forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Domaci strip
 Ivica Bednjanec "OSMOŠKOLCI" (STRIPFORUM)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 10/05/2012 : 19:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
¨Naslovnica strip albuma(integrala):



U ovoj knjizi nalaze se 24 strip priče Ivice Bednjanca.Knjiga sadrži stripove "Osmoškolci" koji su obilježili gotovo nekoliko osnovnoškolskih generacija,koje su ove stripove pratili u osnovnoškolskom listu "Modra lasta".
U knjizi su po prvi puta objavljene i 24 naslovnice(po jedna za svaki strip),a stripovi nisu posloženi kronološkim redom,već prema željama i sugestijama samog autora(zabilježeno i dokumentirano za života Ivice Bednjanca).
Stripovi su štampani u c/b verziji na 360 stranica i popraćeni su sa četri teksta (B.Hlevnjak,D.Macan,F.Dulibić i R.Aljinović).

Cijena stripa je 240,00 KN

******************
Udruga prijatelja stripa "STRIPFORUM" posvećuje ovu knjigu samom autoru,Ivici Bednjancu.

Zahvaljujemo se obitelji Bednjanec na ustupljenim materijalima,razumijevanju i pomoći pri realizaciji ove knjige.Hvala Darku i Ani!

Osobno se zahvaljujem mojem prijatelju, velikom ljubitelju stripova,kolekcionaru i uredniku ovog izdanja - Jurici Kladušanu (predsjednik udruge ljubitelja stripa "DURICA" iz Karlovca) jer sam u razgovoru sa njime i došao na ideju oko realizacije ovog strip albuma.

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica







Edited by - Lastan on 11/05/2012 02:32:48

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 10/05/2012 : 20:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message  Reply with Quote
Sjajan, sjajan strip!
Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 10/05/2012 : 21:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
Strip je odlichan, ali sma iznenadjen izborom papira koji je koriscen....posebno kad se uzme cena u obzir. Papir izgleda kao onaj sivkasti reciklirani iz stripoteke, samo deblji i kvalitetniji, ali definitivno ima taj reciklirani smek.

Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.

Edited by - austin on 10/05/2012 21:55:58
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/05/2012 : 23:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
taj papir je meni super.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 10/05/2012 : 23:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Na čekanju dok se ne nađe posal :(


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 11/05/2012 : 00:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Moj prvi (za sada i jedini) posjet strip knjižari Lastan bio je brzinski-dođoh, vidjeh i kupih "Osmoškolce"(dobio Genija na dar).
Ovo je strip koji se mora imati pod obavezno i najljepši je način da se na domaći način vratite u prošlo stoljeće!
Žao mi je što ispred svake priče ne piše godina u kojoj je ona nastala ili je prvi puta izdana,a što se svega ostalog tiče, ovo izdanje je savršeno i mislim da se radi o materijalu kojeg bi u školama trebalo uvesti pod obaveznu lektiru.
Kako piše u predgovoru,žalosno je to što nijedna škola u Hrvatskoj ne nosi ime pokojnog majstora uz čije su stripove u modroj lasti odrasle generacije i generacije školaraca,pa neka prva novoizgrađena škola dobije ime po njemu!!
Zanima me još koja je bila naklada ovog izdanja jer unutra ništa ne piše?
Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 11/05/2012 : 02:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by austin

Strip je odlichan, ali sma iznenadjen izborom papira koji je koriscen....posebno kad se uzme cena u obzir. Papir izgleda kao onaj sivkasti reciklirani iz stripoteke, samo deblji i kvalitetniji, ali definitivno ima taj reciklirani smek.




Album je štampan na recikliranom,"ciklus", eko-papiru,jer sam želio da papir ima tamniju nijansu,odnosno-samo da nije bijel i kričavo sjajan(kao npr. toliko razvikani "kunstdruck" bijeli sjajni papir).Ovaj papir,na kojem je štampan album, je 30-40% skuplji papir od toliko "omiljenog" kunstdruck-a.
Mislim da je strip ovim eko-papirom dobio onaj retro,stripovski štih,onu toplinu i ugođaj,koju velika većina novonastalih strip albuma nema(moje osobno mišljenje).Meni je ovaj papir djelovao daleko "stripovski",jer me od kunstdruck-ove sjajne bijele boje jednostavno bole oči i taj odbljesak bijeline mi predstavlja problem(naročito prilikom čitanja strip albuma uz umjetno svijetlo).Izezev toga,ta bijelina u kadrovima(prilikom čitanja) mi znatno "osiromašuje" crtež(kadrove) i čini ga praznim,hladnim i uštigljenim.Jednostavno mi smeta ta "savršena" bijelina jer nosim i naočale("ćorav" sam).
Imaš krivu pretpostavku oko cijene papira.Slobodno možeš provjerit u bilo kojoj tiskari.

