forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 221

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 29/08/2015 : 13:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote


SPISAK NERECENZIRANIH EPIZODA
SE NALAZI OVDE



SPISAK REZERVACIJA
(po recenzentima)
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4065 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 29/08/2015 : 13:48:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak
ne bi li "pisac" razgovetnije rekao šta želi da kaže...ja i moje pisanje iz cuga


hm... svakome ko piše poznat je osjećaj koji si opisao, Patak... ali, ja opet ne bih potcijenjivao pisanje "iz cuga", kako kažeš, stihijsko, u naletu inspiracije...

naravno da je neophodna određena doza kontrole i promišljanja, ali i spontanosti, proživljenosti. to su dva pola koja se, često u ekstremima, javljaju i pri pisanju stripova. npr., baš čitam jednu SF mangu Shotara Ishinomorija (The Way of Ryuu), koja je napisana sasvim stihijski, vidi se... bez nekog detaljnog plana, u naletima inspiracije, uz jedan labavi kvazi-filozofski okvir koji povezuje potucanja na post-apokaliptičnoj planeti. i zato ishinomori može ubaciti milion tema i dijaloga u priču, od čovjeka-robota preko podivljalog ekosistema do vještačkog života, boga... a sa druge strane krajnosti imamo jedno remek-dijelo poput "dalekog susjedstva" jira tanigučija, primjer studiozno isplaniranog pripovjedanja u kome svaki detalj ima značenje, svaka kockica dođe na svoje mjesto u velikom mozaiku.

Neka sredina je najpoželjnija. Ja, recimo, odavno nisam sasvim zadovoljan formatom recenzije; konkretno, mislim da analiza epizode često rasparča istu na gotovo nepovezane djeliće, bez završne sinteze... i u želji da pokriju svaki aspekt stripa (ideja-fabula-likovi-itd.), autori često zaborave na cjelinu, tj. analiziraju ih izolovano, bez uočavanja veze između istih...

na sajtu imamo veliki broj recenzija napisanih "spontanim" pristupom, bez detaljnijeg planiranja, i one često uspjevaju da prenesu utisak čitaoca, da detaljno razrade jedan aspekt stripa, postignu tu sintezu različitih kvaliteta, ali po cijenu zanemarivanja nekih bitnih aspekata stripa, tj. jedne jednostranosti, gotovo površnosti. sa druge strane, imamo i ultra-detaljno isplanirane recenzije, prepune zanimljivosti, prepoznavanja omaža, raščlanjivanja epizoda na sastavne elemente, povezivanja sa kontinuitetom drugih epizoda... ali one često ostaju tako rasparčane, nemoćne da sagledaju strip u totalu, ili, usljed pretjerane glomaznosti analize, sinteza gubi na uvjerljivosti i važnosti. ne znam šta bih rekao - a opet, imamo i neke tekstove koji idealno balansiraju obje krajnosti. kao primjer bih npr. naveo djoletove doprinose sajtu, mislim da ne treba trošiti riječi na objašnjenje njihovog kvaliteta.

još jedna stvar koja mi donekle smeta je brojčano ocjenjivanje stripova... znam da je nužna, u neku ruku, ali pomalo je banalno ocjenjivati umjetnost brojkama, po mom mišljenju...

btw, predao sam sve rezervisane DD recenzije, čekaju objavljivanje.

p.s. e, da, patak, ovo nije kritika tvog pisanja, nego si mi samo dao povod da malo razmislim o različitim tipovima pisanja. ;) sviđaju mi se tvoji tekstovi, mislim da uveliko oplemenjuju svaku raspravu o zagoru. ukoliko bih imao nekih (sitnijih) zamjerki, to je da katkada trebaš malo snažnije istaći poentu (katkada ne dođe dovoljno do izražaja u moru argumenata).
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/08/2015 : 14:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide
WOLF-HUNTER (11)
TX LU 105-106 Dugo putovanje
TX LU 110-111 Sablasni rudnik
TX LU 115-116 Hladnokrvno ubojstvo
TX LU 117-119 Jahači iz Wyominga
TX LU 129-131 Velika invazija
TX MX 12 Paklena postrojba
TX MX 13 Putovima zapada - u izradi
TX MX 14 Zvijer u ljudskom obličju
TX MX 16 Starkerov zakon
SKLI LIB 3a Utvrda
LI DRKW 3 Kameni front


