forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Man of Steel
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 17/12/2012 : 16:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Još muzike iz trailera...

Ova stvar mi je naprosto genijana, stalno pritišćem "repeat".


Edited by - solar on 18/12/2012 11:30:11
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/12/2012 : 03:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/01/2013 : 18:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Odlicna muzika..nadam se da ce Snyder to popratiti sa dobrom rezijom..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/01/2013 : 18:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Priblizavanje gledateljstva aktualnoj situaciji i aktualnim superherojima..
Vise se bojim dosadnih Nolanovaca koji su sjebali Batmena ..
Biti ce to odlican film zahvaljujuci sami Zacku



Veliki potpis a najveci na boldano..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/01/2013 : 18:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Sve izgleda ok, samo je Lois promasaj, kao i u prethodnim filmovima.
Em je mogla biti ljepsa, em ima skoro 40 godina.



Ali ima ono najbitnije - zna glumiti..i lipa je na jedan sofisticiran nacin..bas kako je vidim Lois..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/01/2013 : 18:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Moran priznati da zasad mogu jako malo izvuc iz ovih trailera..po atmosferi mi baca na Earth One od JMS-a ali to ne mora nista znaciti jer je ovaj to pocea pisati tamo 2010..

Takoder vidim i Secret Origin - povezanost sa roditeljima, strahove, otkrivanje moci u tinejderskim godinama, prihvacanje svojeg kriptonskog nasljeda..privodenje Supermana od strane americke vojske u smislu "obrane" nacije..da skratim totalno odbacivanje Byrneovih amerikaniziranih pizdarija..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 15/01/2013 18:39:44
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/01/2013 : 19:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Biti ce ovo najbolji S film.., vjerujte mi --

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/01/2013 : 20:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Biti ce ovo najbolji S film.., vjerujte mi --



Kad ti to kazes ko smo mi da ti proturijecimo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/01/2013 : 13:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
http://www.digitalspy.co.uk/movies/news/a452793/man-of-steel-jimmy-olsen-to-become-jenny-olsen-in-new-superman-movie.html

Primjetio sam da je ovaj podatak izazvao dosta negativnih reakcija, makar nije službeno potvrđen.

Ali iskreno, meni to ne smeta. Kada su adaptacije u pitanju, nikad nisam smatrao da se filmovi moraju doslovce držati predloška, kao nečega što je uklesano u kamenu.

Meni ne smeta što Laurence Fishburne glumi Perryja Whitea, ili što će Jimmy Olsen možda postati Jenny Olsen.

Mislim da bi ovakve modifikacije mogle obogatiti ovu priču koja je mnogima dobro poznata.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2013 : 13:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

http://www.digitalspy.co.uk/movies/news/a452793/man-of-steel-jimmy-olsen-to-become-jenny-olsen-in-new-superman-movie.html

Primjetio sam da je ovaj podatak izazvao dosta negativnih reakcija, makar nije službeno potvrđen.

Ali iskreno, meni to ne smeta. Kada su adaptacije u pitanju, nikad nisam smatrao da se filmovi moraju doslovce držati predloška, kao nečega što je uklesano u kamenu.

Meni ne smeta što Laurence Fishburne glumi Perryja Whitea, ili što će Jimmy Olsen možda postati Jenny Olsen.



Ne smeta ni meni sta crnoputi covjek glumi Perrya ali kakav Jenny..wtf??

I kako moze minjanje imena ikone kakav je Jimmy koji je u stripu ohoho obogatiti pricu..o cemu pricas ti..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 23/01/2013 13:07:55
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2013 : 13:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da je ovo dezinformacija..bude li tako necu ga ni gledat..

Jimmy Olsen, a photographer known as 'Superman's Pal', first appeared in Action Comics #6 in 1938.



I oni ce umisto ikone koja je ovdje od pamtivijeka stavit neku bzvz glupacu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 23/01/2013 13:13:18
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/01/2013 : 13:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

I kako moze minjanje imena ikone kakav je Jimmy koji je u stripu ohoho obogatiti pricu..o cemu pricas ti..


Mislim da je to dobar način da se glavnoj postavi doda još jedan ženski lik, tako da ne bude sve krcato muškim likovima. A to bi mogao biti i potencijalan izvor jedne nove, zanimljive dinamike među likovima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2013 : 13:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by brni

I kako moze minjanje imena ikone kakav je Jimmy koji je u stripu ohoho obogatiti pricu..o cemu pricas ti..


