forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 HNK Rijeka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 92

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/04/2018 : 20:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
sumo, ne trudi se :( nece ovi nikad shvatiti :( pa navijaju za Hajduk :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/04/2018 : 21:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Jebiote
U nas smrdi karepovac
Danas pogotovo
Ali u Rijeci se očito spaljuje sva zapljenjena svjetska droga
Pa su svi drogirani kad pišu ovakve pizdarije
Ajde sumo
Ne budi ti teško
Okači te članke



Strah me da bi me nakon članaka tražio da ti i dovedem nekoga tko je bio na utakmici četrdeset i neke u Siriji recimo :)
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/04/2018 : 22:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Jebiote
U nas smrdi karepovac
Danas pogotovo
Ali u Rijeci se očito spaljuje sva zapljenjena svjetska droga
Pa su svi drogirani kad pišu ovakve pizdarije
Ajde sumo
Ne budi ti teško
Okači te članke



Koje članke hoćeš ? Da se išlo na turneju ? Ili da su dolazili igrači u hajduk zbog poziva u mornaricu ?
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/04/2018 : 12:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Odgovorit cu mu na hajdukovom topicu
Nije red da svijetlu stranu povijesti za koju bi peka ubila
Stavljam ovdje
Ti mamlaze
Razguli


Mamlaze, jel i tebi netko hakirao računalo ili samo ja ne vidim odgovor od Globinja ? :)
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 12/04/2018 : 14:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by globinjo

Odgovorit cu mu na hajdukovom topicu
Nije red da svijetlu stranu povijesti za koju bi peka ubila
Stavljam ovdje
Ti mamlaze
Razguli


Mamlaze, jel i tebi netko hakirao računalo ili samo ja ne vidim odgovor od Globinja ? :)


mozda smo oboje pijani :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/04/2018 : 14:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Aj sumo priznaj da si navija za Nijemce u Bijegu za pobjedu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/04/2018 : 15:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Aj sumo priznaj da si navija za Nijemce u Bijegu za pobjedu.


Hoćeš reći Bijegu U pobjedu ? :) Ne vidim kako ovo ima veze sa ičim, ali za koga god da sam navijao nisam poput Vas okrenuo stranu :)
Nisam navijao za ikoga, igrao sam oba daju gol i 3+ tako da mi je bilo svejedno tko će pobjedit, samo da bude golova.

Edited by - sumohrvat on 12/04/2018 15:09:34
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/04/2018 : 16:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Aj sumo priznaj da si navija za Nijemce u Bijegu za pobjedu.


Hoćeš reći Bijegu U pobjedu ? :) Ne vidim kako ovo ima veze sa ičim, ali za koga god da sam navijao nisam poput Vas okrenuo stranu :)
Nisam navijao za ikoga, igrao sam oba daju gol i 3+ tako da mi je bilo svejedno tko će pobjedit, samo da bude golova.


Meni je ona sramota na kraju kad ulica utrči u teren najgora.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/04/2018 : 17:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Aj sumo priznaj da si navija za Nijemce u Bijegu za pobjedu.


Hoćeš reći Bijegu U pobjedu ? :) Ne vidim kako ovo ima veze sa ičim, ali za koga god da sam navijao nisam poput Vas okrenuo stranu :)
Nisam navijao za ikoga, igrao sam oba daju gol i 3+ tako da mi je bilo svejedno tko će pobjedit, samo da bude golova.


Meni je ona sramota na kraju kad ulica utrči u teren najgora.


Aaaaaaaa, a ja nisam skužio da se trebam naježiti i pustiti suzu od ganuća kad je onaj lik iz Torcide utrčao u teren s onom hvataljkom od vatrogasaca kako bi prebio suca, igrače, ko zna koga dok sva redarska služba ni da mrdne prstom ;)
Ma meni ti je ipak najgora scena kad se igrači vrate na teren i odluče odigrati utakmicu do kraja iako ih ulica nagovara da pobjegnu na poluvremenu, čak im i tunel iskopaju do svlačionice. A zamisli, ti šupci odluče na terenu pokazat da su bolji i od protivnika i od sudaca .... :)
Šta ćemo sljedeće analizirat? Njemačke filozofe protiv grčkih u Monthy Pythonu ? :)
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/04/2018 : 17:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Daj se čovječe ostavi filmske kritike i radije odi pomoć Globinju pretražit povijest Hajduka. Vidiš da jadan već drugi dan ne može naći jednu rečenicu da pokaze kako Hajduk nije miljenik politike bio ;)
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 12/04/2018 : 19:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Daj se čovječe ostavi filmske kritike i radije odi pomoć Globinju pretražit povijest Hajduka. Vidiš da jadan već drugi dan ne može naći jednu rečenicu da pokaze kako Hajduk nije miljenik politike bio ;)


