forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Utrka za "Glancerima", cijena fiksna - 18 Kn
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

jaki
Advanced Member



Croatia
26019 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/06/2012 : 15:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Iz inozemstva si?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 05/06/2012 : 15:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Iz inozemstva si?




Go to Top of Page

Eagle Feather
Starting Member



Croatia
35 Posts

Member since 29/09/2011

Posted - 05/06/2012 : 16:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Eagle Feather a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ma može se izdavač postaviti na trepavice, uzalud mu je. Nema teoretske šanse da izdavač sačuva stripove od oštećenja u prijevozu i na kioscima. Doslovno je bespomoćan.


Ne bih se složio, uz svo dužno poštovanje.
Najveća oštečenja se javljaju prilikom uvezivanja hrpa sa špagom ili trakom. Ona su uzrok sigurno 90% oštečenja. Umjesto traka vrlo lako bi se mogle koristiti kutije od čvrstog kartona ili plastike sa ručkama koje koštaju oko 30 Kn ili manje, koje se mogu višekratno koristiti, a stripovi u njima su apsolutno sigurni. Da je izdavač bespomoćan, nije. Da je potreban dodatni angažman i dobra volja, to da. Da osim mog prijedloga postoje i drugi načini na koje bi se mogao riješiti problem, siguran sam da postoje.
Da li se izdavač želi s tim problemom uhvatiti u koštac na dobrobit svojih kupaca koji mu daju njegov kruh, nisam siguran. Mišljenja sam da bi trebao...

Spašavaj se tko može!!!

Edited by - Eagle Feather on 05/06/2012 16:13:17
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 05/06/2012 : 16:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Evo opet teme koja me tjera na razmisljanje: kad razmislim o stripu bez dvoumice sam siguran da me najljepse uspomene vezu za period citanja stripa na staroj kruski, na kupanju na rijeci ili moru. Hocu reci za period kad nisam ni znao da postoje glanceri, jer su cijela ZS i LMS bili ionako kupus. Sad mi je naravno vazno da je strip odlicno ocuvan i naravno da sam pred Novu godinu (kad sam bio u HR) propustio neke epizode PSDZ i sl zato sto su u svim kioscima u Rijeci i Crikvenici bili u bijednom stanju. Nije mi se davao novac za te zalopojke, a poslije po aukcijama loviti bolje ocuvane. I eto, vracam se na pocetak mog posta: ne znam da li da razmislim o stripu ili o sebi?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28989 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/06/2012 : 16:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Uz dužno poštovanje, ovo ti je za umrijet od smijeha. Ali ne da mi se raspravljati, ionako nije (više) moj problem.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 05/06/2012 : 16:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
E moj Markose, kad neces da zasuces rukave i sam natovaris kamion...a onda i da ga vozis 10 na sat da se nista ne osteti do svake knjizare u CRO...kako uopste ocekujes da te postuju citaoci ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46617 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/06/2012 : 16:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

E moj Markose, kad neces da zasuces rukave i sam natovaris kamion...a onda i da ga vozis 10 na sat da se nista ne osteti do svake knjizare u CRO...kako uopste ocekujes da te postuju citaoci ?



i da pazi u svakoj knjižari da potencijalni kupci ne rasturaju pretjerano izložene stripove

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/06/2012 : 17:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Lijepo si izneo problematiku (Orlovo Pero) i svaka ti je na mjestu.
Jedno vrijeme sam i osobno upao u poremećaj glancerizma, ali sam se nekako izvukao. Sada mi je dosta da je strip lijepo očuvan 4+ i naviše i ok. Kako me Bonelli sve manje zanima ne idem ni u trafike. Tako da me to sve baš i ne dotiče... Smatram da kupac za 18 kn. ima pravo na savršeno očuvan strip. Problem loše očuvanosti je razultat nemara redom izdavača, transporta, prodaje. Kako rješiti problem. Nikako. Da se moglo već bi bio rješen. Izdavača ako i jeste briga, onoga što vozi nije, a pogotovo tetkicu u kiosku. Njoj su to samo još jedne novine koje saviješ, ostaviš na suncu, prodaš, obrišeš dupe i podložiš vatru, a kupci stripova su joj svi do jednog zaostali manijaci ili još nešto gore.
Nema druge nego obići i devetu trafiku u kojoj čeka onaj poseban primjerak bez mane...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 05/06/2012 20:05:23
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 05/06/2012 : 17:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Cura u Tower centru u Rijeci zalijepila cijene posred naslovnice od stripa i kad sam joj rekao da tako uništava strip i da joj ga niti jedan pravi kolekcionar neće kupiti takvoga samo je odgovorila da nju boli dupe,ni iz džepa ni u džep...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37442 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/06/2012 : 17:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pterodaktil

