forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Liverpool Football Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 210

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 28/01/2013 : 10:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://sportski.net.hr/nogomet/lige-petice/liverpool-primio-tri-gola-od-treceligasa-i-ispao-iz-fa-kupa

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/02/2013 : 09:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Dva derbyja prošli tjedan, redsi samo do dva boda, a trebali su imati 6 na kontu, kod Arsenala prosuli 0:2 u dvije minute, a jučer potpuno nadigrali City, ali opet se ukazao Reina za 2:2!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/02/2013 : 01:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Odlazi legenda

http://uk.eurosport.yahoo.com/news/premier-league-liverpool-hero-carragher-retire-summer-124847427.html

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 08/02/2013 : 14:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote



"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/02/2013 : 14:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.hrsport.net/vijesti/456428/nogomet-engleska/nastavlja-se-nocna-mora-liverpoolovih-napadaca-fabio-borini-zavrsio-sezonu/

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/03/2013 : 09:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Još jedna lijepa predstva jučer, lagana pobjeda u Wiganu 0:4 uz Hat-trick Luisa Suareza, koji je sada prvi strijelac lige sa 21 golom, van Persie je na 19. Ne bi me začudilo da i najbolji strijelac na kraju sezone bude i igrač godine u Premiershipu. Inače, sjajno otvaranje jučer Coutinha, koji je sa dvije asistencije u prvih 20 minuta praktički riješio utakmicu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 10/03/2013 : 21:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Nisam gledao, ali sam se radovako ko malo dete kada sam cuo rezultat. Veoma vazna pobeda.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/03/2013 : 22:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Suarez nastavio trpati! Lijepa pobjeda 3:2 nad Tottenhamom!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/03/2013 : 20:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
http://www.mozzartsport.com/vesti/luis-suarez-kop-ga-obozava-drugi-ne-mogu-ocima-da-ga-vide-video

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/03/2013 : 07:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.hrsport.net/vijesti/458348/nogomet-engleska/suarez-ako-me-neki-od-elitnih-klubova-zele-dobrodosli-su-na-razgovor/

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 01/04/2013 : 13:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Jučer nadigrana Aston Villa na Villa Parku 1:2.

Gledao sam Coutinha otkad je došao u Liverpool i baš mi se svidio, mislim da su ovdje Redsi pogodili! Bliži se kraj sezone, za igrača godine u sastavu Redsa nema dileme, Luis Suarez, mene se dojmio ove sezone Johnson, najviše me razočaro Škrtel, inače nakon dugo godina baš iduće sezone potreban je veliki remont u obrani Redsa! U svakom slučaju ove sezone svakom navijaču Liverpoola se sviđa igra, jako puno udaraca na gol upućuje Liverpool ove sezone, i da nisu rekorderi po pogođenim okvirima gola, mogli su i do znatno boljeg rezultata, od trenutne 7 pozicije, no vjerujem kako Rodgers radi dobar posao, i nadam se eksploziji iduće sezone!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/04/2013 : 22:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ja se nadam još boljem Suarezu, čovjek igra moćno, paklen napadač!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 01/04/2013 : 23:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ja bih voleo samo da ostane, mada, cisto sumnjam.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 01/04/2013 : 23:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Je, Suarez je pakleni napadac ali takvo ogavno i prgavo stvorenje majka ne rađa dva puta..koliko je prljavih poteza taj napravia to je nevjerovatno..ali eto igra za Live pa mi je drag..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 01/04/2013 : 23:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Dobro, jeste prgav, ali ne bas toliko. Dosta toga se preuvelicava, jer je pod lupom i onda se laje na sva usta kada uradi nesto.

A igracina jeste. Svidja mi se sto se uvek okrene ka napadacu i krene u dribling, jednostavno, brzo, pa ako prodje, prodje. Koliko je juce samo puta igracima Vile proturio lopti kroz pisu. Milina za gledanje.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/04/2013 : 17:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
"Svi ćemo slaviti kada Margaret Thatcher umre", još prošle godine iz sveg glasa pjevaju navijači Redsa na melodiju slavljeničke "For he´s a jolly good fellow", veselo skačući, kao što možete vidjeti na ovoj snimci:



Za Thatcher ne tuguju sjever i sjeveroistok Engleske, kao i Merseyside, dijelovi zemlje i središta djelatnosti na koje se premijerka žestoko okomila: industrije i rudarstva. Rudarske sindikate, odlično organizirane i s tisućama radnika, koji su se žestoko sukobljavali s policajcima koje je premijerka poslala da ih izbace iz tvornica i rudnika koje su čuvali od zatvaranja, premijerka je stvaljala u isti rang s IRA-om.

Zašto Liverpool mrzi Margaret Thatcher i 23 godine nakon što je otišla s vlasti?

Margaret Thatcher ne vole u Sheffieldu, Manchesteru, ali možda najviše u Liverpoolu, gradu koji je strašno propao u premijerkinoj eri i prema kojem ona nikad nije skrivala netrpeljivost. Mnogi građani Liverpoola reći će kako je vladavina kontroverzne Thatcher opustošila nekad jedno od najvećih industrijskih i lučkih središta Kraljevstva.

Uništenje njihovog grada i odnos Thatcherice prema njemu, mnogim građanima Liverpoola i navijačima istoimenog kluba, poslužilo je kao dokaz zašto premijerka u predzadnjoj godini svog trećeg, posljednjeg mandata (1989.), nije napravila ništa kako bi se rasvijetlila tragedija na stadionu Hillsborough, kada je prije i na samom početku polufinalne utakmice FA Kupa između Liverpoola i Nottinghama, zbog policijskih propusta na tribinu pušteno previše navijača, zbog čega je nastao stampedo u kojem je poginulo 96 navijača Liverpoola.