Vidi momka što se opskrbio za zimu, znači da ništa neće biti od sanjkanja kada padne snijeg.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 29/08/2015 : 14:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by thekide
WOLF-HUNTER (11)
TX LU 105-106 Dugo putovanje
TX LU 110-111 Sablasni rudnik
TX LU 115-116 Hladnokrvno ubojstvo
TX LU 117-119 Jahači iz Wyominga
TX LU 129-131 Velika invazija
TX MX 12 Paklena postrojba
TX MX 13 Putovima zapada - u izradi
TX MX 14 Zvijer u ljudskom obličju
TX MX 16 Starkerov zakon
SKLI LIB 3a Utvrda
LI DRKW 3 Kameni front


Vidi momka što se opskrbio za zimu, znači da ništa neće biti od sanjkanja kada padne snijeg.



Ne znam jos, mozda ove godine odem opet u Rusiju ako budem imao vremena, malo na zimovanje tamo... Elem, ovo bi sve trebalo da bude gotovo do februara sljedece godine a mozda i prije... Mada ce aljedeca godina da bude Texova
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/08/2015 : 14:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Čestitke Jerryju na prvom mestu po broju recki u 2015.
Samo tako nastavi i pašće tvoj životni rekord (16 recki - 2012).

I očekujem, već za ovaj vikend, da mi dostaviš spisak novih rezervacija.
Nema smisla da ti u rubrici piše nula.


Pa gde si kaznjenice. Jesi pazio da ti ne ispadne sapun na tusiranju?

Evo ga pisi:
NN 141
NN 145
NN 152
NN ALM 5/a
AA 9/b
AA 11/c
GIG 12

I lagano pisem jednu AA za 9. mjesec, al nek to bude iznenadjenje, jer cu se malo poigrat s reckom. Valjda ce je Dee prihvatiti.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 29/08/2015 : 15:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

I lagano pisem jednu AA za 9. mjesec, al nek to bude iznenadjenje, jer cu se malo poigrat s reckom. Valjda ce je Dee prihvatiti.


Samo se ti poigravaj sa tom reckom. AA i jeste za poigravanje.

Inače, neverovatno, ali sve redovne NN epizode su rezervisane. Čak su i propratna izdanja na izdisaju.

Kad bismo uspeli da očistimo do kraja godine redovnu seriju, prvi put u istoriji Nathan bi bio ispred Zagora po procentu odrađenih recki. Da, znam da nećemo uspeti, al biće napeto do kraja.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 29/08/2015 : 16:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Kide, stavi mi sve recke na "comming 2016" tako da znas da su u izradi i da ih saljem tek sljedece godine...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/08/2015 : 17:06:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Hvala svima na lepim rečima podrške, jer bez njih bi ova tortura diktatorskog režima još teže pala.

Nažalost tintone cena otkupa je bila previsoka (komplet ZG Libellus 1-30), a pošto nisam hteo da je platim odležao sam celu kaznu.

Lepo je opet biti u svojoj kući, koju je doduše Patak samostalno izgradio, a ja je pošteno na kartama osvojio. Patak je pričao posle da je špil bio star, da je previše pio, da ga poneo žar... ups, opet sam skrenuo s teme.

Ipak lekcija je naučena. Druženje sa ostalim političkim disidentima je bilo poučno. Napisaću knjigu o svom iskustvu, naslova “Dan prođe, forum nikad da dođe”. Evo mali isečak iz prvog poglavlja:

Na dan kad sam stigao u Sivi dom, jedan tip je baš izlazio i pomislih u sebi koji srećnik, međutim samo par sati kasnije isti lik mi upada u ćeliju i izbacuje me iz kreveta – kaže da je dobio samo dnevni dopust i hoće svoj krevet nazad. Nešto je promrmljao o ukradenom lavoru u kom se nekad davno brčkao na obali mora, proklinjao je neke plačipičke i non-stop uzvikivao živela Ljubljanska banka - ma ništa ga nisam razumeo.

