forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 HNK Rijeka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 92

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 08/04/2018 : 16:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

I to u Rijeci danas nazivate morem?
Snizili se nešto kriteriji.


jarun je bolji :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 08/04/2018 : 18:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by mamlaz

Slabo znas Tintone :) To ti je preruseni Nesvrstani :)


Evo, s Alačevog fb-a:
Mjesto radnje: Šank i wc kafića "Poljud", štandovi sa ćevapima, Istok stadiona.
Likovi: Navijači Hajduka iz Bibinja, sa Salija, iz Zadra, Mokošice. I ja.
Oni: "Zvonko Alač, Index!" Svaka čast care, vidi se da si Hajdukovac i da sve shvaćaš.
Ja: Ja sam Dinamovac otkad znam za sebe i to ću ostat, jebe me se što ga je mafijaš okupirao. Vama svaka čast na svemu ovome, ali bio sam tu kada smo vas razbijali '87, '90 i '91 i bit ću opet kada Dinamo bude Dinamo, a ne prćija.
Oni: Besa.
Ja: Besa.




Pa jedno je za koga navija čovjek privatno, a drugo je kakve debilane piše i koga simpatizira u tekstovima, a po kome konstantno pljuje.


Ma mamlaz i ja smo pričali konkretno o tome za koga inače navija.


Ne razumiš.
Nije bitno je li novinar iz Osijeka, Splita, Zagreba ili Pule.
Nije bitno ni je li navijač Dinama, Slavena, Osijeka, GNK ili RNK.
Ako se u nekome trenutku očeše o Rijeku je protovarski novinar. Činjenica jebi ga.




Ti se baš trudiš shvatiti sve naopačke i kako tebi odgovara makar je poprilično jasno napisano. Alač godinama piše protiv Rijeke(Dinama, HNS-a), a glorificira Hajduk, Split i Torcidu i uglavnom pretjeruje u oba slučaja. Zato je protovarski novinar, a ne zato jer se očešao isključivo o Rijeku.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/04/2018 : 19:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by mamlaz

Slabo znas Tintone :) To ti je preruseni Nesvrstani :)


Evo, s Alačevog fb-a:
Mjesto radnje: Šank i wc kafića "Poljud", štandovi sa ćevapima, Istok stadiona.
Likovi: Navijači Hajduka iz Bibinja, sa Salija, iz Zadra, Mokošice. I ja.
Oni: "Zvonko Alač, Index!" Svaka čast care, vidi se da si Hajdukovac i da sve shvaćaš.
Ja: Ja sam Dinamovac otkad znam za sebe i to ću ostat, jebe me se što ga je mafijaš okupirao. Vama svaka čast na svemu ovome, ali bio sam tu kada smo vas razbijali '87, '90 i '91 i bit ću opet kada Dinamo bude Dinamo, a ne prćija.
Oni: Besa.
Ja: Besa.




Pa jedno je za koga navija čovjek privatno, a drugo je kakve debilane piše i koga simpatizira u tekstovima, a po kome konstantno pljuje.


Ma mamlaz i ja smo pričali konkretno o tome za koga inače navija.


Ne razumiš.
Nije bitno je li novinar iz Osijeka, Splita, Zagreba ili Pule.
Nije bitno ni je li navijač Dinama, Slavena, Osijeka, GNK ili RNK.
Ako se u nekome trenutku očeše o Rijeku je protovarski novinar. Činjenica jebi ga.




Ti se baš trudiš shvatiti sve naopačke i kako tebi odgovara makar je poprilično jasno napisano. Alač godinama piše protiv Rijeke(Dinama, HNS-a), a glorificira Hajduk, Split i Torcidu i uglavnom pretjeruje u oba slučaja. Zato je protovarski novinar, a ne zato jer se očešao isključivo o Rijeku.



Lipo je ovu boldanu družinu vidit skupa. Od svega šta si napisa ovo je prvo šta si napisa ispravno.

