forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 221

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 21/08/2015 : 00:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Hajmo Texovci da se i mi malo angazujemo, da sredimo ove sve epizode! Najteze ce da bude sa ZS epizodama, valja to sve ispisat :O


DeeCay, najebo si.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/08/2015 : 00:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by bjelolasica

Dok kod NN Ljubav i krv iz zadnje Agencije je tako loša da bi bilo zabavno je malo isprdati.


Ha, ha! I ja sam razmišljao o toj epizodi. Al nisam bio u stanju čak ni komentar od dve-tri rečenice da sastavim a da ne psujem sve po spisku autoru i onom ko je odobrio to najgore smeće u istoriji NNa.



Razmišljao sam kako napraviti uvod u tu recku i onda bi bilo najbolje započeti s prisjećanjem na priče koje su ovoj prethodile... To bi bio lagani horror za recenzenta

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 21/08/2015 : 00:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergej773

quote:
Originally posted by sergej773

Onda mi rezerviši Tex Libellus 67 Kameni Most (Nizzi & Ortiz) i Texa "Junak i legenda" (Serpieri)


Vidim da ne vidiš.


Ma sve ja vidim. Nego ne stižem da popišem odmah. Sutra ću na poslu. A kad si već tu objasni mi ono u vezi kontrarecki. Jel da ti ih sve brišem, il si ih stvarno rezervisao - da ne bude zabune.
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 21/08/2015 : 00:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Sve briši.
Ono je bio popis slabih recenzija koje bi se trebale kontrarecenzirati.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 21/08/2015 : 09:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergej773

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Hajmo Texovci da se i mi malo angazujemo, da sredimo ove sve epizode! Najteze ce da bude sa ZS epizodama, valja to sve ispisat :O


DeeCay, najebo si.



Jest vala
Vidim da su Nathanovci krenuli na svetu misiju recenziranja svih epizoda i dobro im ide za pocetak. Zagot je skoro sav otisao, Nathan se blizi polako kraju, dok mi je Tex najkriticniji, pogotovo Libellus i ZS brojevi. Do Libellusa je makar lakse dodji, ali kako pohvatati sva ZS izdanja? Cekati Libellus kosta vremena i para, a ovako valja trpiti iscjepane listove... Tako da je najbolje da pocnemo sa redovnom iz Ludensa, pa ko je u mogucnosci da rjesava Libellus ili jos bolje ZS.

Pa nakon Texa bi mogli malo da posjetimo Dylana...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/08/2015 : 10:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Evo da malo thekidea motiviram jedna ekskluziva:

Sljedeći tjedan na sajtu je tjedan NN recki: 5 recenzija od tri različita autora!!!

Pa pogađaj koje su to recke i autori.



Auu, pa odakle 5 recki? Ajd jednu znam - bjelolasica, drugu ti verovatno završio Ubačenog agenta. Al ko je treći? Gde je tu još 3 recke? Ako je to tačno, onda je stvarno moguće obaranje svih rekorda na kraju godine.

Da nije DeeCay nešto odradio, pa nema ko drugi? Ko će sad izdržati do sledeće nedelje.

Ma nije u redu da me ne obaveštavaš na vreme. Znam da je Patak svašta dopuštao Nathanovcima, al tu je sad novi režim koji želi da zna sve odma-sada-odma!


Eto 2 si pogodio recke. Ostalo nagađaj.

Ovo su provjerene informacije od urednika sajta i nadam se da će to realizirati sljedeći tjedan kako je i najavio. Dee zna često patiti s nedostatkom vremena, ali mislim da će to uspjeti sve postaviti sljedeći tjedan.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 21/08/2015 : 10:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Eto 2 si pogodio recke. Ostalo nagađaj.

Ovo su provjerene informacije od urednika sajta i nadam se da će to realizirati sljedeći tjedan kako je i najavio. Dee zna često patiti s nedostatkom vremena, ali mislim da će to uspjeti sve postaviti sljedeći tjedan.


Ma šta god DeeCay postavi - biće to lepo čitanje i lepa završnica meseca. Jedva čekam.

EDIT: Maštam da je preko reda odradio Orbitalne ratove, al znam da nema šanse, jer za to treba mnogo vremena.

Edited by - thekide on 21/08/2015 10:31:25
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 21/08/2015 : 10:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Vidim da su Nathanovci krenuli na svetu misiju recenziranja svih epizoda i dobro im ide za pocetak. Zagot je skoro sav otisao, Nathan se blizi polako kraju, dok mi je Tex najkriticniji, pogotovo Libellus i ZS brojevi. Do Libellusa je makar lakse dodji, ali kako pohvatati sva ZS izdanja? Cekati Libellus kosta vremena i para, a ovako valja trpiti iscjepane listove... Tako da je najbolje da pocnemo sa redovnom iz Ludensa, pa ko je u mogucnosci da rjesava Libellus ili jos bolje ZS.



