forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 221

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 18/09/2017 : 04:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
TBU

Edited by - Sarghan on 03/10/2017 04:54:16
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/09/2017 : 10:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Misterij Selva Prete, ČovjeK koji je vidio budućnost i Krvna linija poslani, Priča o vojniku gotova.

Pribilježi mi Ubojice Indijanaca

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 23/09/2017 : 11:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

Misterij Selva Prete, ČovjeK koji je vidio budućnost i Krvna linija poslani, Priča o vojniku gotova.

Pribilježi mi Ubojice Indijanaca



Pribilježeno!

Pohvale na tempu (i posljednjoj Zagorovoj recenziji), dosta brzo to odrađuješ.
Kad bi barem imali još par takvih recenzenata poput tebe. Ali neću se žaliti, ni trenutna situacija nije loša.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/09/2017 : 16:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

quote:
Originally posted by igor 12

Misterij Selva Prete, ČovjeK koji je vidio budućnost i Krvna linija poslani, Priča o vojniku gotova.

Pribilježi mi Ubojice Indijanaca



Pribilježeno!

Pohvale na tempu (i posljednjoj Zagorovoj recenziji), dosta brzo to odrađuješ.
Kad bi barem imali još par takvih recenzenata poput tebe. Ali neću se žaliti, ni trenutna situacija nije loša.


I od mene pohvale. Samo kako da te navabim na NN stranu na koji mjesec. Da samo znaš kako je Nathan dobar junak, a baš mi treba svježa krv za NN recenzije budući da su svi ovi moji tzv. rezervatori NN-a izgleda odustali od recenzija.
Dogovorit ćemo se za transfer.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 25/09/2017 : 04:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Pet novih (Bonelli) recenzija objavljeno je prošlog tjedna na sajtu. Zanimljivo je kako je jedna od njih (imate pravo tri puta pogađati o kojoj je priči/recenziji riječ) uspjela skupiti cca 1300 pregleda i čak 27 komentara za samo par dana što se nije dogodilo već jako dugo vremena. Sveukupno, vrlo plodonosan tjedan!



Privatni istražitelj
Nick Raider
NN ALM 1a | 96 str.

by doom

Privatni detektiv Bogey odluči zatražiti pomoć od Nicka nakon što biva napadnut zbog istraživanja misterioznog slučaja.





Znak Trnovca
Lilith
LIL DRKW 1 | 128 str.

by acestroke

Lika se vraća unazad u prošlost, skroz u doba Trojanskog rata, i traži Trnovca, simbola zla koji ima moć i sposobnost da uništi kompletnu ljudsku rasu …





Zenit 666
Zagor
ZG LUSP 36 | 94 str.

by igor 12

Zagor i Chico opet su u fantastičnom Golnoru, bajkovitom svijetu koji egzistira u paralelnoj dimenziji. Ovaj put sa sobom imaju „prtljagu“; simpatičnog i luckastog tragača za blagom Digging Billa i starog prijatelja Vuka Samotnjaka. Nisu oni u Golnoru iz puke turističke znatiželje, već u potrazi za plemenom Vuka Samotnjaka, a među njima su njegova žena i sin. Njih je u Golnor odvukla jedna tajanstvena i zakrabuljena spodoba iz samo njemu znanog mračnog cilja koji prijeti uništenjem jednog svijeta i dimenzije.





Trgovci smrću
Nick Raider
NR ALM 1b | 96 str.

by doom

Nasred luke Nick spazi bivšeg zatvorenika i kreće njegovim tragom, ali ubrzo dospijeva u ruke opake bande…





Labirint
Nathan Never
NN MX 1c | 96 str.

by Jerry Krause

Nathan je član vojno-znanstvene ekspedicije čiji je zadatak otkriti porijeklo jednoga tajanstvenog labirinta smještena na području Teritorija koji je izgrađen u vojne svrhe u velikoj tajnosti, a čije otkriće bi moglo poljuljati neka uvriježena stajališta iz područja okultnih znanosti...


Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/09/2017 : 08:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

Pet novih (Bonelli) recenzija objavljeno je prošlog tjedna na sajtu. Zanimljivo je kako je jedna od njih (imate pravo tri puta pogađati o kojoj je priči/recenziji riječ) uspjela skupiti cca 1300 pregleda i čak 27 komentara za samo par dana što se nije dogodilo već jako dugo vremena.


