forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 221

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 01/11/2022 : 12:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote





mail za slanje recenzija:
recke.stripovicom@gmail.com




Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 01/11/2022 12:38:34
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 01/11/2022 : 12:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Stari post - Nadam se da će se nastaviti dobra stara tradicija i da će Francuzi izletiti iz grupe
Edit: kopirao

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 02/11/2022 : 23:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Spock, možeš slobodno izbrisati rezervacije onog genija Šiljka, poznatijeg kao Sergej.

loading...
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3530 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 04/11/2022 : 11:03:19  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Slabo sam nešto pisao recenzije u drugoj polovini ove godine, ajde da probam sa rezervacijama pa me možda to motiviše da budem ozbiljniji.

Ako nije problem upišite me za Nao Brown i Daytripper
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12520 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/11/2022 : 15:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Spock

Kad budeš editirao onu temu, kod Gil-galada pobriši:

- MN MNR 2: Kalifornija
- a kod njegovog NN-a izbriši samo ovo da je poslano, jer nije još poslano. Pomislit će Jerry i ekipa da namjerno neću da objavljujem Nathana, ali ta recenzija nije niti poslana još

Kod mene isto pobrisati sve rezervacije (one tri), predugo to tamo stoji, a i ja nemam volje za tim. Kako ste spominjali, sad će i svjetsko tako da ove godine ništa, a znam da i u siječnju neću ništa jer imam neke dr. planove. Čini mi se da od travnja ove godine nisam ništa čitao od stripova A i tako će biti i nadalje sigurno tamo do veljače.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/11/2022 : 17:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Drž se Reem, teško je naći vremena za bilo što, a kamoli sve. Ja ću nadam se ove dvije svoje preostale rezervacije dovršiti do svjetskog, ubrzao Ludens, moram i ja.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/11/2022 : 17:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Nao Brown mi se baš svidio, veselim se recenziji!

quote:
Originally posted by naker

Slabo sam nešto pisao recenzije u drugoj polovini ove godine, ajde da probam sa rezervacijama pa me možda to motiviše da budem ozbiljniji.

Ako nije problem upišite me za Nao Brown i Daytripper


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3530 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 04/11/2022 : 18:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
I meni je to prelep strip, jedan do dražih
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 05/11/2022 : 07:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Spock

Kad budeš editirao onu temu, kod Gil-galada pobriši:

- MN MNR 2: Kalifornija
- a kod njegovog NN-a izbriši samo ovo da je poslano, jer nije još poslano. Pomislit će Jerry i ekipa da namjerno neću da objavljujem Nathana, ali ta recenzija nije niti poslana još

Kod mene isto pobrisati sve rezervacije (one tri), predugo to tamo stoji, a i ja nemam volje za tim. Kako ste spominjali, sad će i svjetsko tako da ove godine ništa, a znam da i u siječnju neću ništa jer imam neke dr. planove. Čini mi se da od travnja ove godine nisam ništa čitao od stripova A i tako će biti i nadalje sigurno tamo do veljače.



Važi. Pobrišem kad uhvatim vremena.
Samo ti izdrži po pitanju objave recenzija. S više vremena će se vratiti i volja.
Ja cijelo ljeto ne uspijevam zgotoviti skoro završenu recenziju jednoga Kita Tellera.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 06/11/2022 : 08:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Što je bilo s going goingovom recenzijom Ljudi Zmije?
Baš tu sam stao sa čitanjem redovnog Zagora jer san čeka recenziju...
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 07/11/2022 : 08:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Slabo sam nešto pisao recenzije u drugoj polovini ove godine, ajde da probam sa rezervacijama pa me možda to motiviše da budem ozbiljniji.

Ako nije problem upišite me za Nao Brown i Daytripper



Odlično naker! Drago mi je da nastavljaš s recenzijama.

Usput, vrijeme je da i ja prekinem višemjesečni post po pitanju recenzija. Normalno, rezervirao sam jednu epizodu Kita Tellera.

PS: Popisi ažurirani.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/11/2022 : 16:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Trenutno radim na sljedećim recenzijama:
- Pješčani Dani
- Catwoman: Lonely City
- The Sentry

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3530 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 07/11/2022 : 16:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Dobro je, mogu da skinem Dane peska sa liste
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/11/2022 : 16:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Aaa, ne ne, slobodno uzmi ako si već imao u planu

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3530 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 07/11/2022 : 17:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Samo sam imao naslov na listi. Jel si počeo pisati recenziju?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/11/2022 : 17:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nisam konkretno počeo pisati, al skupljam materijal Bilo bi super kad bi ovo mogli napraviti kao nekakav "double feature", kao zajednički pogled na strip.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3530 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 07/11/2022 : 17:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
To mi je nekako gay

Ako si već počeo istraživanje onda samo cepaj, držaću se ja Nao i Daytrippera
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/11/2022 : 17:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Aj dobro

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 01/12/2022 : 11:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote

Rezervacije i recenzije - mjesečni izvještaj za studeni (novembar) 2022.



