forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Radnički nogometni klub Split
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 49

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/07/2014 : 18:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
cestitke splitu na prolazu

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 25/07/2014 : 19:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by 1Euro


hm, da li ima ljudi u Splitu koji navijaju samo za ovaj klub ( a ne i za Hajduk)?
Mislim za Hajduk navija puno ljudi i van Splita, pa mi je čudno da u samom Splitu netko ne navija za Hajduk nego za ovaj klub?
Znači zanima me samo za Split, a ne okolinu (jer tamo vjerovatno ima neki koji navija za ovaj klub....)



Za Split ti navijaju ljudi koji su usko vezani za klub + par ovih kompleksasa tipa Berry i tinton..

Jeli neko navije za ovaj klub, pa kad je RNK iša na 1.NSJ ligu ima je više publike u prvenstvu nego Hajduk (to je bija službeni podatak), i kad su nezasluženo eliminirani po gradu se pričalo da su igrači Hajduka odahnuli što neče imat konkurenciju. To je bija vic i u ˝Pometu˝ (stranica Slobodne), a te godine je Hajduk iša na kup UEFA (Totenham), dakle itekako su ljudi dolazili. Tada su Split pokrali iz Šibenika, naime platili su sucu da da crveni karton zbog prigovora najboljen golgeteru RNK-a Bogdanoviču (službeno tada gluhonjema osoba, naznan jeli danas stanje drugačije). Međutim vic je bija u tome da predzadnje kolo RNK igra sa Čelikom iz Zenice doma i igrači Splita su to stalno podsječali kolege iz Šibenika na taj podatak. Bilo je nešto kao˝...vidićemo ko će dobit taj meč˝. Naime, ako Split tuče Šibenik je prvoligaš, ako bude egal pripetavanje (valjda neka majstorica), pobjeda Čelika oni su prvoligaši. E sad, šta se taj meč više približava to je postala top tema u Dalmaciji, a pokvareni šibemčani su odjednom počeli bit ljubazni sa splitovcima, znate ono ¨šta je kako si, možemo van nekako pomoč, da se vidimo preko vikenda...malo roštiljanja, ako van treba lova za tribine na placu mi ćemo van dat itd.¨. Naravno ponosni splitovci su svi odbijali takve kontakte, i stalno im pokazivali prston ˝čekaj čekaj, vidićemo šta će bit˝. Taj dan je plac bija pun, toliko svita (ka stari plac) i sjajan ugođaj, ljudi su stajali i sjedili zbijeni jedan do drugoga (službeno 15 iljada gledalaca-Hajduk je ima van derbija 7-8000). Naravno pojavija se i muktaš E.Pezzi i naravno prijenos za Radio Split. E sad došli su i iz Šibenika, sve face (močnici kluba i grada), i donili su doslovno (manju) torbu sa devizama (znali su da in ˝ono˝ nije oprošteno), i pokazali su to nekim igračima Splita uz rječi ˝...ovo je vaše ako tučete˝. To se sve znalo u Jugi (nema nogometnih tajni) i svi su obratili pažnju na taj derbi odluke (a tad se druga liga zapad/istok inače nije pratila). U pravo atmosferi sa starog placa tuka je Čelik, što nam je večini bilo drago kao osveta onim lopovima. Nakon toka su nestale šibenske ambicije za 1.ligu (do dolaska RH). Sutradan je više mista u Slobodnoj zauzeja taj meč nego Hajdukov. I dan danas iman isječke iz novina večine RNK-a mečeva (složeni u velikoj školskoj teci). Istina nisan to pogleda ima 30 godina, ali i dalje iman.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/07/2014 : 19:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

cestitke splitu na prolazu


Fala, iako nije meni upuceno, takoder.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2014 : 20:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by tinton

Za Split ti navijaju posteni ljudi.



Pošteni poput Žužula..




