forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Pomoc! naziv vestern filma
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

going going
Advanced Member

Serbia
8247 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/12/2012 :  18:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Sinoc sam na TCMu slucajno naisao oko 11 pola 12 na odlican vestern filma, ali ne znam naziv filma, a nisam prepoznao ni jednog glumca.

Glavni lik je neki tip na konju i on ide iz nekog grada pa se obracunava sa drugim tipom klasicnim vestern obracunom, hodanjem do 10 ali glavni lik uopste nije hodao nego se okrenuo i cekao da ovaj izbroji i onda ga ubio.
Posle ide on negde i naidje na neke tipove koji bicuju jednog muskarca i muce njegovu zenu i on ih ubije.

A istovremeno neki drugi tip, isto jedan od glavnijih likova, ide u neki hotel i trazi od vlasnika hotela devojke i on mu posalje njih 4,5.

Evo ovo su delovi filma koji mislim da su upecatljivi pa ce neko mozda da se seti koji je film. I zamalo da zaboravim, film ima odlicnu muziku.

Caleb
Advanced Member

Greece
14040 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/12/2012 :  18:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Pogledaj ovde.

http://www.tcm.com/schedule/index.html?tz=est&sdate=2012-12-21

Videh da za juce nije bio vestern na programu, mada mrzelo me je da racunam vremenske zone. Mozda ga i ima. Ima par vesterna za danas i sutra, pa baci pogleda na sadrzaj, mozda nadjes nesto.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic - https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik

Croatia
7395 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 22/12/2012 :  21:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
billy the kid protiv alamosa billa - kris kristofferson protiv jacka elama - u filmu pat garrett & billy the kid
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member

Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/12/2012 :  21:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
ovo s komadima je kad coburn ima svoju zabavu :)

dylanov OST!!!!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

going going
Advanced Member

Serbia
8247 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/12/2012 :  12:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Jeste patt garret i billy the kid! Hvala mnogo!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member

1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 22/02/2013 :  02:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Radi se o filmu ˝Pat Garrett and Billy the Kid˝, koji je za MGM 1973 snimio kultni redatelj Sam Peckinpah. U glavnim ulogama su, u nas tada veoma popularni James Coburn (čije westerne sam prije 30-35 godina uživao gledati, ustvari sa njegovim filmovima smo dva puta ušli u novu godinu pčetkom 80-ih, filmovi bi počeli u 1.30h ujutro i bili su šlag na tada sjajan JRT novogodišnji program), i Kris Kristofferson. Zanimljivo da je manju ulogu imao i tada mlada glazbena legenda Bob Dylan, koji je napisao kompletnu muziku za film. Sićan se da sam od prijatelja iz razreda V.Kondiča (pomorska škola) 1984 posudio dvostruku LP ploču s glazbon iz tog filma i da sam je te zimske noči slušao do kasno navečer često ponavljajuči onu pjesmu koja je proslavila ˝Guns and Rouses˝. Na mene je tada ostavila velik utisak. Sam film smo gledali početkom 80-ih na TV-u u prime terminu. Što se tiče ona dva novogodišnja filma i njih ste ovih zadnjih godina imali prilike vidjeti na ovdašnjim TV kanalima. Jedan je ˝Za šaku dinamita˝(tu su ascarovci Rod Stiger i Enio Moricone), a drugi ˝Velika trka˝, o utrci sa konjima preko pola kontinenta za veliku novčanu nagradu (opet zvjezdana ekipa). Lipo je vidjeti da se vi mladi interesirate za ove krasne filmove, i žao mi je što vi nemate nešto tako danas, da uživate kao mi nekad.
quote:
Originally posted by going going

Sinoc sam na TCMu slucajno naisao oko 11 pola 12 na odlican vestern filma, ali ne znam naziv filma, a nisam prepoznao ni jednog glumca.

Glavni lik je neki tip na konju i on ide iz nekog grada pa se obracunava sa drugim tipom klasicnim vestern obracunom, hodanjem do 10 ali glavni lik uopste nije hodao nego se okrenuo i cekao da ovaj izbroji i onda ga ubio.
Posle ide on negde i naidje na neke tipove koji bicuju jednog muskarca i muce njegovu zenu i on ih ubije.

