forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Svijet boksa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 11:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddox031

stvarno je dobro pitanje zasto amerikanci vise nebave toliko boksom, nemoguce je da svi zele repat ili ici u ultimate fight, kad je i dalje najbolja lova u boksu

svakako mislim da je konkurencija prije bila daleko jaca, ne kazem da su klicko braca losa, zasigurno su najbolja trenutno, ali jednostavno nema adekvatne konkurencije

netko je rekao da su se svi prodali nijemcima, balkanci, arapi i boksaju pod njemackim imenom, pa oba braca klicko zive na relaciji ukrajina njemacka, tecno pricaju njemacki i imaju njemacke trenere, i cesto pisu svoja imena u njemackoj varijanti Wladimir i Vitali Klitschko ;) Tako da su i oni zapravo njemacki borci, samo pod ukrajinskog zastavom :)




a nije da se ne bave..ali stoji da je puno manji interes za taj sport nego tamo 90-tih..Klicko braca su slaveni sa njemackom disciplinom..ubitacna kombinacija..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 11:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Jedini problem kod Vitalija je taj sta cu ja za 10, 20 godina pogledat samo onu borbu sa Lewisom i mozda jos neki the best of..totalno neatraktivan boksac..imponira velicinom i snagom ali sta mu vrijedi kad su mu borbe bezvezne..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/09/2012 11:44:43
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 11:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni



shavacam ovo sve sta si napisa..o nastajanju velikih imena i kako to ide u boksu..i naravno neke stvari nisu za usporedbe..svako vrijeme nosi svoje..ali i dalje mislim da bi "zlatni" Mike izmlatia Vitalija..


ne znam sta bih dao da vidim taj mec. Naravno, Mike sa vrhunca.
Drago mi je sto Mike nije prije nekoliko godina dosao do Klicka, prekoracio je zenit i stvar bi bila jasna.
Moze se analizirati ko bi pobjedio, vjerovatno ti je poznato kako je to napravljeno u sestom djelu Rockyja, ali u sustini sve su to puka nagadjanja.
Mike je u svoje vrijeme dokazao da moze da lomi visoke tipove, Vitali isto tako da nema problema sa ljudima slicne gradje Tysonu, no to nije mjerilo.
Zaista, bilo bi potrebno da stanu licem u lice dok su bili u zenitu.
Polufinale miksa najboljih i najpoznatijih: Marciano, Ali, Tyson i Vitali. Poznavajuci stilove i cinjenicu kakav je boks nekada i sada, po mom misljenju odluka bi pala izmedju Vitalija i Tysona.
Nikada necemo saznati, nazalost.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 11:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by brni



shavacam ovo sve sta si napisa..o nastajanju velikih imena i kako to ide u boksu..i naravno neke stvari nisu za usporedbe..svako vrijeme nosi svoje..ali i dalje mislim da bi "zlatni" Mike izmlatia Vitalija..


ne znam sta bih dao da vidim taj mec. Naravno, Mike sa vrhunca.
Drago mi je sto Mike nije prije nekoliko godina dosao do Klicka, prekoracio je zenit i stvar bi bila jasna.
Moze se analizirati ko bi pobjedio, vjerovatno ti je poznato kako je to napravljeno u sestom djelu Rockyja, ali u sustini sve su to puka nagadjanja.
Mike je u svoje vrijeme dokazao da moze da lomi visoke tipove, Vitali isto tako da nema problema sa ljudima slicne gradje Tysonu, no to nije mjerilo.
Zaista, bilo bi potrebno da stanu licem u lice dok su bili u zenitu.
Polufinale miksa najboljih i najpoznatijih: Marciano, Ali, Tyson i Vitali. Poznavajuci stilove i cinjenicu kakav je boks nekada i sada, po mom misljenju odluka bi pala izmedju Vitalija i Tysona.
Nikada necemo saznati, nazalost.



hm zanimljivo razmisljanje..iako mislim da Vitali nije naisa na borca kakav je Tyson..mozda po gradi ali kombinaciji svega sta je Mike ima nikako..

aj stavi svoju ljestvicu najboljih..onako sta ti prvo padne napamet..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 11:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
definitivno najludi mec koji sam gleda:


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/09/2012 12:00:17
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 12:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

aj stavi svoju ljestvicu najboljih..onako sta ti prvo padne napamet..


