forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 221

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 16/10/2017 : 04:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote




POPIS REZERVACIJA
(po recenzentima)



POPIS NERECENZIRANIH EPIZODA




Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 16/10/2017 : 04:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
1 SBE recenzija i 1 tekst o junaku objavljeni na sajtu prošli tjedan. Probat ću do kraja tjedna dodati popis za PSDZ.


Priče s Divljeg Zapada
by igor 12

U lipnju 2017. proslavili smo pedesetogodišnjicu D'Antoniove sage o obitelji MacDonald/Adams koja je na našim prostorima zaživjela u kultnim edicijama Zlatna Serija i Lunov Magnus Strip, a danas ju objavljuje Strip Agent.





Izgubljeni svijet
Tex Willer
TX ZS 586/587 | 192 str.

by igor 12

Na dalekom i hladnom sjeverozapadu tajanstveni narod spušta se s Mount Rainiera i otima žene iz plemena Klamath. Gros Jean obraća se za pomoć Texu, i četiri asa nimalo ne oklijevajući ni trenutka, u ruke uzimaju svoje Winchesterke i odlaze u pomoć starom prijatelju. U pustolovinu se uključuje i profesor Hans Steiner, čiji je otac Friedrich, znanstvenik, nestao u tim planinama bez traga i glasa desetak godina ranije. Mala, ali hrabra ekspedicija odvažnih kreće u nepoznati ledeni pakao pronaći odgovore.

Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1300 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 17/10/2017 : 15:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Sarghan, budem ja otišao u skitnju s Dylanovim Jesenjim lutalicama ;)

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 17/10/2017 : 17:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Sarghan, budem ja otišao u skitnju s Dylanovim Jesenjim lutalicama ;)



Odlično!
Drago mi je da si baš ti uzeo tu recenziju. Definitivno joj se radujem!
Rezervirano!
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1300 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 17/10/2017 : 17:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Zapravo smo se prošetali i poslali Deecayu izvještaj. Pa možeš radije staviti pod dovršeno, očito nejdu meni te rezervacije; kao da pred sobom imam Tomislav pivu i onda ju rezerviram za kasnije...

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 17/10/2017 : 17:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Još bolje!
Takve rezervacije su mi još i najdraže!
Ažurirano!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/10/2017 : 18:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Zagorova Ognjena zemlja je završena i poslana Deecayu. ;)
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 19/10/2017 : 12:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Zagorova Ognjena zemlja je završena i poslana Deecayu. ;)



Ažurirano! ;)
Pretpostavljam da će i Antartika nedugo nakon što i Ludens objavi zadnji dio te priče?
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 19/10/2017 : 14:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
U popis su dodane nerecenzirane "Priče s divljeg zapada".

Ako postoji netko tko ima u planu napisati (ili već piše) koju recenziju za spomenuti serijal, neka mi javi da mu zabilježim rezervaciju.

Također, molio bih da mi netko tko detalnije prati taj serijal potvrdi kako priče iz preostalih 5 brojeva (koje će SA tek objaviti) ranije nisu bile objavljene u sklopu LMS i ZS edicija.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 19/10/2017 : 14:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

quote:
Originally posted by nagor

Zagorova Ognjena zemlja je završena i poslana Deecayu. ;)



Ažurirano! ;)
Pretpostavljam da će i Antartika nedugo nakon što i Ludens objavi zadnji dio te priče?



Da, to je to. Recka Antartike ide zajedno s ludensom. ;)
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 19/10/2017 : 17:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

U popis su dodane nerecenzirane "Priče s divljeg zapada".

Ako postoji netko tko ima u planu napisati (ili već piše) koju recenziju za spomenuti serijal, neka mi javi da mu zabilježim rezervaciju.

Također, molio bih da mi netko tko detalnije prati taj serijal potvrdi kako priče iz preostalih 5 brojeva (koje će SA tek objaviti) ranije nisu bile objavljene u sklopu LMS i ZS edicija.



Pišem recku za PSDZ 21a Plaćeni ubojice, a ove priče koje spominješ Dnevnik nije objavio.

