj serijal ali ima on i drugih filmova koji nisu toliko popularni, a vrlo su duhoviti i zabavni. Ovo vjerojatno niste pogledali, a ja vam na to mogu reći samo - odmah na torrente:))


American beauty (1999) - ovo je film za kojeg svakako morate biti barem 30+ da bi ste ga u potpunosti shvatili:)) Gledao sam ga davno, pa rekoh da ponovim gradivo. Film je nedvojbeno odličan, međutim, ipak neke konverzacije u njemu bi mogle biti puno bolje. Naravno, daleko su od banalnosti ali kao da nikako da prijeđuneku crtu prosječnosti.Nešto bolje prosječnosti ali i dalje prosječnosti. A i glavni glumac je mogao još malo jače pokazati svoju osobnost u odnosu na suprugu. Ali svakako odličan film.


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 01/05/2014 : 16:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
u cannibal holocaustu sve ubijene životinje su bile prave. kornjača je bila prava nažalost. zanimljivo je da su glumci potpisali ugovor da se ne pojavljuju u javnosti mislim godinu dana nakon filma jer su u filmu umrli u dobro izvedenim i realnim scenama pa su svi mislili da su stvarno ubijeni. ali kada se umješao zakon morali su se pojaviti i dokazati da su živi i zdravi.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 01/05/2014 : 19:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
mladjo, jesi možda čitao knjigu John dies at the End? Sjećam se da je meni bila zabavna, nisam gledao film, ali ako nije nešto onda niti neću.

Što se tiče filmova, hvala, stavio sam si Cannibal Holocaust na watchlist.

Edited by - Dudley Smith on 01/05/2014 19:21:11
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 07/05/2014 : 16:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Vuk s Wall Streeta - Odličan film. Svakako ga treba pogledati.
Scene di se Jordan i kompić iz firme nadrogiraju tabletama sa zakašnjelim djelovanjem nisu normalne :)
Odvratni su mi takvi ljudi koji su spremni opljačkati sve što se može samo da mogu satrati lovu na kurve i drogu, a u ovom filmu su prikazani u svom punom sjaju.

Dallas Buyers Club - Još jedan odličan film. McConaughey je izobličen do neprepoznatljivosti, ali sjajno odrađenog posla. Jako mi se svidjela kamera i atmosfera dobivena tim načinom snimanja i kadriranja. Preporuke i za DBC.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/05/2014 : 18:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith

mladjo, jesi možda čitao knjigu John dies at the End? Sjećam se da je meni bila zabavna, nisam gledao film, ali ako nije nešto onda niti neću.

Što se tiče filmova, hvala, stavio sam si Cannibal Holocaust na watchlist.



Pa iskreno, film i nije nešto
Onak, za pogledati i to je to
Knjigu nisam čital.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 07/05/2014 : 20:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Canibal holocaust (1980) - kaj je je, ovo je defintivno i dalje jedan od najšokantnijih horroraca, a vjerujte mi, videl sam ih poprilično:)) Bio je brutalan kad sam ga prvi put pogledal, brutalan je i sada. A ona nesretna kornjača - brijem da je prava. Tad se nije baš toliko pazilo na prava životinja :)) Inače, ovo je snimljeno 18 godina prije Blair wich projecta. I upravo taj dokumentaristički štih daje posebnu jačinu priči.
Eh da, i na kraju pitanje - tko je na kraju zvijer u ovom filmu?
P.S. Gledajte unrated version.
P.P.S. Trailer je pushiona.




Zanimljivo kako neki nađu motivaciju za gledati stvari tipa Cannibal Holocaust dva puta u životu.
Inače, zaboravio si spomenut Ortolanijevu fenomenalnu glazbu za film. Toliko je prekrasna da daje dojam kao da pripada nekoj drugoj vrsti filma.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/05/2014 : 20:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

Zanimljivo kako neki nađu motivaciju za gledati stvari tipa Cannibal Holocaust dva puta u životu.