Mislim da je to dobar način da se glavnoj postavi doda još jedan ženski lik, tako da ne bude sve krcato muškim likovima. A to bi mogao biti i potencijalan izvor jedne nove, zanimljive dinamike među likovima.



Ali nemos iz price maknit lika koji je tu koliko i Superman..kakav zenski lik..imas Cat Grant koju jako dobro mos iskoristit..stvarno sta necu sve cuti od tebe..a trokut Jimmy/Clark/Superman isto ima ogroman potencijal..da dinamika medu likovima..neke se stvari ne diraju..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 23/01/2013 13:17:05
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2013 : 13:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
"Mislim da je to dobar nacin da se glavnoj postavi pridoda jos jedan zenski lik"..

Definitivno shit of the year..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 23/01/2013 13:21:59
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/01/2013 : 13:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Kažem, meni to ne smeta. Filmovi imaju tu slobodu da stvore vlastiti univerzum, te ne moraju doslovce slijediti predložak.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2013 : 13:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Kažem, meni to ne smeta. Filmovi imaju tu slobodu da stvore vlastiti univerzum, te ne moraju doslovce slijediti predložak.



E pa onda tako reci..nemoj mi tu prodavat pricu o nekoj dinamici izmedu likova i da je potreban jos jedan zenski lik..zenski lik je Cat Grant koji je vise nego zanimljiv..dapace zaposlenica je Daily Planeta i urednica "trač" rubrike..materijala za film koliko hoces..jbg tebi ne smeta meni smeta..neke se stvari ne smiju dirati..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 23/01/2013 13:29:46
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/01/2013 : 13:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

E pa onda tako reci..nemoj mi tu prodavat pricu o nekoj dinamici izmedu likova i da je potreban jos jedan zenski lik..


Pa ono, nije baš da su prethodni filmovi bili krcati ženskim likovima.

Također, iz foršpana se vidi da autori ovim filmom ciljaju na vrlo široku publiku. Uvođenje još jednog glavnog ženskog lika svakako se uklapa u ovakav pristup.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2013 : 13:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by brni

E pa onda tako reci..nemoj mi tu prodavat pricu o nekoj dinamici izmedu likova i da je potreban jos jedan zenski lik..


Pa ono, nije baš da su prethodni filmovi bili krcati ženskim likovima.

Također, iz foršpana se vidi da autori ovim filmom ciljaju na vrlo široku publiku. Uvođenje još jednog glavnog ženskog lika svakako se uklapa u ovakav pristup.



Da imaju Cat Grant..i vise nego zanimljiv lik cijim bi uvodenjem interakcija izmedu likova itekako dobila na dinamici..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 23/01/2013 13:34:53
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/01/2013 : 13:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Kako god, meni se sviđa ovakav pristup Snydera i ekipe.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2013 : 13:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Meni se ne svida sta ce izbacit iz filma ikonu koja je tu od 1938..neman nista protiv sta je stavia Faoru a ne Ursu i Nona (koje je Johns uvrstia u kont. iz filma 78)..opredijelia se na silver age i to je u redu..ali ici dirati jednu ikonu koja je tu koliko i Superman i Lois, te je kljucan kotacic u tom trokutu je suludo..nemos tako masakrirat mitologiju junaka..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 23/01/2013 13:44:12
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/01/2013 : 13:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

..nemos tako masakrirat mitologiju junaka..


Pa i nije baš neki masakr. Promijenili su spol lika, ali to ne znači kako će i narav i karakteristike biti promijenjeni.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2013 : 13:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by brni

..nemos tako masakrirat mitologiju junaka..


Pa i nije baš neki masakr. Promijenili su spol lika, ali to ne znači kako će i narav i karakteristike biti promijenjeni.



Sasvim minijaturna promjena..

Spol a samim time i ime..stvarno male promjene..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 23/01/2013 13:50:55
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2013 : 13:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
I vidia sam ovaj lik koji ce glumiti Jenny..sexi do bola..bas se uklapa u lik usplahirenog Jimmya..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2013 : 13:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Evo nam Jenny:




Ko zna..bice se njezin lik kara sa Perryem..da podigne dinamiku izmedu likova..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/01/2013 : 13:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Men of steel konverzacija...

Bushido: Super je!
brni: shit of the year
Bushido: meni to ne smeta.
brni: meni smeta. neke se stvari ne smiju dirati..
bushido: Kako god, meni se sviđa ovakav pristup
brni; Meni se ne svida sta ce...
bushido: Pa uopće nije strašno...
brni: (nastavi slijed...)

Bushido i njegov opozitni, zli, alter-ego. ILi obrnuto!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000