forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Man of Steel
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 22/02/2013 : 15:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Ovo sam sinoc procitao... sadrzava neke stare epizode iz 80-ih, nije lose, naprotiv price su veoma zanimljive, ali crtez je malkice zaostao u vremenu, danas sumnjam da bi prosao. Ipak, nisam imao veliko ekspektacije od ovog, pa sam se ipak lijepo iznenadio (pogotovo u onom poglavlju Superman and The Swamp Thing, lijepo je sve to ispalo).


http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - acestroke on 22/02/2013 15:17:14
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 23/02/2013 : 16:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote


Ovo sam sinoc procitao, i moram priznat da sam odusevljen. Superman kao muz i kao otac je nesto sto nikad ne bi mislio da ce funkcionisat, ali moram priznat, odlicno je sve to ovdje uradjeno. Crtez je fenomenalan, a prica spada medju najbolje Sups novele. Ovdje u USA ovo ce izaci u TP u Aprilu. A "must have" za sve Superman fanove.


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 24/02/2013 : 19:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
dva genijalna stripa... o whatever happened se pricalo dovoljno... al secret identity se ne smije zapostavljati, ako ce nolan praviti realnog supermana, ovo treba procitati

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/02/2013 : 18:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

dva genijalna stripa... o whatever happened se pricalo dovoljno... al secret identity se ne smije zapostavljati, ako ce nolan praviti realnog supermana, ovo treba procitati



Zack Snyder je redatelj a ne Nolan..i ne kuzim kakav je to realan Superman..mozda si mislia moderan i u skladu s vremenom u kojem se pise..

Po ovim forspanima koje imamo prilike vidjeti sluzia se dosta sa Secret Originom..po meni samo nek se drzi onoga sta je pisa Geoff Johns i to je to..najbolji Superman..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 26/02/2013 18:28:27
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 27/02/2013 : 10:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
Nolan je producent na to sam mislio... ako si citao secret identity, dogadja se u okruzenju bez superheroja, i ima realna reakcija ljudi koji kad skontaju da ima neko sa tim mocimo odmah hoce da ga seciraju itd itd, i kako bi se Superman ponasao u takvom okruzenju, jako dobro uradjen strip... pa bi volio da Man of Steel posudi neke elemente iz njega... ako me kontas

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 27/02/2013 : 11:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Nolan je producent na to sam mislio... ako si citao secret identity, dogadja se u okruzenju bez superheroja, i ima realna reakcija ljudi koji kad skontaju da ima neko sa tim mocimo odmah hoce da ga seciraju itd itd, i kako bi se Superman ponasao u takvom okruzenju, jako dobro uradjen strip... pa bi volio da Man of Steel posudi neke elemente iz njega... ako me kontas



Ma kuzim ja tebe sta pricas ali ta "realnu" reakcija ljudi ti je i Morrison ubacija u svoj novi run na Actionu a i u Secret Originu je americka vlada Supermana na pocetku oznacila kao neprijatelja a i ljudi su ga gledali sa skepsom..tako da ako bude ta nota ne znaci da je Snyder to iskljucivo uzea iz SI..po trejlerima se najvise oslonia na S. Origin..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 27/02/2013 : 18:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
aha... nisam citao jos pa ne znam

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 27/02/2013 : 18:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Samo da ne bude nekakvo sranje, kao vecina Snyderovih filmova (Watchmen je odlican, btw).

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 27/02/2013 : 18:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
Pa i 300 je po meni odlično odrađen ?

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/03/2013 : 12:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Meni je 300 jedan od najgorih filmova ikada totalni promašaj, za razliku od Watchmana (nisam ga gledao cijelog, ali ono što sam vidio je bilo jako dobro)

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 04/03/2013 : 22:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
šta je u tom filmu "totalni promašaj" ?

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/03/2013 : 17:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
grozni specijalni efekti i kasapljenje super stripa



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 09/03/2013 13:13:46
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 09/03/2013 : 13:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
dobro,to je specifičan stil koji se mnogima ne dopada,ali i dalje ne vidim kako ti to može biti jedan od najgorih filmova. pogledaj human centipede ili alone in the dark i 300 će ti biti izvrstan :D

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/03/2013 : 14:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Smomo8

dobro,to je specifičan stil koji se mnogima ne dopada,ali i dalje ne vidim kako ti to može biti jedan od najgorih filmova. pogledaj human centipede ili alone in the dark i 300 će ti biti izvrstan :D


ma ok, "jedan od najgorih" je bilo preuveličavanje film mi je loš, ne znam koji mi je najlošiji

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

SonicHR
New Member



Croatia
110 Posts

Member since 19/09/2012

Posted - 18/03/2013 : 21:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send SonicHR a Private Message  Reply with Quote

Stigla nova verzija Death and return of Superman omnibusa, 51 euro na BD-u, super cijena za više od 1000 stranica.
http://www.bookdepository.com/Superman-Death-Return-Superman-Omnibus-Various/9781401238643

Sviđa mi se što je cover printan i na korice...