Poslane recke za Štovatelji zla i Donaverova karavana i gotova je Ubojice Indijanaca.

Zapiši mi KP 35 Staza divova

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 20/10/2017 : 12:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12


Pišem recku za PSDZ 21a Plaćeni ubojice, a ove priče koje spominješ Dnevnik nije objavio.

Poslane recke za Štovatelji zla i Donaverova karavana i gotova je Ubojice Indijanaca.

Zapiši mi KP 35 Staza divova



Rezervirano!
Hvala za PSDZ!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 23/10/2017 : 05:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote

Putevima zapada
Tex Willer
TX MX 12 | 320 str.

by WOLF-HUNTER

Roy Fraizer, kriminalac sa Divljeg zapada ubrzo postaje nova lovina Tex Willera i Kit Carsona, jer navodno surađuje sa banditima koji spremaju da opljačkaju banku. Fraizer navodno treba da služi kao vodič dvojici predvodnika opasne bande, Austin Warrenu i Zane Gallupu, čije "metode" prkose pravilima morala i dovode samu njihovu čovječnost u pitanje. Ubrzo, Kit pada iz borbe i biva prinuđen da ostane kod starog Texovog prijatelja kako bi se oporavio. Tex ubrzo kreće sam na veliko putovanje, koje će da ga dovede do epske pustolovine ispunjene svim elementima western mitologije - od putovanja prerijom do neizvjesnog sukoba sa Indijancima... Sve to samo kako bi zaustavio dvojicu okrutnih dželata...





Čovjek koji je vidio budućnost
Zagor
ZG MX 28a | 126 str.

by igor 12

Akebe, mladi šaman Shawneeja, od djetinjstva posjeduje jedinstveni dar. Kroz vizije koje ga iznenada obuzimaju, vidi događaje koji se i ubrzo ostvaruju. Ali te vizije nikada nisu nagovještaj lijepih stvari, već su vjesnici smrti. Mladi i ratoborni Wakuta želi uvući pleme u rat protiv bijelih osvajača, a Akebe dobiva strašnu viziju Darkwooda u plamenu rata i smrti. Čak je i Duh Sa Sjekirom u jednoj od vizija negativac.

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 29/10/2017 : 18:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Gotovi Otpadnici i Plaćeni ubojice, Staza divova u izradi. Idućih dana budem Deeju poslao neke ranije dovršene recke i zabilježi mi MNo Zbogom,Afriko

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 29/10/2017 : 20:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Jel može rezervacija TX VC 13-14 / LU 145-146....Šume Oregona - Šenonove puške?
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 30/10/2017 : 21:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
2 nove Bonelli recenzije od prošlog tjedna:


Capitan Jack
Tex Willer
TX SA 31 | 240 str.

by doom

Indijansko pleme Modoca sije smrt širom Oregona. Garnizoni vojske se čine bespomoćnima, ne uspijevajući nimalo stišati pobunu. I dok je na pomolu rat između Indijanaca i Bljedolikih, Tex mora odlučiti na čiju će strani stati.





Crni stroj
Nathan Never
NN LIB 61b | 96 str.

by Jerry Krause

Nathan i Nicole su na neobičnom zadatku kao dio pratećeg osoblja nekadašnje velike reli zvijezde, Linde Jamix koja nastupa na jednoj popularnoj ekstremnoj automobilističkoj utrci na području Teritorija. Linda je uvjerena da joj kćer i reli nasljednica Christine, koja je nestala na početku utrke, oteta i agenti moraju istovremeno neprimjetno provesti istragu...

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 30/10/2017 : 21:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

Gotovi Otpadnici i Plaćeni ubojice, Staza divova u izradi. Idućih dana budem Deeju poslao neke ranije dovršene recke i zabilježi mi MNo Zbogom,Afriko



Ažurirano!

quote:
Originally posted by Gru

Jel može rezervacija TX VC 13-14 / LU 145-146....Šume Oregona - Šenonove puške?



