forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Kino Danas
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 25

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 27/04/2013 : 14:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Jeste, dva sjedista.

Sorry.

:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 27/04/2013 : 15:10:55  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ja veceras idem gledati Iron Man 3....

I zar Mandarin nije kineska titula?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/04/2013 : 16:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Da, ali to u konkretnom slučaju nema veze. Vidjet ćeš, da ne spojlam.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 27/04/2013 : 21:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool






Večeras na ovo u kino. Nadam se da vrijedi.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 27/04/2013 : 22:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Pogledao Iron Man 3. Mozda sam ocekivao mrvicu vise, ali ne mogu reci da sam razocaran. Meni je na razini s dvojkom, koju ce vecina vjerojatno smatrati najslabijom karikom ove (trenutacno) trilogije, ali meni je taj film bio stvarno OK. Jedinica jos uvijek ostaje najbolja. Film je s komicnim set-upovima opet "all over the place", ali za razliku od prethodnika ovdje je to leglo malo bezbolnije.
Kraj filma takodjer dosta podsjeca na prethodnika u smislu da u jednom trenutku imamo hrpu gvozdjurije na nebu koja leti na sve strane.
Guy Pierce je OK, Rebecca Hall mi je ostala neiskoristena, ali je zato Ben Kingsley fenomenalan i zapravo je steta da ga nema vise u filmu.

7/10

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/04/2013 : 00:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Meni baš ta hrpa gvožđurije na kraju prilično smeta, jer mu dođe kao nekakav deus ex machina. Ono, oni su u bezizlaznoj situaciji, kad odjednom abrakadabra i kraj. I zapravo u toj završnoj akciji ne znam tko koga, makar znam zašto.
Kingsley mi je dobar u kimičnom smislu, ali budući bi dio filma trebao funkcionirati kao opasan negativac, ni to mi baš nema smisla.
Ali film je zabavan, i meni na razini dvojke, ali kao i dvojka puno slabiji od odličnog prvoga.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 28/04/2013 : 12:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool
Meni baš ta hrpa gvožđurije na kraju prilično smeta, jer mu dođe kao nekakav deus ex machina. Ono, oni su u bezizlaznoj situaciji, kad odjednom abrakadabra i kraj


Da, gubi se na dramaticnosti, jer ispada da zapravo i nema bezizlazne situacije jer svaki put kad zagusti moze pozvati svoju "bespilotnu" vojsku da rijese stvar.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1970 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 28/04/2013 : 14:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Pa, tehnički - kad pričamo o superjunacima - postoji li uopće bezizlazna situacija?
Znamo jako dobro tko će na kraju izvući deblji kraj :)

Što se filma tiče, vrlo sam zadovoljan. Legao mi je odlično, poput prvog; brdo nedostataka, jasno, bi se moglo naći (kao i u svakom filmu, ako ga se dočeka na nož), ali u ovakvim slučajevima prelazim preko njih, da si ne kvarim doživljaj.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/04/2013 : 14:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Evo ja trenutno u kinu, sala prazna, sjeo sam u sredinu, ne tako daleko od platna, kad ovaj jedan tinejdzer, od svih praznih mjesta, sjedne dva sjedista od mene!




Mozda mu se svidjas
Pa dobro, dva sjedista od tebe, to nije bas neposredna blizina kao da je npr. sjeo odmah do tebe.

quote:
Originally posted by Nivox

OBLIVION

Večeras na ovo u kino. Nadam se da vrijedi.


Nadam se da nisi zazalio. Film je prosjek, nista vise ni manje.

quote:
Originally posted by Johnny Difool


IM3
Ali film je zabavan, i meni na razini dvojke, ali kao i dvojka puno slabiji od odličnog prvoga.


Meni je i kec tesko njesra, tako da neki veliki pad u dvici nisam ni uocio. Pogledacu i trojku, reda radi.

Edited by - King Warrior on 28/04/2013 14:48:39
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 28/04/2013 : 15:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Pa, tehnički - kad pričamo o superjunacima - postoji li uopće bezizlazna situacija?
Znamo jako dobro tko će na kraju izvući deblji kraj :)



Naravno da znamo tko ce izaci kao pobjednik, ali zelim da bude teze od toga. Ovo je linija lakseg otpora, fali mastovitosti rjesavanja situacije. Znaci, scenaristicki, svaki puta kada uleti u takvu vrstu situacije, dovoljno je samo pozvati njegovu vojsku "odijela" koja ce brojcano nadjacati neprijatelja.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/04/2013 : 15:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Da, ali onda iz nekog razloga Tony jednostavno odluči uništiti svu tu "vojsku" pomagača, i to baš kad su se pokazali vrlo učinkovitima????
Ako je razlog taj da ne padnu protivnicima u ruke, opet mi nije jasan.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/04/2013 : 16:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Nivox

OBLIVION

Večeras na ovo u kino. Nadam se da vrijedi.


Nadam se da nisi zazalio. Film je prosjek, nista vise ni manje.




A sto ti se nije svideo Oblivion?

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 28/04/2013 : 17:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Oblivion je teski mediokritet.

Slicna tema sto puta razvakana u filmovima poput Matrix i slicnih, dosadno do bola.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 28/04/2013 : 17:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
ajde da i ja odem pogledat pa da vidimo...

a čuj Aco, mislim da ne možeš od svih filmova očekivat da budu remek-djela ili barem, kak se ono veli, revolucionarna. nije baš mudro očekivat tako nešto, ne?

naravno, ono što jest (po meni) nužno je da film ponudi barem neku zabavu.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 28/04/2013 : 17:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Pa da je zabavan, pa ok, i to bi bilo dovoljno, ali ako si gled'o Sci-Fi filmove u zadnjih 15 godina, onda ce ti Oblivion djelovati veoma 'bajato'.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1970 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 28/04/2013 : 18:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Da, ali onda iz nekog razloga Tony jednostavno odluči uništiti svu tu "vojsku" pomagača, i to baš kad su se pokazali vrlo učinkovitima????
Ako je razlog taj da ne padnu protivnicima u ruke, opet mi nije jasan.



