forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 221

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 08/05/2018 : 19:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Kako ide to sa rezervacijama, pokušao bih ja napisati jednu recenziju za Texa?



Pa to tex2! To se traži!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 08/05/2018 : 20:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Kako ide to sa rezervacijama, pokušao bih ja napisati jednu recenziju za Texa?



Napises ovdje koju epizodu kojeg junaka zelis (pod uvjetom da je slobodna) a Sarghan ti to sve pribiljezi. Posle napises recku i saljes je Deecayu. Inace svaka cast sto se pridruzujes Tex timu, ima dosta dobrih epizoda koje cekaju na recku.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/05/2018 : 20:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Hvala, evo odmah rezervacija za Sataniju (Libellus kolor biblioteka 3, ZS 46, VČ debeljuca 2, Tutto, ristampa i regularni Tex 5, za Repubbliku i classic još moram provjeriti), a šaljem Dee Cayu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/05/2018 : 22:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Napokon da se netko sjeti tih epizoda iz praskozorja serijala.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 08/05/2018 : 22:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote




POPIS REZERVACIJA
(po recenzentima)



POPIS NERECENZIRANIH EPIZODA




Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 08/05/2018 : 22:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

Poslane Milady, Smrtonosni teret B-24 i Morski psi.

Povratak u Manaus gotova.

Za desetak dana šaljem Ulice New Yorka i Traper Kerry 1.

Pribilježi mi MN LIB 39 Dječak Santiago i 62 Etrurski demon.



Ažurirano/rezervirano!


quote:
Originally posted by tex2

Hvala, evo odmah rezervacija za Sataniju (Libellus kolor biblioteka 3, ZS 46, VČ debeljuca 2, Tutto, ristampa i regularni Tex 5, za Repubbliku i classic još moram provjeriti), a šaljem Dee Cayu!



Rezervirano!

Imaš u prvom postu ovog topica neke osnovne upute i smjernice, a ako imaš još kakva pitanja ili trebaš pomoć oko pisanja recenzije, stojim na raspolaganju!

Edited by - Sarghan on 08/05/2018 22:12:24
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/05/2018 : 10:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Kako ide to sa rezervacijama, pokušao bih ja napisati jednu recenziju za Texa?


Napišeš ovdje ime epizode koju želiš da recenziraš i čekaš na potvrdu.
Ukoliko si novi član i želiš da rezervišeš jednu "jaču" priču, onda će ti reći kako je već neko od provjerenih recenzenata preko PM ili slično već imao na umu da napiše recku za dotičnu priču, dakle da ti na fin način kažu da ne može. Ako si nov i uzmeš nešto nebitno, pozdraviće te nekoliko njih i pohvaliti to što želiš da se upustiš u te vode. Ti tih problema nemaš, iako nisi napisao nijednu recenziju, provjereno si kvalitetan forumaš.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 09/05/2018 : 11:55:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Provjerio sam više manje sve što je recenzirano od Texa i primijetio kako je zapravo jako malo recenzirano iz početnog perioda, možda ni 10 %, (mislim da čak nije i kultni jubilarni broj 100 recenziran, a po meni najbolji jubilarac), pa da malo popravim sliku :-).

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 10/05/2018 : 19:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Starije epizode iz jako naivnog perioda nemaju veliku zainteresiranost pa se tako i ne može Bog zna šta napisati o njima ali je uvijek lijepo da se nađe koja riječ i za njih na ovoj stranici. Tex2 ako želiš možemo malo ovo ljeto učiniti svježijim sa Texom a ja sam ionako planirao da dosta epizoda obuhvatim ove godine pa ako si zainteresiran da mi i ako se još nekoliko strastvenih fanova ovog serijala žele da uključe i da malo očistimo spisak nerecenziranih epizoda bilo bi mi veoma drago. Sto nas je vise to ćemo brže da skidamo epizode sa spiska ;)
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/05/2018 : 14:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dva pitanja.
Kako se uopće rade recenzije,pokušao bih ali nisam siguran koliko će mi dobro to ići jer bi htio ako se upustim u to da je to kvalitetno.
Koliko su spojleri dozvoljeni?