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/07/2014 : 23:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by 1Euro


hm, da li ima ljudi u Splitu koji navijaju samo za ovaj klub ( a ne i za Hajduk)?
Mislim za Hajduk navija puno ljudi i van Splita, pa mi je čudno da u samom Splitu netko ne navija za Hajduk nego za ovaj klub?
Znači zanima me samo za Split, a ne okolinu (jer tamo vjerovatno ima neki koji navija za ovaj klub....)



Za Split ti navijaju ljudi koji su usko vezani za klub + par ovih kompleksasa tipa Berry i tinton..

Jeli neko navije za ovaj klub, pa kad je RNK iša na 1.NSJ ligu ima je više publike u prvenstvu nego Hajduk (to je bija službeni podatak), i kad su nezasluženo eliminirani po gradu se pričalo da su igrači Hajduka odahnuli što neče imat konkurenciju. To je bija vic i u ˝Pometu˝ (stranica Slobodne), a te godine je Hajduk iša na kup UEFA (Totenham), dakle itekako su ljudi dolazili. Tada su Split pokrali iz Šibenika, naime platili su sucu da da crveni karton zbog prigovora najboljen golgeteru RNK-a Bogdanoviču (službeno tada gluhonjema osoba, naznan jeli danas stanje drugačije). Međutim vic je bija u tome da predzadnje kolo RNK igra sa Čelikom iz Zenice doma i igrači Splita su to stalno podsječali kolege iz Šibenika na taj podatak. Bilo je nešto kao˝...vidićemo ko će dobit taj meč˝. Naime, ako Split tuče Šibenik je prvoligaš, ako bude egal pripetavanje (valjda neka majstorica), pobjeda Čelika oni su prvoligaši. E sad, šta se taj meč više približava to je postala top tema u Dalmaciji, a pokvareni šibemčani su odjednom počeli bit ljubazni sa splitovcima, znate ono ¨šta je kako si, možemo van nekako pomoč, da se vidimo preko vikenda...malo roštiljanja, ako van treba lova za tribine na placu mi ćemo van dat itd.¨. Naravno ponosni splitovci su svi odbijali takve kontakte, i stalno im pokazivali prston ˝čekaj čekaj, vidićemo šta će bit˝. Taj dan je plac bija pun, toliko svita (ka stari plac) i sjajan ugođaj, ljudi su stajali i sjedili zbijeni jedan do drugoga (službeno 15 iljada gledalaca-Hajduk je ima van derbija 7-8000). Naravno pojavija se i muktaš E.Pezzi i naravno prijenos za Radio Split. E sad došli su i iz Šibenika, sve face (močnici kluba i grada), i donili su doslovno (manju) torbu sa devizama (znali su da in ˝ono˝ nije oprošteno), i pokazali su to nekim igračima Splita uz rječi ˝...ovo je vaše ako tučete˝. To se sve znalo u Jugi (nema nogometnih tajni) i svi su obratili pažnju na taj derbi odluke (a tad se druga liga zapad/istok inače nije pratila). U pravo atmosferi sa starog placa tuka je Čelik, što nam je večini bilo drago kao osveta onim lopovima. Nakon toka su nestale šibenske ambicije za 1.ligu (do dolaska RH). Sutradan je više mista u Slobodnoj zauzeja taj meč nego Hajdukov. I dan danas iman isječke iz novina večine RNK-a mečeva (složeni u velikoj školskoj teci). Istina nisan to pogleda ima 30 godina, ali i dalje iman.



pa dobro uvijek se nađe netko tko če "zalutati" na utakmicu, možda neki turist npr. ili rođaci onih koji igraju za taj klub itd,....
Recimo u Mariboru je baš sad bio neki problem gdje je neki Francuz htio kupiti kartu za utakmicu Maribor - Zrinjski i Mariborčani mu nisu prodali kartu (!???) jer nije državljan republike Slovenije (ili Bosne) jer su rekli u Mariboru, da karte mogu kupiti samo državljani Slovenije i Bosne (htjeli su spriječiti da bi npr Bosanci koji žive van Bosne npr Austrija, Njemačka,...pokupili karte i onda bi Zrinjski imao veču podršku sa tribina,...).
Mene je više zanimalo, koliko Spličana navija sa srcem SAMO za RNK Split a da ne navija i za Hajduk? Recimo jel postoje neki kafiči u Splitu gdje se skupljaju samo navijači RNK Splita? Kako se zovu navijači RNK Splita?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/07/2014 : 09:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Crveni Djavoli
Postoje. Pa vec smo ti napisali.
I ako rijetko tko ima neku odbojnost prema Hajduku.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/07/2014 : 10:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Crveni Djavoli
Postoje. Pa vec smo ti napisali.
I ako rijetko tko ima neku odbojnost prema Hajduku.



