forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Man of Steel
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 23/01/2013 : 13:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by dr strangelove

Ovo izgleda kao neka egzistencijalna drama, a ne Superman.

Priblizavanje gledateljstva aktualnoj situaciji i aktualnim superherojima..
Vise se bojim dosadnih Nolanovaca koji su sjebali Batmena ..
Biti ce to odlican film zahvaljujuci sami Zacku



Jebalo ih približavanje aktualnoj situaciji, ne treba mi Latinica u supermenu, niti kako je mr. S rekao "egzistencijalna drama".
Bojim se da su u Hollywoodu pronašli dobitnu formulu (TDKR) za blockbustere i sad će samo štancati do iznemoglosti. Pretpostavljam da će sad rebootati sve što se može. Naravno u 3D-u.

O Zacku još uvijek nemam nekakvo posebno mišljenje, još je mlad. :)
300 je vizualno impresivna priča, Watchmen isto vizualno jako dobar ali monoton pogledao sam ga nakon 10 pokušaja, svaki put bi zaspao nakon 20min. filma.
Dawn of the dead, not my cup of tea, ali kako sam ga davno pogledao dati ću mu još jednu priliku ovih dana, tko zna možda me sad oduševi. :)

Nadam se da će me na kraju razuvjeriti i napraviti dobar film.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2013 : 14:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil



Jebalo ih približavanje aktualnoj situaciji, ne treba mi Latinica u supermenu, niti kako je mr. S rekao "egzistencijalna drama".
Bojim se da su u Hollywoodu pronašli dobitnu formulu (TDKR) za blockbustere i sad će samo štancati do iznemoglosti. Pretpostavljam da će sad rebootati sve što se može. Naravno u 3D-u.



Masakriraju vlastite ikone..jebali bi se za pola dolara..nabijem njih i njihove "siroke mase"..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 23/01/2013 : 14:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni
Masakriraju vlastite ikone..jebali bi se za pola dolara..nabijem njih i njihove "siroke mase"..



A što ćeš, money makes the world go round... u pitanju su stotine mil.$ tako da čisto sumnjam da bi ti, ja ili bilo tko sa ovog foruma drugačije postupio. Malo je pravih umjetnika i genija, i nije slučajno da oni na kraju "umru" u neimaštini.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2013 : 14:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by brni
Masakriraju vlastite ikone..jebali bi se za pola dolara..nabijem njih i njihove "siroke mase"..



A što ćeš, money makes the world go round... u pitanju su stotine mil.$ tako da čisto sumnjam da bi ti, ja ili bilo tko sa ovog foruma drugačije postupio. Malo je pravih umjetnika i genija, i nije slučajno da oni na kraju "umru" u neimaštini.



Sumnjam da bi ja iz filma maka lik Jimmya Olsena..to je debilizam..film ce zaradit iovako ionako ogromnu paru..zasto micat lik koji je tu koliko i Superman..a imaju drugih likova zenskih iz stripa na dispoziciji..to ja ne mogu shvatit..ne kuzim..sta ce sad biti..Jenny ce se zaljubit u Supermana koji joj nece uzvracat ljubav jer se zagleda u Lois..jbt daj mi superherojski film a ne Santa Barbaru..


Ali ne sumnjam da ce Bushido odnit maramice sa sobom u kino..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 23/01/2013 14:11:09
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/01/2013 : 14:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by brni
Masakriraju vlastite ikone..jebali bi se za pola dolara..nabijem njih i njihove "siroke mase"..



A što ćeš, money makes the world go round... u pitanju su stotine mil.$ tako da čisto sumnjam da bi ti, ja ili bilo tko sa ovog foruma drugačije postupio. Malo je pravih umjetnika i genija, i nije slučajno da oni na kraju "umru" u neimaštini.


Umjetnost i genijalnost nisu nužno u suprotnosti sa zaradom.

A o sudu pojedinaca ovisi koliko nešto vrijedi ili ne vrijedi.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/01/2013 : 14:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Ali ne sumnjam da ce Bushido odnit maramice sa sobom u kino..


Ajde brni, zar je došlo do toga da moraš ismijavati tuđe mišljenje? Primjetio sam da to radiš i na temi o Hobitu.

Zar se ne možeš pomiriti s time da se ljudi ponekad ne slažu sa tvojim mišljenjem?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2013 : 14:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by brni

Ali ne sumnjam da ce Bushido odnit maramice sa sobom u kino..


Ajde brni, zar je došlo do toga da moraš ismijavati tuđe mišljenje? Primjetio sam da to radiš i na temi o Hobitu.

Zar se ne možeš pomiriti s time da se ljudi ponekad ne slažu sa tvojim mišljenjem?



Ok volis srcedrapajuca sranja pa i u superheorojskom filmu..ne sumnjam da su suze bile u ocima kad je Bruce na kraju zavrsia sa Selinom..