Inače, neznan jel ti poznato da je Dioklecijan triba radit vikendicu u Rijeci a ne u Splitu. Dioklecijan je podilija carstvo na zapadno i istočno, a crta je tribala bit taman negdi oko Rijeke, tako da car sa terace ima pogled na jedno i drugo carstvo. Riječani su mogli kako su taman bili na crti razgraničenja birat vjeru i izabrali su pravoslavnu.
Međutin, Dioklecijanova najdraža jebačica je imala nekakvoga svoga jebača iz Splita koji je ima komad zemlje "prvi red do mora", i vidija priliku da na račun cara do kraja života leži ispod suncobrana. Tribalo je samo sjebat Riječane.
I uspilo je. Sjebali smo Riječane, uvalili zemlju caru za dobu lovu, i makli crtu carstva par stotina kilometara istočnije. To ti objašnjava i zašto je Rijeka ostala usamljena srpsko/pravoslavna enklava tako daleko na zapadu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 08/04/2018 19:39:59
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 08/04/2018 : 20:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Inače, neznan jel ti poznato da je Dioklecijan triba radit vikendicu u Rijeci a ne u Splitu. Dioklecijan je podilija carstvo na zapadno i istočno, a crta je tribala bit taman negdi oko Rijeke, tako da car sa terace ima pogled na jedno i drugo carstvo. Riječani su mogli kako su taman bili na crti razgraničenja birat vjeru i izabrali su pravoslavnu.
Međutin, Dioklecijanova najdraža jebačica je imala nekakvoga svoga jebača iz Splita koji je ima komad zemlje "prvi red do mora", i vidija priliku da na račun cara do kraja života leži ispod suncobrana. Tribalo je samo sjebat Riječane.
I uspilo je. Sjebali smo Riječane, uvalili zemlju caru za dobu lovu, i makli crtu carstva par stotina kilometara istočnije. To ti objašnjava i zašto je Rijeka ostala usamljena srpsko/pravoslavna enklava tako daleko na zapadu.



Ovo je sve..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 08/04/2018 20:45:48
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/04/2018 : 21:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Znači, ne mogu...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/04/2018 : 01:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
I onda se čudiš šta razgovor sa tobom nema smisla. Da imaš neke argumente napisao bi ih. Nemaš pa se hvataš gluposti. Četrdeset i neka godina u guzici, a intelektualno poput malog djeteta
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/04/2018 : 14:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by globinjo

https://beta.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=1036628
Autori članka:zlotvor i nesvrstani
Lektura:ja
Upis:mamlaz


Autor članka.... Zvonko Alač. Pametnom dosta. Neobjektivnijeg i protovarskijeg novinara nema u Hrvata od stoljeća sedmog. Pozivati se na njegov članak je smijurija samo takva....



Triba vidit šta kaže Orlando Rivetti, on je pametan čovik.
Ja samo njega i Zdravka Reića čitan.


Rivetti ko marca kad drka na Real - dno dna
Reić? taj se totalno pogubija...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/04/2018 : 14:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat
Ja koristim floskule poput Orlanda ? Ma daaaaj molim te...
Hajduk osnovan od strane režima i nije režimski nego je to floskula ????
Taj isti režim šalje Hajduka na putovanje Svijetom gdje Hajduk i dobro zarađuje, ali predstavljajući Jugoslaviju stječe navijače od Vardara pa do Triglava. Još jedna floskula ???? Za razliku od Zvezde i Partizana u koje su dovođeni igrači iz Zagreba u Hajduku to nije bio slučaj... hmmm, možda je ipak Bajdo Vukas završio u Splitu. Ali to su samo floskule jer naravno da bi Hajduk koji je tih godina smatran narodnim klubom bio poslan u bijeli Svijet da igra utakmice propagirajući Jugoslaviju bez da mu režim pomogne. Logično.


daj objasni ovo
treći put te pitam...ne odgovaraš...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/04/2018 : 15:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sumohrvat
Ja koristim floskule poput Orlanda ? Ma daaaaj molim te...
Hajduk osnovan od strane režima i nije režimski nego je to floskula ????
Taj isti režim šalje Hajduka na putovanje Svijetom gdje Hajduk i dobro zarađuje, ali predstavljajući Jugoslaviju stječe navijače od Vardara pa do Triglava. Još jedna floskula ???? Za razliku od Zvezde i Partizana u koje su dovođeni igrači iz Zagreba u Hajduku to nije bio slučaj... hmmm, možda je ipak Bajdo Vukas završio u Splitu. Ali to su samo floskule jer naravno da bi Hajduk koji je tih godina smatran narodnim klubom bio poslan u bijeli Svijet da igra utakmice propagirajući Jugoslaviju bez da mu režim pomogne. Logično.


daj objasni ovo
treći put te pitam...ne odgovaraš...