A kod mene gospođa (baba) koja radi u kiosku nema blage veze o stripovima, vjerojatno ne razlikuje Alan Ford od časopisa o uređenju interijera. S obzirom da uopće nema pojma o stripovima više ih niti ne izlaže nego ih drži negdje dole ispod pa kad ju pitaš za novi npr. Tex, onda ona izvuče cjelu hrpetinu pa ti pokazuje svakog posebno, kao kad netko nepismen plaća u dućanu pa izvadi hrpe novčanica pa si ovaj na blagajni uzme kolko treba. U principu me boli briga, al to mi je u isto vrijeme i smješno i žalosno a ne mogu shvatiti da netko tko godinama radi određeni posao nema pojma o tom poslu koji radi :)



Svaka cast Pterodaktilu!

Brzina postanja ti posve odgovara nicku.


Vec se trpam u jamu gdje cu premeditirati sljedecih 6 godina u iscekivanju sljedeceg posta.



bez zamjere


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Eagle Feather
Starting Member



Croatia
35 Posts

Member since 29/09/2011

Posted - 05/06/2012 : 18:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Eagle Feather a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Uz dužno poštovanje, ovo ti je za umrijet od smijeha. Ali ne da mi se raspravljati, ionako nije (više) moj problem.


Loše podnosiš kritike i sugestije za jednog webmastera.
*No offence*
Svrha mog topica svakako nije želja za prepucavanjem, moja namjera je bila saznati da li je moguće poboljšati nešto sa čime sam kao kupac nezadovoljan, preko ovog foruma i preko ovog sjajnog site-a. Ako u Ludensu razmišljaju slično tebi (nije moj problem), onda je moj topic pucanj u prazno, a ja i meni slični se moramo pomiriti sa time da nam stripove proizvode i prodaju ljudi koji ne poštuju i ne cijene naš entuzijazam. Teško mi je za prihvatiti da izdavača nije briga u kakvom mu stanju proizvod stiže na konačnu destinaciju!?

Spašavaj se tko može!!!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 05/06/2012 : 18:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Pa kako on moze poboljsati ? Da kaze onoj mukici sto vozi kombi "molim te upakuj to jako pazljivo", on klimne glavom a u glavi misli "vidi budale, radim za 400 eur mesecno a on jos hoce ekstra uslugu" ? Ili mozda sugerises ono sto sam ja napisao gore, da sam razvozi svoje proizvode k'o seoski sladoledzija ? :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28989 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/06/2012 : 18:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle Feather

quote:
Originally posted by Markos

Uz dužno poštovanje, ovo ti je za umrijet od smijeha. Ali ne da mi se raspravljati, ionako nije (više) moj problem.


Loše podnosiš kritike i sugestije za jednog webmastera.
*No offence*
Svrha mog topica svakako nije želja za prepucavanjem, moja namjera je bila saznati da li je moguće poboljšati nešto sa čime sam kao kupac nezadovoljan, preko ovog foruma i preko ovog sjajnog site-a. Ako u Ludensu razmišljaju slično tebi (nije moj problem), onda je moj topic pucanj u prazno, a ja i meni slični se moramo pomiriti sa time da nam stripove proizvode i prodaju ljudi koji ne poštuju i ne cijene naš entuzijazam. Teško mi je za prihvatiti da izdavača nije briga u kakvom mu stanju proizvod stiže na konačnu destinaciju!?


