forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Marvel - Phase 3
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 24

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 26/06/2015 : 03:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Krivo si me shvatio. Moj se komentar odnosio upravo na slučajeve kada imaš potrebu komentirati filmove koje nisi gledao. A to zna biti vrlo često. U tim slučajevima dopuštaš da ti mišljenje o filmu formira foršpan i mišljenja šačice ljudi.

A o generalizacijama možemo raspravljati. U tvom slučaju mogu samo reći: gle tko mi to govori.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 26/06/2015 : 04:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Krivo si me shvatio. Moj se komentar odnosio upravo na slučajeve kada imaš potrebu komentirati filmove koje nisi gledao. A to zna biti vrlo često.


Znaš li što je najzanimljivije u cijeloj priči (to sam već napisao na prethodnoj stranici, ali ne znam jesi li vidio)? Imam osjećaj da imaš potrebu meni stalno prebacivati moj manjak iskustva i to komentiranje filmova koje nisam gledao, a upravo onaj dio tvog komentara vezan za "odavanje poštovanja bez obzira na trud" se meni čini kao jedan primjer koliko ti idealno i, u neku ruku, naivno razmišljaš.

quote:
U tim slučajevima dopuštaš da ti mišljenje o filmu formira foršpan i mišljenja šačice ljudi.


Pitanje: da li čitaš ono što pišem?

Gdje sam ja rekao da moje mišljenje formira foršpan i šačica ljudi? Nigdje, jer sam spomenuo da ne formiram mišljenje na temelju IMDB -a, Rotten Tomatoesa i sličnih. Rekao sam već da nije riječ ni o kakvom utjecaju Pere, Marka i nekog trećeg na moje mišljenje. Riječ je o mojim očekivanjima ili pretpostavkama o tome kakav bi film mogao biti. Mišljenje o filmu formiram nakon što ga pogledam. Vlastitim sudom. Osim toga, formirati mišljenje na temelju foršpana znači kao i suditi knjigu po koricama.

quote:
A o generalizacijama možemo raspravljati. U tvom slučaju mogu samo reći: gle tko mi to govori.


A ja: pročitaj jedan moj filmski osvrt i javi se.

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 26/06/2015 04:20:04
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 26/06/2015 : 09:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

Znaš li što je najzanimljivije u cijeloj priči (to sam već napisao na prethodnoj stranici, ali ne znam jesi li vidio)? Imam osjećaj da imaš potrebu meni stalno prebacivati moj manjak iskustva i to komentiranje filmova koje nisam gledao, a upravo onaj dio tvog komentara vezan za "odavanje poštovanja bez obzira na trud" se meni čini kao jedan primjer koliko ti idealno i, u neku ruku, naivno razmišljaš.


Nije to ništa naivno, već sasvim realno.

Filmovi su medij u čiji nastanak u pravilu biva uložen velik trud. To je činjenica. Ja ne govorim o kvaliteti djela, već o ogromnoj količini rada koji je utrošen u stvaranje tog djela.

Da li taj trud, taj silan rad nužno rezultira kvalitetnim djelom? Naravno da ne.

Prosječnom gledatelju je to nevažno, njega zanima samo konačan proizvod. Kod mene već sam taj proces nastanka izaziva poštovanje. Ali opet, kažem, to nema veze sa kvalitetom samog djela.

quote:
Originally posted by Darth Ivan

Pitanje: da li čitaš ono što pišem?

Gdje sam ja rekao da moje mišljenje formira foršpan i šačica ljudi? Nigdje, jer sam spomenuo da ne formiram mišljenje na temelju IMDB -a, Rotten Tomatoesa i sličnih. Rekao sam već da nije riječ ni o kakvom utjecaju Pere, Marka i nekog trećeg na moje mišljenje. Riječ je o mojim očekivanjima ili pretpostavkama o tome kakav bi film mogao biti. Mišljenje o filmu formiram nakon što ga pogledam. Vlastitim sudom. Osim toga, formirati mišljenje na temelju foršpana znači kao i suditi knjigu po koricama.


Slažem se s time.

Ali zašto si onda film Jurassic World imao potrebu dva puta proglasiti sranjem? Iako ga nisi gledao.