I ne ismijavam jer netko ima drugacije misljenje od mene..ismijavam jer je i to dio moje komunikacije prema onome ko se zalipi na mene..jeli te vriđan..ne vriđam..suptilno te podjebavam i ti to mozes prihvatit ili ne..a uvik imas ignore listu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 23/01/2013 14:24:21
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/01/2013 : 14:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

I ne ismijavam jer netko ima drugacije misljenje od mene..ismijavam jer je i to dio moje komunikacije prema onome ko se zalipi na mene..jeli te vriđan..ne vriđam..suptilno te podjebavam i ti to mozes prihvatit ili ne..a uvik imas ignore listu..


Ali ovo tvoje nije podjebavanje.

Mislim, skoro si ljude koji vole Hobita nazvao retardiranima.

Ne sjećam se da si prije tako razgovarao s drugima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2013 : 14:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by brni

I ne ismijavam jer netko ima drugacije misljenje od mene..ismijavam jer je i to dio moje komunikacije prema onome ko se zalipi na mene..jeli te vriđan..ne vriđam..suptilno te podjebavam i ti to mozes prihvatit ili ne..a uvik imas ignore listu..


Ali ovo tvoje nije podjebavanje.

Mislim, skoro si ljude koji vole Hobita nazvao retardiranima.

Ne sjećam se da si prije tako razgovarao s drugima.



Ok..pretjera sam..izbisat cu post..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2013 : 14:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Tj. malo sam ga izminia..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 23/01/2013 : 14:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Umjetnost i genijalnost nisu nužno u suprotnosti sa zaradom.

A o sudu pojedinaca ovisi koliko nešto vrijedi ili ne vrijedi.



Slažem se, ali...
U večini slučajeva "umjetnost i genijalnost" nosi sa sobom napredak koji pojedinci nisu u stanju prepoznati. Takvi ljudi su "ispred svog vremena" i zato ih se teško prihvaća i shvaća. Iz tog razloga se većinu tek kasnije diže u zvijezde, mnogi od njih to nažalost ne dožive za svog života.

Naravno postoji i "komercijalna umjetnost" koja je daleko prihvatljivija u trenutku stvaranja djela.

Sud pojedinaca je isto upitan, tj. upitan je njegov efekt na većinu. Nažalost većina donosi zaradu, a ako uzmemo u obzir da je većina ipak prosjećna onda je jasno da i djelo mora biti prilagođeno toj većini. Ukupan broj gledatelja je srazmjeran broju $, nažalost.

To se jako dobro vidi po youtube-u, dovoljno je pogledati što je najgledanije, a zatim pogledati gledanost nečeg kompleksnog, umjetnički nastrojenog djela.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/01/2013 : 16:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Film ce biti odlican, to jednostavno osjecam
Niti blizu TDKR proljevu, vec blize Watchmen..sto je naravno jedan sasvim novi univerzum.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 24/01/2013 : 02:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
"The MPAA has given director Zack Snyder’s Man of Steel a PG-13 rating “for intense sequences of sci-fi violence, action and destruction, and for some language.”

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 24/01/2013 : 18:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Evo da se malo opustite od rasprava, pogledajte sto batman i superman kazu o traileru i filmu.


Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/01/2013 : 15:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/01/2013 : 15:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Jenny Olsen..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 29/01/2013 : 18:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

"The MPAA has given director Zack Snyder’s Man of Steel a PG-13 rating “for intense sequences of sci-fi violence, action and destruction, and for some language.”



Superman je rekao FUCK!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 30/01/2013 : 12:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Russell Crowe kao Jor-El, Michael Shannon kao Zod, Amy Adams kao Lois Lane.






Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 30/03/2013 : 23:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
A evo što bi nas moglo čekati nakon potencijalnog uspjeha filma Man of Steel.

http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=44608

Guillermo del Toro priprema svojevrsni "Justice League Dark" film zvan Dark Universe, u kojem će glavni likovi biti John Constantine, Swamp Thing, Etrigan i Deadman.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 31/03/2013 : 11:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Za razliku od Wolverinea od kojeg ne očekujem bog zna što, odnosno nadam se da će ponuditi barem inteligentnu priču i pristojnu zabavu (možda me i iznenadi i donese više od toga?!), od Man of Steel i zbog dosad viđenog stvarno puno očekujem.
Vjerujem da će Nolanova pretencioznost ublažiti Snyderove trivijalizacije, odnosno da će Snyderova zabavnost ublažiti Nolanovu patetiku i ozbiljnost, pa da će film biti rezultat zgodnih i praktičnih kompromisa. I da ćemo svi biti na dobitku.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 31/03/2013 : 22:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
A ja baš obrnuto.
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 31/03/2013 : 22:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
Znam da nije tema,ali imam osjećaj da je Watchmen prošao "ispod radara" kad je izašao . meni je to osobno drugi najdraži super herojski film,a prvo mjesto naravno zauzima The Dark Knight.

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 09/04/2013 : 08:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 09/04/2013 : 20:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Smomo8

Znam da nije tema,ali imam osjećaj da je Watchmen prošao "ispod radara" kad je izašao . meni je to osobno drugi najdraži super herojski film,a prvo mjesto naravno zauzima The Dark Knight.

Za Watchmen si u pravu , za Batmana isto, samo sto se kod mene radi o onom Burtonovom

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 17/04/2013 : 03:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000