forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 BIT ĆE VESELO!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

Markos
Webmaster



Croatia
28935 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/03/2013 : 22:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Krivo je kvotano. Nije bio izbačen ovdje, nego je izbačen na strip zoni, jer ovo sigurno nisu moje riječi:

"Utvrdjeno je ko je u pitanju. U pitanju je clan foruma pod nikom rssc. Doticni je banovan zbog najgrubljeg krsenja pravila foruma. Pored stampe i prodaje stripa sto je najgrublje krsenje pravila foruma i najobicnija piraterija, doticni je pokazao veoma niske moralne i ljudske kvalitete i stoga je banovan dozivotno.

Moderacija i Administracija foruma je najostrije protiv piratskog stampanja stripova i koriscenja rada ljubitelja stripa radi sticanja novca. To saopstenje stoji i na pocetnoj strani foruma, no da ga jos jednom ponovimo"

Ali dobro, sad ćemo i mi to ispraviti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kaius
Starting Member



42 Posts

Member since 20/01/2009

Posted - 19/03/2013 : 23:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kaius a Private Message  Reply with Quote
hmm,nisam baš mnogo zadnje vrijeme na forumuma ili kupujem stripove.i sad da neidem od početka sve pročitat šta ovdje piše,i možda je već netko dao sličan prijedlog za raspoznavanje stripova!
zs,lms,,,...i odlični koji su vjerovatno su pročitani više nego jednom,možda mlađe osobe nebi prepoznale kopiju od originala,ali stariji,kojima je djetinstvo prošlo baš u čitanju tih stripova ako je već netko nabavio neki takav pirat/kopija neka proba jedno.....
upotrijebit nos ! jer barem po mom iskustvu što naših,što taliajnskih stripova ovi stariji imaju ,i dobiju godinama specifičan miris za koji mogu reć da je dio "gušta" za kolekcionare,pogotovo za one koji su odmalena čitali sz i lms! ma nemože kopijada je neznam kakva imatisti miris.akoje netko nabavio kopiju neka proba tako,i ja sam znatiželjan kako je prošao test nosa!
ja kad izvučem van jedan tex koji sam dobio kao mali (talianski),samo kad ga držim među prste i otvorim miris me vrati u ono vrijem,a strip ne da nije glancer,nego možda ni za ocjenu 3,ali nebi ga mijenjao za novog da mi plate! to je onaj gušt koji vrijedi,kad ga držiš u ruci i osjetiš neku emociju i prije nego ga otvoriš i počneš čitat!ili da ga kupiš iz druge,treće ili četvrte ruke,osjetiš prošlost stripa kad ga motaš i listaš!
Go to Top of Page

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 02/11/2014 : 18:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
Evo ovdje se bilo pisalo o piratskim stripovima pa da podsjetim eventualne kupce neka pripaze,jer vidim da još ima naivnih...
http://www.njuskalo.hr/stripovi/stripovi-velika-prevara-oglasivaca-selogori-oglas-13291533

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

sholleCro
Starting Member

27 Posts

Member since 08/09/2016

Posted - 16/02/2017 : 13:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sholleCro a Private Message  Reply with Quote
https://www.kupindo.com/Bonelli-stripovi/35007847_ZAGOR-komplet-LMS-41-komad

Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000