forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 220

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2022 : 14:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote



mail za slanje recenzija:
recke.stripovicom@gmail.com

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2022 : 14:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ako je senka poslao onaj crossover s Dylanom mislim da će to biti najgora ocjena za Nathana u mojoj povijesti.


Poslao je i tu recenziju (taj team-up), ali će u tjednu Nathana ići onaj specijalac "Bezimeni užas" :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/01/2022 : 00:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tex će biti oduševljen
Sad imamo njega, tebe Spock i jednu od Igora (glede Tex recenzija).
Mota mi se po glavi neka ideja

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 24/01/2022 : 07:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
@Reemcp, možeš li, molim te, prepraviti u zanimljivostima za ovu moju zadnju recenziju "jedanaesta" u "dvanaesta". Iako sam ovu recenziju poslao dvaput, po bičaju ne mogu a da nešto ne sjebem.

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 24/01/2022 07:15:57
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/01/2022 : 09:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

@Reemcp, možeš li, molim te, prepraviti u zanimljivostima za ovu moju zadnju recenziju "jedanaesta" u "dvanaesta". Iako sam ovu recenziju poslao dvaput, po bičaju ne mogu a da nešto ne sjebem.


Tek dvanaesta. Ja sam mislio sto dvanaesta koliko surađuju zajedno.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/01/2022 : 11:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote


quote:
Originally posted by Spock

Bit će našem Texu drago, jer sam napisao i poslao recenziju za:
Tex SAGK 30b+31a / ZS 327b+328: Zagonetni talisman, epizodu koja se prije zvala Veliki Gavran


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/01/2022 : 12:05:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

@Reemcp, možeš li, molim te, prepraviti u zanimljivostima za ovu moju zadnju recenziju "jedanaesta" u "dvanaesta". Iako sam ovu recenziju poslao dvaput, po bičaju ne mogu a da nešto ne sjebem.


Prepravljeno Ne brini se, koliko recenzenata (uključujući i mene samog) traži dodatne prepravke, to je postala već standardna praksa

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 27/01/2022 : 18:59:52  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Recenzija za NN 201-202 - Neuhvatljivi/Toranj sa satom upravo poslana!

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 27/01/2022 : 21:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Poslana recenzija za Kit Teller LU 47b-48a: Riječ rendžera, ili kako se prije zvala Dugin vodopad / Podvig Vernog Noža

Još bih rezervirao KT LU 48b / LMS 230: Lažni dijamanti
i KT LU 49 / LMS 226-227: Urlik kojota / Prerija zove

EDIT: Ažurirani popisi!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 27/01/2022 21:50:13
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 28/01/2022 : 00:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by drogsy

NN SP 18.... Bezimeni užas


daj da te ne bije maler
dje nadje mog martija, nesreco, jel mogu da te nekako podmitim sa baklavama i sta znam kojim drugim mmovima, a da mi ti i ovaj dzeri (i dikej, dabome), ostavite ovaj specijalac na miri (pljuc)? hm?

Nema problema, dapače.
Ali nemoj mi ga popljuvat previše

Mislim da te i nije baš poslušao

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 28/01/2022 : 07:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Da, baš smo lijepo u sinergiji sva trojica popljuvali serijal
Sreća pa su ove ostale recenzije koje sam poslao u puno pozitivnijem tonu.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/01/2022 : 08:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Da, baš smo lijepo u sinergiji sva trojica popljuvali serijal
Sreća pa su ove ostale recenzije koje sam poslao u puno pozitivnijem tonu.


Ma dobro, nas dvojica smo uzeli lošije epizode, ali senka previše kritično ocjenjuje cijeli serijal. Ružno mi vidjeti ovakve ocjene, ali dobro, svatko ima svoj kriterij ocjenjivanja.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 28/01/2022 : 13:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Više od 50 recenzija na lageru!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 28/01/2022 : 16:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
A i Hercule fino obrađuje 7 svojih.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 28/01/2022 : 17:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by tex2

Više od 50 recenzija na lageru!




Da, prema mom popisu točno 51, a tu su još dvije Lord Vaderove (Miki Maus i Asterix) izvan popisa.
Neka me Reem ispravi ako griješim.


Je, ja imam kod sebe 53 foldera trenutno

Imamo 8 različitih recenzenata ako sam dobro prebrojio, ali još imam "nekoga" tko će uskoro nešto poslati, tako da će biti pravi izazov što staviti i kad staviti Oni koji imaju više napisanih recenzija + različitih junaka, imat će sigurno po mjesecu min. 2 recenzije objavljene, a neki od nas po jednu.

Jer ova veljača, koja kuca na vrata, broji 28 dana, što je u prijevodu ovim ritmom od svaka dva dana, 14 recenzija u mjesecu. Tu je jasno da nećemo svi moći imati po dvije recenzije u tom mjesecu, jedino ako netko želi, mogu mu u istoj večeri staviti dvije recenzije. Ja ću tako napraviti sa jednom svojom, staviti je tu večer, a onda odmah iste večeri još jednu od drugog recenzenta, da barem imamo minimum taj broj od 15 komada.

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

A i Hercule fino obrađuje 7 svojih.



"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 29/01/2022 : 07:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
ReemCP, zašto ćeš to s 2 recenzije u kratkom razmaku raditi i oduzeti jednoj makar 24 sata slave? Mislim da je ok i 14 recenzija, sjetite se ljetnih mjeseci kad smo jedva prelazili "prag".
Ovo samo dobronamjerno predlažem, kao čitatelj.

loading...
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/01/2022 : 08:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Reem, možeš komotno i odmah nakon mojih recenzija staviti drugu (od drugog recenzenta). 15 recenzija mjesečno je premalo s obzirom na to koliko se piše. Ovim tempom do proljeća ćemo popuniti termine za praktički cijelu godinu.