znači nema tu nekog rivaliteta u stilu "Lazio-Roma", "Betis-Sevilla", "Milan-Inter",....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/07/2014 : 10:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Evo kako izgleda pakao!







Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/07/2014 : 10:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

Crveni Djavoli
Postoje. Pa vec smo ti napisali.
I ako rijetko tko ima neku odbojnost prema Hajduku.



znači nema tu nekog rivaliteta u stilu "Lazio-Roma", "Betis-Sevilla", "Milan-Inter",....


Pa sad, Hajdukovi navijacinne gledaju bas blagonaklono, makar vecina ili glasna manjina, na konkurenciju u gradu. S nase strane I nije neki problem, dapace. Prije je navodno bila neka konkurencija, ali ne bih sad pricao o Hajduku I Splitu previse jer uvijek dodje do neke svadje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/07/2014 : 10:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

Evo kako izgleda pakao!











Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/07/2014 : 10:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Crveni djavoli na djelu:

https://www.youtube.com/watch?v=vOW5I5cCQ0E
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/07/2014 : 11:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
I to je jos bila treca liga.
Jel ti to pocinjes navijati za Splita?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/07/2014 : 11:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

I to je jos bila treca liga.
Jel ti to pocinjes navijati za Splita?



ne haha, ali uvijek volim naučiti nešto novo
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/07/2014 : 11:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
moj stari je igra za split ka omladinac.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/07/2014 : 13:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

moj stari je igra za split ka omladinac.


I moja dva strica.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/07/2014 : 13:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

I to je jos bila treca liga.
Jel ti to pocinjes navijati za Splita?



ne haha, ali uvijek volim naučiti nešto novo


Ma dàaaaaaj, sad si me razocarao.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 26/07/2014 : 14:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Dear 1Euro,
Kod nas ovde u ona vrimena nije bilo nikakve mržnje između navijača pojedinih klubova. Kad bi igrala Jugoplastika, svi u gradu smo bili za njih, kad je Dalvin doša u priliku da uđe u ligu (i ušli su) svi su bili za njih (puna stara dvorana) svima nam je bilo drago. Kad je Hajduk igra svi smo bili za njih, kad bi preko razglasa na Poljudu (onaj sa radija J.Marinković) objavili da se RNK plasira u viši rang (bija san prisutan) svi su aplaudirali, čak i kad su ženske (Dalma, rukomet) osvajale europski kup pobjednika kupova, svi smo aplaudirali, slično je bilo i sa drugim sportovima (vaterpolo, veslanje, pa onaj Cikatić itd.). Tako da ta tvoja podjela, ako si za nas nisi za drugog, kod nas nije radila u ta vrimena.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/07/2014 : 14:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

I to je jos bila treca liga.
Jel ti to pocinjes navijati za Splita?



ne haha, ali uvijek volim naučiti nešto novo


Ma dàaaaaaj, sad si me razocarao.




pa šta ču vam ja. Ja nikada nisam ni bio u Splitu. Kako da onda navijam za vaš klub?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/07/2014 : 15:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Dear 1Euro,
Kod nas ovde u ona vrimena nije bilo nikakve mržnje između navijača pojedinih klubova. Kad bi igrala Jugoplastika, svi u gradu smo bili za njih, kad je Dalvin doša u priliku da uđe u ligu (i ušli su) svi su bili za njih (puna stara dvorana) svima nam je bilo drago. Kad je Hajduk igra svi smo bili za njih, kad bi preko razglasa na Poljudu (onaj sa radija J.Marinković) objavili da se RNK plasira u viši rang (bija san prisutan) svi su aplaudirali, čak i kad su ženske (Dalma, rukomet) osvajale europski kup pobjednika kupova, svi smo aplaudirali, slično je bilo i sa drugim sportovima (vaterpolo, veslanje, pa onaj Cikatić itd.). Tako da ta tvoja podjela, ako si za nas nisi za drugog, kod nas nije radila u ta vrimena.