Ako su to isti kao oni koji mogu svariti 2 puta Eraserhead i slicne, onda me ne cude - cudaci su oduvijek bili među nama.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/05/2014 : 21:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

quote:
Originally posted by mladjo

Canibal holocaust (1980) - kaj je je, ovo je defintivno i dalje jedan od najšokantnijih horroraca, a vjerujte mi, videl sam ih poprilično:)) Bio je brutalan kad sam ga prvi put pogledal, brutalan je i sada. A ona nesretna kornjača - brijem da je prava. Tad se nije baš toliko pazilo na prava životinja :)) Inače, ovo je snimljeno 18 godina prije Blair wich projecta. I upravo taj dokumentaristički štih daje posebnu jačinu priči.
Eh da, i na kraju pitanje - tko je na kraju zvijer u ovom filmu?
P.S. Gledajte unrated version.
P.P.S. Trailer je pushiona.




Zanimljivo kako neki nađu motivaciju za gledati stvari tipa Cannibal Holocaust dva puta u životu.
Inače, zaboravio si spomenut Ortolanijevu fenomenalnu glazbu za film. Toliko je prekrasna da daje dojam kao da pripada nekoj drugoj vrsti filma.



A šta ćeš...:))

A glazba je ok, to stoji

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 23/05/2014 : 17:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote


"Bitka za Alžir"
Gilla Pontecorva je jedan od najboljih pseudodokumentaraca. Snimljen prije skoro 50 godina na autentičnim lokacijama i uz pomoć neprofesionalnih glumaca na temelju prča sudionika samog otpora, Saadi Yacefa.


razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/07/2014 : 21:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Mamin dečkić (Les garçons et Guillaume, à table!) Guillaumea Galliennea.
Lani u Cannesu nagrađena i ove godine s pet nagrada César ovjenčana humorna egzistencijalna drama Guillaumea Galliennea predstavlja kao kompletnog autora.
I to vrlo darovitog, jer osim što tumači dvije središnje uloge, Gallienne je suproducent, scenarist i redatelj autobiografske priče koju bi se odveć pojednostavnjeno žanrovski moglo svrstati u komediju.
Svakako, storija o vrlo plahom mladiću nesigurnom u svoju seksualnu orijentaciju koji živi doslovce pod skutima pretjerano posesivne majke obiluje humorom i ironijom nerijetko satiričnog predznaka, no u fokusu je ipak egzistencijalna drama protagonista koji će za sebe na koncu reći da je heteroseksualac kojeg je obitelj uvjerila da je gay.
Guillaume Gallienne je član uglednog francuskog kazališta Comédie-Française, pa ne čudi što je svoj redateljski prvijenac oblikovao s osloncem na teatarsko zaleđe.
Njega tako zatječemo neposredno uoči početka monodrame koju daje pred prepunim gledalištem, a kao jedina kazališna kulisa figurira krevet s kojeg će on sjedeći, ležeći ili bacajući se na njega prepričati svoju biografiju koju gledamo u formi filma.
Budući je on sam narator sklon humornom i autoironičnom diskursu, razumljivo je da dio njegova života u retrospekciji gledatelj prati imajući na umu da je riječ o ne sasvim pouzdanom pripovjedaču koji će većinu detalja, a osobito one tjeskobnije, ponešto ublažiti i uljepšati.
Krevet na pozornici asocira i na psihijatrijski kauč, pa se cjelina može doživjeti i kao svojevrsna psihoterapijska seansa tijekom koje se protagonist ispovijeda publici.
U glumčevim tinejdžerskim godinama njegov donekle grubi otac, dvojica braće i majka koju na razmjerno intrigantan ambivalentan način utjelovljuje također Guillaume, bez imalo su dvojbe zaključili da je on gay, te su i njega nagnali da se kao takav prihvati.
No tu su se pojavili mnogi problemi, od toga da ga vršnjaci unatoč pokušajima ostvarivanja prisnijih kontakata nisu privlačili, do zlostavljanja i otvorenog bullyinga kojima je često bio izložen u sredinama u kojima je živio.
Da nevolje budu veće, Guillaume je volio odijevati majčinu odjeću i ponekad se i pred drugima pretvarati da je ona, a u pokušajima da od njega napravi pravog muškarca otac ga je prisiljavao na školovanje u internatu i prijavu u vojsku.
I kad se nakon susreta s atraktivnom maserkom koju tumači Diane Kruger već pomirio sa samim sobom, na jednoj je zabavi upoznao privlačnu Amandine u koju se zaljubio na prvi pogled, i zahvaljujući kojoj je sve u njegovu životu sjelo na svoje mjesto.
U odnosu prema njemu, koji ne samo glumčevim tumačenjem dvostruke uloge, travestijom i intonacijama glasova povremeno asocira na relaciju mame Bates prema plahom Normanu, Guillaumeova je majka namjerno potencirala žensku stranu njegove prirode jer nije mogla podnijeti da on ikad zavoli neku drugu ženu osim nje.
Kad se pod djelovanjem hetero-ljubavi oslobodi majčine dominacije, Guillaume će se promijeniti i psihički i tjelesno, te gotovo preko noći postati muškarac.
Njegova psihofizička stanja i transformacija režirana su vrlo sigurno i vješto, s dosta stila i bez imalo patetike ili otkliznuća u trivijalnost, zbog čega "Mamin dečkić" ni u jednom trenutku ne odaje da je riječ o redatelju debitantu.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/08/2014 : 23:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Gattaca (1997), Andrew Niccol