Pa eto imate ekipu.
Bjelolasica će da tuče po ZSu, Dudley i sergej će Libelluse, a ti udri po Ludensu i Texa čeka lepa budućnost.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/08/2015 : 10:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Imam i ja jednu rezervaciju na Ludens Texa. :P

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 21/08/2015 : 10:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton
Poll možda ne bi bio dobra ideja.
Ljudi bi iz zajedljivosti glasali protiv pojedinih recenzenta zbog osobne antipatije.
Najbolje bi bilo da na samom ovom topicu ljudi iznesu svoje mišljenje za pojedine epizode i recenzente. Pa da je sve transparentno.



Nego da se mi vratimo jučerašnjoj temi. Kažeš da bi ljudi iz zajedljivosti glasali protiv a ne za, ali kako?
U pollu ti glasaš za jednog recenzenta čije recke želiš da čitaš, a ne protiv nekog.

Sistem bi bio poput NBA drafta - znači recimo prvi bude KW sa 30 glasova. Ima 6 kandidata a 10 priča za recenziranje. Pobednik bira prvi i sedmi. Drugi (2 i 8), treći (3 i 9)...

Tvoj transparentni sistem jeste najbolji, ali realno koliko će ljudi da dođe i kaže svoje mišljenje o pisanju drugih. Retki su takvi ko ti ili nagor ili paro koji obrazlože svoje stavove pa makar oni bili i negativni. Plašim se da bi se na kraju sve svelo na Bravo majstore za većinu kandidata i tako ništa ne bi dobili.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 21/08/2015 : 11:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Imam i ja jednu rezervaciju na Ludens Texa. :P


Da, da, zaboravio sam tebe i Willera. Oho-ho, pa ima vas dosta.
Planuće Tex već za mog tintonovog života.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 21/08/2015 : 11:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Vidim da su Nathanovci krenuli na svetu misiju recenziranja svih epizoda i dobro im ide za pocetak. Zagot je skoro sav otisao, Nathan se blizi polako kraju, dok mi je Tex najkriticniji, pogotovo Libellus i ZS brojevi. Do Libellusa je makar lakse dodji, ali kako pohvatati sva ZS izdanja? Cekati Libellus kosta vremena i para, a ovako valja trpiti iscjepane listove... Tako da je najbolje da pocnemo sa redovnom iz Ludensa, pa ko je u mogucnosci da rjesava Libellus ili jos bolje ZS.



Pa eto imate ekipu.
Bjelolasica će da tuče po ZSu, Dudley i sergej će Libelluse, a ti udri po Ludensu i Texa čeka lepa budućnost.



Da makar ima malo pravde, Ludens bi mogao i da objavljuje Color Texa. Price mozda nesta Boze moj sada fenomenalne, ali mala rijecka bi mogla da opise jednu epizodu. Eto, tu jos imamo Tex Color program iz VC-a koji se treba zavrsiti. Mozda sljedece godine sebi uzmem vremena pa koji Libellus puknem, ali za sada najbolje rjesavati se ovoga. Elem, u pravu si lijepa ekipa. Bjelolasica sreduje ZS, Sergej i Dudley pocinju sa Libellus, i tu sam ja za redovnu i mozda ako htjedne i Tinton da odradi jos koju osim "Urota protiv Custera". A tu je i Willer koji se isto bacio na redovnu...

Edited by - WOLF-HUNTER on 21/08/2015 11:05:43
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/08/2015 : 11:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Recimo, uzmimo na primjer da Patak i King imaju jednak broj glasova. I dođe netko tko ne voli Patka ili Kinga i glasa za ovog drugog.
Jest da će u transparentnom sistemu biti daleko manje izjašnjavanja, ali mislim da to više vrijedi nego da pojedinci koji i ne čitaju recenzije nabijaju glasove. :)
Ja sam više mislio da se mi oko tih epizoda međusobno dogovorimo kao ljudi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/08/2015 : 11:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Vidim da su Nathanovci krenuli na svetu misiju recenziranja svih epizoda i dobro im ide za pocetak. Zagot je skoro sav otisao, Nathan se blizi polako kraju, dok mi je Tex najkriticniji, pogotovo Libellus i ZS brojevi. Do Libellusa je makar lakse dodji, ali kako pohvatati sva ZS izdanja? Cekati Libellus kosta vremena i para, a ovako valja trpiti iscjepane listove... Tako da je najbolje da pocnemo sa redovnom iz Ludensa, pa ko je u mogucnosci da rjesava Libellus ili jos bolje ZS.



Pa eto imate ekipu.
Bjelolasica će da tuče po ZSu, Dudley i sergej će Libelluse, a ti udri po Ludensu i Texa čeka lepa budućnost.