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 11/05/2012 : 03:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Moj prvi (za sada i jedini) posjet strip knjižari Lastan bio je brzinski-dođoh, vidjeh i kupih "Osmoškolce"(dobio Genija na dar).
Ovo je strip koji se mora imati pod obavezno i najljepši je način da se na domaći način vratite u prošlo stoljeće!
Žao mi je što ispred svake priče ne piše godina u kojoj je ona nastala ili je prvi puta izdana,a što se svega ostalog tiče, ovo izdanje je savršeno i mislim da se radi o materijalu kojeg bi u školama trebalo uvesti pod obaveznu lektiru.
Kako piše u predgovoru,žalosno je to što nijedna škola u Hrvatskoj ne nosi ime pokojnog majstora uz čije su stripove u modroj lasti odrasle generacije i generacije školaraca,pa neka prva novoizgrađena škola dobije ime po njemu!!
Zanima me još koja je bila naklada ovog izdanja jer unutra ništa ne piše?



Ljepo sročeno!
Slažem se,a možda bi i mogli pokrenut nekakvu građansku inicijativu u svezi tog!?
Album je štampan u 1000 primjeraka,a kako stavri stoje,siguran sam da će bit i reizdanja!

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/05/2012 : 03:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastan
toliko razvikani "kunstdruck" bijeli sjajni papir


hebo vas kundstruck

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28964 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/05/2012 : 07:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Papir je super, meni se jako sviđa. Izdanje je isto super, ali je trebalo staviti sve epizode, a ne izostaviti njih 5-6 (ili više, ne znam) - jer ovo je bila jedinstvena prilika da se izda kompletan opus... Cijena meni odgovara, taj strip i izdanje toliko vrijedi, ali teško je na sjetiti se nekih davnih Ratkovih rasprava o cijenama stripova...

Trouble will find me
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 11/05/2012 : 08:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastan
Album je štampan na recikliranom,"ciklus", eko-papiru,jer sam želio da papir ima tamniju nijansu,odnosno-samo da nije bijel i kričavo sjajan(kao npr. toliko razvikani "kunstdruck" bijeli sjajni papir).Ovaj papir,na kojem je štampan album, je 30-40% skuplji papir od toliko "omiljenog" kunstdruck-a.
Mislim da je strip ovim eko-papirom dobio onaj retro,stripovski štih,onu toplinu i ugođaj,koju velika većina novonastalih strip albuma nema(moje osobno mišljenje).Meni je ovaj papir djelovao daleko "stripovski",jer me od kunstdruck-ove sjajne bijele boje jednostavno bole oči i taj odbljesak bijeline mi predstavlja problem(naročito prilikom čitanja strip albuma uz umjetno svijetlo).Izezev toga,ta bijelina u kadrovima(prilikom čitanja) mi znatno "osiromašuje" crtež(kadrove) i čini ga praznim,hladnim i uštigljenim.Jednostavno mi smeta ta "savršena" bijelina jer nosim i naočale("ćorav" sam).
Imaš krivu pretpostavku oko cijene papira.Slobodno možeš provjerit u bilo kojoj tiskari.



Jel sam se ja to kojim slučajem uspio ulogirati pod Lastanovim profilom?

K'o da sam ja pisao tekst


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/05/2012 : 08:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Sjajno, i dizajn izdanja i papir, a stvarno je šteta što se nisu objavile sve epizode, moguće i u dva integrala!

Koje pucanje nostalgijom, nakon Genija prije nekoliko godina sad smo dobili i Osmoškolce, još jednu madlenu za povratak na stranice Modre laste...

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/05/2012 : 09:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Odličan strip. Tisak također. Meni kao starijoj generaciji znači više od stripa jer sam na tome doslovno odrastao. Kad sam ga donio doma najviše se razveselila supruga. Inače ne čita stripove, ali ovaj mi je doslovno istrgnula iz ruke. Još ga čita tako da nisam došao na red. A i starija kćer pokazuje interes da ga uzme prije mene.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 11/05/2012 : 19:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

(...) Izdanje je isto super, ali je trebalo staviti sve epizode, a ne izostaviti njih 5-6 (ili više, ne znam) - jer ovo je bila jedinstvena prilika da se izda kompletan opus...



Moguće da uvjeravam samog sebe da kupljeni integral više vrijedi kako bih si opravdao kupnju (kognitivna disonanca), ali meni je fakat draže da je integral "director's cut", da su sve epizode probrane rukom samog autora, nego da su ama baš sve epizode unutra. Već i sada unutra ima epizoda koje su ispod razine (ali cjelina je, vrijedi ponoviti, savršena).