Najboljih? Tesko!
najteze je razgraniciti najbolje od najpoznatijih.
Najbolji primjer je Ali, on je , naravno, najpoznatiji bokser svih vremena.
Nijedan veliki poznavalac boksa ga ,najvjerovatnije, nece staviti medju 5 najboljih boksera, ako gledamo samo box.
Cesto je dobijao meceve jer su mu sudije bile naklonjene.
Najbolji je primjer Ken Norton, tri puta se borio protiv Alija, jednom dobio i dva puta izgubio. Po misljenju eksperata Norton je sva tri puta dobio, dakle dva puta je bio prevaren.
Medjutim, Alija su krasile neke druge stvari.
Pojavio se u vrijeme kada je TV poceo masivno da se konzumira u cijelom svijetu.
M.Ali je bio tu i spreman za sou.
Njegov moto je bio "zabavi ljude".
Ljudi su ga zavolili, bio je idol vise generacija.
Ali je u to vrijeme bio sveprisutan. TV, novine, radio, Ali je bio tu sa nekom novom pricom.
On cesto nije znao da napravi razliku gdje sou pocinje i gdje se zavrsava, tako da je cesto cirkuzao i u samom ringu.
Apollo Creed iz Rocky filmova je po ponasanju u stvari Ali, naravno, nesto ektremnija verzija.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 12:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by brni

aj stavi svoju ljestvicu najboljih..onako sta ti prvo padne napamet..


Najboljih? Tesko!
najteze je razgraniciti najbolje od najpoznatijih.
Najbolji primjer je Ali, on je , naravno, najpoznatiji bokser svih vremena.
Nijedan veliki poznavalac boksa ga ,najvjerovatnije, nece staviti medju 5 najboljih boksera, ako gledamo samo box.
Cesto je dobijao meceve jer su mu sudije bile naklonjene.
Najbolji je primjer Ken Norton, tri puta se borio protiv Alija, jednom dobio i dva puta izgubio. Po misljenju eksperata Norton je sva tri puta dobio, dakle dva puta je bio prevaren.
Medjutim, Alija su krasile neke druge stvari.
Pojavio se u vrijeme kada je TV poceo masivno da se konzumira u cijelom svijetu.
M.Ali je bio tu i spreman za sou.
Njegov moto je bio "zabavi ljude".
Ljudi su ga zavolili, bio je idol vise generacija.
Ali je u to vrijeme bio sveprisutan. TV, novine, radio, Ali je bio tu sa nekom novom pricom.
On cesto nije znao da napravi razliku gdje sou pocinje i gdje se zavrsava, tako da je cesto cirkuzao i u samom ringu.
Apollo Creed iz Rocky filmova je po ponasanju u stvari Ali, naravno, nesto ektremnija verzija.



moran priznati da nisam gleda onaj zadnji mec protiv Nortona..bas cu pogledat..a da je bija klaun bija je..isto tako bija je jedan od najvecih..njegov "ples" u ringu je nezaboravan..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 09/09/2012 : 13:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
Po meni tri najbolja:
Tyson, Louis, Marciano

najprecjenjeniji: M.Ali
najpodcjenjeniji: L.Holmes

a 10 vrlo lako najgorih prvaka ikad (teškaša)
prvi koji mi trenutno padaju na pamet, nasumično poredani:

Nikolai Valuev
Leon Spinks
Oliver McCall
Bruce Sheldon
Michael Spinks
Primo Carnera
J.Buster Douglas
Ingemar Johansson

i

Kličko brothersi :)




I iako nije teškaš, Stipu Drviša bi okrunio kraljem najgoreg boksača koji je ikada nosio šampionski pojas.


