forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 222

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 29/12/2016 : 14:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by solar

Valjda će se javiti, ali pretpostavljam da mu bolje idu nostalgični osvrti na ZS.


Pa možda nema ZS izdanje "Plemena", i ja sam moje sveske negde zaturio.
Ponuda stoji otvorena, pa ko dođe, dobrodošao je.

I ne napadaj ljude za "Hordu zla", to je za zlatnu generaciju '76. vanvremenski klasik.


Da, klasik od kojeg boli glava nakon čitanja.


Ajde... ajde... popij aspirin i odmah će da prođe.
Ja sam našao bolji lek - odbijam da je ponovo čitam već 25 godina.
Živim u sećanjima kada sam je ko klinac čitao sa ugašenim svetlom u sobi (matori mi non-stop gasio, kao škola ujutru - jebo školu kad je tu Zagor), a kroz roletnu se probijao zrak ulične svetiljke na izdisaju. Jedva vidim prvi kaiš na stranici i onda polako pomeram nizbrdo dok ne zaspem...
Eh, mladosti.

Pravi primer zadrtog nostalgičara, a King Warrior hteo da me izbaci i prebaci međ Bostalgičare. Mislim, nema smisla.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 29/12/2016 : 19:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by markotamara

rezerviram ovu pricu
Otok srebrnih lisica - Giusfredi/Colombo/Ferri
javite do kada triba vam dostaviti materijal


Ubačeno.

Nemaš nikakve rokove, ali s obzirom da si izabrao epizodu koja još nije izašla na ovim prostorima, ne bi bilo loše da sačekaš koji mesec, ali u suštini i ne moraš.

Kada je završiš, šalješ je na deecaycu@gmail.com
Ako ti treba primer recenzije, traži DeeCayju pa će ti on poslati neku njegovu probnu.


fala

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11370 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/12/2016 : 20:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide


Pravi primer zadrtog nostalgičara, a King Warrior hteo da me izbaci i prebaci međ Bostalgičare. Mislim, nema smisla.





A ovo za caleta, neverovatno kako su svi calci podjednako bili dosadni. Pitam se da li cemo i mi postati tako dosadni?
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10034 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/12/2016 : 21:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by thekide


Pravi primer zadrtog nostalgičara, a King Warrior hteo da me izbaci i prebaci međ Bostalgičare. Mislim, nema smisla.





A ovo za caleta, neverovatno kako su svi calci podjednako bili dosadni. Pitam se da li cemo i mi postati tako dosadni?



Ja bome neću. Da uhvatim klinca kako čita, samo bih mu rekao "nemoj dugo". Em razvija čitalačke navike i nesvesno sebe izgrađuje, em će čitanjem zaspati pre nego da leži u krevetu sa telefonom/tabletom u rukama.
A ako i ostane budan do zore, neka ide u školu tako krmeljav pa neka na sopstvenoj koži oseti šta znači probdeti noć

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22161 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/12/2016 : 22:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Tako je, Patak.
Nekada su stripovi bili osudjivani da kvare djecu, danas su to telefoni.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7055 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/12/2016 : 23:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Tako je, Patak.
Nekada su stripovi bili osudjivani da kvare djecu, danas su to telefoni.


Upravo tako Kinže. Cijeli raspust svog malog nagovaram da uzme Zagora u ruke, neće ni da čuje, a prošle godine je kojeg i pročitao. Bitno je da je uvezen s prijateljima na smartphoneu i da igraju neku online igricu.
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 30/12/2016 : 12:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
Koje velicine trebaju biti naslovnice koje idu u recku? Pretpostavljam ne velike jer u reckama na sajtu su skroz malene.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 30/12/2016 : 12:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by King Warrior

Tako je, Patak.
Nekada su stripovi bili osudjivani da kvare djecu, danas su to telefoni.


Upravo tako Kinže. Cijeli raspust svog malog nagovaram da uzme Zagora u ruke, neće ni da čuje, a prošle godine je kojeg i pročitao. Bitno je da je uvezen s prijateljima na smartphoneu i da igraju neku online igricu.


Pa čekaj, jel ti stvarno misliš da si rođen 30 godina kasnije da bi bistrio Nathana il Zagora?
Cepo bi i ti samo glupave online igrice i pito tatka da ti instalira neku krvaviju, a ne bi sad sedeo ko tri starca sa Korzike (referenca na strip za koji nisi čuo) i pričao kako je u tvoje vreme bilo bolje jer si se ti loptao sa konjskim testisom.

