forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Marvel - Avengers: Phase 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 25

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/04/2015 : 09:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Ant-Man, u svojim mravljim dimenzijama, protiv Yellowjacketa.

Ispada da će Yellowjacket imati najbolje dizajniran kostim u Marvelovim filmovima.


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 10/04/2015 : 18:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
U filmu gdje ismijavaju herojevo ime, negativac će imati još milijun puta gore ime.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/04/2015 : 20:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da ludi Titan Thanos i Vision idu u isti solarij..;-]

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/04/2015 : 00:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

U filmu gdje ismijavaju herojevo ime, negativac će imati još milijun puta gore ime.


Ne bi me čudilo ako se oko toga bude vrtila neka fora u filmu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/04/2015 : 09:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Cuo sam jos kao klinac za Ant-mana i pred par godina sam ga sreo kao sporednog lika u ultimate Avengersima.
Ne znam koliko je uopce bio popularan zadnjih 20-tak godina u Marvelu i koja ce biti povezanost sa cijelom plejadom filmova koji dolaze narednih godina ali nadam se jos jednom osvjezenju u serijalu.
Kao sto sam jednom naveo ,previse je kompleksan taj svijet u Marvelu i scenaristi su dobro izveli sa pojedinim likovima da se objasni kakav je njihov "origin".
Samo Spiderman ima isto svoje mjesto u svemu ovom ali kako je vec netko objasnio zbog filmskih kuca i ugovora nisu ni mogli da ga ubace makar kao cameo ulogu.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 13/04/2015 : 16:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Novi foršpan za Ant-Mana. Sve mi se čini da će ovaj film svojom izvedbom biti podjednako iznenađenje kao i Guardians of the Galaxy.

Ne samo zato što je MCU postao prepoznatljiv brend, već i zato što u Marvelu/Disneyju prilično pametno barataju svojom franšizom, pazeći da nijedan film ne djeluje repetitivno ili reciklirano. Ant-Man je sasvim drukčiji od prethodnih filmova, a tek slijede i takvi specifični naslovi kao što su Doctor Strange, Black Panther, Captain Marvel, Inhumans, pa čak i novi Spider-Man, koji će svaki na svoj način prezentirati drukčiju viziju superheroja.


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/04/2015 : 20:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ne pratim na intu sta se dogadja u Marvelu sa njihovim buducim ekranizacijama,pa me zanima sta je to tocno sa novim Spideyem? Opet neki reboot ili sta vec?

Btw spremam se za kino i nove Avengerse..pala majica..


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 13/04/2015 : 22:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Scena na vlakićima... umirem...

Ma Marvel razvaljuje na svim frontama.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/04/2015 : 09:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Black Widow i Hulk s laganim asocijacijama na King Konga:





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/04/2015 : 22:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Jases Gunn na premijeri Ultrona.


Gunn je mnogo gotivan lik. Pratim ga na fejsbuku gde cesto pise i covek deluje vrlo simpaticno, nije ni malo umisljen. Neko s kim bi mogao da se druzis .

Edited by - going going on 15/04/2015 14:13:21
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/04/2015 : 22:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Going, meni je tvoj post prazan! Pretpostavljam da si fulao u prenošenju fotke?


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/04/2015 : 23:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Going, meni je tvoj post prazan! Pretpostavljam da si fulao u prenošenju fotke?





Vidim i meni je prazan. Ne kapiram zasto. Jutjub link je u pitanju.

Evo opet sam stavio snimak u tube zagrade, a evo ispod i obicnog linka ako opet ne upali.

https://www.youtube.com/watch?t=142&v=o1-1tC-fXMU

Edited by - going going on 15/04/2015 14:14:15
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/04/2015 : 09:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Going, meni je tvoj post prazan! Pretpostavljam da si fulao u prenošenju fotke?





Vidim i meni je prazan. Ne kapiram zasto. Jutjub link je u pitanju.



Evo opet sam stavio snimak u tube zagrade, a evo ispod i obicnog linka ako opet ne upali.

https://www.youtube.com/watch?t=142&v=o1-1tC-fXMU


Copy-pejstao si krivi link. Ovo je pravi:


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/04/2015 : 10:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Ne pratim na intu sta se dogadja u Marvelu sa njihovim buducim ekranizacijama,pa me zanima sta je to tocno sa novim Spideyem? Opet neki reboot ili sta vec?