Go to Top of Page

oakpeha
Starting Member

92 Posts

Member since 02/01/2011

Posted - 09/09/2012 : 13:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send oakpeha a Private Message  Reply with Quote
Ja bi još dodao jednog od najgorih prvaka: Sven Ottke
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 14:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bosancicigor



J.Buster Douglas




meni je Buster odlican boksac..odnosno bija je do trenutka kad je posta prvak..onda se samo drogira, kurva, kocka itd..ali bas je bija brutalan..gori od tysona sto puta..ona kombinacija protiv Tysona kad ga je bacia na pod mi je legendarna..Tyson uspjeva ustati ali u ocima mu se vidi da je vec u hotelskoj sobi..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 09/09/2012 : 14:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
Bio je to čudesan nokaut, vrhunska kombinacija, ali malo ljudi zna da je Mike jedva preživio mjesec dana prije automobilsku nesreću u kojoj je zaradio potres mozga(neki kažu da je bio pokušaj samoubojstva), prolazio je kroz raspad braka, mučnu brakorazvodnu parnicu, bio potpuno van treninga, indisponiran i bezvoljan, čak bio nokautiran za vrijeme sparinga (od strane, ni manje ni više Olivera McCalla) zbog čega zadnja dva tjedna nije ni dolazio u dvoranu, gubio dane na snimanju reklama za japansko tršište.....isl.
A i pored svih batina koje je primao u tom meču skupio je volje i snage da s jednim aperkatom u osmoj rundi nokautira Bustera. To što su mu sudci brojali do imendana i dali mu šansu da dočeka kraj runde je druga priča.

Da je došlo do revanša mislim da bi bilo mrtvih.



Edited by - bosancicigor on 09/09/2012 14:17:48
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 14:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
ma naravno..znam to sta si reka..ali to ne umanjuje Busterov uspjeh..sam Tyson je reka da se ne zeli vaditi i da je Buster sjajan boksac..ali da je doslo do uzvrata mislim da bi mu Tyson otkinuo glavu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/09/2012 14:25:09
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/09/2012 : 15:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bosancicigor

Po meni tri najbolja:
Tyson, Louis, Marciano

najprecjenjeniji: M.Ali
najpodcjenjeniji: L.Holmes

a 10 vrlo lako najgorih prvaka ikad (teškaša)
prvi koji mi trenutno padaju na pamet, nasumično poredani:

Nikolai Valuev
Leon Spinks
Oliver McCall
Bruce Sheldon
Michael Spinks
Primo Carnera
J.Buster Douglas
Ingemar Johansson

i

Kličko brothersi :)




I iako nije teškaš, Stipu Drviša bi okrunio kraljem najgoreg boksača koji je ikada nosio šampionski pojas.


jedan od rijetkih trenutaka kada sam navijao protiv nekog našeg sportaša je onaj njegov meč protiv onog talijana
mislim, zašto su mu uopće dali priliku za naslov, kada je bilo očito da tip nema volje da brani naslov, nego je samo htio novce

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 15:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Muhammad Ali -vs- Ken Norton III 9/28/76

Evo kako sam ja vidia ovu borbu (uz koristenje svog skromnog boksackog znanja)..

runde koje je dobija Ali - 1,7,10,11
runde koje je dobija Norton - 2,3,4,5,6,8,14
nerjesene runde - 9,12,13,15

U najmanju ruku ocita pobjeda Nortona..Cirkusant sa celicnom bradom, tako bi nazva Alija u ovoj borbi..3-4 krosea koje je primia tocno u bradu bi oborile i mazgu..zanimljivo mi je bilo slusati i ova dva komentatora..jedan koji je dio mita o "nepobjedivom Aliju" i stalno nateze za njega i drugi koji ga spusta na zemlju i govori ono sto je svima ocito..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 15:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
@King

ako imas jos koji "dvojbeni" mec slobodno napisi pa da pogledam..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 09/09/2012 : 20:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

e ovo je bija boksac..