Naravno da može! Uvijek mi je drago vidjeti kad se netko odluči okušati u pisanju recenzija!
Rezervirano!
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 31/10/2017 : 19:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Sarghane, evo konačno i ja završih ove dve (NN 156 i MV 85), prepravi ih u "poslane, čekaju na objavljivanje".

A usput me poneo entuzijazam Igora i ekipe novih-starih recenzenata pa sam odradio još jednu van spiskova i poslao DeeCayju na objavljivanje:

ALBUM RIZBO 1 Pioniri nepoznatog

Trebalo mi je "samo" mesec dana da je odradim. Srećom nije bila zahtevna pa je relativno brzo išlo.

Stavi mi oznaku "u izradi" na Hellnoir i Četrdeset godina poslije. Trebalo bi da ih završim do kraja godine, osim ako opet ne uleti nešto vanredno.
Srećom solar je malkice usporio sa Orfanima pa ne moram da žurim sa Dragonerom.

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/10/2017 : 19:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Srećom solar je malkice usporio sa Orfanima pa ne moram da žurim sa Dragonerom.

Imam loše vijesti za tebe (), recenzija je na samom kraju, 90% teksta je gotovo, još ostaje završno peglanje tako da ću je vjerovatno poslati DeeCayu u sljedećih 15-tak dana, tako da ti je bolje počet oštrit olovke za onog Dragonera!
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 31/10/2017 : 20:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Srećom solar je malkice usporio sa Orfanima pa ne moram da žurim sa Dragonerom.

Imam loše vijesti za tebe (), recenzija je na samom kraju, 90% teksta je gotovo, još ostaje završno peglanje tako da ću je vjerovatno poslati DeeCayu u sljedećih 15-tak dana, tako da ti je bolje počet oštrit olovke za onog Dragonera!


Auh, živeću u nadi da će se tih 15-tak dana otegnuti bar još koji mesec. A i ti, šta si zapo? Polako, život je pred tobom.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 31/10/2017 : 21:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Sarghane, evo konačno i ja završih ove dve (NN 156 i MV 85), prepravi ih u "poslane, čekaju na objavljivanje".

A usput me poneo entuzijazam Igora i ekipe novih-starih recenzenata pa sam odradio još jednu van spiskova i poslao DeeCayju na objavljivanje:

ALBUM RIZBO 1 Pioniri nepoznatog

Trebalo mi je "samo" mesec dana da je odradim. Srećom nije bila zahtevna pa je relativno brzo išlo.

Stavi mi oznaku "u izradi" na Hellnoir i Četrdeset godina poslije. Trebalo bi da ih završim do kraja godine, osim ako opet ne uleti nešto vanredno.
Srećom solar je malkice usporio sa Orfanima pa ne moram da žurim sa Dragonerom.



Ažurirano/dodano!

U zadnje vrijeme se nešto sve više prvo pošalju recenzije, a tek onda rezerviraju... U početku nisam bio siguran je li mi se to sviđa ili ne, ali na kraju su mi takve rezervacije draže od onih koje se rezerviraju i stoje po par mjeseci/godina/desetljeća. Bitno da se zna tko šta piše/šalje pa da dođe do što manje preklapanja.

Inače, također iščekujem tu recenziju za Dragonera kako bih se mogao baciti na recenziranje druge VČ knjige (izuzev #5 kojeg je solar također rezervirao i za kojeg se nadam da će se odmah baciti na njega čim dovrši recenziju za siročad).

quote:
Originally posted by solar

...tako da ću je vjerovatno poslati DeeCayu u sljedećih 15-tak dana...



Fak, čini se da ću se već krajem godine morati baciti na recenziranje siročadi!
Ali ajde, napokon da i ta recenzija ugleda svjetlo dana, taman kao šećer na kraju ove uspješne godine po broju recenzija.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/10/2017 : 21:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Inače, također iščekujem tu recenziju za Dragonera kako bih se mogao baciti na recenziranje druge VČ knjige (izuzev #5 kojeg je solar također rezervirao i za kojeg se nadam da će se odmah baciti na njega čim dovrši recenziju za siročad).