Zašto nitko ili jako slabo se recenziraju priče mister noa?
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 12/05/2018 : 14:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Dva pitanja.
Kako se uopće rade recenzije,pokušao bih ali nisam siguran koliko će mi dobro to ići jer bi htio ako se upustim u to da je to kvalitetno.
Koliko su spojleri dozvoljeni?

Zašto nitko ili jako slabo se recenziraju priče mister noa?



Moje mišljenje:
Pa valjda recenzija nema smisla bez nekih spojlera. Općenito, čitajući ih Boga pitaj koliko ovdje, ima ih svakakvih: i bez spojlera i s malo i s puno njih pa čak i onih koje su puko prepričavanje radnje ali to bi trebao biti neki osvrt na ono za što se predmnjeva da su svi koji ju čitaju pročitali (ili to uopće nemaju namjeru, kao ja kad čitam sve što Paka recenzira npr.) tako da ne bi trebao neko reći "Tonka, jebi se, što si iznosio ovaj twist na kraju". A potrebno je recimo dati mišljenje je li bio svrsishodan jer kroz recenziju zapravo opravdavaš/obrazlažeš ocjene koje si dao stripu.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 12/05/2018 14:44:14
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 12/05/2018 : 15:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Nekada su spojler potrebni kako bi se uradila analiza a ionako čitatelji uvijek imaju izbor da ne čitaju recku a ako se bojiš da kroz navedeni spojler pokvariše doživljaj čitatelju onda samo napomene na upozorenje na spojlere. To sam i ja radio na nekim reckama na početku upozoravajući na njih pa sada ko hoće da čita ili ne čita u potpunosti je do njega.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 12/05/2018 : 15:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Zašto nitko ili jako slabo se recenziraju priče mister noa?



A Mister No čak i nije toliko loš po pitanju recenzija ako se usporedi s recenzijama ostalih junaka. Uzmimo na primjer podatke od prošle godine:

Dylan Dog (31 + 1 kontrarecenzija)
Zagor (13 + 1 kontrarecenzija)
Tex (13)
Mister No (12)
Nathan Never (10)
Martin Mystere (6)
- ostali junaci imaju ispod 5 recenzija

Na stranu Dylana kojem je prošla godina bila iznimna po broju recenzija, vidi se da je Mr.No među 5 najrecenziranijih junaka na sajtu (starije godine su slabije po ukupnom broju recenzija, no vjerujem kako je i tamo bila donekle slična situacija).
U zadnje vrijeme je Mr.No-a većinom recenzirao igor 12 i ako baciš pogled na njegove rezervacije, vidjet ćeš kako ih ima dosta u planu,a 3-4 ih trenutno čeka na objavljivanje i/ili su dovršene. Tako da...mislim da je Mister No još i ok po pitanju recenzija... Dokle god igor 12 bude pisao recenzije, mislim da za njega neće biti zime...

Veći problem što u prosjeku samo 1-2 ljudi recenzira pojedine junake, no na to se ne može mnogo utjecati...

quote:
Originally posted by Tonka24

Dva pitanja.
Kako se uopće rade recenzije,pokušao bih ali nisam siguran koliko će mi dobro to ići jer bi htio ako se upustim u to da je to kvalitetno.
Koliko su spojleri dozvoljeni?



Što se recenzija tiče, neki okvirne upute možeš naći ovdje te na prvoj stranici ove teme.

Nadalje, ako imaš ciljanog junaka, baci poglede na ostale recenzije tog junaka ili od iskusnijih recenzenata (npr. recenzije od DeeCaya, Jerry Krausa, igor 12...). Uglavnom, vidjet ćeš da svaki recenzent ima svoj stil i pristup određenom junaku pa vidi što tebi najbolje odgovara u tom pogledu. Mada, možda je najbolje za recenzije ovo što je manhunter napisao na gornjem linku.