U susednoj ćeliji non-stop buka, robijaš po imenu Jasko kopa tunel. Pošto je zatvor pretrpan nedužnim zatvorenicima - naročito političko krilo, skoknem do sale za dnevni boravak kad tamo Vronski drži časove o čistoći srpskog jezika i kulturi izražavanja.

Produžim dalje, do odeljenja B (spameri), sve ćelije potpuno prazne, samo na podu razbacane stotine papira - na svakom piše rezervacije za recenzije. U kamenom zidu urezano W-H forever.

Nastavim niz hodnik do odeljenja C (doživotni robijaši), rekoh sebi idem tamo da se istuširam, nema gužve. I tako brčkam se ja kad se odjednom iza mene stvoriše Timber Bil i Josip. Ćute, gledaju me, imam osećaj da samo čekaju da mi ispadne sapun…

Da biste saznali šta je bilo dalje (i dal mi je ispao sapun) moraćete da kupite knjigu, nema više džabe. Od januara 2016. u svim objektima Algoritma.

Da sam ovako nešto napisao dole popio bih mesec dana bajboka iste sekunde, srećom ovde sam pod zaštitom Don solara pa mogu da pišem šta hoću.





Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/08/2015 : 18:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Kide, stavi mi sve recke na "comming 2016" tako da znas da su u izradi i da ih saljem tek sljedece godine...


Zašto tek sljedeće kada u ovoj ima još 4 puna mjeseca.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 29/08/2015 : 21:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Kide, evo malo prije me pitao Raic da mu prepustim Tex "Velika invazija" pa ako nije problem da je njemu prepises pa da mi umjesto nje stavis Tex "Srdzba Montoya". Znam da si mi rekao da ne rezervisem nista vise i da ne mijenjam ali ovako eto ispalo pa ako nije problem... I da usput mi stavis sve recke na crveno "comming 2016".
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 29/08/2015 : 21:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Kide, stavi mi sve recke na "comming 2016" tako da znas da su u izradi i da ih saljem tek sljedece godine...


Zašto tek sljedeće kada u ovoj ima još 4 puna mjeseca.



Daje na kvaliteti a usput mogu da dodam sta tako da budu sto duze...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/08/2015 : 21:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nema potrebe da budu predugačke, Tex nije stvoren za filozofiju k'o Zagor.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 29/08/2015 : 23:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nema potrebe da budu predugačke, Tex nije stvoren za filozofiju k'o Zagor.



Texove recke su poznate po tome da ne sadrze puno filozofije kao Zagor, osim mojih jer je to moj stil.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/08/2015 : 23:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Kide, evo malo prije me pitao Raic da mu prepustim Tex "Velika invazija" pa ako nije problem da je njemu prepises pa da mi umjesto nje stavis Tex "Srdzba Montoya". Znam da si mi rekao da ne rezervisem nista vise i da ne mijenjam ali ovako eto ispalo pa ako nije problem... I da usput mi stavis sve recke na crveno "comming 2016".


Nemoj misliti da te opet napadam, ali ako nećeš napisati tu recenziju ne znači da odmah moraš rezervirati neku drugu. Imaš ih masu, a Texove recenzije neće pobjeći. Ovako si samo stvaraš pritisak.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 29/08/2015 : 23:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Kide, evo malo prije me pitao Raic da mu prepustim Tex "Velika invazija" pa ako nije problem da je njemu prepises pa da mi umjesto nje stavis Tex "Srdzba Montoya". Znam da si mi rekao da ne rezervisem nista vise i da ne mijenjam ali ovako eto ispalo pa ako nije problem... I da usput mi stavis sve recke na crveno "comming 2016".


Nemoj misliti da te opet napadam, ali ako nećeš napisati tu recenziju ne znači da odmah moraš rezervirati neku drugu. Imaš ih masu, a Texove recenzije neće pobjeći. Ovako si samo stvaraš pritisak.