To je bio više simboličan čin, katarza, kao i vađenje magneta - postao je svjestan u kojoj mjeri je njegov alter ego preuzeo dominaciju te izbacio iz vida ono što mu je zapravo najbitnije (Pepper). No, onda dolazi zadnja rečenica u filmu .. i, eto nas opet na početku

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

melkajk
Average Member



509 Posts

Member since 07/10/2011

Posted - 28/04/2013 : 19:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send melkajk a Private Message  Reply with Quote
Gledao jučer Oblivion...
Meni film vrijedi, ako niš drugo onda radi onog dijela gdje dolazi u svoju oazu, kolibicu koju si je uredio, pušta zeppeline i legne na obalu...Ono, za suzu pustit...
Meni film četvorka solidna.

“Yesterday is but a dream,
Tomorrow is only a vision.
But today well lived makes every yesterday a dream of happiness, and every tomorrow a vision of hope.”
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/04/2013 : 20:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
To je bio više simboličan čin, katarza, kao i vađenje magneta - postao je svjestan u kojoj mjeri je njegov alter ego preuzeo dominaciju te izbacio iz vida ono što mu je zapravo najbitnije (Pepper). No, onda dolazi zadnja rečenica u filmu .. i, eto nas opet na početku



Da, to je na tragu njegove kao traume koju vuče iz Osvetnika, pa ima noćne more i budi se u znoju, pa razmišlja o izvanzemaljcima, pa se preispituje i sve u tom smislu. Samo što je sve napravljeno na totalno trivijalan način, i ta "psihologizacija" njegove traume, i to što humor stalno sve razblažava, pa i taj epilog na psihijatrijskom kauču koji bi s obzirom na naznake njegova stanja opet kao trebao biti barem donekle ozbiljan, a zbog identiteta Tonyjeva terapeuta je komičan.
Mnjah!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 28/04/2013 20:27:12
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/04/2013 : 21:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Nivox

OBLIVION

Večeras na ovo u kino. Nadam se da vrijedi.


Nadam se da nisi zazalio. Film je prosjek, nista vise ni manje.




A sto ti se nije svideo Oblivion?




evo Ace je odlicno objasnio koje su mane ovog filma.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/04/2013 : 21:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Oblivionu se može štošta zamjeriti, i svi su prigovori na mjestu, ali meni je unatoč tome sasvim dobro legao.
Možda je stvar i u niskim očekivanjima, pa sam ostao ugodno iznenađen.
Ali opet, izgleda odlično, ima glavu i rep, zanimljiva dva (donekle i tri, pa i četiri) lika i dovoljno zanimljivu priču, i barem je meni pažnju držao sve do kraja. Bez obzira na svo epigonstvo i potkradanje svega i svačega.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 28/04/2013 21:31:18
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1970 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 29/04/2013 : 01:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool


Da, to je na tragu njegove kao traume koju vuče iz Osvetnika, pa ima noćne more i budi se u znoju, pa razmišlja o izvanzemaljcima, pa se preispituje i sve u tom smislu. Samo što je sve napravljeno na totalno trivijalan način, i ta "psihologizacija" njegove traume, i to što humor stalno sve razblažava, pa i taj epilog na psihijatrijskom kauču koji bi s obzirom na naznake njegova stanja opet kao trebao biti barem donekle ozbiljan, a zbog identiteta Tonyjeva terapeuta je komičan.
Mnjah!





Po meni je Starkov lik odlično napisan (a pogotovo odglumljen, u kontekstu uloge tj. filma) - arogancija i sarkazam kao obrambeni mehanizam, a ispod brojni problemi i umalo pucanje po šavovima .. istina, samo naznake, no dovoljno da se vidi kako nije sve idealno u Tonyjevom svijetu.
Kad su već sa serijalom krenuli u tom polu-komičnom tonu, bilo bi skroz čudno da sad zabrazde u ozbiljnu psihoanalizu, a na kraju krajeva i vrlo riskantno za blokbaster tog kalibra (iako, volio bih vidjeti npr. Nolanovog superozbiljnog Iron Mana, malo za promjenu).

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/04/2013 : 01:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Zasto Tony nije nazvao psihijatra pravim imenom?
Ne zna svatko tko je ?
Trebali su napraviti reakciju psihijatra kao ono oci mu podivljaju ( da ne spojlam) i pozvizdi u svom stilu!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 29/04/2013 : 01:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Najbolji Americki film koji sam gled'o u prva cetiri mjeseca 2013-e godine: Mud.

Fantastican film, obavezno ga pogledajte ako bude igro negdje blizu vas.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/04/2013 : 09:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Vidim da Mud ima redom vrlo pozitivne kritike i dosta visoke ocjene, a i Nicholsov Take Shelter mi se jako svidio, pa ću ga svakako potražiti.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 29/04/2013 : 11:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Najbolji Americki film koji sam gled'o u prva cetiri mjeseca 2013-e godine: Mud.

Fantastican film, obavezno ga pogledajte ako bude igro negdje blizu vas.



A vjerojatno nece ni dozivjeti siroku distribuciju u Americi, na zalost.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page
Page: of 25 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000