Premijerka zataškala policijsku odgovornost za 96 mrtvih na Hillsboroughu!

Thatcher, koja je četiri godine ranije, nakon što su navijači Liverpoola na finalu Kupa europskih prvaka, izazvali tragediju na Heyselu u Bruxellesu (39 poginuli, većinom navijača Juvetusa), objavila rat engleskim huliganima jer sramote zemlju, ostala je bešćutna na pomor navijača Liverpoola u najvećoj tragediji na stadionima u britanskoj povijesti.

Njena vlada prihvatila je izvještaj policije Južnog Yorkshirea, kojim se sa snaga sigurnosti skida sva odgovornost, a 96 navijača Liverpoola praktički su samo proglašeni za svoju smrt. Kasnije istrage pokazali su da je policija kriva za tragediju, kao i da Thatcher i njena Vlada nisu napravili ništa da se istina sazna i krivci za smrt 96 navijača Liverpoola kazne. Zbog svega toga, a ne zbog toga što je "stala na kraj huliganizmu", navijači Liverpoola, ali ne samo oni, pozdravili su vijest o smrti Margaret Tahtcher.

Margaret Thatcher NIJE "stala na kraj huliganizmu": Njene ograde i zapreke protiv huligana ubile su na desetke ljudi!

Što se tiče Hrvatske, posebno je bitno razotkriti kod nas obavezno ponavljanu zabludu u svim raspravama o navijačima, kada se kao uzor za rješenje tog problema kod nas, navodi Margaret Thatcher, koja je "iskorijenila huliganizam u Engleskoj". To naprosto nije istina; pod njenom vladom huliganizam se sa stadiona samo prebacio na okolnje ulice, pubove i odmorišta autoputeva, a upravo je Hillsborough tragičan pokazatelj promašenosti njene borbe protiv huligana.

Veliki broj poginulih na tom stadionu, život je izgubio upravo zgnječen uz ograde i zapreke, koje su na tribine postavljene u sklopu borbe protiv huligana. Nakon katastrofe u Sheffiledu, te zapreke i ograde uklonjene su s engleskih stadiona.

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/04/2013 17:52:37
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 21/04/2013 : 16:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Dobija Liverpul ovo danas, lagano.
Bice dobra utakmica.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

ERO
New Member



Croatia
111 Posts

Member since 07/11/2010

Posted - 21/04/2013 : 17:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit ERO's Homepage  Send ERO a Private Message  Reply with Quote
brni....molim te pribilježi i mene.....

posto nista od zg..izgleda...a da se dogovori ekipa I ode vidit Shankly Gates...ili nesto sl.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/04/2013 : 17:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ERO

brni....molim te pribilježi i mene.....

posto nista od zg..izgleda...a da se dogovori ekipa I ode vidit Shankly Gates...ili nesto sl.



Steta..nego reci mi di da te pribiljezim, mislis na ovaj topic valjda..daj mi broj onda koji ces na dres..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/04/2013 : 17:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Kratka zahvala za to sto ste dobili City 3:1

Go to Top of Page

ERO
New Member



Croatia
111 Posts

Member since 07/11/2010

Posted - 21/04/2013 : 17:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit ERO's Homepage  Send ERO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by ERO

brni....molim te pribilježi i mene.....

posto nista od zg..izgleda...a da se dogovori ekipa I ode vidit Shankly Gates...ili nesto sl.



Steta..nego reci mi di da te pribiljezim, mislis na ovaj topic valjda..daj mi broj onda koji ces na dres..


br.5....pokušaj tamo nesto konkretno napisat...da se nešto dogovorimo...ja bi isa ali nikako da se nesto dog....a ZA VIDIT Shankly Gates...ili nesto sl.jel to ima sanse....manje ljudi lakši dog
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 21/04/2013 : 18:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Kakva akcija Redsa!
Rodzersu je 50-a utakmica na klupi.
Ajde, bre!


PS: E, do kurca

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 21/04/2013 18:15:49
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/04/2013 : 18:18:13  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ERO

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by ERO

brni....molim te pribilježi i mene.....

posto nista od zg..izgleda...a da se dogovori ekipa I ode vidit Shankly Gates...ili nesto sl.



Steta..nego reci mi di da te pribiljezim, mislis na ovaj topic valjda..daj mi broj onda koji ces na dres..


br.5....pokušaj tamo nesto konkretno napisat...da se nešto dogovorimo...ja bi isa ali nikako da se nesto dog....a ZA VIDIT Shankly Gates...ili nesto sl.jel to ima sanse....manje ljudi lakši dog



Evo pridruzia si se Calebu u napadu..

Sta se tice okupljanja ne mogu jos nista konekretno reci jer bi mi firma moga ubrzo javit za ukrcaj..reka sam murdocu sredina 6 miseca ali moga bi partiti ubrzo tako da ni to nije sigurno..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

ERO
New Member



Croatia
111 Posts

Member since 07/11/2010

Posted - 21/04/2013 : 18:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit ERO's Homepage  Send ERO a Private Message  Reply with Quote
a ZA VIDIT Shankly Gates...ili nesto sl.jel to ima sanse....manje ljudi lakši dog
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 21/04/2013 : 18:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Oleeeee!!!
Dobar fudbal!!

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page
Page: of 210 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000