Ne stignem
Previše je toga
A i da ti ne znam sta napišem
Ti ces opet kontra
Vidit cu ima li smisla
Ali mislim da nema
Okači to za mornaricu
Iako i Da jesu
Pa ne bi da su dolazili šekularac Džajić osim bajevic i ostali velikani
Koja je poanta price o mornarici
A i opet
To vuče jedno objašnjenje za drugim
Da
Nema smisla

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/04/2018 : 20:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sumohrvat

Daj se čovječe ostavi filmske kritike i radije odi pomoć Globinju pretražit povijest Hajduka. Vidiš da jadan već drugi dan ne može naći jednu rečenicu da pokaze kako Hajduk nije miljenik politike bio ;)


Ne stignem
Previše je toga
A i da ti ne znam sta napišem
Ti ces opet kontra
Vidit cu ima li smisla
Ali mislim da nema
Okači to za mornaricu
Iako i Da jesu
Pa ne bi da su dolazili šekularac Džajić osim bajevic i ostali velikani
Koja je poanta price o mornarici
A i opet
To vuče jedno objašnjenje za drugim
Da
Nema smisla



Kako koja je poanta priče ????? Pa gdje je tu ravnopravnost ako su recimo Rijeka, Hajduk i bubam,Velež iz Mostara zainteresirani za nekog igrača, a on dobije poziv u vojsku. I to baš u mornaricu u Splitu, koja je usput trajala dvije godine tada. I čovjek igra za Hajduk ...
Ervin Katnić.... jedan od najboljih obrambenih igrača tog vremena. Izvučen sa fronta da bi igrao za Hajduk.
Dragutin Drvodelić, desno krilo koje je iz Dinama pozvano u vojnu mornaricu,točnije njihov klub Mornar iz Splita nakon kojeg dolazi u Hajduk.
Milorad Diskić, tadašnji reprezentativac dolazi iz Leskovca u Split na služenje vojnog roka u mornaricu i s Hajdukom osvaja dva naslova prvaka.
Branko Stinčić, reprezentativni golman Jugoslavije odmah nakon rata dolazi u Hajduk iz zagrebačke Trešnjevke tako što je pozvan na služenje vojnog roka u mornaricu u Splitu....
I onda netko ima obraza reći da Hajduk nije bio privilegiran klub u Jugoslaviji ???? Ono, treba nam desno krilo... da vidimo koga bi mogli pozvati u mornaricu na služenje vojnog roka pa da usput igra za Hajduka:)
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 13/04/2018 : 09:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Mamlaze, jel ti proradio laptop ? Meni i dalje nešto šteka pa ne vidim Globinjov elaborat na temu Hajduk, nikad klub režima :)
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/04/2018 : 11:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Samo je jedna i jedina, RIJEKA!!

Jedan od najvaznijih glazbenih gradova u ex-Yu (pored Lublane ).




prvi komentar :D Rijecanke imaju najbolju guzicu u Hrvatskoj....jer stalno negdje moraju uzbrdo hodati :) gooooo Rijeka


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 13/04/2018 11:30:27
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/04/2018 : 11:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Mamlaze, jel ti proradio laptop ? Meni i dalje nešto šteka pa ne vidim Globinjov elaborat na temu Hajduk, nikad klub režima :)


na krivom smo topiku, treba pogledati onaj o alternativnoj povijesti :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 13/04/2018 : 12:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by sumohrvat

Mamlaze, jel ti proradio laptop ? Meni i dalje nešto šteka pa ne vidim Globinjov elaborat na temu Hajduk, nikad klub režima :)


na krivom smo topiku, treba pogledati onaj o alternativnoj povijesti :)