Ja se bacam čim thekide završi svoju, koju će početi čim ja završim svoju.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/11/2017 : 18:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Mjesečni izvještaj: Listopad/Oktobar 2017


Nakon par uzastopnih mjeseci s dvoznamenkastim brojem recenzija, ovaj je mjesec objavljeno (samo) 8 recenzija te 1 tekst o junaku. Što se tiče teme ovog topica, ovog je mjeseca objavljeno 7 SBE recenzija.

S druge strane, moram priznati da nisam očekivao da ću u jednom mjesecu zaprimiti čak 20 (!!!) novih rezervacija (19 recenzija + 1 tekst o junaku). Da stvar bude još bolja, od 20 ovomjesečnih rezervacija, 5 ih je već odrađeno i poslano u elektronički poštanski sandučić našeg dragog urednika.

Dodatno bih istaknuti kako su neke od ovomjesečnih rezervacija ostavila 2 forumaša koja ranije nisu pisali recenzije, ali i 3 "starija" forumaša čije su zadnje recenzije objavljene prije par godina i za koje se nadam da će tih par recenzija biti "povratničke" u punom smislu te riječi. Uglavnom, drago mi je što na vidiku imamo par potencijalnih povratnika recenzijama, ali i jednako potencijalne svježe recenzentske krvi.

Također bih spomenuo kako je sa današnjim danom objavljeno (ne brojeći kontrarecenzije) sveukupno 1975 recenzija. Ako je vjerovati popisu rezervacija na ovom topicu, DeeCay trenutno raspolaže sa (najmanje) 19 poslanih (Bonelli) recenzija tako da još uvijek postoji šansa da u zadnjim danima ove godine na sajtu osvane i jubilarna 2000. recenzija. Više o tome saznajte idućeg mjeseca, na istom mjestu i u (približno) isto vrijeme, u novom nastavku mjesečnog izvještaja!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 06/11/2017 : 03:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne recenzije!


Misterij Selva Prete
Mister No
MN LIB 20 / LMS 628-630 | 217 str.

by igor 12

Mister No zajedno s grupom ljudi zatočen je u barakama budućeg industrijskog kompleksa koji se nalazi u izoliranom dijelu amazonske prašume. Napadaju ih kornjaši, bube koje ponekad nesvjesno zgazimo u hodu. Ali kako zgaziti mrcine teške nekoliko tona i veličine omanjeg kamiona, s čeljustima koje drobe kosti?





Drugi
Dylan Dog
DD SUPB 17b / SCG 8e | 16 str.

by Sarghan

Nikada nismo potpuno sami. Unutar nas prebiva naša druga, neumorna polovica koja samo čeka da se riješi one suprotne, prevladavajuće polovice. Dylan Dog je pronašao tu svoju drugu polovicu, izjedenu noćnim morama i žednu krvi. Sada se mora sukobiti sa svojim vječnim i najtežim neprijateljem, onim kojeg će morati ubiti kako bi mogao nastaviti živjeti… mora se suočiti s drugim!

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 13/11/2017 : 18:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote

Krvna linija
KRV PHPR 1 | 264 str.
by igor 12

Paul Bastiano američki je vojnik na talijanskom bojištu 1944. Vic Mancini je plaćeni ubojica koji radi za obitelj Bastiano u New Yorku. Paulov i Vicov životni put isprepleten je još od Paulovih dječačkih dana, a kulminacija njihovog odnosa eruptirati će među ruševinama samostana Monte Cassina u kojima Paul donosi konačnu odluku i prihvaća svoju sudbinu.





Starac koji čita
Dylan Dog
DD LUGG 15a | 96 str.

by Sarghan

Tragajući za starcem koji je nestao u ništavilu, Dylan zaluta na nevjerojatno putovanje do granica života, između snova i noćnih mora, nadanja i žaljenja… tamo gdje oni koji su stigli do kraja svog životnog puta i dalje nose teret savjesti koji ih, poput sidra, i dalje zadržava u svijetu kojem više ne pripadaju.

Go to Top of Page
Page: of 221 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.73 seconds. Snitz Forums 2000