Da makar ima malo pravde, Ludens bi mogao i da objavljuje Color Texa. Price mozda nesta Boze moj sada fenomenalne, ali mala rijecka bi mogla da opise jednu epizodu. Eto, tu jos imamo Tex Color program iz VC-a koji se treba zavrsiti. Mozda sljedece godine sebi uzmem vremena pa koji Libellus puknem, ali za sada najbolje rjesavati se ovoga. Elem, u pravu si lijepa ekipa. Bjelolasica sreduje ZS, Sergej i Dudley pocinju sa Libellus, i tu sam ja za redovnu i mozda ako htjedne i Tinton da odradi jos koju osim "Urota protiv Custera". A tu je i Willer koji se isto bacio na redovnu...


Ima vremena, polako...
Što se Lu epizoda tiče, većinom su rezervirane.
Ja ću se koncentrirati na ovu svoju prvo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 22/08/2015 : 18:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Kide, sto se tice onog Skrivenog Lica, epizoda se zove "Utvrda".


Ok, pišem ti sve sutra. Odo sad da se izvalim u kadu i čitam stripove.


Ajde to probaj sa Libellusima.

Ako smeš.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 22/08/2015 : 19:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergej773

quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Kide, sto se tice onog Skrivenog Lica, epizoda se zove "Utvrda".


Ok, pišem ti sve sutra. Odo sad da se izvalim u kadu i čitam stripove.


Ajde to probaj sa Libellusima.

Ako smeš.


Ma pusti, probao sam. Kad su bile one baš vrućine, čitam Magičnog Vetra u kadi i negde oko keca krenu da me vata san. Ruka mi potonu u vodu i par kapi poprska korice. Auu, pa tolko se ne bih štrecnuo ni da mi je upaljeni fen upao u vodu.

Od onda u obzir dolaze samo lagana VČ ili LUD izdanja.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/08/2015 : 20:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Budi sretan da nisi imao u rukama turbo teškog Konana, ne bi se ni snašao a taj bi ronio k'o podmornica.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 23/08/2015 : 15:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Ove epizode su već recenzirane kad ih je LU izdao:
DD VEC 91 Porodični portret
DD VEC 92 Balzamator
DD VEC 93 Savršeni zločin
DD VEC 97 Kovčeg čuda

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 23/08/2015 : 15:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Ove epizode su već recenzirane kad ih je LU izdao:
DD VEC 91 Porodični portret
DD VEC 92 Balzamator
DD VEC 93 Savršeni zločin
DD VEC 97 Kovčeg čuda


Hvala, moraću da pazim kod tih duplih izdanja.
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/08/2015 : 23:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
Thekide, kad budeš idući put prepravljao, dodaj mi pliz i MM specijal "Escherov svijet". Dugo mi je trebalo, ali poslao sam dvije recke (MM "Zaboravljena knjižnica" i TX "Maska užasa"); druge dvije još su u izradi (trebale bi i one brzo... valjda), ali ipak bih još i tu prisvojio.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 24/08/2015 : 23:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Willer

Thekide, kad budeš idući put prepravljao, dodaj mi pliz i MM specijal "Escherov svijet".

Ovo sam nabavio prošlog ljeta i zbilja mi je ostala u sjećanju kao zabavna ljetna epizodica

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/08/2015 : 23:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Willer

Thekide, kad budeš idući put prepravljao, dodaj mi pliz i MM specijal "Escherov svijet".

Ovo sam nabavio prošlog ljeta i zbilja mi je ostala u sjećanju kao zabavna ljetna epizodica



Uglavnom su svi MM specijalci u tom opuštenom duhu.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 24/08/2015 : 23:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Willer

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Willer

Thekide, kad budeš idući put prepravljao, dodaj mi pliz i MM specijal "Escherov svijet".

Ovo sam nabavio prošlog ljeta i zbilja mi je ostala u sjećanju kao zabavna ljetna epizodica



Uglavnom su svi MM specijalci u tom opuštenom duhu.

Ma to znam, ali ovaj mi je malkice bolji od ostalih. Ne znam stvarno kako to objasniti.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 27/08/2015 : 11:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
thekide, savet/molba:
Stavljaj link na listu na svakoj stranici topica

edit: Evo, kao bivši moderator topica, ja ću, dok se ti vratiš iz ćuze


SPISAK NERECENZIRANIH EPIZODA
SE NALAZI OVDE



SPISAK REZERVACIJA
(po recenzentima)




DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 28/08/2015 17:27:24
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 27/08/2015 : 16:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

thekide, savet/molba:
Stavljaj link na listu na svakoj stranici topica

Ili dda ga možda stavi u potpis

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page
Page: of 221 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.72 seconds. Snitz Forums 2000