Znam da je mnogo i da treba vremema napisati sve ovo, ali ovako imam sta za pisati preko zime i volio bih da okoncam neke od ovih redovnih epizoda pa da mogu na VC da predjem. Meni nije neki pritisak tako da nema zurbe. Recke po pravilu ostaju rezervisane godinu dana, nakon isteka recka se oslobadja i prelazi u druge ruke tako komotno imam vremena da do kraja zavrsim sa njima...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 30/08/2015 : 18:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

quote:
Originally posted by PijaniPatak
ne bi li "pisac" razgovetnije rekao šta želi da kaže...ja i moje pisanje iz cuga


hm... svakome ko piše poznat je osjećaj koji si opisao, Patak... ali, ja opet ne bih potcijenjivao pisanje "iz cuga", kako kažeš, stihijsko, u naletu inspiracije...

naravno da je neophodna određena doza kontrole i promišljanja, ali i spontanosti, proživljenosti. to su dva pola koja se, često u ekstremima, javljaju i pri pisanju stripova.

Neka sredina je najpoželjnija. Ja, recimo, odavno nisam sasvim zadovoljan formatom recenzije; konkretno, mislim da analiza epizode često rasparča istu na gotovo nepovezane djeliće, bez završne sinteze... i u želji da pokriju svaki aspekt stripa (ideja-fabula-likovi-itd.), autori često zaborave na cjelinu, tj. analiziraju ih izolovano, bez uočavanja veze između istih...

na sajtu imamo veliki broj recenzija napisanih "spontanim" pristupom, bez detaljnijeg planiranja, i one često uspjevaju da prenesu utisak čitaoca, da detaljno razrade jedan aspekt stripa, postignu tu sintezu različitih kvaliteta, ali po cijenu zanemarivanja nekih bitnih aspekata stripa, tj. jedne jednostranosti, gotovo površnosti. sa druge strane, imamo i ultra-detaljno isplanirane recenzije, prepune zanimljivosti, prepoznavanja omaža, raščlanjivanja epizoda na sastavne elemente, povezivanja sa kontinuitetom drugih epizoda... ali one često ostaju tako rasparčane, nemoćne da sagledaju strip u totalu, ili, usljed pretjerane glomaznosti analize, sinteza gubi na uvjerljivosti i važnosti. ne znam šta bih rekao - a opet, imamo i neke tekstove koji idealno balansiraju obje krajnosti. kao primjer bih npr. naveo djoletove doprinose sajtu, mislim da ne treba trošiti riječi na objašnjenje njihovog kvaliteta.

još jedna stvar koja mi donekle smeta je brojčano ocjenjivanje stripova... znam da je nužna, u neku ruku, ali pomalo je banalno ocjenjivati umjetnost brojkama, po mom mišljenju...

p.s. e, da, patak, ovo nije kritika tvog pisanja, nego si mi samo dao povod da malo razmislim o različitim tipovima pisanja. ;) sviđaju mi se tvoji tekstovi, mislim da uveliko oplemenjuju svaku raspravu o zagoru. ukoliko bih imao nekih (sitnijih) zamjerki, to je da katkada trebaš malo snažnije istaći poentu (katkada ne dođe dovoljno do izražaja u moru argumenata).



Naravno da je pisanje slađe kada ti se snažan utisak pretvorio u inspiraciju i kada letiš po tipkama bez da paziš na formu, pristup, evaluaciju i ostala prokletstva jednog analitičkog teksta. Ako si slovu blizak tj.ako ti je pisanje toliko urođeno da možeš da sročiš odmah ono šta ti je na srcu/umu, tekst ispadne lep i potpun, no ipak ličan, što je meni više članak/kolumna nego recenzija koja je analitičkog tipa. Na antipatičnu formu ipak moraš paziti. Zbog nje mi je jedan profa lupio osmicu za referat koji je po njemu bio za desetku i objavljivanje (bila je to analiza "Geparda" Đuzepea Tomazija). Ništa bezobrazno s njegove strane. Samo je dobar profesor.

Nego, odoh ja u digresiju...Nije na meni da kažem koliko sam vešt u slovkanju, ali otprilike tri strane iz cuga mogu da ispišem bez da izazovem ikakav nered (da se ponavljam, da ostavim nešto nedorečeno, da iznesem poentu, da ne insistiram previše na određenim momentima itd...), ali npr. ova recenzija je u cugu izašla 10 strana. I to ne mog nekog doživljaja nego gomile informacija koje prate priču. Tu mene nema ni 10%m i u tome je problem. Da želim da ukažem čitaocu na svoje mišljenje, imao bih do sada stotinjak recenzija umesto nekoliko hiljada postova po ZG topicima. Svi imamo mišljenje. Sposobnost da raščlanimo, evaluiramo, analiziramo, što je objektivnije moguće iznesemo tobože "dešifrovanu" možemo u vidno manjem broju. Zato radije ljudima dajem taj vid teksta, malo dublji pogled u priču, a ne samo jedan nakićen lični utisak koji im ništa neće značiti jer svoj već imaju.

