forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 220

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/08/2015 : 23:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Kide, možeš i meni napisati za pilota da je recka u izradi.;)

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 27/08/2015 : 23:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Sad je u ćorki
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/08/2015 : 23:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Baš sada kada je odsutan ljudi navališe sa zahtjevima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/08/2015 : 09:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ajoj, zaboravih.
MLadjo, kolika je otkupnina za kida? Treba nam ovdje. :D

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/08/2015 : 14:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Ma čovjek nastrada, a ništa nije napravio.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/08/2015 : 16:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ajoj, zaboravih.
MLadjo, kolika je otkupnina za kida? Treba nam ovdje. :D



Tintone, kao što znaš na stripovskom smo forumu. Hoću reći: budi spreman na prijedloge odricanja od dijela kolekcije.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/08/2015 : 16:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ajd'.
Mladjo, moja ponuda je:

20 Dylana Dogova
15 Zagors
10 Blekova
i 5 Fibri.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 28/08/2015 : 16:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Šta će mu sve to, a pogotovu Fibre, kad ima višemilionsku deviznu moderatorsku platu + Fibrini stripovi.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/08/2015 : 16:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa to je kao zlatne poluge, ako imaš jednu ne znači da ti druga ista takva ne treba. :D

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/08/2015 : 16:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je jedan dan kazne bio dovoljan (ustvari i taj jedan je bio previše, ali tu smo, gdje smo, nema veze sada i kao da je uopće bitno), tako da predlažem malo raniji povratak thekidea, tj. danas/večeras.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/08/2015 : 17:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Linkovi na spiskove su u mom postu na vrhu stranice

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/08/2015 : 20:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Inače, "uznedao" mi se ovaj gigant, majku mu.
Napisao recenziju baš baš odavno, i sad naletim na nekoliko semantički psihodeličnih pasusa koje vrište za totalnim prekucavanjem
ne bi li "pisac" razgovetnije rekao šta želi da kaže...ja i moje pisanje iz cuga
I, evo, otvaram unazad nekoliko dana taj nesretni word doc, blejim u te pasusiće i kao nešto prekucavam, da bih samo kliknuo na "x"
i odložio to za sutra...i tako iz dana u dan.

O "Watchmenima" da ne pričam...

Imate li vi takvih momenata?


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 28/08/2015 20:29:16
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/08/2015 : 20:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Inače, "uznedao" mi se ovaj gigant, majku mu.
Napisao recenziju baš baš odavno, i sad naletim na nekoliko semantički psihodeličnih pasusa koje vrište za totalnim prekucavanjem
ne bi li "pisac" razgovetnije rekao šta želi da kaže...ja i moje pisanje iz cuga
I, evo, otvaram unazad nekoliko dana taj nesretni word doc, blejim u te pasusiće i kao nešto prekucavam, da bih samo kliknuo na "x"
i odložio to za sutra...i tako iz dana u dan.

O "Watchmenima" da ne pričam...

Imate li vi takvih momenata?



Jel znaš onu reklamu: "znam kako vam je, oooooo, znam."
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/08/2015 : 20:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Patak je prije bio super lik, al sad u zadnje vrijeme... te snovi.. te ovo... Ja ga se počinjem bojati

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 28/08/2015 : 20:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Willer

Mislim da je jedan dan kazne bio dovoljan (ustvari i taj jedan je bio previše, ali tu smo, gdje smo, nema veze sada i kao da je uopće bitno), tako da predlažem malo raniji povratak thekidea, tj. danas/večeras.



A sta je bilo sa theKidom?
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/08/2015 : 20:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by Willer

Mislim da je jedan dan kazne bio dovoljan (ustvari i taj jedan je bio previše, ali tu smo, gdje smo, nema veze sada i kao da je uopće bitno), tako da predlažem malo raniji povratak thekidea, tj. danas/večeras.



A sta je bilo sa theKidom?



Vidi na topicu "Punisher", na pdf-u "Prijedlozi...", na nekoj od zadnjih par stranica. Bezveze...

Edited by - Willer on 28/08/2015 20:54:38
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/08/2015 : 21:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Ovaj Patak je prije bio super lik, al sad u zadnje vrijeme... te snovi.. te ovo... Ja ga se počinjem bojati





DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 29/08/2015 : 13:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima na lepim rečima podrške, jer bez njih bi ova tortura diktatorskog režima još teže pala.

Nažalost tintone cena otkupa je bila previsoka (komplet ZG Libellus 1-30), a pošto nisam hteo da je platim odležao sam celu kaznu.

Lepo je opet biti u svojoj kući, koju je doduše Patak samostalno izgradio, a ja je pošteno na kartama osvojio. Patak je pričao posle da je špil bio star, da je previše pio, da ga poneo žar... ups, opet sam skrenuo s teme.

Ipak lekcija je naučena. Druženje sa ostalim političkim disidentima je bilo poučno. Napisaću knjigu o svom iskustvu, naslova “Dan prođe, forum nikad da dođe”. Evo mali isečak iz prvog poglavlja:

Na dan kad sam stigao u Sivi dom, jedan tip je baš izlazio i pomislih u sebi koji srećnik, međutim samo par sati kasnije isti lik mi upada u ćeliju i izbacuje me iz kreveta – kaže da je dobio samo dnevni dopust i hoće svoj krevet nazad. Nešto je promrmljao o ukradenom lavoru u kom se nekad davno brčkao na obali mora, proklinjao je neke plačipičke i non-stop uzvikivao živela Ljubljanska banka - ma ništa ga nisam razumeo.