Ma sve ok, no offence, naravno, ali ja sam osim što sam i webmaster ujedno i izdavač koji je imao kratku, ali poučnu avanturu na kioscima, tako da imam ipak malo više kompetencije pričati o ovome od većine ljudi ovdje. Ali godine rasprava na ovom forumu su me umorile, jer je obrazac uvijek isti: ljudi koji nemaju nikakvog iskustva/stručnosti/znanja o nekom problemu uvjeravaju one koji imaju da su u krivu. Čemu da ja tebe uvjeravam u nešto, ako ćeš mi odgovoriti "ma nema šanse da", "ma ne vjerujem", "ma nije moguće da" itd? Mogu ti jedino dati broj čovjeka u Tisku odgovornog za distribuciju, pa mu ispričaj ovo što si ovdje predložio i javi nam što će ti reći!

Trouble will find me
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46617 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/06/2012 : 18:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Cura u Tower centru u Rijeci zalijepila cijene posred naslovnice od stripa i kad sam joj rekao da tako uništava strip i da joj ga niti jedan pravi kolekcionar neće kupiti takvoga samo je odgovorila da nju boli dupe,ni iz džepa ni u džep...



triba si se odma pobrinit da je zaista zaboli dupe pa bi se opametila

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 05/06/2012 : 19:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by sumohrvat

Cura u Tower centru u Rijeci zalijepila cijene posred naslovnice od stripa i kad sam joj rekao da tako uništava strip i da joj ga niti jedan pravi kolekcionar neće kupiti takvoga samo je odgovorila da nju boli dupe,ni iz džepa ni u džep...



triba si se odma pobrinit da je zaista zaboli dupe pa bi se opametila


Ja imam 120 kg,ali sam prema njoj izgledao kao pokazni primjerak iz Manjače tako da me bilo strah išta više proturječiti jer ako bi me dohvatila ne bi me spasili ni svi Bonellievi junaci
Ne znam,ja sam osobno puno puta vidio uništene stripove bilo da su pokušavani ugurati na nekakve neprimjerene police bilo da su bili na nekakvim improviziranim gradelama okačenim na bok kioska pa su ili izbljedili od sunca ili smočeni nekakvom ljetnom kišom....Pa me zanima jel se može možda urgirati kod Tiska da malo opomene svoje prodavačice jer i njima ide u korist ako dotične gospođe pokažu barem malo više pažnje prema stripu...Ono,uništila si 15 stripova iz ove narudžbe koje sad nitko ne želi uzeti i odbija ti se od plaće....Mislim,da sad prodavač u autosalonu ogrebe nov auto,odvali mu branik vjerujem da bi snosio nekakve sankcije
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 05/06/2012 : 19:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
neznam da li ste ikada vidjeli zapakirane stripove prije otvaranja. remenčići duboko usječeni na sredini svake stranice stripova koji su spljošteni na ta 4 mjesta od pritiska. možda glupo zvuči, no zar stvarno nemože drugačije, šteta stripova.

Till I Collapse
Go to Top of Page

Eagle Feather
Starting Member



Croatia
35 Posts

Member since 29/09/2011

Posted - 05/06/2012 : 20:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Eagle Feather a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Eagle Feather

quote:
Originally posted by Markos

Uz dužno poštovanje, ovo ti je za umrijet od smijeha. Ali ne da mi se raspravljati, ionako nije (više) moj problem.


Loše podnosiš kritike i sugestije za jednog webmastera.
*No offence*
Svrha mog topica svakako nije želja za prepucavanjem, moja namjera je bila saznati da li je moguće poboljšati nešto sa čime sam kao kupac nezadovoljan, preko ovog foruma i preko ovog sjajnog site-a. Ako u Ludensu razmišljaju slično tebi (nije moj problem), onda je moj topic pucanj u prazno, a ja i meni slični se moramo pomiriti sa time da nam stripove proizvode i prodaju ljudi koji ne poštuju i ne cijene naš entuzijazam. Teško mi je za prihvatiti da izdavača nije briga u kakvom mu stanju proizvod stiže na konačnu destinaciju!?


Ma sve ok, no offence, naravno, ali ja sam osim što sam i webmaster ujedno i izdavač koji je imao kratku, ali poučnu avanturu na kioscima, tako da imam ipak malo više kompetencije pričati o ovome od većine ljudi ovdje. Ali godine rasprava na ovom forumu su me umorile, jer je obrazac uvijek isti: ljudi koji nemaju nikakvog iskustva/stručnosti/znanja o nekom problemu uvjeravaju one koji imaju da su u krivu. Čemu da ja tebe uvjeravam u nešto, ako ćeš mi odgovoriti "ma nema šanse da", "ma ne vjerujem", "ma nije moguće da" itd? Mogu ti jedino dati broj čovjeka u Tisku odgovornog za distribuciju, pa mu ispričaj ovo što si ovdje predložio i javi nam što će ti reći!