Ne kaže se uzalud; dobar glas daleko se čuje a loši još dalje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/10/2017 : 10:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Mjesečni izvještaj: Rujan/Septembar 2017


S krajem ljetnih mjeseci i sezone godišnjih odmora, broj recenzija i tekstova na sajtu je porastao u smjeru ovogodišnjih rekordnih mjeseci (sječnja i srpnja). Sveukupno je na sajtu prošlog mjeseca postavljeno 19 objava. Ukupno je objavljeno 14 recenzija od kojih je 11 za Bonelli stripove (10 ako izbacim PSDZ jer nisam siguran mogu li na kraju taj serijal brojati kao Bonellijev?). Ukrakto, ponovno imamo dvoznamenkasti broj (Bonelli) recenzija i nadam se da će to u narednim mjesecima postati stalna praksa. Ako je suditi na temelju 9 novih Bonelli rezervacija zabilježenih prošlog mjeseca (od kojih su neke već poslane našem dragom uredniku), definitivno postoji šansa da održimo taj novo-stari dvoznamekasti prosjek recenzija.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/10/2017 : 11:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Primjetio sam sitnu grešku kod popisa Libellus Mister Noa; Legionari su u stvarnosti knjiga 83 a Zbogom Afriko knjiga 84.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/10/2017 : 11:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Primjetio sam sitnu grešku kod popisa Libellus Mister Noa; Legionari su u stvarnosti knjiga 83 a Zbogom Afriko knjiga 84.



Ispravljeno! Hvala!

Edited by - Sarghan on 01/10/2017 12:14:32
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/10/2017 : 12:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
JESENSKI UPDATE TOPICA


Otkada sam prije nekih dva mjeseca preuzeo vođenje ovog topica od thekidea, odlučio sam malo ažurirati topic u pogledu sitnih kozmetičkih promjena i nekih manjih novo-starih novina. Većinu planiranog sam potajice ažurirao u proteklih mjesec dana, no do ovog dana sam bio lijen napisati post o tome. Pa eto, došao je i taj trenutak da probam ukratko pobrojati sve promijene koje su početkom prošlog mjeseca ubačene u topic.

quote:
]1) Ažuriranje popisa

Osim ažuriranja popisa u obliku dodavanja najnovijih brojeva Bonelli stripova, promijenjeno je oblikovanje gotovo svih popisa. Zahvaljujući tome, popisi nerecenziranih stripova po junacima sada obuhvaćaju više edicija kod priča koje objavljuju više različitih izdavača. Neki od njih su posloženi i po originalnoj numeraciji. Posebne zahvale članu igor 12 na pomoć oko povezivanja popisa za nerecenzirane Mister no priče!

2) Pročiščavanje starih rezervacija

Tijekom kolovoza kontaktirani su gotovo svi recenzenti koji su imali neku stariju rezervaciju. Poražavajući podatak je kako je velik broj njih odustao od tih starih rezervacija, a i dosta spomenutih forumaša je čak i zaboravilo da imaju određene rezervacije. Sveukupno, odustalo se od čak 23 rezervacije. Od kojih se sve rezervacija odustalo možete vidjeti ovdje (uz napomenu da slobodno možete rezervirati navedene epizode s obzirom da su iste ponovno slobodne za rezerviranje.)

Sukladno tome, trenutni popis rezervacija je aktualiziran i prikazuje rezervacije za koje su recenzenti potvrdili kako ih i dalje planiraju odraditi.

Na ovom se popisu po novome također mogu vidjeti i datumi kada je koji recenzent rezervirao koju priču. Datumi rezervacija također se mogu vidjeti i u popisu rezervacija po mjesecima (prvenstveno sam ga napravio radi lakšeg vođenja statistike). A svi ti datumi rezervacija služe radi iduće stavke...

3) Dorada pravila i smjernice

U ovom postu popisao sam neka pravila i smjernice koja sam uveo za ovaj topic. S vremenom ću ga vjerojatno još nadopunjivati, no bitno je negdje započeti.
Posebno bih htio istaknuti rok od godinu dana za odradu recenzije kako bi se u budućnosti izbjegle situacije sa rezervacijama koje stoje po par godina. Osobno mi je i godinu dana previše dugačak rok, no moramo uzeti u obzir i onih par kvalitetnih recenzenata koji s velikom pažnjom pišu svoje recenzije i lickaju ih po par mjeseci, ali i kako postoje recenzenti koji paralelno rade na više recenzija i ostavljaju iste da "odstoje" neko vrijeme prije slanja. Naravno, navedeni rok će biti moguće produžiti u slučaju opravdanih razloga (kao što je PijaniPatak imao sa svojim recenzijama Zagorove JA sage), no molio bih da se to previše ne iskorištava.

4) Radne akcije

U popisu radnih akcija popisao sam sve aktualne grupne napore recenziranja određenih priča, saga ili junaka od strane više recezenata. Koliko sam mogao vidjeti po ostalim topicima, trenutno bi se pod tim pojmom moglo svrstati recenziranje Zagorove JA sage te recenziranje nerecenziranih priča u prvih 100 brojeva Dylana Doga.