Da, u pitanju je novi reboot.

Spidey opet počinje svoje pustolovine kao tinejdžer u srednjoj školi, s time što će sada njegova priča biti čvrsto ukorijenjena unutar MCU-a.

Prvi film neće biti još jedna priča o postanku, već ćemo Petera Parkera već vidjeti u kostimu, kao aktivnog superheroja.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/04/2015 : 11:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Malo sa snimanja. Ne znam zašto često nema zvuka, pretpostavljam da je namjerno uklonjen.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/04/2015 : 18:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Evo jedan simpaticni fanmade poster!



Ima na internetu dosta ljudi koji bi voleli da znaju sta se to desilo u Budimpesti kad su Hawkeye i Black Widow bili tamo.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2406 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 20/04/2015 : 19:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Pfff...Vision!
Kak se sad on nasao u prici?
Znam da je u ekipi "A"-a
Ak se ne varam imao je dosta uloge u odnosima izmedju Thanosa,Adam Warlocka,Moondragon....



Kako to misliš-otkud Vision u priči o Ultronu?
Pa Ultron je bio taj koji je stvorio Visiona.
Obnoviti malo gradivo prije filma - Avengers #57 i 58, ako me sjećanje služi
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 25/04/2015 : 22:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Maloprije se vratili iz kina.
Film je vatromet akcije ,efekata,osrednje price i amuzantnog humora..ukratko odlicna pop corn zabava za stovatelje superherojstine i klanjatelje marvelovog oltara.
Dobio sam upravo ono sto sam i ocekivao ,mjesanu salatu sa odlicnim umakom,medium biftek i jednu sarenu tortu koja izgleda bolje nego njen ukus..
Veliki bucni explozivni show sa nekoliko mirnijih momenata posvecenih profiliranju likova.
Ako volite heroje u tajicama,ovaj vas film nece razocarati..mene nije

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 26/04/2015 : 13:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Pogledao i ja
Zabavan film prepun akcije bez nekog dubljeg filozofiranja. Ima dosta atraktivnih scena. Umrtviti mozak na dva sata i uživati.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 26/04/2015 : 16:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Film jos nisam pogledao,ali me zanima neki dan sam vidio plakat najavu za Capa "Civil War"..pa tu bi koliko zn trebali ubaciti Spideya i FF..stoga u medjuvremenu bi trebao i neki reboot FF sa novom postavom jer Evans ne moze biti Cap i Torch:-) naravno i Garfield je out...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 30/04/2015 : 10:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam jel zato što sam gledao u 4D ali, ovaj
mi je mnogo bolji od jedinice. Hulk razvaljuje,
hrpa akcije, taman koliko treba humora ma, super.
Nekako mi se jedino nije svidio lik Vizije,
ne sad da je loš, naspram ostalih mi je manje
uvjerljiv dok mi je Quicksilver vrh (šteta momka).
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/05/2015 : 15:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/05/2015 : 16:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Eh, tko ce sad docekat july
Imam dobar osjecaj za ovaj film, nadam se da me ne vara.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/05/2015 : 17:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Pogledao Avengerse
Neću reći ništa pametno što ostali već nisu
film hebeno rastura!!!!

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 08/05/2015 : 23:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Upravo pogledao.
I nakon svih negativnosti koje sam pročitao na imdb-u, dolazim do dva moguća zaključka:
a) ti ljudi su retardirani;
b) ti ljudi nisu gledali film u svim dijelovima gdje je bilo ikakvog dijaloga, nego samo akciju i eksplozije.

Naravno, postoje i ljudi kojima se takav tip filma jednostavno ne sviđa i njih ne vrijeđam, no ne vjerujem da će se oni prepoznat među ovima gore. A ako se prepoznaju, sami su si krivi.

Na prvo gledanje, trenutno mi je film malo bolji od prvog.
Scarlet Witch savršena, a Elizabeth pravo otkriće. Zna ih Whedon prepoznati.
I Vision je zakon.
Quicksilver ipak bolji u X-Men, ali i ovaj je ok.
A film jedva čekam opet pogledati.
9.5/10
Go to Top of Page
Page: of 25 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000