Što se spoilera tiče, i tu nema nekog pravila. Imaš recenzije gdje je nužno spomenuti spoilere, a negdje nije. A opet imaš i recenzije gdje su recenzenti po svojoj volji i pristupu odlučivali o tome.

S obzirom da ima ljudi koji na temelju recenzija odlučuju o kupovini stripova, po meni bi bilo najbolje da se iz poštovanja prema tim ljudima odmah na početku recenzije naglasi da ima spoilere. Ili jednostavno da se u samo par paragrafa spominješ spoilere te da na početku i kraju paragrafa staviš napomenu Početak/kraj spoilera (npr, kako sam ja to izveo u ovoj recenziji) dok u ostatku recenzije možeš opisivati radnju "spoilajući bez spoilera" (npr, postoji twist u vezi ubojice, ali ne navedeš o čemu je riječ. Ili samo kažeš da postoji twist i daš mišljenje o njemu). Uglavnom, mislim da je tako najpoštenije prema onima koji su osjetljivi na spoilere, ali ponavljam...sam odluči na temelju toga kako odlučiš pristupiti recenziji/priči/junaku, nema tu nekog univerzalnog prisputa. Naposljetku, ne može se svakoj vrsti priče/serijalu pristupiti na isti način.

Uglavnom, pogledaj par recenzija određenog junaka/recenzenta i na temelju njih vidi kako tebi najviše odgovara. Sukladno tome, probaj napisati recenziju pa vidi gdje će te to odvesti. Ako trebaš kakav savjet ili negdje zapneš, slobodno me pitaj na pm.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 12/05/2018 : 21:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Zanimljiv spisak mada vjerujem da ima još puno slobodnih epizoda Zagor bi po recenzijama bio prvi na listi a ovako evo prvi ja se takmicim da dobijem koju Zagijevu epizodu za recenziranja. Nije ni čudo sto je Dog prvi sa onoliko slobodnih epizoda (masi ediciju da ne spominjem) a i Tex zajedno sa Mister Noom, Nick Raiderom, Magičnim Vjetrom, Mikijem i Markom imaju epizoda za milu volju... Sad kažem, udružimo se mi Teo vic i odradimo dosta epizoda Texa za ovu godinu da fanovi serijala budu mirni...
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 14/05/2018 : 18:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedna Bonelli recenzije:



Šutnja vuka
Dylan Dog
DD MAXI 31b | 96 str.

by Sarghan

U parku u sklopu ogromnog imanja u središtu Londona, iz jednog grma izlazi ćelavi crnac čije je polugolo tijelo oslikano magijskim ritualnim simbolima nekog zaboravljenog plemena. Sa primitivnim kopljem u ruci te odjeven samo u krpice od životinjske kože, tajanstveni crnac na tragu je zagonetnog vuka oslikanog jednakim simbolima kao i njegov lovac. Nakon krvave borbe između lovca i lovine, vuk uspijeva pobjeći iz parka prema središtu Londona gdje igrom slučaja nalijeće na Dylana Doga.


Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/05/2018 : 21:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Starije epizode iz jako naivnog perioda nemaju veliku zainteresiranost pa se tako i ne može Bog zna šta napisati o njima ali je uvijek lijepo da se nađe koja riječ i za njih na ovoj stranici. Tex2 ako želiš možemo malo ovo ljeto učiniti svježijim sa Texom a ja sam ionako planirao da dosta epizoda obuhvatim ove godine pa ako si zainteresiran da mi i ako se još nekoliko strastvenih fanova ovog serijala žele da uključe i da malo očistimo spisak nerecenziranih epizoda bilo bi mi veoma drago. Sto nas je vise to ćemo brže da skidamo epizode sa spiska ;)