A istovremeno neki drugi tip, isto jedan od glavnijih likova, ide u neki hotel i trazi od vlasnika hotela devojke i on mu posalje njih 4,5.

Evo ovo su delovi filma koji mislim da su upecatljivi pa ce neko mozda da se seti koji je film. I zamalo da zaboravim, film ima odlicnu muziku.

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik

USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 22/02/2013 :  03:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Going going, ne zezaj, imas sticky topic o ovome na vrhu ovog podforuma, ili to stvarno nisi primjetio?

;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member

USA
8857 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 22/02/2013 :  08:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Going going, ne zezaj, imas sticky topic o ovome na vrhu ovog podforuma, ili to stvarno nisi primjetio?

;)

Pogledaj datume

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik

USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 22/02/2013 :  08:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Aha, onda my mistake, sorry going going.
;)
Onda se pitam zasto je topic uopste dignut na vrh, pogotovo zato sto je covjek vec davnih dana dobio odgovor.
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member

USA
8857 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 22/02/2013 :  08:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Vidiš da je borovnicu čopila nostalgija pa je jednostavno morao napisat nešto na temu

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member

Serbia
8247 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/10/2020 :  00:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Radi se o filmu ˝Pat Garrett and Billy the Kid˝, koji je za MGM 1973 snimio kultni redatelj Sam Peckinpah. U glavnim ulogama su, u nas tada veoma popularni James Coburn (čije westerne sam prije 30-35 godina uživao gledati, ustvari sa njegovim filmovima smo dva puta ušli u novu godinu pčetkom 80-ih, filmovi bi počeli u 1.30h ujutro i bili su šlag na tada sjajan JRT novogodišnji program), i Kris Kristofferson. Zanimljivo da je manju ulogu imao i tada mlada glazbena legenda Bob Dylan, koji je napisao kompletnu muziku za film. Sićan se da sam od prijatelja iz razreda V.Kondiča (pomorska škola) 1984 posudio dvostruku LP ploču s glazbon iz tog filma i da sam je te zimske noči slušao do kasno navečer često ponavljajuči onu pjesmu koja je proslavila ˝Guns and Rouses˝. Na mene je tada ostavila velik utisak. Sam film smo gledali početkom 80-ih na TV-u u prime terminu. Što se tiče ona dva novogodišnja filma i njih ste ovih zadnjih godina imali prilike vidjeti na ovdašnjim TV kanalima. Jedan je ˝Za šaku dinamita˝(tu su ascarovci Rod Stiger i Enio Moricone), a drugi ˝Velika trka˝, o utrci sa konjima preko pola kontinenta za veliku novčanu nagradu (opet zvjezdana ekipa). Lipo je vidjeti da se vi mladi interesirate za ove krasne filmove, i žao mi je što vi nemate nešto tako danas, da uživate kao mi nekad.
quote:
Originally posted by going going

Jako lep post!
Go to Top of Page

motorista
New Member

Serbia
205 Posts

Member since 16/02/2019

Posted - 23/10/2020 :  08:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send motorista a Private Message  Reply with Quote
Jeste :)

Zaintrigiralo me je: koja je pesma proslavila "Ganse"? Obradili su neku iz filma?

I na koju "Veliku trku" se misli?

Go to Top of Page

vukozec
Senior Member

2374 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 23/10/2020 :  10:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by motorista

Jeste :)

Zaintrigiralo me je: koja je pesma proslavila "Ganse"? Obradili su neku iz filma?

I na koju "Veliku trku" se misli?

Knockin' on a Haven's Door je Dylanova pjesma iz tog filma koju su obradili Gansi. Nisu se doduše baš proslavili sa tom pjesmom, to je sa njihovog 4. albuma, Sweet Child O' Mine i Paradise City su tada već bile 4 godine stare.

Velika trka bi trebao biti Bite the Bullet: https://www.imdb.com/title/tt0072705/?ref_=nv_sr_srsg_0

PS: Mislim da je soundtrack za Pat Garrett and Billy the Kid ipak bio single ploča, ne znam da postoji dvostruko izdanje.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000