Prema tome pusti malog da uživa, jer je tvoje vreme davno prošlo.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 30/12/2016 : 12:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by doom

Koje velicine trebaju biti naslovnice koje idu u recku? Pretpostavljam ne velike jer u reckama na sajtu su skroz malene.


Ju, ju... ma kakve crne naslovnice, imamo mi čoveka koji se bavi time.

Samo napišeš uredniku (deecaycu@gmail.com) da ti pošalje neku njegovu recku za primer i onda je koristiš kao šablon.
Ja i dan danas prvo postavim tu njegovu staru recku i onda preko nje kucam svoj text (jer je tu već sve namešteno - font, veličina, razmaci...).


Edited by - thekide on 30/12/2016 12:56:38
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 30/12/2016 : 13:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by doom

Koje velicine trebaju biti naslovnice koje idu u recku? Pretpostavljam ne velike jer u reckama na sajtu su skroz malene.


Ju, ju... ma kakve crne naslovnice, imamo mi čoveka koji se bavi time.

Samo napišeš uredniku (deecaycu@gmail.com) da ti pošalje neku njegovu recku za primer i onda je koristiš kao šablon.
Ja i dan danas prvo postavim tu njegovu staru recku i onda preko nje kucam svoj text (jer je tu već sve namešteno - font, veličina, razmaci...).




Uh, pa zar moram misliti i o fontu i razmacima? Vec sam ja napisao recku i poslao bez da sam znao za to...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7055 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/12/2016 : 13:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by King Warrior

Tako je, Patak.
Nekada su stripovi bili osudjivani da kvare djecu, danas su to telefoni.


Upravo tako Kinže. Cijeli raspust svog malog nagovaram da uzme Zagora u ruke, neće ni da čuje, a prošle godine je kojeg i pročitao. Bitno je da je uvezen s prijateljima na smartphoneu i da igraju neku online igricu.


Pa čekaj, jel ti stvarno misliš da si rođen 30 godina kasnije da bi bistrio Nathana il Zagora?
Cepo bi i ti samo glupave online igrice i pito tatka da ti instalira neku krvaviju, a ne bi sad sedeo ko tri starca sa Korzike (referenca na strip za koji nisi čuo) i pričao kako je u tvoje vreme bilo bolje jer si se ti loptao sa konjskim testisom.

Prema tome pusti malog da uživa, jer je tvoje vreme davno prošlo.


Baš tako, vrijeme nas pregazilo. Malce koji se navuku na stripove treba zakonom zaštititi od drugih utjecaja.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 30/12/2016 : 13:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by doom
Uh, pa zar moram misliti i o fontu i razmacima? Vec sam ja napisao recku i poslao bez da sam znao za to...


Ma ne mora font, to ja onako, da ti olakšam. Uostalom, napisaće ti on ak šta ne valja, ne brini.

To je on više zbog mene slao probe, jer nisam znao ni osnovne zanimljivosti da mu složim, nego sam između dve ručno lupo crtice, ovako:
-----------------------------------------------------------------------------
zanimljivost 1, bla bla...
-----------------------------------------------------------------------------
2 bla bla bla
-----------------------------------------------------------------------------
3 bla bla
-----------------------------------------------------------------------------
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4540 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 30/12/2016 : 19:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Kide, de mi zabilježi pilotove Bog jaguar i Povratak Tigrova

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Dobrica Cosic
New Member

202 Posts

Member since 10/12/2016

Posted - 31/12/2016 : 13:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dobrica Cosic a Private Message  Reply with Quote
Solare ja sam stigao, ali ništa nije ostalo zanimljivo od Zagora za povratničku recenziju.

U stvari vidim da je Antarktika ostala slobodna, rezerviši mi to finale JS - ANTARKTIKA

Edited by - Dobrica Cosic on 31/12/2016 14:32:10
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/12/2016 : 13:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Pomalo, pa ti si novajlija (po tvojim riječima), a to je kraj južnoameričke sage, radije bi sa to odradi netko od iskusnijih recenzenata, poput Patka i sl.

Imaš ZS Pleme drvenih lica.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/12/2016 : 13:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Pričekajmo thekidea, pa ćemo riješiti stvar.



I nije samo "Pleme" ostalo tu su i:

ZG VEC 109-112 Sudnji dan
ZG VEC 112-114 Pod nebom juga

kombinacija Sediolija i Vernija, to bi ti trebalo odgovarati.