Broj novih rezervacija: 6
Je li u pitanju Svjetsko prvenstvo u nogometu, ali totalno pomanjkanje novih rezervacija u većem dijelu mjeseca i činjenica da je ovaj topic pao na treću stranicu foruma poprilično zabrinjava.
Lista recenzenata je potpuno drugačija u odnosu na prethodne mjesece:
Paka01 ima tri službene rezervacije, od kojih je jedna recenzija već objavljena. Naker je otvorio mjesec s dvije rezervacije, s tim da recenzije ovog dvojca obećavaju raznolikost na sajtu.
Za kraj tu sam i ja s jednom već poslanom recenzijom, a riječ je o Kitu Telleru.


Broj novih recenzija: 13  
Najmanji broj recenzija po jednom mjesecu u ovoj godini samo potvrđuje strah da je došlo do "zamora materijala" čak i kod neumornoga Reema. 

Po serijalima rezultat bi bio:
Jedno doba, jedna PRIČA - 2
Dylan Dog - 2
Komandant Mark - 1
Nick Raider - 1
Martin Mystere - 1
Strip album (Maradona) - 1
Veliki Blek - 1
Agencija Alfa - 1
Strip album (Vojna) - 1
Catwoman - 1
Tex - 1

U prošlom siromašnom mjesecu iznenađujuće su na vrhu "Jedno doba, jedna PRIČA" i "Dylan Dog", svaki serijal s po dvije recenzije, dok ostali serijali imaju po jednu recenziju.

Po recenzentima situacija je:  
tex2 - 2 (Tex, Maradona)
Hercule Poirot - 2 (Komandant Mark, Nick Raider)
igor 12 - 2 (JDJP^2)
Sarghan - 2 (Dylan Dog^2)
Ivan Liverpool - 1 (Veliki Blek)
prozirna senka - 1 (Martin Mystere)
Paka01 - 1 (Catwoman)
Vukozec - 1 (Vojna)
Jerry Krause - 1 (Agencija Alfa)

Devet recenzenata, od kojih najstandardnija četiri s po dvije recenzije.

Broj komentara na recenzije: 270
Mali broj komentara u prošlom mjesecu samo dodatno pogoršava strepnju da je došlo do dobroga zasićenja po pitanju recenzija i stripova, a ostaje da vidimo hoće li se situacija popraviti kada se sve vrati u normalu završetkom Svjetskog prvenstva u nogometu.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 01/12/2022 11:07:50
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 01/12/2022 : 14:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Mene više zabrinjava minimalna prisutnost i Reema i Spocka na forumu. Realno, sezona je odavno završila, moglo bi se naći i više vremena za forum ili je nešto drugo u pitanju, što ne bih želio.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 01/12/2022 : 15:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Mene više zabrinjava minimalna prisutnost i Reema i Spocka na forumu. Realno, sezona je odavno završila, moglo bi se naći i više vremena za forum ili je nešto drugo u pitanju, što ne bih želio.



Sigurno da moja manja aktivnost na forumu proizlazi i iz toga što Reema skoro pa nema, ali promijenio sam posao ovo ljeto, pa iako sam još uvijek u istoj firmi više nema puno odmora ni kada sezona završi.
Motivacija je još uvijek na nivou, ali nema se vremena, pa se trenutno ograničavam na kraće komentare na recenzije.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 01/12/2022 : 15:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Mene više zabrinjava minimalna prisutnost i Reema i Spocka na forumu. Realno, sezona je odavno završila, moglo bi se naći i više vremena za forum ili je nešto drugo u pitanju, što ne bih želio.



Sigurno da moja manja aktivnost na forumu proizlazi i iz toga što Reema skoro pa nema, ali promijenio sam posao ovo ljeto, pa iako sam još uvijek u istoj firmi više nema puno odmora ni kada sezona završi.
Motivacija je još uvijek na nivou, ali nema se vremena, pa se trenutno ograničavam na kraće komentare na recenzije.


Kakva su sumorna vremena, ako ništa drugo drago mi je da radiš. Da, nema Reema, osjeti se ti još kako. Primjera radi:nema niti jedan upis na sportskom topicu posvećenom Svjetskom prvenstvu, a nije baš da nije pogledao ni jednu utakmicu....Donedavno posve nezamisliva Reemova (ne)aktivnost.Ako se mene pita - meni je žao.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 01/12/2022 : 17:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Ma bit će opet forum aktivan kao prije. Mene nema jer mi se aktivnost na internetu svodi na gledanje Tonija Miluna na Youtubeu . Ali planiram poslati barem jednog Texa do kraja godine.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/12/2022 : 13:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Vrijeme kojeg nikad dosta i stres koji je posvuda ubijaju, pa je teško naći vremena i za opuštanje uz forum.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/12/2022 : 13:44:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Rezervirao bi Tex VČ 63/64 Misija i Meksiku/Ruralesi

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 221 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000