Može, ja bi baš očistio taj naivni početni period, evo početi ću sa Satanijom, koja je ima puno rijetkih pojava u Texovu serijalu koje kasnije nećemo često ili uopće sresti koje ću navesti, jedino što bih pitao je da li naslovnice isto ja stavljam ili ako napišem koji su brojevi to stavi Dee Cay?
Inače, mislim kako neke sjajne priče nisu recenzirane, a koje bi svakako preporučio svima recimo Tex jubilarac 100 (koji je po meni i najbolji jubilarac), Zvono za Lucera, Gusar Drejk (ako nije recenziran) i mnogi drugi.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/05/2018 : 21:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Starije epizode iz jako naivnog perioda nemaju veliku zainteresiranost pa se tako i ne može Bog zna šta napisati o njima ali je uvijek lijepo da se nađe koja riječ i za njih na ovoj stranici. Tex2 ako želiš možemo malo ovo ljeto učiniti svježijim sa Texom a ja sam ionako planirao da dosta epizoda obuhvatim ove godine pa ako si zainteresiran da mi i ako se još nekoliko strastvenih fanova ovog serijala žele da uključe i da malo očistimo spisak nerecenziranih epizoda bilo bi mi veoma drago. Sto nas je vise to ćemo brže da skidamo epizode sa spiska ;)



Može, ja bi baš očistio taj naivni početni period, evo početi ću sa Satanijom, koja je ima puno rijetkih pojava u Texovu serijalu koje kasnije nećemo često ili uopće sresti koje ću navesti, jedino što bih pitao je da li naslovnice isto ja stavljam ili ako napišem koji su brojevi to stavi Dee Cay?
Inače, mislim kako neke sjajne priče nisu recenzirane, a koje bi svakako preporučio svima recimo Tex jubilarac 100 (koji je po meni i najbolji jubilarac), Zvono za Lucera, Gusar Drejk (ako nije recenziran) i mnogi drugi.



Sto se tice naslovnica na tebi je samo da bapises koji su brojevi u pitanju i naravno edicije (i domaca i original) a Dee ce sve ostalo da uradi.

Elem slazem se da je stari period imao dosta dobrih epizoda i smatram da ako se mi texovci skupimo za ovo ljeto i zimu da odradimo te zlatne klasike. Eto ja sam imao u planu "Mefistov sin" i isto neki jubilarac (ne mogu da nadem recku za 300 broj pa vjerovatno nema recku pa sam i njega zamarkirao za skoro) a naravno i "Seminole" iako su novije treba da budi maknute spiska. Bilo bi lijepo kada bi probudili neke uspavane recenzente u nadi da nam se pridruze jer nemamo sta izgubit pisanjem a sajt bi bio samo bogatiji po napisanim reckama ;)
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/05/2018 : 21:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by tex2

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Starije epizode iz jako naivnog perioda nemaju veliku zainteresiranost pa se tako i ne može Bog zna šta napisati o njima ali je uvijek lijepo da se nađe koja riječ i za njih na ovoj stranici. Tex2 ako želiš možemo malo ovo ljeto učiniti svježijim sa Texom a ja sam ionako planirao da dosta epizoda obuhvatim ove godine pa ako si zainteresiran da mi i ako se još nekoliko strastvenih fanova ovog serijala žele da uključe i da malo očistimo spisak nerecenziranih epizoda bilo bi mi veoma drago. Sto nas je vise to ćemo brže da skidamo epizode sa spiska ;)



Može, ja bi baš očistio taj naivni početni period, evo početi ću sa Satanijom, koja je ima puno rijetkih pojava u Texovu serijalu koje kasnije nećemo često ili uopće sresti koje ću navesti, jedino što bih pitao je da li naslovnice isto ja stavljam ili ako napišem koji su brojevi to stavi Dee Cay?
Inače, mislim kako neke sjajne priče nisu recenzirane, a koje bi svakako preporučio svima recimo Tex jubilarac 100 (koji je po meni i najbolji jubilarac), Zvono za Lucera, Gusar Drejk (ako nije recenziran) i mnogi drugi.