Na to mogu odgovoriti odmah. Razgovarao sam prošli tjedan sa direktorom Tiska za varaždinsko područje osobno i neposredno. Iz tog razgovora sam shvatio da njih nije previše briga za očuvanost stripova, najviše zbog toga što oni stripove koji nisu prodani jednostavno vračaju izdavaču, pa nek se on dalje hrva s njima. Prema tome to za njih nije nikakav gubitak, tim više što su njima stripovi prilično mala stavka u ukupnom prometu. Oni stavljaju u kioske stripove onako kako ih dobiju od izdavača. E sad, ja zaista imam premalo informacija da bih mogao donositi konačne zaključke. Postavio sam ova pitanja baš zbog toga što me zanimaju odgovori. Moja je nesreća što vi koji imate odgovore/iskustvo/stručnost/znanje iz ovih ili onih razloga niste preciznije podijelili vaše spoznaje, već ste se ogradili jer ste "umorni od rasprave".
Nema veze, zadovoljan sam jer topic u ovom trenutku ima 1276 posjeta, što mi govori da je stripofilima to i te kako značajna stvar, te da nisam potpuno promašio temu.

Spašavaj se tko može!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/06/2012 : 20:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Tužna je realnost da većinu ljudi boli ona stvar i za stripove i za one koji ih čitaju.
Pa u skladu s tim ide i sve ovo o čemu smo pričali...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/06/2012 : 20:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Tako sve pakiraju, baš sve. Ja sam jednom davno radio u EPH-u, direktno na distribuciji novina i tjednika. Nije se nježno postupalo sa tim paketima, bacali su se u kombi ili na stol. A sad, ne znam da li sa stripovima postupaju bolje ili ne. Očigledno ne. Nema tu pomoći, malo stvari na kioscima se neće prodati ako su malo oštećene ili izgužvane, pa ih nije briga. Problem smo valjda jedino mi čangrizavi stripofili!
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 05/06/2012 : 20:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Mislim da Eagle svakako nije promašio temu. Mislim da zdrava logika govori da se finalni proizvod prodaje u prvobitno (pro)izvedenom stanju, a suludo je i govoriti o nekakvim oštećenjima, ako ćemo ozbiljno razgovarati o temi. Strip mora doći glanc na kiosk, striparnicu - bilo koje prodajno mjesto, i to je po meni odgovornost kako izdavača, tako i distributera.
Inače se bavim proizvodnjom, i između puno toga ostalog, zadatak moje tvrtke je angažirati (kvalitetan) prijevoz na odredište mog proizvoda i ja se brinem (a možda ne bi trebao) o dodatnim zaštitama robe, osiguranjima, perverzijama i tome slično.
Zaključak je da cijeli lanac mora raditi kako treba. Ja živim od mojih kupaca i prioritet mi je njihovo zadovoljstvo i dobro obavljen posao. Jer moj posao nije samo proizvesti proizvod i onda ga šutnuti nogom, pa kako god dođe na odredište, bilo do Sesveta, Mađarske ili Rusije. Ma da, kako da ne. Briga, briga, briga, briga i samo briga. I to je jedini recept. Pa onda neće zgužvane novine ili oštećeni stripovi stizati na kisok. Nego onakvi kako trebaju stići - glanc. Misija, obveza i neštu sasvim razumno, svakako izvedivo i bez opravdanja ukoliko je neizvršeno. NETKO TO LJUDI MOJI PLAĆA i NETKO JE ZA TO PLAĆEN. Točka.
Izvinite ukoliko sam preopširan, ili dosadan, ali jednostavno to ne mogu razumjeti.
Eagle razmišljamo sto posto jednako.
Još jednom bravo za topic

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

Eagle Feather
Starting Member



Croatia
35 Posts

Member since 29/09/2011

Posted - 05/06/2012 : 21:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Eagle Feather a Private Message  Reply with Quote
Hvala na podršci, drago mi je kad netko razmišlja na takav način.
U ovo doba iskrivljenih vrijednosti ispada da oni koji traže normalne stvari zapravo nisu NORMALNI.
To vam je kao ono kad je izašao i-phone, pa su ga reklamirali: Kupite i-phone jer vas to čini drukčijim od ostalih. Tako su u jednom razredu u školi svi učenici dobili od roditelja i-phone, osim jedne jedine učenice. Ispada da su svi oni drugačiji, jedino je učenica bez i-phonea ista.