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=31958
Da prebacimo temu na Lilit onda ? Neki vanredni broj Lilit kad ona dolazi na Poljud gdje igra Hajduk kojeg nije režim osnovao, dovodio mu igrače i pomagao mu na druge načine :) Hajduk bez zvijezde na grbu naravno :)
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/04/2018 : 15:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
hahahaha

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11680 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 13/04/2018 : 15:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Čestit čovjek ovaj Sumohrvat.
Dobro poznaje trenutno stanje u HNL-u a i nekadašnjoj YU ligi.

Mi koji smo živjeli u to vrijeme znamo da je tako bilo.
Jebiga, povijest se ne može izbrisati. Nije sve: Kontra mraku kontra sili.

Have mercy
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/04/2018 : 15:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sumohrvat

Daj se čovječe ostavi filmske kritike i radije odi pomoć Globinju pretražit povijest Hajduka. Vidiš da jadan već drugi dan ne može naći jednu rečenicu da pokaze kako Hajduk nije miljenik politike bio ;)


Ne stignem
Previše je toga
A i da ti ne znam sta napišem
Ti ces opet kontra
Vidit cu ima li smisla
Ali mislim da nema
Okači to za mornaricu
Iako i Da jesu
Pa ne bi da su dolazili šekularac Džajić osim bajevic i ostali velikani
Koja je poanta price o mornarici
A i opet
To vuče jedno objašnjenje za drugim
Da
Nema smisla



Kako koja je poanta priče ????? Pa gdje je tu ravnopravnost ako su recimo Rijeka, Hajduk i bubam,Velež iz Mostara zainteresirani za nekog igrača, a on dobije poziv u vojsku. I to baš u mornaricu u Splitu, koja je usput trajala dvije godine tada. I čovjek igra za Hajduk ...
Ervin Katnić.... jedan od najboljih obrambenih igrača tog vremena. Izvučen sa fronta da bi igrao za Hajduk.
Dragutin Drvodelić, desno krilo koje je iz Dinama pozvano u vojnu mornaricu,točnije njihov klub Mornar iz Splita nakon kojeg dolazi u Hajduk.
Milorad Diskić, tadašnji reprezentativac dolazi iz Leskovca u Split na služenje vojnog roka u mornaricu i s Hajdukom osvaja dva naslova prvaka.
Branko Stinčić, reprezentativni golman Jugoslavije odmah nakon rata dolazi u Hajduk iz zagrebačke Trešnjevke tako što je pozvan na služenje vojnog roka u mornaricu u Splitu....
I onda netko ima obraza reći da Hajduk nije bio privilegiran klub u Jugoslaviji ???? Ono, treba nam desno krilo... da vidimo koga bi mogli pozvati u mornaricu na služenje vojnog roka pa da usput igra za Hajduka:)



delboy iz mućki je za tebe mala beba...dobro nisi napisao da je pele služio mornaricu u splitu...di stefano...lav jašin...na kojem si ti tripu jebate...ala koji igrači-legende hajduka
došli u mornaricu u loru...da ih nisu mučili godinu dana da potpišu za hajduk...ajmo redom...prvo o tome tko je bio titov klub...ovo se više odnosi na dinamo,osnovan od partije,vođen od partije...već sam postao ovo,ali očito neki nejebu dva posto...domovinski rat je počeo 1982.
tad smo mi u splitu skužili da smo hrvati...jer da dinamo nije bio prvak,mi bi i dalje bili srbi...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 13/04/2018 : 16:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sumohrvat

Daj se čovječe ostavi filmske kritike i radije odi pomoć Globinju pretražit povijest Hajduka. Vidiš da jadan već drugi dan ne može naći jednu rečenicu da pokaze kako Hajduk nije miljenik politike bio ;)


Ne stignem
Previše je toga
A i da ti ne znam sta napišem
Ti ces opet kontra
Vidit cu ima li smisla
Ali mislim da nema
Okači to za mornaricu
Iako i Da jesu
Pa ne bi da su dolazili šekularac Džajić osim bajevic i ostali velikani
Koja je poanta price o mornarici
A i opet
To vuče jedno objašnjenje za drugim
Da
Nema smisla