Je, svaka mu čast!
Ali ne rađa majka svaki dan takvo srce kao što je bio Beneš
Neponovljiva legenda s ovih prostora!!!



Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/09/2012 : 21:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by supermark

kako moze ali sa 10-4 biti ispred rockyja sa 6-0? :)



nabraja sam koliko su velikih meceva imali jedan i drugi..Ali je bolji all-round boksac, tehnicki aposlotuno savrsen..Marciano je bija nevjerovatan udarac (bija je u stanju zadati nevjerovatan niz teskih udaraca) poprilicno ruznog stila borbe..ali ostaje zapisan njegov rekord bez poraza 49-0 (43 KO)



jos uvijek mi nije jasno zasto je onda Ali bolji
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/09/2012 : 08:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by supermark

kako moze ali sa 10-4 biti ispred rockyja sa 6-0? :)



nabraja sam koliko su velikih meceva imali jedan i drugi..Ali je bolji all-round boksac, tehnicki aposlotuno savrsen..Marciano je bija nevjerovatan udarac (bija je u stanju zadati nevjerovatan niz teskih udaraca) poprilicno ruznog stila borbe..ali ostaje zapisan njegov rekord bez poraza 49-0 (43 KO)



jos uvijek mi nije jasno zasto je onda Ali bolji



pa nitko nije reka da je bolji..meni je osobno drazi..a vjerovatno sam i sam podlega opcoj histeriji koja je stvorila od Alija vanzemaljca..jbg kad si dite onda sanjaris..prvi boksacki mec koji sam pogleda je Ali-Foreman..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/09/2012 : 08:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

1.rocky marciano
2.joe frazier/muhamed ali
3.mike tyson
4.rocky balboa

ovo su imena o kojima ce se pricati jos tisucu godina.





"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 10/09/2012 : 12:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by supermark

kako moze ali sa 10-4 biti ispred rockyja sa 6-0? :)



nabraja sam koliko su velikih meceva imali jedan i drugi..Ali je bolji all-round boksac, tehnicki aposlotuno savrsen..Marciano je bija nevjerovatan udarac (bija je u stanju zadati nevjerovatan niz teskih udaraca) poprilicno ruznog stila borbe..ali ostaje zapisan njegov rekord bez poraza 49-0 (43 KO)



jos uvijek mi nije jasno zasto je onda Ali bolji



pa nitko nije reka da je bolji..meni je osobno drazi..a vjerovatno sam i sam podlega opcoj histeriji koja je stvorila od Alija vanzemaljca..jbg kad si dite onda sanjaris..prvi boksacki mec koji sam pogleda je Ali-Foreman..

U 4 stranice topika mislin da je ovo jedini put da je neko Foremana spomenia...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/09/2012 : 13:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
jucer gledam mec Ali-Norton i naletim na ovo:


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/09/2012 : 14:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

@King

ako imas jos koji "dvojbeni" mec slobodno napisi pa da pogledam..


ima ih masa, kako u teskoj tako i u laksim kategorijama, takodje i u zenskom boksu.
Mislim da nigdje nema toliko prevara kao u boksu.
Prije je bilo mnogo gore, daleko od toga da je sada sve ok po tom pitanju.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/09/2012 : 14:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

jucer gledam mec Ali-Norton i naletim na ovo:



To je ono o cemu sam pricao. Norton nije bio bokser posebnog kalibra, ali eto, tri puta je tukao Alija. U to vrijeme je zaista sve bilo moguce. M.Ali jeste bio najpopularniji, ali nije bilo dominantnog boksera.
Ljudi su profitirali od toga, svaki mec je bio neizvjestan, tako da ne cudi veliko interesovanje za boks u tom vremenu.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/09/2012 : 14:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by brni

jucer gledam mec Ali-Norton i naletim na ovo:



To je ono o cemu sam pricao. Norton nije bio bokser posebnog kalibra, ali eto, tri puta je tukao Alija. U to vrijeme je zaista sve bilo moguce. M.Ali jeste bio najpopularniji, ali nije bilo dominantnog boksera.
Ljudi su profitirali od toga, svaki mec je bio neizvjestan, tako da ne cudi veliko interesovanje za boks u tom vremenu.