Također, s obzirom kako je u posljednjih par mjeseci određeni broj forumaša izrazio čuđenje oko nepostojanja recenzija za određene kultne ili bitne priče, u tom postu također je napravljena i lista prioriteta takvih priča za koje bi bilo poželjno da se što prije recenziranju.

Naravno, prijedlozi oko novih radnih akcija ili stripova za listu prioriteta uvijek su dobrodošli.



Svrha svega ovoga je kako bi se probalo potaknuti sve postojeće i buduće recezente na još aktivnije pisanje recenzija i tekstova za glavni sajt. Iako se ove godine definitivno prekida opadajući trend po broju objavljenih recenzija, mišljenja sam kako bi se trebalo poraditi na tome da se u narednim godinama održi neki uzlazni trend ne samo po broju recenzija, već i samog stripovi.com sajta po kvaliteti i broju objava te broju posjeta. Isto vrijedi i za broj komentara ispod recenzija. Primijetio sam tijekom godine kako se mnogo forumaša žali da sajt (i forum) sve više "propada", no mnogi zaboravljaju kako je sajt ustvari odraz njegovih posjetitelja, konkretnije forumaša. Iz tog razloga, iskoristio bih ovu priliku i pozvao sve stare i nove forumaše (a osobito one koji smatraju da sajt i forum "nisu kao nekada") da se potrude da ovaj sajt i forum budu što je moguće bolji. Svjestan sam kako većina vas možda nema previše slobodnog vremena za neka vremenski zahtjevnija pisaranja po sajtu ili forumu, no ako već nemate vremena za diskusiju ili pisanje tekstova za sajt, potrudite se barem tu i tamo ostaviti koji kraći komentar na forumu ili recenzijama (ili barem ocjene bez komentara) te barem na taj način doprinijeti ovom sajtu/forumu. Naposljetku, kao što je originalni tvorac topica rekao u prvom postu ovog topica, svi smo ovdje radi druženja i/ili stripova.


Naravno, komentari, prijedlozi i kritike na gore uvedene promijene su uvijek dobrodošle. Imajte samo na umu da je ovo tek prva verzija i kako će se svaka od navedenih "novina" konstantno dorađivati. Npr. nisam baš siguran koliko je pametno staviti rok od godinu dana pa me zanima mišljenja oko toga koliki bi taj rok trebao biti.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/10/2017 : 14:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mislim kako je sasvim dovoljno 6 mjeseci za nekoga tko ima do 3 rezervacije, za one koji imaju više onda godinu dana ima smisla.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/10/2017 : 18:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Podrzavam nove promene i uvodjenje reda. Mislim da je godinu dana korektan rok, ne bi trebalo biti krace od toga.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/10/2017 : 19:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
@Sarghan, sve pohvale na ažurnosti za ovaj topic, pa da ti malo pomognem s Nathanom, a ujedno da usput malo bocnem ove svoje NN rezervatore.

Slobodno ponarančasti troduplo ako treba sve NN rezervacije osim ove moje dvije koje su jedine friške. Ove ostale su rezervacije stare 2-3 godine, a čini mi se da bi mogle još godinama ovako stajati. Pa ako slučajno netko novi naiđe da im ih preuzme iako nisam neki optimist.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/10/2017 : 20:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Veliki posao si uradio Sarghane. Spiskovi izgledaju precizno-zategnuto, ma nikad bolje. Pronašao si odličan način za spajanje različitih edicija u jedinstvenu celinu.
Svaka čast za trud i nove ideje.

Što se tiče roka od godinu dana, mislim da je taman. Sindikat sporih recenzenata, čiji sam potpredsednik, prihvata ovaj rok i odustaje od štrajka. Naš predsednik solar je hteo da se rok produži na 20 godina ali sam ga ubedio da to bude kraće.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/10/2017 : 20:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

@Sarghan, sve pohvale na ažurnosti za ovaj topic, pa da ti malo pomognem s Nathanom, a ujedno da usput malo bocnem ove svoje NN rezervatore.

Slobodno ponarančasti troduplo ako treba sve NN rezervacije osim ove moje dvije koje su jedine friške. Ove ostale su rezervacije stare 2-3 godine, a čini mi se da bi mogle još godinama ovako stajati. Pa ako slučajno netko novi naiđe da im ih preuzme iako nisam neki optimist.