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 29/01/2022 09:03:57
Go to Top of Page

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2000 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 29/01/2022 : 09:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
Nakon moje takoder Samo obavezno od nekog drugog recenzenta jer imam samo 2 na lageru, a kako sad neko vrijeme necu stic pisati da ide onako kako smo dogovorili jedna moja u veljaci, a druga u ozujku. No nakon moje odmah moze ici od nekog drugog, ili eventualno dan kasnije da smanjimo cekanje i povecamo broj objavljenih

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 29/01/2022 : 10:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Da, i moje mogu ići na isti način, bez problema.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/01/2022 : 10:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Slažem se isto, ali ubit ćemo Reema od posla. Trebat će proširiti pogon, možda i unajmiti jeftinu radnu snagu.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 29/01/2022 : 12:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Također se slažem, Reem to sve super radi i miksa!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 29/01/2022 : 14:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

ReemCP, zašto ćeš to s 2 recenzije u kratkom razmaku raditi i oduzeti jednoj makar 24 sata slave? Mislim da je ok i 14 recenzija, sjetite se ljetnih mjeseci kad smo jedva prelazili "prag".
Ovo samo dobronamjerno predlažem, kao čitatelj.

Mislio sam za veljaču da imamo barem taj minimum od 15 recenzija mjesečno ;) Zato bi svoju tako ubacio, ali i da vidim koliko će biti komentirana kad se nađe odmah na 2.stranici (iako tu dosta pomažu i Spockove najave po temama, reklamiranje recenzija).

Naravno, s obzirom na odlično stanje na zalihi, ne bi se išlo idućih mjeseci u neko obaranje rekorda (da sad pretjeramo), ali da neki plafon bude možda 17 recenzija mjesečno. Sjetio sam se iz godišnjeg Spockovog plana gdje je pisao da smo imali manje od 30 recenzija na lageru pred taj ožujak prošle godine (u kojem smo ispucali 32 komada!), i poslije smo preživjeli, a u odnosu na prošlu godinu, ove godine je puno bolje stanje, ako to možemo već sad konstantirati.

S obzirom na dobru zalihu (svjestan sam i toga da ne zeznemo ljeto pa da se dovedemo u situaciju kao prošle godine), ali imam jedno iznenađenje o kojem će biti više riječi kroz veljaču ;) Pa s obzirom na to, mislim da ćemo duži period moći imati 15-17 recenzija/mjesec, a da se previše ne brinemo.

Evo, mogu isto već sad reći da sam se čuo sa jednim recenzentom koji mi je sam rekao, s obzirom na dotični strip i priče, da bi imao želju za ožujak da mu u istoj večeri idu dvije recenzije.

quote:
Originally posted by drogsy

Reem, možeš komotno i odmah nakon mojih recenzija staviti drugu (od drugog recenzenta). 15 recenzija mjesečno je premalo s obzirom na to koliko se piše. Ovim tempom do proljeća ćemo popuniti termine za praktički cijelu godinu.

Imat ću to na umu, ali možda neće biti potrebe sad kroz veljaču ;) Moramo objaviti tvoje "iznenađenje" koje si poslao, ali i barem jednog Nathana.

quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

Nakon moje takoder Samo obavezno od nekog drugog recenzenta jer imam samo 2 na lageru, a kako sad neko vrijeme necu stic pisati da ide onako kako smo dogovorili jedna moja u veljaci, a druga u ozujku. No nakon moje odmah moze ici od nekog drugog, ili eventualno dan kasnije da smanjimo cekanje i povecamo broj objavljenih

Tako je, ja i ti smo se dogovorili s obzirom na stanje i tvoj manjak vremena trenutno zbog dr. obveza, bolje jednu u veljači i jednu tvoju u ožujku staviti, tako da te imamo svaki mjesec na sajtu ;)

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Da, i moje mogu ići na isti način, bez problema.

Vidjet ćemo onda kroz ožujak kako to bude išlo, dogovorit ćemo se sve prije objava ;)

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Slažem se isto, ali ubit ćemo Reema od posla. Trebat će proširiti pogon, možda i unajmiti jeftinu radnu snagu.

Ma neću se ubiti od posla

Otkad sam pogledao Schwarzeneggerov motivacijski govor da se u jednom danu toliko toga može napraviti kad si organiziraš vrijeme (nema onih izlika "nemam vremena" ili "ne stignem"), zasad to mogu reći i funkcionira :) Jedino mi se ne sviđa ideja sa spavanjem od samo 6h

Najviše posla oduzme ta priprema oko slika i nekad je problem naći pravi cover, ali kad je to sve spremno, onda je to poslije puno lakše.

quote:
Originally posted by tex2

Također se slažem, Reem to sve super radi i miksa!


Hvala, ma nastojat ćemo i dalje miksati, bitno je da svi dođu na red

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 31/01/2022 : 20:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav. Ima li u vašoj ekipi recenzenata mjesta za još jednog ljubitelja stripova?

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 31/01/2022 : 21:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Pozdrav. Ima li u vašoj ekipi recenzenata mjesta za još jednog ljubitelja stripova?



Malo je reći da ima. Kako se samo širi ova Spockova armija recenzenata, generalisimus Spock već sprema nove vojne pučeve
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 31/01/2022 : 21:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Hahaha, tko zna. Recenzenti stripova pokreću vojnu revoluciju. Uglavnom, pridružio bih se vašem recenzentskom timu tijekom veljače, ili najkasnije u ožujku.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page
Page: of 220 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.17 seconds. Snitz Forums 2000