Edited by - solar on 31/12/2016 13:57:50
Go to Top of Page

Dobrica Cosic
New Member

202 Posts

Member since 10/12/2016

Posted - 31/12/2016 : 14:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dobrica Cosic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Pomalo, pa ti si novajlija (po tvojim riječima), a to je kraj južnoameričke sage, radije bi sa to odradi netko od iskusnijih recenzenata, poput Patka i sl.

Imaš ZS Pleme drvenih lica.

Vidi ovako, ako se zezaš u redu, ako si ozbiljnan onda isto u redu, samo u tom slučaju nisi trebao da me pozivaš da radim recenziju. Blizu sam završetka rukopisa za knjigu o istoriji Kine 1820-2016. Nadam se da ćeš imati prilike da to pogledaš jednog dana, a mislio sam da to integrišem u neku od recenzija Šangajskog đavola.Ovo ti spominjem kako bi znao da se bavim pisanjem. Tako da ne vidim problem sa pisanjem Antarktika(sasvim slučajno zainteresovao sam se za ovaj kontinent i već duže vreme isčitavam literaturu o njemu), pogotovo što poznajem i serijal prilično dobro. Da skratimo, ja se prijavljujem sa rezervacijom za ANTARKTIK, a ako nemam prava izbora kao član, slobodno ne moraš da izvršiš rezervaciju, nemoćan sam.

Edited by - Dobrica Cosic on 31/12/2016 14:31:12
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22161 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/12/2016 : 14:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ne vidim problem zasto ne bi odradio AntarKtik.
Druze, hoces li i Pleme drvenih lica? Da napokon zatvorimo ZS poglavlje.
Go to Top of Page

Dobrica Cosic
New Member

202 Posts

Member since 10/12/2016

Posted - 31/12/2016 : 14:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dobrica Cosic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ne vidim problem zasto ne bi odradio AntarKtik.
Druze, hoces li i Pleme drvenih lica? Da napokon zatvorimo ZS poglavlje.

Druže, što se tiče ANTARKTIKA biće odrađen kvalitetno, mislim da je to i priča koja predstavlja za mene određeni izazov.
Pleme drvenih lica lično ni u ono vreme kada sam gutao Zagora nisam mogao da pročitam, ne leži mi, ako bi uradio tu recenziju ne bi uneo nista svoje u nju jer mi zaista nista ne znači. Tako da je bolje da neko uradi drugi to. Ako SOLAR hoće neka uradi rezervaciju ANTARKTIKA, a ja ću polako da je spremam.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2595 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 31/12/2016 : 14:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Dobrica se u ovo malo vremena na forumu jasno izjasnio kao zagorovac i covjek ima veliki potencijal, ne samo po svojim rijecima vec moj osobni dojam. Uz neku pojacanu superviziju te recenzije Antarktike, zasto ne? Svaki pocetnik koji iskazuje interes za recenzije je dragocijen za site.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 31/12/2016 : 14:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
I ja bi htio Antartiku. Ocekivao sam da ce to neki Zagorolog preuzeti. Cekao sam i sad na kraju nista...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/12/2016 : 14:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Dobrica se u ovo malo vremena na forumu jasno izjasnio kao zagorovac i covjek ima veliki potencijal, ne samo po svojim rijecima vec moj osobni dojam. Uz neku pojacanu superviziju te recenzije Antarktike, zasto ne? Svaki pocetnik koji iskazuje interes za recenzije je dragocijen za site.


Giuda, kad si već tu, zašto ti ne bi uradio neku recenziju?

Edited by - solar on 31/12/2016 14:49:05
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22161 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/12/2016 : 14:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ima li koja dobra dusa da odradi "Pleme drvenih lica"?
Ja sam previse cackao taj period, pa ne zelim.
Ajmo, ljudi, da i to rijesimo...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8395 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 31/12/2016 : 15:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ma ja sam lupio 30 dana, može to i na neki duži rok. Čisto da probudim neke NN spavače koji godinama drže rezervirane epizode.



Mislim da je 90 dana sasvim dovoljno.
Svejedno dal neko ima jednu ili deset rezervacija...ako je rezervirao neka i odradi na vrijeme.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Dobrica Cosic
New Member

202 Posts

Member since 10/12/2016

Posted - 31/12/2016 : 15:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dobrica Cosic a Private Message  Reply with Quote
Pitanje i koga ima, ja nemam, izbacio sam ZS i čekam Zagor extra.
Go to Top of Page
Page: of 222 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000