Je, upravu si..konkurencija je bila nevjerovatno izjednacena..pocnjem uvidati da imas pravo sta se tice ove tvoje teze da je danas tako jer su braca Klitschko predominatni..neki dan sam gleda Haye-Chisora..fenomenalan mec..reka bi ovo su najbolji teskasi danasnjice..taj mec meni baca potpuno drugo svjetlo na Wladimira..koliko je Haye bija dominantan nad Chisorom toliko je Wladimir nad Hayeom..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/09/2012 : 15:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Kad si vec spomenuo Foremana, ima tu jedan njemacki bokser oko kojeg se diglo mnogo prasine sredinom devesetih - Axel Schulz, bivsi evropski prvak u teskoj kategoriji.

Schulz je bio svojevremeno jedan limitirani bokser velikog srca koji je za kratko vrijeme dosao do statusa idola u Njemackoj.
Zivio sam i tada u njihovom govornom podrucju, tako da sam bio prisutan tom medijskom ludilu koji se odvijao u to vrijeme.
Schulz je bio fin i simpatican momak, priseban bez skandala, ljudi su volili tu njegovu mirnu narav.
Pretpostavljam da ima na youtubeu kontroverzna borba izmedju njega i Foremana za titulu.
Schulz ga je jasno dobio, ali su sudije odlucile u korist Foremana.
Vidjevsi da je izbio skandal, federacija je zakazala revans.
Foreman nije smjeo da se bori opet protiv njega pa je jednostavno predao titulu.

Tu su mnogi mislili da je tragedija sa Schulzom zavrsena, medjutim, nije bilo tako.
Onaj magarac Botha i Schulz su imali borbu za vakantnu titulu.
Botha dobio na poene, mada nije ni to bilo bas ocigledno.
Kratko poslije toga dokazano je da je Botha bio dopingovan, oduzeta mu je titula i mec ponisten.

I tako, Schulz je izasao po treci put zaredom da se bori za titulu svjetskog pravaka, ovog puta protiv Moorera, covjeka koji je prije uspjeo cak cetiri puta da postane prvak svijeta i koji je posljednju titulu izgubio protiv Foremana.
Ljudi, potreseni nepravdama koje su se dogadjale Schulzu, vjerovali su da ce napokon pravda da pobjedi i da ce ovaj covjek napokon postati sampion.
Nista od toga!
I ovoga puta je Schulz izgubio knap na poene.

Pomalo razocaran odlucio je da se i dalje bori i da ceka na svoju sansu.
Sve je islo kako treba, pobjedio je put puta, izmedju ostalih i Kevina McBridea, tipa koji ce nesto kasnije postati poznat kao covjek koji je pobjedio Tysona.
Doslo je opet njegovo vrijeme, trazio je od svog menadzera ili da mu zdogovori mec za prvaka svijeta ili neki spektakularni mec.
Nazalost, dobio je ovo drugo, mec protiv tada mladjahnog Vladimira Klicka.
Klicko mu je u pravom masakru nanio teske fizicke povrede, ali jos gore za Schulza je bio psihicki bol, tako da se povukao iz boksa.
Nekoliko godina kasnije je dobio mozdani udar.
Poslije je cak imao jedan sou mec koji je neslavno po njega zavrsen i ,nazalost, poslije meca dobio jos jedan mozdani udar.


To je, manje-vise, tragicna prica o Schulzu, nekrunisanom sampionu svijeta.
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000