forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Radnički nogometni klub Split
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 49

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/04/2014 : 17:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Tući ćemo sve njih, jedino nam je potreba da Lokomotiva kiksa, nadam se Hajduk, pa da budemo sigurni prije zadnjeg kola. Ako ne, onda će se lomiti u zadnjem kolu (ko i prošle sezone), a to ništa dobro ne znači.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 19/04/2014 : 17:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Tući ćemo sve njih, jedino nam je potreba da Lokomotiva kiksa, nadam se Hajduk, pa da budemo sigurni prije zadnjeg kola. Ako ne, onda će se lomiti u zadnjem kolu (ko i prošle sezone), a to ništa dobro ne znači.

Da, zaključak je na mistu, samo ne sve ostavit za zadnje kolo (Maminjo kužina), ali za sada je dobro...uživajmo.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 28/04/2014 : 00:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
A šta da kažem, prvo poluvrime užas (tija san otić doma na poluvrime), a onda drugo za ne virovat. Prije toga na ulazu (bilo nas je manje od 500 sa igračima, policijom i osiguranjem) kompletni pregled kao da idemo na sastanak zemalja OPECA (a Carlos Šakal čeka u zasjedi), čak su tražili da skinem kapu da vide iman li tamo neku eksplozivnu napravu. Drugo poluvrime totalni stampedo (nisan ni primjetija da su na poluvrine prominili dva igrača), i nisan svača šta se ovo događa, naime počeli smo rasturivat Rijeku kao da to nije ona ista ekipa koja nas je tretirala i gazila kao balavce. Odmah 1:2, i totalni juriši nakon, gosti to nisu mogli izdržat i jedan dobiva crveni. Mi u publici koji smo bili ubijeni nakon poluvrimena smo skočili i tražili juriše, i igrači su odgovorili. Sa igračen manje i potpuno drugim Splitom gosti su počeli vidljivo nestajat na terenu, naočigled su se topili, i baš tad najbolji potez meča. Prodor po desnoj strani, centaršut, i Mate Bilič sa prekrasnim volejom (i Edo Pezzi je u svojoj kabini trznuo prema nazad, čini se da ga je to podsjetilo na neke momente sa ˝Starog Placa˝). I kad je bilo jasno da je gotovo, još pola sata do kraja, opet smo sebe zajebali (ovo ni Hajduk nebi uradija, a oni su zadnjh dana zajebani). Umjesto da poentiramo i ustvari samo biramo način kako ćemo to uradit, opet smo počeli radit protiv sebe. Slali smo balune koje niko nije moga stič, probijali se di se nije moglo i na kraju uopče nismo koristili brojčanu prednost. Naime tri naša igrača su stajala na centru i uopče nisu sudjelovali u igri, pa su naši juriši otupili i mi smo polako počeli svačat da smo propustili priliku. Na kraju se Ibriks ozljedio i izgubili smo brojčanu prednost (sve tri izmjene su izvršene), i šta je najsmješnije zamalo smo tukli (bravo vratar Rijeke). Šta sad, imamo dva gostovanja, Osjek (di ćemo morat izgubit-Maminjo/Šuki) i Dragovoljac (di želin da izgubimo, pa da ovi zeznu prije spomenute). Na kraju, 17.V.14, u zadnjem kolu za Gazdinim Lokosima imamo svoj ˝D-day˝ (ko živ ko mrtav). Do tada, pozdrav.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/04/2014 : 09:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Dragovoljac igra dan prije s Rijekom, ako izgubi, osijeku neće biti potrebni bodovi i Mamić će pustiti da se igra, nadajmo se. Onda sljedeće kolo igramo protiv Dragovoljca, što dobivamo (bez obzira što ti želiš). Ali Lokomotiva u predzadnjem kolu, kad mi igramo protiv HD, vjerojatno gubi/igra nerješeno protiv Rijeke. I odjednom ta zadnje utakmica nema više važnosti.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 04/05/2014 : 14:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Dobro uredu, ovaj meč je proša (RH mafija zadovoljna), sad da vidimo šta ćemo dalje. Već san reka da želin da nas HD tuče, pa da zeznu bandu, sad kad je kasno za to...više neznan šta da mislin. U svakon slučaju morat ćemo čekat da Šuker (kao i Markovič prije) fizički umre pa da onda imamo (možda) normalniji ˝Svjet oko nas˝.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/05/2014 : 14:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Danas na sportskoj tv.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/05/2014 : 19:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Što reć na zadnji penal (od njih tri), ovo ili ovo?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/05/2014 : 19:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
I otišlo sve kvragu...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 12/05/2014 : 14:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Pa imamo još jedno kolo, dosta je nerješeni, i valjda pretkolo Europe. Da vidin bar to ovde (valjda dva meča), i zadovoljan. Nema smisla nikakav plasman u skupinu jer nemamo momčad, i sve mi to nema smisla, a nastupajuči u Europi momčad nebi imala snage za prvenstvo pa bi bija potpuni raspad u ligi (smjena trenera). Dakle što jači suparnik u drugom pretkolu (obavezno liga 5-ice), napunimo plac i svi zadovoljni.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29276 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/06/2014 : 16:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
1. pretkolo Europa league: Split-Mika (Armenija), to bi trebali proći!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/06/2014 : 16:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

1. pretkolo Europa league: Split-Mika (Armenija), to bi trebali proći!