U ne tako dalekoj budućnosti, ljudi se više ne rađaju prirodnim putem. Postali su gazde svoje vlastite evolucije i od kreacije postali - kreatori. Djeca su produkt preciznih izračuna genetičara koji otklanjaju i najmanju grešku laganim cjepkanjem i ponovnim slaganjem DNA. U toj budućnosti, nije zakonski obavezno da "uzgajate" djecu u labosu, već se onda i dalje mogu začeti prirodnim putem. Međutim, sve je manje onih koji se prepuštaju takvoj "igri"...

Glavni junak ove priče (ujedno i narator) Vincent Freeman, jedan je od takvih "sretnika". Začet prirodnim putem, ali genetski predodređen da bude slab, boležljiv i tako umre mlad. Njegovi roditelji odluče se za još jednu prinovu, ali poučeni Vincentovim slučajem ovoga puta ne žele prepustiti stvar igri vjerojatnosti te mu laboratorijskim putem podariše brata Antona, genetički besprijekornog i "čistog". Vincent i Anton tako odrastaju zajedno i čini se kako se sve genetske predispozicije razvijaju kako bi trebale; Anton svakog dana sve više raste i napreduje sukladno predviđanjima, a Vincent (iako stariji) sve više kaska za njim jer mu je tako "pao grah".

Svakom je dopušteno sanjati. Vincent sanja o letu u svemir. Ali kako je društvo postavilo genom kao temelj na kom se svi kriteriji grade, tako je i Vincentu njegova vlastita "dvostruka uzvojnica" breme koje ga priječi u ostvarenju profesionalne karijere.

Ali uvijek postoji kvaka. I "dok jednom ne smrkne - drugom ne svane". Vincentu "svane" kada ga jedan posrednik upozna sa Jeromeom, paraliziranim plivačem savršene DNA, upravo onakve kakva je potrebna Vincentu da se zaposli u Gattaci, kompaniji koja se bavi istraživačkim letovima u svemir.

Gattaca je film koji vas od samog starta uvlači u vrtlog filozofsko-etičkih debata. Osim fino razrađenih likova, dobro napisanih i ukomponiranih dijaloga te uzbudljive, a opet ne prebrze radnje, ona priča o nekoj novoj diskriminaciji; savršenih i bitnih te "onih koji to nisu". Bitka je to stare Majke Prirode (koja se, da se ne lažemo, zna itekako grubo našaliti) kontra mlade Gđice Estetike, kojoj se ispod svog blještavila nalazi ništa drugo doli praznina i bezdušnost. Gattaca postavlja važno pitaje čovjeku: je li spreman prepustiti se sudbini koju mu je odredio genetski zapis ili se snagom volje otgnuti istoj?