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/03/2013 : 21:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Da vidia sam..ja iman u dijelovima stari print..izasa je novi print Death of Superman tako da cu to uzet..jednostavno ovaj omnibus mi je preglomazan a i kolekciju slazem kronoloski pa mi je to puno bolja opcija..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 18/03/2013 : 21:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

grozni specijalni efekti i kasapljenje super stripa




Meni je 300 izvrstan i ne vidim kako je to kasapljenje stripa kad je to jedna od najvjernijih ekranizacija. Specijalni efekti nisu grozni, to je samo drukciji stil i ja kuzim da ti moze ne sjest, al ne mozes rec da su efekti grozni.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/03/2013 : 21:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Imate filmski podforum za raspravu o 300..drzimo se teme..hvala..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 18/03/2013 : 21:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Imate filmski podforum za raspravu o 300..drzimo se teme..hvala..



Moje isprike, samo sam se nadovezao na komentar, necu vise.

On topic: Meni je Snyder dobar redatelj i vjerujem da ce i Man of steel biti dobar.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 18/03/2013 : 22:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Sto se tice stripova, nisam citao bas nesto puno Supermana. Procitao sam All Star Superman koji mi je bio dobar, ali nz, prvo sam pogledao crtic i on mi je bio genijalan i onda su mi se ocekivanja jako digla za strip, ali eto na zalost nije mi strip uspio ispunit sva ta visoka ocekivanja, ali je svejedno dobar. Red Son mi je genijalan, lijepo zaokruzena prica uspjesno ispricana bez patetike i one klasicne dobro-lose karakterizacije. WHTTMOS je isto jako dobar, bas ostane onaj neki lijepi ugodni osjecaj nakon citanja i mislim si kako je to bas lijep zavrsetak jedne sage.
Imam doma jos Death of a Superman trilogiju, Birthright i Superman for All Seasons, no oni nece uspjet doc na red jos neko vrijeme.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 22/03/2013 : 11:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ne znam jeli ko procita zavrsnicu Morrisonovog runa na Actionu ali Action C. 18 je definitivno jedan od najbolji stripova koje sam procita uopce u zadnje vrijeme..
Toliko genijalno i kompleksno da sam bez rijeci..naravno ovo je strip samo za prave Superman fanove koji su procitali hrpu Superman stripova iz svih razdoblja i znaju dosta o samom junaku..

Napisat cu opsirnije kad uvatim vrimena..definitivno ultimativni Superman..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 22/03/2013 11:58:35
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/04/2013 : 20:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Nazalost Superman je nakon Morrisona ponovno krenia u krivom smjeru..Lobdell na Supermanu ima super ideje ali covjek jednostavno ne zna pisat..sve je to nekako zbrda zdola..

Nakon Morrisona Action je preuzeo Diggle i nakon samo tri broja odlazi sa serijala..Action Comics 22 ce pisati Lobdell..da li ce ostati ili ce doc netko drugi tek je za vidjeti..

No da nije sve tako crno ipak nas u 6 mjesecu ceka dvojac Snyder i genijalni crtac Jim Lee koji ce surađivati na serijalu SUPERMAN UNCHAINED..izasle su naslovnice za prva dva broja pa zasad uzivajmo u Leejevom fenomenalnom crtezu..



"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/05/2013 : 23:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
I ja jedva cekam tog Supermana Unchained! Jim Leeova naslovnica me kupila! Inace, prije sat vremena pokupio sam Free Comic Book Day svesku novog Supermana, Last Son Of Krypton i radnja obecava. Kupit cu i drugi nastavak kad izade. Na kraju sveske ima interview s autorima Superman Unchained (Snyderom i Leejem).

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3302 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 05/05/2013 : 01:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Inace, prije sat vremena pokupio sam Free Comic Book Day svesku novog Supermana, Last Son Of Krypton i radnja obecava. Kupit cu i drugi nastavak kad izade.

Onda ce te radovati da cujes da je vec izasao 2007.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/05/2013 : 02:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

quote:
Originally posted by D.J.

Inace, prije sat vremena pokupio sam Free Comic Book Day svesku novog Supermana, Last Son Of Krypton i radnja obecava. Kupit cu i drugi nastavak kad izade.

Onda ce te radovati da cujes da je vec izasao 2007.


Ooops! Pa imas pravo, dobre vijesti.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000