Ispada kao da sam sebi skačeš u usta.

quote:
Originally posted by Darth Ivan

A ja: pročitaj jedan moj filmski osvrt i javi se.


Redovito pratim tvoje postove. Iako, ne mogu se sjetiti jesi li pisao išta detaljnije nakon onih osvrta na filmove Robin Hood: Prince of Thieves i The Sons of Katie Elder.

Sve je to ok, ali premalo pišeš takve tekstove.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 27/06/2015 : 00:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Nije to ništa naivno, već sasvim realno.

Filmovi su medij u čiji nastanak u pravilu biva uložen velik trud. To je činjenica. Ja ne govorim o kvaliteti djela, već o ogromnoj količini rada koji je utrošen u stvaranje tog djela.

Prosječnom gledatelju je to nevažno, njega zanima samo konačan proizvod. Kod mene već sam taj proces nastanka izaziva poštovanje. Ali opet, kažem, to nema veze sa kvalitetom samog djela.



Ha čuj, ja se ne bi složio.

Kažem, ne vidim razlog zašto iskazivati poštovanje prema nekome ako nakon gledanja nekog filma imam osjećaj da je filmašima bio samo cilj od publike izvući pare. Primjerice, ako vidim da su specijalni efekti jedino što u cijelom filmu valja, a sve ostalo je zapostavljeno, onda je bolje da se film nije ni radio. Ne vidim razloga zašto bi se nekome trebao klanjati samo zbog odličnih specijalnih efekata. Mislim, naravno, možda ti i netko kome je samo bitno da u filmu bude samo što više akcije i CGI - ja, a ostalo ga ne zanima, on će bit zadovoljan. Osim toga, i ti, i ja, i svi ostali koji idemo u kino pogledati film automatski već iskazujemo poštovanje tim činom.

Al dobro, vidim da imaš svoje mišljenje i to je ok.

Sad sam siguran da bi meni izrazio poštovanje jer sam klincima u školi samo održao sat, bez obzira na kvalitetu
quote:
Da li taj trud, taj silan rad nužno rezultira kvalitetnim djelom? Naravno da ne.


Ako se ne trudiš uopće, onda je jasno da od kvalitete neće biti ni k

Po mojem mišljenju, recept za pravljenje kvalitetnog filma jest da moraš imati viziju toga što hoćeš postići. Odnosno, da znaš što želiš od glumaca, i da imaš unaprijed zacrtane ideje i konkretne metode kako ćeš iste prenijeti u djelo. U prijevodu, dobro prebaciti scenarij na ekran.

quote:
Ali zašto si onda film Jurassic World imao potrebu dva puta proglasiti sranjem? Iako ga nisi gledao.

Ispada kao da sam sebi skačeš u usta.


To se vjerojatno referiraš na ono kad sam dva puta citirao Goldbluma?

Rekao sam ti da to nema veze s mojim mišljenjem o filmu jer ga nisam gledao, govorio sam hipotetski.

quote:
Redovito pratim tvoje postove. Iako, ne mogu se sjetiti jesi li pisao išta detaljnije nakon onih osvrta na filmove Robin Hood: Prince of Thieves i The Sons of Katie Elder.

Sve je to ok, ali premalo pišeš takve tekstove.



Koliko god pratio, sigurno ne pratiš redovito.

Ako se ne varam, o Robinu Hoodu sam pisao prije koje tri godine, a Sinovi Katie Elder je bilo još ranije. Pretraži, imaš još materijala za pročitat.

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 27/06/2015 00:10:25
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/06/2015 : 01:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Hipotetski si zaključio da je film sranje? Ok, štogod.

Inače, tebi je zbilja teško ugoditi. Čak i kada čovjek napravi ono što tražiš od njega. Smiri svoj ego.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 27/06/2015 : 02:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Hipotetski si zaključio da je film sranje? Ok, štogod.


Zar je moguće da je film hrpa govana?

Jel ti sad jasnije?

quote:
Inače, tebi je zbilja teško ugoditi. Čak i kada čovjek napravi ono što tražiš od njega. Smiri svoj ego.


Ugoditi? Uvijek sve prepuštam pojedincima na volju, pa tako i tebi. Ništa na silu.

