forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 221

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/11/2016 : 14:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by solar

Najvjerovatnije su to Patkove recke, sjećam se da sam jedanput morao uzeti pauzu usred čitanja jer je bilo brdo teksta.


I ja mislim. Trebace ti opet pauza kada budes citao, Hellingen je gotov.


Brzo si to sredio, nadam se da si bio objektivan!
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 26/11/2016 : 14:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Zna li neko koliko je duga najduze Zagorova recenzija na nasem sajtu (koliko ima rijeci)?
Mislim samo na dio gdje je recenzija (bez odjeljka price i zanimljivosti).


Mislim da je najduža "Čovek koji je pobedio smrt". Oko 5400 reči. Računajući i priču i zanimljivosti.

Mada je teško reći jer ne znamo ni koja je najduža recenzija uopšte.


Edited by - thekide on 26/11/2016 14:45:20
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 26/11/2016 : 14:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by solar

Najvjerovatnije su to Patkove recke, sjećam se da sam jedanput morao uzeti pauzu usred čitanja jer je bilo brdo teksta.


I ja mislim. Trebace ti opet pauza kada budes citao, Hellingen je gotov.


Brzo si to sredio, nadam se da si bio objektivan!


Nekako imam osećaj da će i Boselli biti prozivan ni kriv ni dužan.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/11/2016 : 14:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar


Brzo si to sredio, nadam se da si bio objektivan!


Naravno, pa znas mene.
Poceo danas, za nekoliko sati zavrsio. Samo recenzija 4100 rijeci. Jedva sam se zaustavio. Mada, ova epizoda to ne zasluzuje, ali jbg, Hellingen je Hellingen.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/11/2016 : 14:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide


Nekako imam osećaj da će i Boselli biti prozivan ni kriv ni dužan.


Izbacio sam sve nepotrebne psovke nakon sto sam se malo smirio.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 26/11/2016 : 14:55:55  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by solar


Brzo si to sredio, nadam se da si bio objektivan!


Naravno, pa znas mene.
Poceo danas, za nekoliko sati zavrsio. Samo recenzija 4100 rijeci. Jedva sam se zaustavio. Mada, ova epizoda to ne zasluzuje, ali jbg, Hellingen je Hellingen.


4100 je lepa dužina, ali ipak Patak ostaje rekorder.
Jedini koji može da sruši Patka je Patak - sa novom recenzijom sedmog (lažnog) giganta.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/11/2016 : 14:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by solar


Brzo si to sredio, nadam se da si bio objektivan!


Naravno, pa znas mene.
Poceo danas, za nekoliko sati zavrsio. Samo recenzija 4100 rijeci. Jedva sam se zaustavio. Mada, ova epizoda to ne zasluzuje, ali jbg, Hellingen je Hellingen.


Dobro, ako si realno naveo sve mane i vrline (kojih nema previše) onda ćeš mi uštedjeti ponovno čitanje priče, ali ako to nije slučaj ne gine ti kilometarski komentar.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/11/2016 : 15:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by solar


Brzo si to sredio, nadam se da si bio objektivan!


Naravno, pa znas mene.
Poceo danas, za nekoliko sati zavrsio. Samo recenzija 4100 rijeci. Jedva sam se zaustavio. Mada, ova epizoda to ne zasluzuje, ali jbg, Hellingen je Hellingen.


4100 je lepa dužina, ali ipak Patak ostaje rekorder.
Jedini koji može da sruši Patka je Patak - sa novom recenzijom sedmog (lažnog) giganta.



Vidi, vidi, sto provocira. To me navlacis da roknem jos jednu hiljadarku?!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/11/2016 : 15:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Dobro, ako si realno naveo sve mane i vrline (kojih nema previše) onda ćeš mi uštedjeti ponovno čitanje priče, ali ako to nije slučaj ne gine ti kilometarski komentar.