Glumačka postava više nego solidna, sa Ethanom Hawkeom, Judeom Lawom i Umom Thurman (dok je još bila smoooooking hot ). Dakle, za sve one koji vole "što bi bilo kad bi bilo" filmove - ovaj je prava poslastica.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/08/2014 : 23:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Blue ruin - filmovi sa sporim ritmom radnje znaju biti izvrsni i taj lagani protok dogadjaja može biti odličan ali ovdje tome nije slučaj i na kraju imamo film koji je mogao ponuditi puno više od onoga što je. Film je dobar, tu greške nema, ali moglo je to sve biti puno kvalitetnije, a i glavni glumac me nije nimalo impresionirao.



COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/08/2014 : 23:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Gattaca (1997), Andrew Niccol




Gledala sam film, stvarno je odlican. I poanta je, ma koliko naizgled slabiji netko bio, bitna je snaga volje kada covjek ima san..
ona pokrece sve. Ali je bilo vraski napeto, zato mi je i ostao u sjecanju.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/08/2014 : 23:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Gledala sam film, stvarno je odlican. I poanta je, ma koliko naizgled slabiji netko bio, bitna je snaga volje kada covjek ima san..
ona pokrece sve. Ali je bilo vraski napeto, zato mi je i ostao u sjecanju.

Yeap
To ti je onaj dio kad kaže bratu: "You wanted to know how I did it. That's how I did it, Anton. I never saved anything for the swim back."

Drago mi je da ti se sviđa film

Trljam ruke.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/08/2014 : 23:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dawn of the dead (2004)

Remakeovi vrlo često nisu toliko dobri kao originali ali ovdje to nije slučaj, makar je stvar u tome da je jednostavno u 26 godina tehnologija toliko napredovala da ubijanje zombija postane stvarno puno efektivnije. Radnja je klasična za zombi horrorce, glumci i nisu nešto ali zato masakriranja jadnih zombija koji bi samo htjeli nešto prigristi ima na pretek. Ako niste - pogledajte

P.S. "U paklui više nema mjesta pa mrtvaci hodaju zemljom" - sjećate se te rečenice iz prvog Dylan Doga? To je iz origigi Dawn of the dead iz 1978:))



COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/08/2014 : 00:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Gledala sam film, stvarno je odlican. I poanta je, ma koliko naizgled slabiji netko bio, bitna je snaga volje kada covjek ima san..
ona pokrece sve. Ali je bilo vraski napeto, zato mi je i ostao u sjecanju.

Yeap
To ti je onaj dio kad kaže bratu: "You wanted to know how I did it. That's how I did it, Anton. I never saved anything for the swim back."

Drago mi je da ti se sviđa film



to je meni jedan od najdražih filmova
ne znam koliko puta sam ga gledao
a izvrsni soundratck michaela nymana često pustim dok radim
plus je još i sjajno iskorištena arhitektura f.l.wrighta i antoine predocka
uh, opet ću ga pogledat

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/09/2014 : 22:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ride along (2014) - simpatična akcijska komedija sa Ice Cubeom kao policajcem koji baš i ne voli pretjerano dečka svoje sestre, a za kojega se ona želi udati, te koristi sve smicalice da mu, prilikom zajedničkog dana na poslu policajca, izbije iz glave da će ikada postati kompići. Simpatično, nepretenciozno i lagano.


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/09/2014 : 01:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Mr. Brooks (2010)

Odličan film! Kevin Costner, William Hurt i Demi Moore u izvrsnom trileru sa odličnom radnjom, zapletom i dosta dobrim akcijskim scenama. Za film nisam uopće prija čuo a sada me oduševio.

Zar nije to izvrstan osjećaj?


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/09/2014 : 21:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Extracted (2012)
Dobro, moglo je to i puno bolje, ovako imao Dickovsku temu koja nije baš dovedena do neke razine kvalitete ali je svakako gledljiva. Tema je odlična i prava je šteta što nije razrađena malo bolje. Ovako smo samo dobili prosječan film.


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000