I da, papir je fakat super.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

Misso
Starting Member



Serbia
68 Posts

Member since 25/01/2011

Posted - 12/05/2012 : 09:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Misso a Private Message  Reply with Quote
Kakvi su izgledi da se "Osmoškolci" pojave u striparnicama u Srbiji? Bednjanec je stari majstor od koga može mnogo da se vidi i nauči. Rado bih kupio ovo izdanje.
Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 12/05/2012 : 12:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Misso

Kakvi su izgledi da se "Osmoškolci" pojave u striparnicama u Srbiji? Bednjanec je stari majstor od koga može mnogo da se vidi i nauči. Rado bih kupio ovo izdanje.



Imate ga u striparnici Darkwood.

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 12/05/2012 : 18:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
Nisam imao predstavu da je taj papir skuplji....cak i pod rukom deluje mekshe i slabije od klasichnog....kao sto ej u Machku npr.
Od tih nijansiranih papira mnogo mi se svideo onaj u Fibrinom Blastu.

Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 12/05/2012 : 20:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastan

quote:
Originally posted by austin

Strip je odlichan, ali sma iznenadjen izborom papira koji je koriscen....posebno kad se uzme cena u obzir. Papir izgleda kao onaj sivkasti reciklirani iz stripoteke, samo deblji i kvalitetniji, ali definitivno ima taj reciklirani smek.




Album je štampan na recikliranom,"ciklus", eko-papiru,jer sam želio da papir ima tamniju nijansu,odnosno-samo da nije bijel i kričavo sjajan(kao npr. toliko razvikani "kunstdruck" bijeli sjajni papir).Ovaj papir,na kojem je štampan album, je 30-40% skuplji papir od toliko "omiljenog" kunstdruck-a.
Mislim da je strip ovim eko-papirom dobio onaj retro,stripovski štih,onu toplinu i ugođaj,koju velika većina novonastalih strip albuma nema(moje osobno mišljenje).Meni je ovaj papir djelovao daleko "stripovski",jer me od kunstdruck-ove sjajne bijele boje jednostavno bole oči i taj odbljesak bijeline mi predstavlja problem(naročito prilikom čitanja strip albuma uz umjetno svijetlo).Izezev toga,ta bijelina u kadrovima(prilikom čitanja) mi znatno "osiromašuje" crtež(kadrove) i čini ga praznim,hladnim i uštigljenim.Jednostavno mi smeta ta "savršena" bijelina jer nosim i naočale("ćorav" sam).
Imaš krivu pretpostavku oko cijene papira.Slobodno možeš provjerit u bilo kojoj tiskari.


Ovaj album svakako treba pozdraviti. Čestitke ekipi na istom. Također dobro je da se upotrebio taj eko papir, no nije loš kunzdruk, ali mat ne sjajni.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

Misso
Starting Member



Serbia
68 Posts

Member since 25/01/2011

Posted - 12/05/2012 : 21:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Misso a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastan


Imate ga u striparnici Darkwood.


Odlično! Hvala na informaciji
Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 13/05/2012 : 00:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fikus

Odličan strip. Tisak također. Meni kao starijoj generaciji znači više od stripa jer sam na tome doslovno odrastao. Kad sam ga donio doma najviše se razveselila supruga. Inače ne čita stripove, ali ovaj mi je doslovno istrgnula iz ruke. Još ga čita tako da nisam došao na red. A i starija kćer pokazuje interes da ga uzme prije mene.



Ovo mi je vrlo drag post.Ne znam da li se poznajemo,ali upravo si napisao ono što mi je i bila želja kod izdavanja ovog albuma.Čak i kupci koji ulaze u striparnicu su vrlo šaroliki i po prvi puta unatrag nekoliko godina primjećujem da se pojavljuje sve više ženske populacije u svijetu stripa.Pretpostavljao sam da će se svi sjetit stripova iz Modre laste.Kad je dolazio novi broj Modre laste u školu,svi smo jedva čekali da pročitamo nastavke Osmoškolaca.
Žao mi je samo što je album skup,ali probat ćemo napravit znatno jeftiniju verziju,kako bi taj strip svi mogli pročitat i prisjetit se odrastanja.
Ovaj post mi je definitivno potvrda da taj strip ide u mekim koricama sa što nižom cijenom.
Prestavite mi se kad navratite-častim!
Živjeli!

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 17/05/2012 : 00:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastan

quote:
Originally posted by fikus

Odličan strip. Tisak također. Meni kao starijoj generaciji znači više od stripa jer sam na tome doslovno odrastao. Kad sam ga donio doma najviše se razveselila supruga. Inače ne čita stripove, ali ovaj mi je doslovno istrgnula iz ruke. Još ga čita tako da nisam došao na red. A i starija kćer pokazuje interes da ga uzme prije mene.



