forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Da li su ovo orginal pan posteri?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

korner
Starting Member

8 Posts

Member since 19/05/2010

Posted - 18/05/2012 : 01:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send korner a Private Message  Reply with Quote
Nisam samo tebe da spominjem nego da ti uvidim da ja za svoje novce mogu da kupim šta hoću da me ti ili neki drugi nebi upisali kao neku budalu koja voli nesta jer sam do sada imao lošeg iskustva sa osobama koje ne zanima ono sto Nas druge zanima zato meni da se neko drugi naljuti ma mene nikad nisam ništa komentiro niti davao savjete ali nije prvi put da nesta hoću kupit a da za pojedince nije orginal
Go to Top of Page

korner
Starting Member

8 Posts

Member since 19/05/2010

Posted - 18/05/2012 : 01:26:17  Show Profile Show Extended Profile  Send korner a Private Message  Reply with Quote
Nemoj se odmah nać da imam nesto protiv tebe ali dopizdilo mi kupovat lažne stvari i glumiti budalu a kad mi stignu ja vidim da su prave a nemam pravo glasa nadam se da si shvatio moj problem
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 18/05/2012 : 01:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
izvini druze, ali smesno postaje ... želim ti da nadjes i da kupiš to sto trazis i da te to učini srećnim.
Laku noc
Go to Top of Page

korner
Starting Member

8 Posts

Member since 19/05/2010

Posted - 18/05/2012 : 01:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send korner a Private Message  Reply with Quote
Sve je to ok ali nerazumijem šta postizete s time da nekog oblatite da prodaje fus robu dali je neko zazalio radi toga dali ti mene možeš sprecit da ostavim ponudu na te aukcije mislim da bi trebao svako na ovom forumu vodit svoje brige a ne tuđe zato nemojmo drugim ljudima na bilo kojim aukcijama uskratit da prodaju svoje pa makar i lažno i ako kupimo za to smo sami krivi nitko nas nije na to naterao pozdrav i nemoj se naći uvreden jer mi to stvarno nije bio cilj
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 18/05/2012 : 01:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Druze, ajd da mi zajebemo tu raspravu i da se dogovorimo za ove slicice što meni fale
zagor 104,108,188,198,210. Kao pravi kolekcionar imaćeš valjda toliko kolegijalnosti da mi pomognes da kompletiram nesto sto godinama skupljam, a ja cu ti se adekvatno oduziti ... novcano ili nesto sto ti treba
Go to Top of Page

korner
Starting Member

8 Posts

Member since 19/05/2010

Posted - 18/05/2012 : 01:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send korner a Private Message  Reply with Quote
Ti meni nemozes to platit ja u ovom trenutku imam 4 puna kompleta a u petom mi fali 15 slicica a ja se obvezujem da ću ti riješiti te sličice ako ne sve bar 2-3 gratis već imam 210 a znaš da sam imao i skoro sve ali moj dug prema Danijelu je to odneo na njegovu stranu i one su kod njega znaš i sam kad ti je trebalo da se nesta uzme da sam ja uvjek popustio i sada još uvjek im oko 160 duplo zagora pa ako treba tvojim prijateljima nek se jave pozdrav
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/05/2012 : 11:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by korner

Nije mi jasno zašto jedni te isti članovi prave problem dali je nesto orginal ili ne posteri su orginal za mene i dali ti isti članovi imaju postere da to mogu potvrdit tako da nije sve kopija sto neko napise i uvjek sam se nosio s time nije bitno šta se napise već ko napise ovo je moj prvi komentar na bilo koju priču uvjek sam gledo ostat po strani ali vidim da ne vrijedi ja imam te iste postere ali lošije ocuvane i sigurno su orginal i nikad ne bi pitao na drugim foruma ili aukcijama dali su orginal ili ne i ovo nije prvi put da na drugim aukcijama neko pravi problem i eto moja priča se svodi na to da ću ja sigurno pokušat osvojit te postere a drugi neka pričaju da sam ovakav ili onakav a onda me mole za neku uslugu a nisu ni svjesni da nije problem u meni već u njima pozdrav svima koji su dobra i topla srca i onima koji misle da svi nesta mute i misle zaradit kruha bez motike vjerujtemi grese




znači po tebi nije bitno jeli nešto original ili ne?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 18/05/2012 : 12:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
@ korner ... sad sam pogledao i video da si ti pobedio na ovoj aukciji
http://www.limundo.com/kupovina/Kolekcionarstvo/Albumi-sa-slicicama/Junaci/Zagor/4618626

reci mi, da li je ta slicica 210 sa te aukcije orginalna ?
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 18/05/2012 : 15:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Kad je već riječ o sličicama, nadam se da mi nitko neće zamjeriti što bih priupitao ima li netko ove brojeve:

28 41 74 77 81 109 125 126 133 176 177 182 206 211 216 234

Najvažnija mi je 41, jer mi jedina nedostaje u albumu, ali u međuvremenu sam nabavio jedan dodatni album u kojemu nedostaju sve ostale. Može i žive i izrezane, meni to ne igra previše ulogu.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 18/05/2012 : 17:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
pih, tko sljivi interpunkciju:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 18/05/2012 : 17:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
novi kruger:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/05/2012 : 19:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

novi kruger:)




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ZokAlex
Starting Member



36 Posts

Member since 04/01/2015

Posted - 31/03/2015 : 14:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ZokAlex a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav,
moze li mi reci ko od clanova koja je vrednost dobro ocuvanih orginalnih pan postera?
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 31/03/2015 : 15:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=poster&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&SearchTypeDesc=2&Seller=&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=0&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=1&submit=Tra%9Ei

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 31/03/2015 : 20:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=poster&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&SearchTypeDesc=2&Seller=&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=0&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=1&submit=Tra%9Ei


A mogao bi čovjeku i olakšati pretragu...

http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=Pan+poster&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=AND&SearchTypeDesc=2&Seller=&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=0&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=1&submit=Tra%9Ei
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000