Recenzija tog tipa je poželjna ako pišemo o pričama koje je malo ljudi pročitalo (poput, na žalost, mangi, BD, i, na još veću žalost, domaćeg stripa), pa recenzija osim da "raščlanjuje" epizodu gleda da nekako i privuče čitaoca na nju. A Zagora čita svako

I tako, u cugu, iznjedrilo se ne tri nego desetak stranica teksta analitičkog tipa sa nekoliko nejasno iznesenih segmenata koje važem da li da ih dopišem ili obrišem.

p.s. bilo bi poželjno da si me iskritikovao. Ali, kada mi tekstopisac tvojih kvaliteta napiše "sviđaju mi se tvoji tekstovi" to mi je kompliment kojem nema ravnog Hvala ti. Na savetu takođe

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 31/08/2015 : 14:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Kide, evo malo prije me pitao Raic da mu prepustim Tex "Velika invazija" pa ako nije problem da je njemu prepises pa da mi umjesto nje stavis Tex "Srdzba Montoya". Znam da si mi rekao da ne rezervisem nista vise i da ne mijenjam ali ovako eto ispalo pa ako nije problem... I da usput mi stavis sve recke na crveno "comming 2016".


Prihvaćeno-izmenjeno.
Ne treba ti nikakva oznaka coming in 2016, jer 75% svih rezervacija neće kamingovati pre 2016. Tako da slobodno napravi dužu pauzu i piši kad stigneš.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 31/08/2015 : 14:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
U spisak sa recenzentima sam ubacio i oznaku new za najnovije rezervacije, tako da svako kad uđe može da proveri šta je novo rezervisano a ne da ide po redu dok mu oči ne ispadnu.

To je to, stripovi su u koferu, odoh na "zasluženi" odmor. Ko god hoće nek ostavi rezervaciju, a ja ću kad se vratim da to ubacim.

Ako se nekom baš žuri, rezervni ključ je kod solara.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/08/2015 : 15:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ti nešto često ideš na odmor u zadnje vrijeme, najprije je bio prisiljeni a sada zasluženi, na kraju bude još i godišnji jer se zakon o radu mora poštivati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4065 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 01/09/2015 : 20:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Rezervišem Dilan Dog VČ br.64: Živi sahranjeni.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3524 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 24/09/2015 : 20:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Recenzija poslednjeg Kena poslata DeeCayu pre neki dan... To možeš da brišeš. Ostaje Dylan gigant Duga noć, pa kad budem imao vremena.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/09/2015 : 09:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Može li rezervacija
TX LIB 36 - Čovjek vrijedan 2000 dolara ?
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 27/09/2015 : 01:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hrvoje23

Može li rezervacija
TX LIB 36 - Čovjek vrijedan 2000 dolara ?


Može, naravno.
Ubaciću te u spisak za koji dan, čim mi prođe neka gužva.


Eto, još jedan recenzent se vraća posle poduže pauze.

Edited by - thekide on 27/09/2015 01:45:21
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/10/2015 : 10:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Prođe još jedno leto, a sa njim i letnji entuzijazam recenzenata kad smo beležili dvocifrene mesečene narudžbe.

U septembru-rujnu samo dve rezervacije.

Evo i ja ću rezervisati jednu ali vrednu: Martin Mystere Almanah 8b - Četrdeset godina poslije.

Tri rezervacije u mesecu... e to je već nešto.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/10/2015 : 10:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ti nešto često ideš na odmor u zadnje vrijeme, najprije je bio prisiljeni a sada zasluženi, na kraju bude još i godišnji jer se zakon o radu mora poštivati.


Na početku leta 15 radnih dana i isto toliko na kraju leta. Pa šta je to - ništa, treba da pevaju od sreće što nisam uzo i dva-tri bolovanjca pa da spojim.
Go to Top of Page
Page: of 221 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000