forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DR.Zagorolog 2012
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/12/2012 : 15:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

moja prva(uz tellera)ljubav


narcisoidnost je u zadnje vrijeme na forumu u uzmahu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/12/2012 : 15:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ove godine glasaću za "srce", a ne za "mozak" - znači za najvećeg ljubitelja i štovatelja Duha sa sekirom;
Dvoumio sam se između velke i tellera, i za dlaku je moj glas prevagnuo na slovenčevu stranu, i zato njemu glas.
Tolika ljubav prema Gospodaru Darkvuda je stvarno nesvakidašnja; svaki tellerov post na topiku o Zagoru je ispunjen onom istinskom ljubavlju koja se samo može videti kod dece gde je svako licemerstvo isključeno.


Šteta je što i Lixon nije ušao u izbor, jer je kod ovog forumaša, takođe plamen ljubavi prema Zagiju "neugasiva"
edit:greška, lićo nije član ovog foruma (a bio sam ubeđen da jeste)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 15/12/2012 15:23:52
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18399 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/12/2012 : 15:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by teller

moja prva(uz tellera)ljubav


narcisoidnost je u zadnje vrijeme na forumu u uzmahu



taj forum je odraz društva u kojem živimo....
nekad i na žalost.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18399 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/12/2012 : 15:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Ove godine glasaću za "srce", a ne za "mozak" - znači za najvećeg ljubitelja i štovatelja Duha sa sekirom;
Dvoumio sam se između velke i tellera, i za dlaku je moj glas prevagnuo na slovenčevu stranu, i zato njemu glas.
Tolika ljubav prema Gospodaru Darkvuda je stvarno nesvakidašnja; svaki tellerov post na topiku o Zagoru je ispunjen onom istinskom ljubavlju koja se samo može videti kod dece gde je svako licemerstvo isključeno.


Šteta je što i Lixon nije ušao u izbor, jer je kod ovog forumaša, takođe plamen ljubavi prema Zagiju "neugasiva"
edit:greška, lićo nije član ovog foruma (a bio sam ubeđen da jeste)


velika ti hvala,kad kompliment dolazi od pravog stripfana i velikog forumaša-još mi je draži...
ja se tom istinskom ljubavju borim i protiv godina...mlad u srcu mlad cijeli život...Zagor može odradit i svoju terapevtsku ulugu....
žene liposukcijama i kremama-mi Zagorom.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/12/2012 : 15:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto



Šteta je što i Lixon nije ušao u izbor, jer je kod ovog forumaša, takođe plamen ljubavi prema Zagiju "neugasiva"
edit:greška, lićo nije član ovog foruma (a bio sam ubeđen da jeste)


Clan je i ovog foruma, ali nevezeano s tim u igri su clanovi svih nasih foruma.
Nazalost, u kvalifikacijama je imao samo dva glasa, ako se ne varam.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 15/12/2012 : 15:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Najradije bih glasao za sve, svi su zaslužili titulu! Jer iako malo pišem, svaki dan pratim i čitam što se piše na forumu.

U žestokoj konkurenciji dajem glas acestrokeu!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/12/2012 : 16:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Moj glas ide Pijanom Patku. Ove zadnje godine, što malo intenzivnije pratim forum, on se nekako najviše istaknuo sa svojom kvantitetom/kvalitetom postova, recenzijama, ekskluzivama… odnosno, svakom tko prati ovaj forum je jasno da PP stvarno voli Zagora i da mu je to najdraži junak i to je na kraju krajeva najbitnije.

Ovo zadnje kod patka je također i razlog, zašto acestroke, po mom sudu, ne može biti zagorolog. Objektivno, njegovi prijevodi Zagora na engleski su nešto najjače što jedan fan može raditi po pitanju promocije Zagora i nadam se, da jednog dana postane direktor Bonellija u americi, ali njemu Zagor nije najdraži junak. Uostalom, on uopće ne može smisliti, ne voli i ne priznaje ovog novijeg Zagora i pod »novijeg« mislim na Nestalog istraživača i zlatno SD razdoblje, a ne na Trapere iz Fort Arrowa i Kukce ubojice. Dodat ću i to, da mi je njegovo »nepriznavanje« novog Zagora fora jer je zauzeo čvrst stav, iako je po mom mišljenju, potpuno u krivu. : )

Solar, vidim, ima odličan popis sa puno preview tabli, jako koristan popis, kojeg uredno uređuje, ali nekako mi se uopće nije istaknuo. To je vjerojatno njegov stil. Uopće ne bi bilo nepošteno, da se on okiti titulom.