Ne moram smirivati svoj ego, inače sam u životu smiren, pa nema razloga da i na forumu ne bude tako. A zanimljivo je (govorim generalno) kako uvijek ljudi znaju procjenjivati ono tuđe, a svoje ne vide.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/06/2015 : 02:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

Zar je moguće da je film hrpa govana?

Jel ti sad jasnije?



Da skratimo priču, pogledaj film.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/07/2015 : 10:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Još jedna dobra vijest. Tilda Swinton će glumiti Strangeovog mentora. :)

http://www.comicbookresources.com/article/tilda-swinton-confirms-role-as-ancient-one-in-doctor-strange


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/08/2015 : 09:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Za kritičara The Hollywood Reportera Todda McCarthyja, nova Fantastična četvorka je "prilično užasna"!


http://www.hollywoodreporter.com/movie/fantastic-four/review/813140





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/08/2015 : 10:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Za kritičara The Hollywood Reportera Todda McCarthyja, nova Fantastična četvorka je "prilično užasna"!


http://www.hollywoodreporter.com/movie/fantastic-four/review/813140







Ovisi kako se gleda, loš rezultat ovog filma na kino-blagajnama bit će dobra ili loša stvar.

Inače, jedna korekcija. Ovo je tema za filmove iz Marvelove/Disneyjeve produkcije. Fantastic Four je ipak Foxova produkcija.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45438

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/08/2015 : 10:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Lako za eventualno slab financijski rezultat, sve će ostati na ovom filmu i opet će se potvrditi da F4 nema sreće s ekranizacijama.

Samo što je prema McCarthyju film jako loš, čak i "prilično užasan", što je gadno.

OK za topic, nisam imao vremena za pretraživanje gdje da ovo stavim, a ipak je Marvel.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/08/2015 : 11:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Lako za eventualno slab financijski rezultat, sve će ostati na ovom filmu i opet će se potvrditi da F4 nema sreće s ekranizacijama.

Samo što je prema McCarthyju film jako loš, čak i "prilično užasan", što je gadno.


U slučaju da film propadne na kino-blagajnama, vrlo je vjerojatan scenarij da će Fox odustati od franšize i pustiti da se filmska prava vrate Marvelu/Disneyju. Što je zapravo slijed događaja koji nemali broj ljudi priželjkuje.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 28/08/2015 : 04:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Čini se kako su otkrivene sukobljene strane - Team Captain America i Team Iron Man.






Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/08/2015 : 16:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ova mala Elizabeth Olsen uopste ne lici na sebe na ovim plakatima/crtezima.


A na cijoj strani ce biti Spiderman?

Edited by - going going on 28/08/2015 16:24:31
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 28/08/2015 : 16:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Ova mala Elizabeth Olsen uopste ne lici na sebe na ovim plakatima/crtezima.


Hm? Ali nje nema na ovim crtežima. Gdje ju ti vidiš?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 28/08/2015 : 16:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Ova mala Elizabeth Olsen uopste ne lici na sebe na ovim plakatima/crtezima.


A na cijoj strani ce biti Spiderman?

Iron man ..naravno

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/08/2015 : 18:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by going going

Ova mala Elizabeth Olsen uopste ne lici na sebe na ovim plakatima/crtezima.


Hm? Ali nje nema na ovim crtežima. Gdje ju ti vidiš?



Uf ma meni se ucini od Sharon Carter da je Scarlet Witch, nisam gledao pazljivo.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 29/08/2015 : 00:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Artovi su ok, no Scarlet Witch su izbacili, što je glupo, pogotovo nakon što su je lijepo definirali u Ultronu i pridružili timu.
A Sharon, koliko god bila važna za priču, nije superhero.
Također, priča se da će se Black Panther samo pojavit i neće bit ni za koga.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 29/08/2015 : 00:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool




Osobno, koliko god nisam podnosio one Storyjeve FF filmove, od radnje pa do glumačke postave, sad mi četvorka Gruffudd - Alba - Evans - Chilkis izgleda kao dobitna kombinacija u usporedbi s ovom novom.

Jebote, ovi novi izgledaju ko neka hrpa manekena izvučena direktno s modne piste. Teller pogotovo.

