forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Magicnog Vjetra u boji!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/12/2012 : 18:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Odličan potez, želim ti od srca da uspeš!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/12/2012 : 21:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Jesi se bar Frisendinom slikom mogao pohvaliti!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/12/2012 : 22:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Good Luck and good Wind!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18380 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/12/2012 : 22:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Sretno i mnogo uspjeha u radu!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/12/2012 : 22:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Evo me nazad! Ah ta vremenska razlika, a i nedjelja je, sluzi se.
Hvala vam na lijepim zeljama prijatelji!!!

Da pocinje se od pocetka sa serijalom, a cijena ce biti bas onakva kakvu je Acestroke predvidio. Stripova ce biti u americkim comic book shopovima i na Amazonu (jos povoljnije), a za sve vas koji ste zainteresirani smislit cu najlaksi i najpovoljniji nacin dostave.

OK, kad se pita da ne glumim da sam previse pametan...

Naslovnice ce raditi i radi ih, nasa legenda, covjek koji je ovdje medu nama, jedan jedini:
Bane Kerac
A za graficki dizajn, zaduzen je moj "suborac", nas talentirani:
Attila


www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/12/2012 : 22:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti Dee, nisam jucer stigao staviti tu promo sliku, evo sad cu je staviti u prvi post! Hvala ti sto mislis na/za mene!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/12/2012 : 22:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
uljepšo si mi dan samom najavom, a kad si spomenuo ova dva imena sretan idem spavati.

HVALA!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/12/2012 : 22:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
jedino mislim da ću se morati naviknuti na Ortiza u boji

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/12/2012 : 22:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.



Naslovnice ce raditi i radi ih, nasa legenda, covjek koji je ovdje medu nama, jedan jedini:
Bane Kerac
A za graficki dizajn, zaduzen je moj "suborac", nas talentirani:
Attila




DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 16/12/2012 : 23:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Sve mi ovo super zvuci, osim, iskreno, ritam izlazenja. Svaka tri mjeseca jedan broj ... uh huh huh. Trebace preko 30 godina da se jedan (prilicno) kratak serijal skroz izfura.
Odjednom mi onaj ritam Ludensovog redovnog i Extra Dylana djeluje kao brzi gonzales kad se uporedi. Nadam se da ces ga ipak kad-tad ubrzat.
;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/12/2012 : 23:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

jedino mislim da ću se morati naviknuti na Ortiza u boji


Vjeruj mi i ja pomalo strijepim kako ce to izgledati, ali srecom znam da je Manfredi dosta zaje... (u dobrom smislu te rijeci) i da mi je rekao da ne voli kricave boje. Tako da se nadam da je imao utjecaja na bojanje!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 16/12/2012 : 23:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
Ako sve krene kako treba i nadam se da hoce, da li imas namjeru da publiciras i ostalih junaka iz Bonelli kuce?

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/12/2012 : 23:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Sve mi ovo super zvuci, osim, iskreno, ritam izlazenja. Svaka tri mjeseca jedan broj ... uh huh huh. Trebace preko 30 godina da se jedan (prilicno) kratak serijal skroz izfura.
Odjednom mi onaj ritam Ludensovog redovnog i Extra Dylana djeluje kao brzi gonzales kad se uporedi. Nadam se da ces ga ipak kad-tad ubrzat.
;)


Eh, znam ja to znam. Ima nekoliko opcija, ako stvari dobro krenu da se ritam ubrza, ili da se izbaci koja slaba epizoda koja nema veze s kontinuitetom, kao sto je u slucaju prvih 6, epizoda broj 5. Vidjet cemo!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/12/2012 : 23:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Koji sve Bonelli junak bi bio uopšte prihvaćen na USA tržištu?
Ace, šta ti misliš?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/12/2012 : 23:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

Ako sve krene kako treba i nadam se da hoce, da li imas namjeru da publiciras i ostalih junaka iz Bonelli kuce?



Eh da zaboravio sam odgovoriti na Kingovo pitanje koje je povezano s tvojim... Pitao me je za Zagora, a dobro zna koji sam Zagor fanatik. Ako sve bude dobro islo volio bi objavljivati i selektirane epizode Zagora, pocevsi s Morskom stravom! A naravno i neki drugi junaci dolaze u obzir, ali pre rano je o tome govoriti posto prvo treba uspjesno lansirati Magic Winda!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 16/12/2012 : 23:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Sto se tice Bonelija, Dylan bi najbolje prosao, moguce i neke kvalitetne epizode Nathana (one koje je DH objavio su bile jadne).
Ali ocito ne citavi serijali, mozda 'limited run' od 12 brojeva, tako nesto.
Lilith bi mogla fino da prodje, ima dosta dobrih elemenata koji bi legli Amerima.
O Zagoru, Martiju, Texu, itd nema ni govora.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/12/2012 : 23:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Da, a mogao bi i Greystorm.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/12/2012 : 23:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Pa Dylana su i izbacivali u SADu, pa se nije primilo...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/12/2012 : 23:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Zato mi idemo s malo drugacijom taktikom s Magic Windom: boja, veliki americki format, naslovnice koje privlace paznju kad ih vidis (), a takoder nismo velika kompanija koja ocekuje velike tiraze.... Sto opet ne znaci uspijeh, ali covjek ne zna dok ne pokusa!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 16/12/2012 : 23:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Kerac+Atila+boja, veliki americki format



Ali tu je i ono najbitnije pitanje-cena?



Inace puno uspeha u radu zelim


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 16/12/2012 : 23:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
DJ, koji ce tiraz da bude?

Nemoj me tjerat da te po treci put ovo pitam.

:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/12/2012 : 00:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Koji sve Bonelli junak bi bio uopšte prihvaćen na USA tržištu?
Ace, šta ti misliš?


Ako bi jedan SBE serijal imao dobru podlogu da bar koliko toliko dobro prodje, onda Gea.
Za sve ostalo sam skeptican, medjutim, zna to DJ bolje nego ja. Da puca na zaradu, zaobisao bi SBE u sirokom luku, ali covjek zivi svoj san, a to je mnogo vaznije od bilo kakve novcane zarade.
Go to Top of Page

vang0gh24
New Member



Canada
203 Posts

Member since 17/01/2004

Posted - 17/12/2012 : 00:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send vang0gh24 a Private Message  Reply with Quote
kupovat cu ga, ali se nadam da ce se brzina izdavanja ubrzati. najverovatnije preko amazona narucujem. jedva cekam da i to vidim i nadam se da ces uspeti.

devojke su lude za mnom, prosle noci jedna je satima kucala na moja vrata ali je nisam pustio da....izadje
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/12/2012 : 00:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

DJ, koji ce tiraz da bude?

Nemoj me tjerat da te po treci put ovo pitam.

:)



OK kad inzistiras!
Najvjerovatnije 750.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 17/12/2012 : 00:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
Lepo je videti da svoju veliku želju pretvaraš u stvarnost!
Želim ti puno sreće u ovom projektu D.J. i da ti on da krila i za neke slične ideje ;)
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000