Pa sada...sta znam. Kao autor recenzije ne smije se biti ni previse subjektivan.
Uglavnom, ocjene su 6-5-8-8.
Mislim da je to dobar kompromis.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/11/2016 : 15:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Vidi, vidi, sto provocira. To me navlacis da roknem jos jednu hiljadarku?!

Pusti kvantitetu, drž se ti kvalitete.

Edited by - solar on 26/11/2016 15:03:36
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/11/2016 : 15:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by solar

Dobro, ako si realno naveo sve mane i vrline (kojih nema previše) onda ćeš mi uštedjeti ponovno čitanje priče, ali ako to nije slučaj ne gine ti kilometarski komentar.


Pa sada...sta znam. Kao autor recenzije ne smije se biti ni previse subjektivan.
Uglavnom, ocjene su 6-5-8-8.
Mislim da je to dobar kompromis.


Pa da, to je ok.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/11/2016 : 15:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Napisao sam dosta i o Hellingenu uopste, jer iskreno prethodnih sest Helli recki su bile puko prepricavanje. Bez ikakvih informacija.
Ovo nije samo recka, vec i stub svih informacija o Hellingenu.

Edited by - King Warrior on 26/11/2016 15:08:38
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/11/2016 : 15:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Premda je ta petica za onakav kriminalan scenarij čak i nategnuta, šestica za ideju je sasvim ok.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 26/11/2016 : 15:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Vidi, vidi, sto provocira. To me navlacis da roknem jos jednu hiljadarku?!

Pusti kvantitetu, drž se ti kvalitete.


Daj pet.
Ili pet ili ništa.

I šalji to što pre, da čitamo u decembru.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/11/2016 : 15:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide



I šalji to što pre, da čitamo u decembru.


Moram ovo pregledati i ispraviti, dodati zanimljivosti i naci slikice. Ide uskoro.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/11/2016 : 15:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide


Daj pet.
Ili pet ili ništa.



Mozda bolje da ostavim ovako. Necu ko Patak da baljezgam jos i o slonovima i vrapcima, samo da bih potukao rekord.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 26/11/2016 : 17:45:03  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by thekide


Daj pet.
Ili pet ili ništa.



Mozda bolje da ostavim ovako. Necu ko Patak da baljezgam jos i o slonovima i vrapcima, samo da bih potukao rekord.


Ala ti je krivo sto imam najveći na forumu
Ipak, taj tekst je dotukao i kolektivnu recku Natanovaca. Zagorovstvo bi trebalo time da se diči

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 26/11/2016 : 17:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by solar


Brzo si to sredio, nadam se da si bio objektivan!


Naravno, pa znas mene.
Poceo danas, za nekoliko sati zavrsio. Samo recenzija 4100 rijeci. Jedva sam se zaustavio. Mada, ova epizoda to ne zasluzuje, ali jbg, Hellingen je Hellingen.


4100 je lepa dužina, ali ipak Patak ostaje rekorder.
Jedini koji može da sruši Patka je Patak - sa novom recenzijom sedmog (lažnog) giganta.



Ma jok. Obecao sam sebi da necu vise ici u toliko detaljisanje (max 5 strana teksta +zanimljivosti) da kvalitet ne utice na kvantitet i obrnuto. Bolje pisem kada sebi dam manje prostora.
Ali gigant ima taj kontroverzni deo price kojem sam se morao malo posvetiti pa je tekst otisao na 13 stranica (12 tekst +1 zanimljivosti i podaci o prici)

Rekord Giganta 2 ću morati potuci sa reckom Watchmena.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 26/11/2016 : 18:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by thekide


Daj pet.
Ili pet ili ništa.



Mozda bolje da ostavim ovako. Necu ko Patak da baljezgam jos i o slonovima i vrapcima, samo da bih potukao rekord.


Ala ti je krivo sto imam najveći na forumu
Ipak, taj tekst je dotukao i kolektivnu recku Natanovaca. Zagorovstvo bi trebalo time da se diči


Pa to nije najduža NN recka. Rekord drži DeeCay na četvrtom gigantu, sa blizu 5100 reči, što opet nije dovoljno da priđe tvom Zagoru.