Kako koja je poanta priče ????? Pa gdje je tu ravnopravnost ako su recimo Rijeka, Hajduk i bubam,Velež iz Mostara zainteresirani za nekog igrača, a on dobije poziv u vojsku. I to baš u mornaricu u Splitu, koja je usput trajala dvije godine tada. I čovjek igra za Hajduk ...
Ervin Katnić.... jedan od najboljih obrambenih igrača tog vremena. Izvučen sa fronta da bi igrao za Hajduk.
Dragutin Drvodelić, desno krilo koje je iz Dinama pozvano u vojnu mornaricu,točnije njihov klub Mornar iz Splita nakon kojeg dolazi u Hajduk.
Milorad Diskić, tadašnji reprezentativac dolazi iz Leskovca u Split na služenje vojnog roka u mornaricu i s Hajdukom osvaja dva naslova prvaka.
Branko Stinčić, reprezentativni golman Jugoslavije odmah nakon rata dolazi u Hajduk iz zagrebačke Trešnjevke tako što je pozvan na služenje vojnog roka u mornaricu u Splitu....
I onda netko ima obraza reći da Hajduk nije bio privilegiran klub u Jugoslaviji ???? Ono, treba nam desno krilo... da vidimo koga bi mogli pozvati u mornaricu na služenje vojnog roka pa da usput igra za Hajduka:)



delboy iz mućki je za tebe mala beba...dobro nisi napisao da je pele služio mornaricu u splitu...di stefano...lav jašin...na kojem si ti tripu jebate...ala koji igrači-legende hajduka
došli u mornaricu u loru...da ih nisu mučili godinu dana da potpišu za hajduk...ajmo redom...prvo o tome tko je bio titov klub...ovo se više odnosi na dinamo,osnovan od partije,vođen od partije...već sam postao ovo,ali očito neki nejebu dva posto...domovinski rat je počeo 1982.
tad smo mi u splitu skužili da smo hrvati...jer da dinamo nije bio prvak,mi bi i dalje bili srbi...


Zašto bi trebao biti Pele ili di Stefano ???? Dovodilo se najbolje što je u tom trenutku bilo na raspolaganju u bivšoj jugi. Nije ni Partizan nije ni Zvezda dovela ni Pelea ni di Stefana pa tim logikom niti oni nisu bili režimski klubovi ? Dovođeni su odlični igrači u tom vremenu koji su pomogli poslijeratnom Hajduku da ostvari rezultate koje je ostvario.Dok su se u Hajduk igrači dovodili preko vojske u Rijeku ne samo da se igrači nisu dovodili nego je i izbačena iz prve lige iako je osigurala opstanak u ligi, a sve kako bi se osiguralo mjesto klubu iz Trsta Ponziani. Pa ti meni reci kakvi bi uspjesi pedesetih bili da se u Rijeku dovelo desetak tadašnjih reprezentativaca ili igrača reprezentativnog nivoa, a Hajduk izbacilo iz lige ?
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/04/2018 : 18:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
gubimo dva nula. iskreno, u ovom trenutku me boli k za hajduk i dinamo. i za miskeca me isto boli k.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/04/2018 : 18:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
koji k se desava? zasto nam je priznat gol?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 13/04/2018 : 19:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

koji k se desava? zasto nam je priznat gol?


Dobra utakmica.... i na Rujevici je Rudeš lijepo igrao
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/04/2018 : 23:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Rudeš je daleko bolji od konkurenata u borbi za goli život-
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/04/2018 : 12:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Rudeš je daleko bolji od konkurenata u borbi za goli život-


Rudeš je poprilično dobra ekipa za HNL standarde. I jesenji dio su oni igrali jako otvoren, lepršav i lijep za oko nogomet, ali nisu bili momčad nego je to više ličilo na skupinu individualaca koji su se došli prodat preko Rudeša. Ovaj novi Španjolac je izgleda uspio malo usaditi zajedništva u ekipu gdje sad kostur čine domaći dečki, a nadogradilo se sa par španjolaca.
Go to Top of Page
Page: of 92 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000