pa ja sam mislio kako je sada....pošto su Spličani navikli da navijaju za Hajduk, me je zanimalo da li postoje neki Spličani koji su uvijek navijali samo za Split a ne i za Hajduk....no pošto si napisao, da su prije svi navijali za svakoga i veselili se uspjesima, kako bi bilo npr danas kada bi igrali RNK Split i Hajduk.....
Recimo jesu li se ikada potukli Crveni Djavoli i Torcida?
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 26/07/2014 : 15:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Zašto bi se navijači ova dva kluba tukli, koja je bit toga? Split je mali klub koji je grad zaboravija (od dolaska RH), dok za Hajduk i država (Sanader) skače da ga financijski spasu. Oni jednostavno nisu ista liga da bi se svađali.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/07/2014 : 15:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by MSBlueberry

Dear 1Euro,
Kod nas ovde u ona vrimena nije bilo nikakve mržnje između navijača pojedinih klubova. Kad bi igrala Jugoplastika, svi u gradu smo bili za njih, kad je Dalvin doša u priliku da uđe u ligu (i ušli su) svi su bili za njih (puna stara dvorana) svima nam je bilo drago. Kad je Hajduk igra svi smo bili za njih, kad bi preko razglasa na Poljudu (onaj sa radija J.Marinković) objavili da se RNK plasira u viši rang (bija san prisutan) svi su aplaudirali, čak i kad su ženske (Dalma, rukomet) osvajale europski kup pobjednika kupova, svi smo aplaudirali, slično je bilo i sa drugim sportovima (vaterpolo, veslanje, pa onaj Cikatić itd.). Tako da ta tvoja podjela, ako si za nas nisi za drugog, kod nas nije radila u ta vrimena.



pa ja sam mislio kako je sada....pošto su Spličani navikli da navijaju za Hajduk, me je zanimalo da li postoje neki Spličani koji su uvijek navijali samo za Split a ne i za Hajduk....no pošto si napisao, da su prije svi navijali za svakoga i veselili se uspjesima, kako bi bilo npr danas kada bi igrali RNK Split i Hajduk.....
Recimo jesu li se ikada potukli Crveni Djavoli i Torcida?


Na derbiju prosle godine je Torcida nesto htijela tucu I provocirala, ali nije to bas djir Djavola, em ih je prilicno malo, em su uglavnom jako mladi ljudi koji nemaju zelje se tuc s kretenima.

Na domacoj utakmici protiv Hapoela kad su javili da Hajduk vodi u Irskoj su takodjersvi pljeskali.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/07/2014 : 15:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

I to je jos bila treca liga.
Jel ti to pocinjes navijati za Splita?



ne haha, ali uvijek volim naučiti nešto novo


Ma dàaaaaaj, sad si me razocarao.




pa šta ču vam ja. Ja nikada nisam ni bio u Splitu. Kako da onda navijam za vaš klub?


Sad si me jos vise razocarao.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/07/2014 : 16:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

I to je jos bila treca liga.
Jel ti to pocinjes navijati za Splita?



ne haha, ali uvijek volim naučiti nešto novo


Ma dàaaaaaj, sad si me razocarao.




pa šta ču vam ja. Ja nikada nisam ni bio u Splitu. Kako da onda navijam za vaš klub?


Sad si me jos vise razocarao.




https://www.youtube.com/watch?v=3TkMX0vZFfw

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/07/2014 : 17:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by mamlaz

cestitke splitu na prolazu


Fala, iako nije meni upuceno, takoder.


ako si navijac ili simpatizer splita onda je i tebi upuceno

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/07/2014 : 18:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Zar nije ocito?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 49 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000