Teller i Velka031 su ostavili na mene dojam velikih fanova i manje teoretičara. Velka ima i avatar Zagora, što uopće nije mala stvar. : )

Teller je zaslužio titulu već samo zbog one priče u »Zagor – za ili protiv« topicu u kojem je pojasnio hipsterima zašto mu je Zagor ipak malo više od stripa. Lako je biti cool iza tipkovnice, ali onako se razgolititi ne može svatko. Takve priče najviše volim... Bravo telleru! : )

Dotaknut ću se i »filozofiranja sa sjekirom« na darkwood forumu… Još uvijek se dvoumim, da li je topic izraz teškog egotripa ili teške genijalnosti, ali u svakom slučaju je jako zanimljiv i drago mi je da postoji.

Generalno, zagorovci mi djeluju kao najbolja ekipa na forumu sa najaktivnijim topicom i predmet su ljubomore onih, kojih se skrivaju iza klišeja poput »volim zagora, ali mi zagorovci idu na kurac«… : )

al sam se raspisao…
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/12/2012 : 16:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
zašto bi doktor morao najviše voliti Zagora, to su gluposti, lako voliti Zagora, a o njemu ništa više ne znati, to su gluposti!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 15/12/2012 : 16:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Moj glas ide Pijanom Patku. Ove zadnje godine, što malo intenzivnije pratim forum, on se nekako najviše istaknuo sa svojom kvantitetom/kvalitetom postova, recenzijama, ekskluzivama… odnosno, svakom tko prati ovaj forum je jasno da PP stvarno voli Zagora i da mu je to najdraži junak i to je na kraju krajeva najbitnije.

Ovo zadnje kod patka je također i razlog, zašto acestroke, po mom sudu, ne može biti zagorolog. Objektivno, njegovi prijevodi Zagora na engleski su nešto najjače što jedan fan može raditi po pitanju promocije Zagora i nadam se, da jednog dana postane direktor Bonellija u americi, ali njemu Zagor nije najdraži junak. Uostalom, on uopće ne može smisliti, ne voli i ne priznaje ovog novijeg Zagora i pod »novijeg« mislim na Nestalog istraživača i zlatno SD razdoblje, a ne na Trapere iz Fort Arrowa i Kukce ubojice. Dodat ću i to, da mi je njegovo »nepriznavanje« novog Zagora fora jer je zauzeo čvrst stav, iako je po mom mišljenju, potpuno u krivu. : )

Solar, vidim, ima odličan popis sa puno preview tabli, jako koristan popis, kojeg uredno uređuje, ali nekako mi se uopće nije istaknuo. To je vjerojatno njegov stil. Uopće ne bi bilo nepošteno, da se on okiti titulom.

Teller i Velka031 su ostavili na mene dojam velikih fanova i manje teoretičara. Velka ima i avatar Zagora, što uopće nije mala stvar. : )

Teller je zaslužio titulu već samo zbog one priče u »Zagor – za ili protiv« topicu u kojem je pojasnio hipsterima zašto mu je Zagor ipak malo više od stripa. Lako je biti cool iza tipkovnice, ali onako se razgolititi ne može svatko. Takve priče najviše volim... Bravo telleru! : )

Dotaknut ću se i »filozofiranja sa sjekirom« na darkwood forumu… Još uvijek se dvoumim, da li je topic izraz teškog egotripa ili teške genijalnosti, ali u svakom slučaju je jako zanimljiv i drago mi je da postoji.

Generalno, zagorovci mi djeluju kao najbolja ekipa na forumu sa najaktivnijim topicom i predmet su ljubomore onih, kojih se skrivaju iza klišeja poput »volim zagora, ali mi zagorovci idu na kurac«… : )

al sam se raspisao…


dogodine si i ti veliki kanditat! odlican ti je post.

+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 15/12/2012 16:20:53
Go to Top of Page

zagor2805
Starting Member

Croatia
50 Posts

Member since 14/04/2012

Posted - 15/12/2012 : 16:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor2805 a Private Message  Reply with Quote
Teller!

Slažem se sa nagorom - Telleru je Zagor više od običnog stripa.
PijaniPatak zaslužuje titulu za 2012., ali svejedno sam glasao za Tellera zbog njegovog velikog entuzijazma ( dovoljno je pogledati topic "Zagor - za ili protiv" ).