Sto se tice naslovnica na tebi je samo da bapises koji su brojevi u pitanju i naravno edicije (i domaca i original) a Dee ce sve ostalo da uradi.

Elem slazem se da je stari period imao dosta dobrih epizoda i smatram da ako se mi texovci skupimo za ovo ljeto i zimu da odradimo te zlatne klasike. Eto ja sam imao u planu "Mefistov sin" i isto neki jubilarac (ne mogu da nadem recku za 300 broj pa vjerovatno nema recku pa sam i njega zamarkirao za skoro) a naravno i "Seminole" iako su novije treba da budi maknute spiska. Bilo bi lijepo kada bi probudili neke uspavane recenzente u nadi da nam se pridruze jer nemamo sta izgubit pisanjem a sajt bi bio samo bogatiji po napisanim reckama ;)



Evo ja ću se uključiti ove godine i nadam se sada redovito recenzirati nekoliko recenzija godišnje!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 18/05/2018 : 19:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by tex2

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Starije epizode iz jako naivnog perioda nemaju veliku zainteresiranost pa se tako i ne može Bog zna šta napisati o njima ali je uvijek lijepo da se nađe koja riječ i za njih na ovoj stranici. Tex2 ako želiš možemo malo ovo ljeto učiniti svježijim sa Texom a ja sam ionako planirao da dosta epizoda obuhvatim ove godine pa ako si zainteresiran da mi i ako se još nekoliko strastvenih fanova ovog serijala žele da uključe i da malo očistimo spisak nerecenziranih epizoda bilo bi mi veoma drago. Sto nas je vise to ćemo brže da skidamo epizode sa spiska ;)



Može, ja bi baš očistio taj naivni početni period, evo početi ću sa Satanijom, koja je ima puno rijetkih pojava u Texovu serijalu koje kasnije nećemo često ili uopće sresti koje ću navesti, jedino što bih pitao je da li naslovnice isto ja stavljam ili ako napišem koji su brojevi to stavi Dee Cay?
Inače, mislim kako neke sjajne priče nisu recenzirane, a koje bi svakako preporučio svima recimo Tex jubilarac 100 (koji je po meni i najbolji jubilarac), Zvono za Lucera, Gusar Drejk (ako nije recenziran) i mnogi drugi.




Sto se tice naslovnica na tebi je samo da bapises koji su brojevi u pitanju i naravno edicije (i domaca i original) a Dee ce sve ostalo da uradi.

Elem slazem se da je stari period imao dosta dobrih epizoda i smatram da ako se mi texovci skupimo za ovo ljeto i zimu da odradimo te zlatne klasike. Eto ja sam imao u planu "Mefistov sin" i isto neki jubilarac (ne mogu da nadem recku za 300 broj pa vjerovatno nema recku pa sam i njega zamarkirao za skoro) a naravno i "Seminole" iako su novije treba da budi maknute spiska. Bilo bi lijepo kada bi probudili neke uspavane recenzente u nadi da nam se pridruze jer nemamo sta izgubit pisanjem a sajt bi bio samo bogatiji po napisanim reckama ;)



Evo ja ću se uključiti ove godine i nadam se sada redovito recenzirati nekoliko recenzija godišnje!



Bravo Texovci! Samo naprijed!

Ako je prošla godina bila Dylanova godina po broju recenzija na sajtu, već vidim da bi ovo vrlo lako mogla biti Texova godina, još više s obzirom na vijesti da Strip-agent uskoro kreće sa kolor i klasik Texom.