U susednoj ćeliji non-stop buka, robijaš po imenu Jasko kopa tunel. Pošto je zatvor pretrpan nedužnim zatvorenicima - naročito političko krilo, skoknem do sale za dnevni boravak kad tamo Vronski drži časove o čistoći srpskog jezika i kulturi izražavanja.

Produžim dalje, do odeljenja B (spameri), sve ćelije potpuno prazne, samo na podu razbacane stotine papira - na svakom piše rezervacije za recenzije. U kamenom zidu urezano W-H forever.

Nastavim niz hodnik do odeljenja C (doživotni robijaši), rekoh sebi idem tamo da se istuširam, nema gužve. I tako brčkam se ja kad se odjednom iza mene stvoriše Timber Bil i Josip. Ćute, gledaju me, imam osećaj da samo čekaju da mi ispadne sapun…

Da biste saznali šta je bilo dalje (i dal mi je ispao sapun) moraćete da kupite knjigu, nema više džabe. Od januara 2016. u svim objektima Algoritma.

Da sam ovako nešto napisao dole popio bih mesec dana bajboka iste sekunde, srećom ovde sam pod zaštitom Don solara pa mogu da pišem šta hoću.

Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 29/08/2015 : 13:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Ako neko misli da sam preterao - obrisaću gornji post.

Nego da se vratim normalnom radu.

@ Patak dogovoreno.
Od sad dižem liste na svakoj novoj strani. Hteo sam inače da ih dižem svakog prvog u mesecu, ali s obzirom na moje kilometarske spam postove, pogube se važne stvari očas posla.

A sad odoh da sređujem spiskove.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 29/08/2015 : 13:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Inače, "uznedao" mi se ovaj gigant, majku mu.
Napisao recenziju baš baš odavno, i sad naletim na nekoliko semantički psihodeličnih pasusa koje vrište za totalnim prekucavanjem
ne bi li "pisac" razgovetnije rekao šta želi da kaže...ja i moje pisanje iz cuga
I, evo, otvaram unazad nekoliko dana taj nesretni word doc, blejim u te pasusiće i kao nešto prekucavam, da bih samo kliknuo na "x"
i odložio to za sutra...i tako iz dana u dan.

O "Watchmenima" da ne pričam...

Imate li vi takvih momenata?




Naravno, ti zastoji su česti. Ali nemoj da otvaraš word svaki dan i buljiš u papir. Shvatio sam pre koji mesec da to ne pomaže. Napravi pauzicu mesec dana i ne pomišljaj na problematičnu recku - piši nešto drugo, novo ako ti se piše.

I onda posle duže pauze ćeš na prvo čitanje videti šta ne štima.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 29/08/2015 : 13:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ja sam u toj celiji proveo 30 dana, 30 dana sam bio tamo... Poceo sam polako da prolupajem pa zato onaj "W-H forever" i oni razbavani listovi na podu. Ti si makar u kratkom vremenu bio tamo, zamisli kako je meni bilo 30 dana tamo...
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 29/08/2015 : 13:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Jerryju na prvom mestu po broju recki u 2015.
Samo tako nastavi i pašće tvoj životni rekord (16 recki - 2012).

I očekujem, već za ovaj vikend, da mi dostaviš spisak novih rezervacija.
Nema smisla da ti u rubrici piše nula.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 29/08/2015 : 13:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ja sam u toj celiji proveo 30 dana, 30 dana sam bio tamo... Poceo sam polako da prolupajem pa zato onaj "W-H forever" i oni razbavani listovi na podu. Ti si makar u kratkom vremenu bio tamo, zamisli kako je meni bilo 30 dana tamo...


Ne mogu da zamislim trideseticu. I ovako sam drugo veče razmišljao da otvaram novi account na prevaru. Već sam i maštovito ime smislio thekide2.
Ma nikad me ne bi provalili.

Edited by - thekide on 29/08/2015 13:29:05
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 29/08/2015 : 13:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ja sam u toj celiji proveo 30 dana, 30 dana sam bio tamo... Poceo sam polako da prolupajem pa zato onaj "W-H forever" i oni razbavani listovi na podu. Ti si makar u kratkom vremenu bio tamo, zamisli kako je meni bilo 30 dana tamo...


Ne mogu da zamislim trideseticu. I ovako sam drugo veče razmišljao da otvaram novi account na prevaru. Već sam i maštovito ime smislio thekide2.
Ma nikad me ne bi provalili.



Nego, reci mi kakvi su inace zatvorenici?
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 29/08/2015 : 13:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Nego, reci mi kakvi su inace zatvorenici?


Svi su dobri ko lebac, naročito kad dvojica čika u plavom, sa pendrecima u rukama, prolaze pored ćelija.
Go to Top of Page
Page: of 220 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.14 seconds. Snitz Forums 2000