When life gives you lemons, make a lemonade

Edited by - zagor2805 on 15/12/2012 19:30:32
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/12/2012 : 16:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Hvala Tutta... ja sam novi, pa mi se je lako razpisati... : )

@tinton

To je moj kriterij, ne treba bit univerzalno pravilo. Ja ću uvijek prije dat glas Telleru ili Duje Belaku (za onaj "fanatični" post od prije nekoliko dana) nego nekom za koga osjetim da samo "puno zna" o Zagoru i ništa drugo. Možda kasnije promijenim mišljenje, ali za sada dajem prioritet ljubavi a ne znanju.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18399 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/12/2012 : 16:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
fala ljudi za vaše glasove, svaki mi je drag...
ali ako i ne pobijedim uvjek imam šanse kad krene glasovanje za
Blekologa,Markologa ili Mikiloga 2012-te...kod Zagora je prežestoka konkurencija...

a što King kaže što se ljubavi tiče...bar kod mene dilema nema....
-uvijek mi je prvi bio Zagor(tako nekad tako danas)
-blizu su mu Miki,Blek i Mark te Mali Rendžer(kako nekad tako i danas)
-onda Tex i MN, nekad jih nisam gotovio ko klinac jer su pušili i pili,pilot se čak kurvao dosta, danas mi to ne smeta i možda su mi baš zbog toga dragi, daje jim neku ljudskost i sliku običnog čovjeka sa manama...
-onda drugi Bonelli junaci
.
.
.
-francusko/belgijska škola
-američki strip sa super junacima...

ostalo me ne zanima toliko da bi komentirao.
Ali pre svega i uvijek DUH SA SEKIROM!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 15/12/2012 17:00:05
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/12/2012 : 16:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
@Nagor, slazem se djelimicno sa tvojim stavom.
Bilo bi dobro da se nasih pet zagorologa oglase ovdje na forumu i izjasne o toj kontroverznoj temi, da li im je Zagor najdrazi junak ili ne.
Kod acea znamo da nije, ali kod ostalih nisam ni sam siguran.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8381 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 15/12/2012 : 16:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Ace. Zagor-te-nay je rekao. Ugh.



+1

Lik koji slobodno vrijeme i novac troši na prevođenje Zagora i promociju istog...

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 15/12/2012 : 17:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Bilo bi dobro da se nasih pet zagorologa oglase ovdje na forumu i izjasne o toj kontroverznoj temi, da li im je Zagor najdrazi junak ili ne.



O ovome sam vec nekoliko puta diskutiro ovdje. Stavise, u onom svom Zagor Almanac in English sam na jednoj stranici (11) fino objasnio zasto mi je Zagor drag (za one koji nemaju papirnatu verziju, taj Almanac se moze skinut sa SZ u digitalnoj verziji).

Umjesto da ponovo sve pisem i da se objasnjavam, stavicu tu stranicu ovdje. Naravno, na engleskom je, nadam se da je to ok.

p.s. I ja sam glasao za Patka.



http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/12/2012 : 17:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
vodi se ljuta borba oko prvog mjesta, poslije 40 glasova, Patak i Ace izjednaceni:

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/12/2012 : 18:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ace..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4276 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 15/12/2012 : 18:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
velka...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/12/2012 : 18:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
I ja sam glasao za velku.
Pijani Patak zasluzuje pobedu ali sam se razmisljao kome da dam glas da li Velki ili telleru...

Edited by - going going on 15/12/2012 19:00:40
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 15/12/2012 : 19:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
acestroke

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 15/12/2012 : 19:04:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
"svastara-topic" ce odluciti sljedeceg "Dr.Zagorloga". Titula gubi na vrijednosti i ozbiljnosti.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/12/2012 : 19:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

"svastara-topic" ce odluciti sljedeceg "Dr.Zagorloga". Titula gubi na vrijednosti i ozbiljnosti.

Nebih se sa tim slozio,kao ni sa nicim ostalim sto na ovom sajtu pises

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 15/12/2012 : 19:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

"svastara-topic" ce odluciti sljedeceg "Dr.Zagorloga". Titula gubi na vrijednosti i ozbiljnosti.



Ako ovo nije pokusaj na provokaciju, onda ne znam sta jeste.
Ocito mi se penjes na k---- u temema gdje tome uopste nije mjesto.
Ali bolje ti je nemoj, znas, nisi moj 'type'.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 15/12/2012 : 19:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Tutta

"svastara-topic" ce odluciti sljedeceg "Dr.Zagorloga". Titula gubi na vrijednosti i ozbiljnosti.



Ako ovo nije pokusaj na provokaciju, onda ne znam sta jeste.
Ocito mi se penjes na k---- u temema gdje tome uopste nije mjesto.
Ali bolje ti je nemoj, znas, nisi moj 'type'.



Ignorisi ga Ace,kao sto to radi citav forum.Iskucao je skoro tri hiljade postova za manje od godinu dana a od toga ni jedan smislen,dosadan je i nepismen do zla boga.Jos jednom ponavljam predlog Markosu da clanovi koji zele da pisu po forumu trebaju da ispune test o osnovnoj pismenosti da se ne gadi forum bez veze.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 15/12/2012 : 19:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
U pravu si wele, ne znam zasto uopste reagujem na postove budala, ali vidi se da mu je gornji post ocito uvreda prema meni.
Zasto je sada ovdje poceo s tim, pojma nemam.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000