Usput, Zagorovstvo nema s čim da se diči jer su ih lagano razbili početnici-Morganovci sa 6800 reči.
E to su pravi bolesnici.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/11/2016 : 19:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da mi je znati koji je fanatik sam sebe uvjerio da je tamo neki Morgan vrijedan tolikog škrabanja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/11/2016 : 19:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by solar

Dobro, ako si realno naveo sve mane i vrline (kojih nema previše) onda ćeš mi uštedjeti ponovno čitanje priče, ali ako to nije slučaj ne gine ti kilometarski komentar.


Pa sada...sta znam. Kao autor recenzije ne smije se biti ni previse subjektivan.
Uglavnom, ocjene su 6-5-8-8.
Mislim da je to dobar kompromis.



Moja nedovrsena recenzija je bila mnogo rigoroznija. PRICA: 5
SCENARIO: 1
CRTEZ: 6
NASLOVNICE: 6
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/11/2016 : 21:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak


Ipak, taj tekst je dotukao i kolektivnu recku Natanovaca. Zagorovstvo bi trebalo time da se diči


Naravno. Odlične su ti recenzije i samo nastavi tako. Ne jurim ja nikakve rekorde, pogotovo sa Buretovim Hellingenom. I ovo je previše, s obzirom na priču. Ali neka, ovo je iz poštovanja prema najvećem Zagorovom neprijatelju, ne zbog same priče.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/11/2016 : 21:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by solar

Dobro, ako si realno naveo sve mane i vrline (kojih nema previše) onda ćeš mi uštedjeti ponovno čitanje priče, ali ako to nije slučaj ne gine ti kilometarski komentar.


Pa sada...sta znam. Kao autor recenzije ne smije se biti ni previse subjektivan.
Uglavnom, ocjene su 6-5-8-8.
Mislim da je to dobar kompromis.



Moja nedovrsena recenzija je bila mnogo rigoroznija. PRICA: 5
SCENARIO: 1
CRTEZ: 6
NASLOVNICE: 6


Jedinica za scenarij jest malo previše, premda ne sumnjam da će ih biti u komentarima jer ta kupusara koju nam je Burattini servirao ne viđa se često i još za ne falit u pitanju je najveći od neprijatelja.
Kingova petica je isto tako za mene previše, realno, maksimalno može dobiti između četvorku, a i to je previše.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/11/2016 : 21:49:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar


Kingova petica je isto tako za mene previše, realno, maksimalno može dobiti između četvorku, a i to je previše.


Spreman sam za kompromis, ali mi trebaju činjenice zašto manje od pet.
Uzmimo za primjer da se ovdje ne radi o Hellingenu, već npr. o Verybadu ili drugom liku, priča bi lako dobila čak i osmice. Ali eto, očekivanja su velika kada je Hellingen u pitanju.
Koliko god smo zahvalni Demonu ludila, toliko je Sclavi ostavio teško nasljeđe autorima poslije njega. Tako reći ko se kod uhvati sa ovim arhineprijateljom u koštac, već je unaprijed osuđen na propast.
Inače, po mojim mjerama petica je loša ocjena, čak sam i zadnjem maxiju "Legija ubojica" dao po šesticu za priču i scenario, a iskreno, priča je mnogo lošija od ovog Hellingena.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/11/2016 : 22:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Spreman sam za kompromis, ali mi trebaju činjenice zašto manje od pet.

Za konkretne činjenice i detalje bi trebao ponovno pročitati cijelu priču, a za to stvarno nemam volje, jedva sam i prvi put došao do kraja.
Ipak, to ću morat učinit kad tad jer zaista imam namjeru napisati opširan komentar.

Evo kompromisa, neka going reče ili kopira svoje razloge pa možemo tako pokrenuti raspravu.
Go to Top of Page
Page: of 221 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000