Koji dio da ti objasnim u činjenici da je Hajduk kao klub prestao postojati 1941.godine i da je obnovljen 1944.godine od strane narodnooslobodilačke vojske jugoslavije ?????? Ne razumijem šta se tu ima objašnjavati ???? Dok je rat još trajao iz partizana su povučeni nogometaši i sastavljena je ekipa vojske koja je igrala utakmice protiv saveznika dok su ostali suborci i dalje ginuli po frontu. Po završetku rata nogometni klub hajduk se šalje po nalogu KPJ po raznim turnejama diljem svijeta ( čak i usred prvenstva) kako bi odigravao prijateljske utakmice po Jugoslaviji prijateljskim zemljama. Osim financijske koristi od tih turneja hajduk svakako ima koristi jer na taj način što predstavlja jugoslaviju na tim turnejama stječe i navijače od vardara pa do triglava. I kao što se pojačavaju igračima iz Zagreba režimski klubovi Zvezda i Partizan pojačava se i splitski Hajduk. Na isti princip, pozivanjem u vojsku. Pa logično je da nije u interesu Titu da po svijetu šalje slabu ekipu koju ce svi trpat. Nadam se da je objašnjenje dovoljno jasno. Sanaderovu eru kada se je upumpavao noac iz državnih firmi kojim se hajduku osigurao naslov prvaka nadam se da ne treba objašnjavati jer nije bilo toliko davno da se ne bi moglo iskopati ako se hoće.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/04/2018 : 17:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
O Bože
Odgovor slijedi
Sad sam na šećeru i vodi

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/04/2018 : 17:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

O Bože
Odgovor slijedi
Sad sam na šećeru i vodi


Ti hoćeš reći da ovo što sam napisao nema veze sa istinom ?????? Pa barem su ovo lako provjereni podaci. Jel Hajduk osnovan na Visu od strane partizana ? Jesu li sa fronta povučeni nogometaši( ne samo bivši igrači hajduka) da bi igrali u toj ekipi protiv saveznika. Jel hajduk nakon rata išao na turneje od afrike do južne amerike. Jesu li nakon rata u split dolazili igrači na foru odlaska u vojnu mornaricu i onda igrali za hajduk ? Jesu... pa jebate, ako ovo sve nisu odlike kluba koji je bio miljenik vlasti onda stvarno ne znam šta jesu :)
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/04/2018 : 18:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Trenutno sam na mobu
Pa mi se ne da elaborirat naširoko
Veceras cu
Kruške i jabuke
Miksaš da je to milina
Gdje si ovo provjerio
Kod Orlanda

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/04/2018 : 18:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
kod mene je provjerio. cuti tovaru kad odrasli pricaju :)

Mrzim mrznju!

Edited by - mamlaz on 11/04/2018 18:11:53
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/04/2018 : 18:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Odgovorit cu mu na hajdukovom topicu
Nije red da svijetlu stranu povijesti za koju bi peka ubila
Stavljam ovdje
Ti mamlaze
Razguli