Ovo mi je vrlo drag post.Ne znam da li se poznajemo,ali upravo si napisao ono što mi je i bila želja kod izdavanja ovog albuma.Čak i kupci koji ulaze u striparnicu su vrlo šaroliki i po prvi puta unatrag nekoliko godina primjećujem da se pojavljuje sve više ženske populacije u svijetu stripa.Pretpostavljao sam da će se svi sjetit stripova iz Modre laste.Kad je dolazio novi broj Modre laste u školu,svi smo jedva čekali da pročitamo nastavke Osmoškolaca.
Žao mi je samo što je album skup,ali probat ćemo napravit znatno jeftiniju verziju,kako bi taj strip svi mogli pročitat i prisjetit se odrastanja.
Ovaj post mi je definitivno potvrda da taj strip ide u mekim koricama sa što nižom cijenom.
Prestavite mi se kad navratite-častim!
Živjeli!





Samo da ne zatraži LMS 4 kao poklon


----------
Trenutačno se sluša: George Michael - A Different Corner
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 17/05/2012 : 09:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastan

quote:
Originally posted by fikus

Odličan strip. Tisak također. Meni kao starijoj generaciji znači više od stripa jer sam na tome doslovno odrastao. Kad sam ga donio doma najviše se razveselila supruga. Inače ne čita stripove, ali ovaj mi je doslovno istrgnula iz ruke. Još ga čita tako da nisam došao na red. A i starija kćer pokazuje interes da ga uzme prije mene.



Ovo mi je vrlo drag post.Ne znam da li se poznajemo,ali upravo si napisao ono što mi je i bila želja kod izdavanja ovog albuma.Čak i kupci koji ulaze u striparnicu su vrlo šaroliki i po prvi puta unatrag nekoliko godina primjećujem da se pojavljuje sve više ženske populacije u svijetu stripa.Pretpostavljao sam da će se svi sjetit stripova iz Modre laste.Kad je dolazio novi broj Modre laste u školu,svi smo jedva čekali da pročitamo nastavke Osmoškolaca.
Žao mi je samo što je album skup,ali probat ćemo napravit znatno jeftiniju verziju,kako bi taj strip svi mogli pročitat i prisjetit se odrastanja.
Ovaj post mi je definitivno potvrda da taj strip ide u mekim koricama sa što nižom cijenom.
Prestavite mi se kad navratite-častim!
Živjeli!


Eto riješili smo i to.
Kao što rekoh "kupio si me". I drago mi je da isto razmišljamo (o odnosu prema kupcima). Vidimo se.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 19/05/2012 : 00:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by Lastan

quote:
Originally posted by fikus

Odličan strip. Tisak također. Meni kao starijoj generaciji znači više od stripa jer sam na tome doslovno odrastao. Kad sam ga donio doma najviše se razveselila supruga. Inače ne čita stripove, ali ovaj mi je doslovno istrgnula iz ruke. Još ga čita tako da nisam došao na red. A i starija kćer pokazuje interes da ga uzme prije mene.



Ovo mi je vrlo drag post.Ne znam da li se poznajemo,ali upravo si napisao ono što mi je i bila želja kod izdavanja ovog albuma.Čak i kupci koji ulaze u striparnicu su vrlo šaroliki i po prvi puta unatrag nekoliko godina primjećujem da se pojavljuje sve više ženske populacije u svijetu stripa.Pretpostavljao sam da će se svi sjetit stripova iz Modre laste.Kad je dolazio novi broj Modre laste u školu,svi smo jedva čekali da pročitamo nastavke Osmoškolaca.
Žao mi je samo što je album skup,ali probat ćemo napravit znatno jeftiniju verziju,kako bi taj strip svi mogli pročitat i prisjetit se odrastanja.
Ovaj post mi je definitivno potvrda da taj strip ide u mekim koricama sa što nižom cijenom.
Prestavite mi se kad navratite-častim!
Živjeli!


Eto riješili smo i to.
Kao što rekoh "kupio si me". I drago mi je da isto razmišljamo (o odnosu prema kupcima). Vidimo se.



Svakao.Hvala na posjetu i kupnji.
Živio!

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/02/2015 : 18:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
pročitao i ja ovaj strip
kupio nedavno

ja nisam ovo prije čitao pa nostalgija kod mene ne igra ulogu
meni je ovo skroz simpatično
nešto u stilu rip kirbyja, nije remek djelo, ali ima neku neodoljivu draž...
a kao i Rip pokazuje nevinost svoga vremena
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/02/2015 : 18:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
inače, puna cijena je 240kn, a ima jedan na aukcijama u pola cijene pa navalite :)
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1576 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 12/03/2015 : 13:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
Nije o Osmoškolcima ali da ne otvaram novi topik.
Hrvatski dušobrižnici moralizuju protiv Durice Ivice Bednjanca
http://zdravstveniodgoj.com/news/-durica-lektira-za-2-razred-osnovne-skole-puna-vrsnjacke-agresije-i-seksualnih-sadrzaja


http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related

Edited by - ninel on 12/03/2015 13:15:49
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000