A onda na nož Hapoelu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 24/06/2014 : 12:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
U zadnjem pretkolu, ako bude, priželjkujen najboljeg iz top liga (Ita-Eng-Ger). Takav početak sezone bi bija sjajan.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 18/07/2014 : 09:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Šteta šta se neće desit šta san tija, zednje pretkolo i naj bolji mogući protivnik, ovi su jednostavno bolji a mi imamo (od ulaska u ligu) najlošiju momčad. Ova ekipa je bila druga u svom prvenstvu, a ta liga je prema našoj san, i neobičan je uspjeh da smo dobili izgubljen meč (treba zahvalit njihovom golmanu). Mi nemamo ni obranu (koda je čudno), ni srednji red (to je već novo), a kad napadu ne ide...kraj. Baš mi je žaj za zadnje kolo, koje nećemo vidit, ovi su bolji i ni neutralni teren (Cipar?) neće napravit razliku. Ali eto, bar smo tukli doma.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 22/07/2014 : 10:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Mora da je bilo slučajno, ili su ovi iz Zadra zaista očajni. Dobro je imat bodove protiv mogućih konkurenata za opstanak, nije uopće loše. Samo da ne počnu govorit o nekoj krizi sad kad ispadnu u četvrtak.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 25/07/2014 : 11:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Prošli smo slučajno, neču baš reč nezasluženo. Oni su trebali več ovde tuč, a onda ovaj rat i igranje na Cipru. Nemamo nikakvu momčad za Europu, onaj RNK sa Katalinićen se više neče ponovit, i ovi mečevi su pravo mrcvarenje. Sad neki, opet ratovi, daleki klub i očemo li slučajno proč, ko zna.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/07/2014 : 12:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Neka i ovaj vrhunski klub(mada s malo navijača) imA svoj službeni topic. Danas idemo na rijeku nakon veoma dobrog prijelaznog roka, ipak bez Križanca smo i to nam je veliki minus ali blago sam optimističan





hm, da li ima ljudi u Splitu koji navijaju samo za ovaj klub ( a ne i za Hajduk)?
Mislim za Hajduk navija puno ljudi i van Splita, pa mi je čudno da u samom Splitu netko ne navija za Hajduk nego za ovaj klub?
Znači zanima me samo za Split, a ne okolinu (jer tamo vjerovatno ima neki koji navija za ovaj klub....)
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/07/2014 : 12:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro


hm, da li ima ljudi u Splitu koji navijaju samo za ovaj klub ( a ne i za Hajduk)?
Mislim za Hajduk navija puno ljudi i van Splita, pa mi je čudno da u samom Splitu netko ne navija za Hajduk nego za ovaj klub?
Znači zanima me samo za Split, a ne okolinu (jer tamo vjerovatno ima neki koji navija za ovaj klub....)



Za Split ti navijaju ljudi koji su usko vezani za klub + par ovih kompleksasa tipa Berry i tinton..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/07/2014 : 12:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Za Split ti navijaju posteni ljudi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/07/2014 : 12:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Za Split ti navijaju posteni ljudi.



Pošteni poput Žužula..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 25/07/2014 12:35:12
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/07/2014 : 12:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by 1Euro


hm, da li ima ljudi u Splitu koji navijaju samo za ovaj klub ( a ne i za Hajduk)?
Mislim za Hajduk navija puno ljudi i van Splita, pa mi je čudno da u samom Splitu netko ne navija za Hajduk nego za ovaj klub?
Znači zanima me samo za Split, a ne okolinu (jer tamo vjerovatno ima neki koji navija za ovaj klub....)



Za Split ti navijaju ljudi koji su usko vezani za klub + par ovih kompleksasa tipa Berry i tinton..


Ajde berry, al sta sam ti ja skrivio... Mogo si radje cestitat na prolazu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/07/2014 : 12:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Sta mi nije alter ego moga navijati za neki drugi klub nego bas za Anarh..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 25/07/2014 12:41:31
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/07/2014 : 12:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Split kao klub mi nije nimalo mrzak. Sjećam ga se još iz 80-ih kad su ga sitnice dijelile od ulaska u 1. ligu. Tada je čini mi se Gabrić branio i igrao legendarni Plazibat. Čini mi se da ga je bod ili dva dijelio da prestigne Spartak iz Subotice i uđe u 1. ligu.

Isto tako poznata je i velika nepravda kad je Tuđman odlučio da se pri osnovanju HNL-a gleda na širenje hrvatstva, pa je Split izvisio nauštrb tadašnjeg lokalnog klubčića Istre.

Ne želim ulaziti u detalje sa sadašnjim statusom kluba i s Žužulovim poštenjem, ali na klub ne gledam samo na osnovu sadašnjeg statusa već gledano i kroz povijest.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/07/2014 : 12:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Jerry, zbog ovog mi dodje da odmah napisem tekst za Nathana i deset nn recenzija.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/07/2014 : 12:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by tinton

Za Split ti navijaju posteni ljudi.



Pošteni poput Žužula..


Vidi mu se u ocima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/07/2014 : 12:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Sta mi nije alter ego moga navijati za neki drugi klub nego bas za Anarh..




Anarh zivi vjecno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 49 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000