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/04/2018 : 18:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
pickast si kad ne pijes :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/04/2018 : 18:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Orlanda ne pratim jer ga ne doživljavam ko ozbiljnog i kvalitetnog novinara. Ali pratim Hajduka jer prije svega pratim sve što ima veze sa nogometom, a zatim i zbog kviza nogometne ikone koji organiziraju splićani pa ima uvijek pitanja o bilima. Sportske Novosti, knjige o hajduku, forumi, internetske stranice, youtube.... Tako da sam siguran kako imam poprilično znanje o hajduku i hajdukovoj povjesti. A to što vi maknete zvijezdu u photoshopu sa kalendara za 100 godina hajduka pa se pravite da tamo nikad nije bila to nije moj problem. Pa nije teško pogledati sastav Hajduka od 1945-1955 pa vidjeti tko je igrao i koliko. Nije teško ni pogledati odakle su ti igrači dolazili i na koji način. Presmješni ste...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/04/2018 : 19:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
a jbt Sumo, pa pricas sa hajdukovcima. cemu toliko truda?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/04/2018 : 19:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Orlanda ne pratim jer ga ne doživljavam ko ozbiljnog i kvalitetnog novinara. Ali pratim Hajduka jer prije svega pratim sve što ima veze sa nogometom, a zatim i zbog kviza nogometne ikone koji organiziraju splićani pa ima uvijek pitanja o bilima. Sportske Novosti, knjige o hajduku, forumi, internetske stranice, youtube.... Tako da sam siguran kako imam poprilično znanje o hajduku i hajdukovoj povjesti. A to što vi maknete zvijezdu u photoshopu sa kalendara za 100 godina hajduka pa se pravite da tamo nikad nije bila to nije moj problem. Pa nije teško pogledati sastav Hajduka od 1945-1955 pa vidjeti tko je igrao i koliko. Nije teško ni pogledati odakle su ti igrači dolazili i na koji način. Presmješni ste...



Jebote
Goebbels je za tebe mala maca
Znas ti vraga crnoga
Ali kao sto rekoh
Odgovor veceras

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/04/2018 : 19:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

a jbt Sumo, pa pricas sa hajdukovcima. cemu toliko truda?


Tako je
Ne valja se s rogatima bosti

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/04/2018 : 19:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mamlaz

a jbt Sumo, pa pricas sa hajdukovcima. cemu toliko truda?


Tako je
Ne valja se s rogatima bosti


sa mamicevcima? :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/04/2018 : 19:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

a jbt Sumo, pa pricas sa hajdukovcima. cemu toliko truda?


Meni ovo presmješno... ovi kao da žive u paralelnom svemiru. Lijepo im pokažeš da barataš materijom, da ne lupetaš bez argumenata, postoje članci čak i na njihovim službenim stranicama i opet kao da zidu govoriš.
Jednostavno ne možeš vjerovati. Nakon drugog svjetskog rata su u Hajduk dovođeni igrači iz Zagreba, Pule, Leskovca... po principu da su pozvani na služenje vojnog roka u mornaricu. Postoje imena tih igrača, koliko su puta igrali za Hajduk, koliko golova dali. Postoje zapisi o turnejama hajduka po africi, aziji i južnoj americi.... i opet su to sve floskule :)
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/04/2018 : 19:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Da mi ovdje pričamo o subjektivnom misljenju jel treći hajdukov dres pederski ili nije pa ajde, ali pričamo o stvarima koje su lako provjerljive i opet oni po svome
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/04/2018 : 20:03:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Odgovorit cu mu na hajdukovom topicu
Nije red da svijetlu stranu povijesti za koju bi peka ubila
Stavljam ovdje
Ti mamlaze
Razguli


Jebi me Mamlaze ako ovi za 2 sata ne našvrlja ovdje da je cijeli poljud kad je tito umro pjevao Čavoglave, a ne Druže Tito mi ti se kunemo ;) Da im je na bilom dresu bilo U, a ne zvijezda 45 godina i da su igrači nakon rata dolazili u Split zbog picigina na Bačvicama, a ne zato jer su pozivani u mornaricu :)
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/04/2018 : 20:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ne diraj mi Titota. ono sa stadiona je po meni njihov jedini svijetli trenutak. i na tome im svaka cast.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/04/2018 : 20:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Jebiote
U nas smrdi karepovac
Danas pogotovo
Ali u Rijeci se očito spaljuje sva zapljenjena svjetska droga
Pa su svi drogirani kad pišu ovakve pizdarije
Ajde sumo
Ne budi ti teško
Okači te članke

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 92 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000