Također, ako budete imali kakve radne akcije u vezi Texa, javite da to malo razglasimo u ovom topicu.
U tom slučaju, lako vam se i ja pridružim krajem godine s pokojom recenzijom ako mi šta zapne za oko u tim novim edicijama.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 18/05/2018 : 21:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Hvala Sarghane,
mislim da ako se uključimo makar nas 3-4 ovih par mjeseci onda se možda broj recenzenata poveća pa se tako možda vrate stari ili dobijemo jos novih. Eto jako lijepo zvuci ako bi smo napravili neki Tex projekt i time osvježili godinu sto se tiče recki. Računam nam Koresha za kojeg vjerujem da će ove godine izbaciti jos dobrih tekstova ali tu je i tex2 koji je nov u ekipi a to mi je jako drago viditi. Nadam se eto opet kažem povratku starih texovaca i da ako makar malo dignemo ovu godinu sto se tiče recki.

Ja imam nekoliko epizoda koja sam zamarkirao za ovih par mjeseci pa čim završim sa “Bubnjevima u noći” ide nova tura rezervacija
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 21/05/2018 : 17:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne rendžerske recenzije:



Sablasni rudnik
Tex Willer
TX LU 110-111 | 224 str.

by WOLF-HUNTER

U Jeff Sutton, pokvareni rančer saznaje za stari, skriveni rudnik u Brdima praznovjerja, koji je otkriven od strane dvojice Nijemaca prije mnogo godina. Jedan od pronalazača rudnika, Kurt Weiser, godinama je prikrivao postojanje rudnika zbog mnogih nesreća koje su koštale živote mnogih. Jedan od njih je Jacob Stolz, Weiserov partner, koji se smatra nestalim ili poginulim. Sutton ubrzo kreće u ekspediciju, te kako bi osigurao da ga nitko neće pratiti, otima Weiserovog sina Andresa i vodi ga sa sobom. Tex i Carson saznaju za to te kreću u spasilačku potragu za malim Andresom... Međutim, osim opasnih razbojnika koji su željni zlata, tu je i misteriozno pleme koje ubija i sakuplja glave svojih žrtava...





Čovjek iz Atlante
Tex Willer
TX SA 5 | 240 str.

by Koresh

Slavni crtač iz Španjolske Jordi Bernet donosi nam svoju interpretaciju Texa Willera! U priči o sakrivenome ratnome plijenu iz Građanskoga rata, miješaju se motivi osvete, spletke i uvijek prisutne ljudske pohlepe za zlatom.


Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 29/05/2018 : 19:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Dragi forumaši,

Posto naš Tex ove godine u septembru puni 70 godina postojanja, razmišljao sam da bi bilo fino kada bi na jedan simboličan način obilježili njegov rođendan. To me je natjeralo na razmišljanje i pokretanje malog projekta recenziranja epizoda povodom obilježavanja ovog nevjerovatnog jubileja.

Imao sam na umu da uradim par epizoda koje smatram zlatnim klasicima i koje bi kao takve bile prigodne za obilježavanje velike godišnjice. Nekolicina forumaša mi je također potvrdila sudjelovanje u ovom projektu, a ovim putem bih volio da razglasim ovaj projekt i među svima vama da ovo ljeto zajedničkim snagama obilježimo 70 godina neumorljivog rendžera čije je usrećivanje našeg djetinstva bilo itekako važno.

Volio bih da svako ko ima volju i želju da taj mjesec stranicu i forum učinimo u duhu rendžera sudjeluje u projektu rezervacijom makar jedne Texove epizode po vlastitom izboru i time doprinese jubileju ovog divnog junaka.

Hvala!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 29/05/2018 : 19:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Lijepo je što si se sjetio, ali možda bi bilo dobro, da prepustiš te zlatne klasike dobrim recenzentima. ;)
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/05/2018 : 21:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Dobro, moramo priznati Wolfu da se ipak u određenoj mjeri popravio, čovjek je dobio nagradu za recenzenta mjeseca... jasno, uvijek ima mjesta za napredak.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/05/2018 : 23:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Za Texove epizode se nitko ne otima, pa neka čovjek piše koliko i što hoće.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 221 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000