Ju, ju, pa ti ko da imaš dvadeset NN reckera na lageru pa nas se odričeš preko novina. Imaš dvojicu (umornih od života) i mesto da nas čuvaš ko malo vode na dlanu ti tako.
Ako nam je Sarghan dao rok do 01.10.2018. onda je to to i nema sad farbanja u narandžu.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/10/2017 : 21:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ja bih to potpisao ako ćemo za godinu dana imati sve ove recke. Moram te malo bocnuti, "Šuma straha" ti je već debelo u postpostpostpostpostprodukciji.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/10/2017 : 22:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ja bih to potpisao ako ćemo za godinu dana imati sve ove recke. Moram te malo bocnuti, "Šuma straha" ti je već debelo u postpostpostpostpostprodukciji.


Obe recke koje su mi u post-produkciji su gotove. Ostala je samo tehnička obrada (skok do kopirnice-štamparije da mi skeniraju izabrane sličice) i da odleže malo pre finalnog čitanja i slanja, najkasnije do kraja meseca.

Što se tiče ostalog, apsolutno si u pravu - šansa da DeeCay i ja odradimo sve rezervisano je manja od nule, ali zašto da kukamo unapred, ima vremena, daćemo sve od sebe.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/10/2017 : 23:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Što se tiče roka od godinu dana, mislim da je taman. Sindikat sporih recenzenata, čiji sam potpredsednik, prihvata ovaj rok i odustaje od štrajka. Naš predsednik solar je hteo da se rok produži na 20 godina ali sam ga ubedio da to bude kraće.

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 02/10/2017 : 04:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Ajd dobro, neka onda za sada ostane ovako pa ćemo u hodu mijenjati ako bude bilo potrebe.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 02/10/2017 : 04:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Dvije* nove Bonelli recenzije od prošlog tjedna!


Sertao
Zagor
ZG LU 254-255 / VČ 105-106 | 192 str.

by Elderane84

Zagor i Chico, lutajući po bespućima Južne Amerike tragom Dextera Greena, dospijevaju i u Sertao, sjeveroistočnu oblast Brazila. U pratnji su starog prijatelja, Loba Rodriguesa i njegove voljene Kismet, koji su u potrazi za mirnim životom, što dalje od krvavih događaja kojima su prisustvovali u prethodnoj epizodi u Bahiji. No, da li je od rata i krvavih obračuna moguće pobjeći i na jednom kutku zemaljske kugle, a posebno na takvoj kao što je Sertao u prvoj polovini devetnaestog stoljeća, vidjet ćemo...





Alamo
Priče s Divljeg zapada
PSDZ LU 3a | 96 str.

by igor 12


Obitelj MacDonald naselila se u plodnoj teksaškoj dolini i marljivim radom obrađuju svoju zemlju. Ali uzavrela mladenačka krv tjera sina jedinca Pata da jedne noći krišom pobjegne od kuće u potragu za pustolovinama. I dok on kali svoj duh i tijelo sukobljavajući se s raznoraznim ološem diljem Yellowstonea, Teksasom se razliježe ratni zov meksičkih truba. Brett i Sicaweja sa zebnjom napuštaju svoj mirni dom i odlaze u malu utvrdu Alamo, u nadi da će tamo naći spas od meksičke vojske koju predvodi general Santa Anna.



--------

* ali ozbiljno, jel se PSDZ može smatrati Bonellijem s obzirom da je njihov izdavač Edizioni Araldo iz kojeg je, ako sam dobro shvatio, kasnije nastao SBE? Ionako na popisu u topicu imamo neke ne-Bonelli junake tako da mi ne bi bio problem napraviti popis i za PSDZ... Ili da i dalje ostane kao sada?

Edited by - Sarghan on 02/10/2017 04:56:41
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/10/2017 : 12:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kada se na popisu nalazi Miki onda se može ubaciti i PSDZ, a nema ni toliko puno epizoda.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 02/10/2017 : 13:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Sada konacno imam vremena. Izvinjenja svima sto su me cekali. Ide jedan zagor ove sedmice

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 02/10/2017 : 13:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:


* ali ozbiljno, jel se PSDZ može smatrati Bonellijem s obzirom da je njihov izdavač Edizioni Araldo iz kojeg je, ako sam dobro shvatio, kasnije nastao SBE? Ionako na popisu u topicu imamo neke ne-Bonelli junake tako da mi ne bi bio problem napraviti popis i za PSDZ... Ili da i dalje ostane kao sada?



Stavi u spisak. Ja sam bio ubacio Lazarusa i Mikija jer u nasoj svesti pripadaju serijalima te kuce. Mnogo ljudi ih (je) cita(lo) i lepo je da imamo njihov spisak ako bi neko da se lati pisanja.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 02/10/2017 : 14:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Mislim da bi i PSDZ mogle na spisak reda radi...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/10/2017 : 14:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Sada konacno imam vremena. Izvinjenja svima sto su me cekali. Ide jedan zagor ove sedmice


Odlično!
Go to Top of Page
Page: of 221 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000