Spašavaj se tko može!!!

Edited by - Eagle Feather on 05/06/2012 21:08:02
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28989 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/06/2012 : 21:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle Feather
Na to mogu odgovoriti odmah. Razgovarao sam prošli tjedan sa direktorom Tiska za varaždinsko područje osobno i
neposredno. Iz tog razgovora sam shvatio da njih nije previše briga za očuvanost stripova, najviše zbog toga što oni stripove koji nisu prodani jednostavno vračaju izdavaču, pa nek se on dalje hrva s njima. Prema tome to za njih nije nikakav gubitak, tim više što su njima stripovi prilično mala stavka u ukupnom prometu. Oni stavljaju u kioske stripove onako kako ih dobiju od izdavača. E sad, ja zaista imam premalo informacija da bih mogao donositi konačne zaključke. Postavio sam ova pitanja baš zbog toga što me zanimaju odgovori. Moja je nesreća što vi koji imate odgovore/iskustvo/stručnost/znanje iz ovih ili onih razloga niste preciznije podijelili vaše spoznaje, već ste se ogradili jer ste "umorni od rasprave".
Nema veze, zadovoljan sam jer topic u ovom trenutku ima 1276 posjeta, što mi govori da je stripofilima to i te kako značajna stvar, te da nisam potpuno promašio temu.


Pa kako ne bi bio umoran od rasprave kad ovdje potvrđujete upravo ono što sam tvrdio: da je izdavač bespomoćan? Zvali ste Tisak i tamo vam je rečeno da ih je više manje briga što će s tim stripovima biti i hoće li se oštetiti ili ne u transportu. I što bi sad tu izdavač trebao napraviti? Kako bi ih natjerao da ih postane briga?
Tema nipošto nije promašena i naravno da je to značajna stvar, ali ja ponavljam da je izdavač tu gotovo bespomoćan.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Eagle Feather
Starting Member



Croatia
35 Posts

Member since 29/09/2011

Posted - 05/06/2012 : 21:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Eagle Feather a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Pa kako on moze poboljsati ? Da kaze onoj mukici sto vozi kombi "molim te upakuj to jako pazljivo", on klimne glavom a u glavi misli "vidi budale, radim za 400 eur mesecno a on jos hoce ekstra uslugu" ? Ili mozda sugerises ono sto sam ja napisao gore, da sam razvozi svoje proizvode k'o seoski sladoledzija ? :D



Tko???
Ne razumijem...
Ja pričam o sustavu i organizaciji posla unutar neke firme, u ovom slučaju Ludens, koji ima direktan utjecaj na proizvod, a samim time i na konačnog kupca (onog koji plaća proizvod).

Spašavaj se tko može!!!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 05/06/2012 : 21:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Evo se opet toliko razmlatismo na temu ciji je problem tako ocevidan i njegovo rjesenje jos apsurdnije: prodaju se stripovi za koje je vazno da su neosteceni i GODINAMA se cini sve da bude obrnuto. U cijelom je svijetu normalno, ako je dokazano da te vrpce za vezanje uniste cijeli paket stripova, da se poslije prvog loseg iskustva trazi drugo rjesenje. Ovdje je neko prijavio patent za te vrpce i ne mrda od pocetne tocke. Jebes tvrdoglava Balkanca. Ljudi, ne pakuju se napalm bombe nego jebeni strip. U cemu je umjetnost distributirati ga neostecenog na trziste??? Idem spavat, adrenalin mi kuca na vrata.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26019 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/06/2012 : 21:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ajmo jednu peticiju Tisku u stilu ako ne poboljšate distribuciju stripova do kioska inače nećemo kupovati ništa na njihovim kioscima.Može i grupa na faceu

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000