Još kad vidiš kako ovom novom filmu ide, Storyjevi ispadaju ko remek djela.

Inače, film ima trenutno čak 8% na RT - u.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/08/2015 : 00:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Artovi su ok, no Scarlet Witch su izbacili, što je glupo, pogotovo nakon što su je lijepo definirali u Ultronu i pridružili timu.
A Sharon, koliko god bila važna za priču, nije superhero.
Također, priča se da će se Black Panther samo pojavit i neće bit ni za koga.


Pa i Spajdi će se samo pojaviti u filmu, mislim da neće imati neku ulogu. A i Scarlet Witch je najavljena u filmu.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 29/08/2015 00:43:12
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/08/2015 : 00:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 30/08/2015 : 23:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ak neko želi vidjet prve scene iz Civil Wara, u lošoj kvaliteti i bez zvuka, evo vam (nije fake).

Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 01/09/2015 : 23:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido






Malo sam razmišljao o ovim timovima pa me zanima je li još netko.
Ako timovi budu baš ovakvi (gdje su izuzeti Scarlet Witch iz nekog razloga, te Spider-Man kojeg još skrivaju), onda tim Captain nema šanse.

Captain i Bucky su supervojnici, donekle nadljudi, no protiv Visiona, Iron Mana i War Machinea u normalnoj borbi nemaju šanse. Za Black Panthera ne znam snagu i skillove, no ima vibraniumske dijelove oklopa, vrhunski je atleta, te bi im i on možda mogao parirati.

Falcon je slab. Običan čovjek s krilima i izvrsnim pilotskim sposobnostima, no opet, vrlo razvodnjena verzija Iron Mana.

Hawkeye je običan čovjek. Vjerojatno može parirati Widowici, možda bi nadmudrio Panthera i pogodio ga, možda čak i Iron Mana ili War Machinea pogodi s kakvom električnom strijelom i nakratko ih ošamuti, no šanse su protiv njega, jer jedna šaka u nos od jačih, i gotov je.

Sharon ne vrijedi ni spominjati. Običan čovjek, daleko ispod lige ostalih.

Jedina nepoznanica i možebitan as je Ant-Man. Znamo kako je Falcona sredio. Pretpostavljam da bi na sličan način mogao srediti Iron Mana i War Machinea te ih rastaviti iznutra. Tj. War Machinea vrlo vjerojatno, a dotle bi Tony napravio neku zaštitu unutar svog odijela da ovog sprži dok uđe. Također bi Ant-Man bez problema mogao riješiti Black Widow i Black Panther.

No tu ostaje Vision koji je OP i ne vidim tko bi mu uopće mogao konkurirati? Možda Scarlet Witch, ako bi se još razvila. No, nje nema na posteru.
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 01/09/2015 : 23:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by Mr. Bushido






Malo sam razmišljao o ovim timovima pa me zanima je li još netko.
Ako timovi budu baš ovakvi (gdje su izuzeti Scarlet Witch iz nekog razloga, te Spider-Man kojeg još skrivaju), onda tim Captain nema šanse.

Captain i Bucky su supervojnici, donekle nadljudi, no protiv Visiona, Iron Mana i War Machinea u normalnoj borbi nemaju šanse. Za Black Panthera ne znam snagu i skillove, no ima vibraniumske dijelove oklopa, vrhunski je atleta, te bi im i on možda mogao parirati.

Falcon je slab. Običan čovjek s krilima i izvrsnim pilotskim sposobnostima, no opet, vrlo razvodnjena verzija Iron Mana.

Hawkeye je običan čovjek. Vjerojatno može parirati Widowici, možda bi nadmudrio Panthera i pogodio ga, možda čak i Iron Mana ili War Machinea pogodi s kakvom električnom strijelom i nakratko ih ošamuti, no šanse su protiv njega, jer jedna šaka u nos od jačih, i gotov je.

Sharon ne vrijedi ni spominjati. Običan čovjek, daleko ispod lige ostalih.

Jedina nepoznanica i možebitan as je Ant-Man. Znamo kako je Falcona sredio. Pretpostavljam da bi na sličan način mogao srediti Iron Mana i War Machinea te ih rastaviti iznutra. Tj. War Machinea vrlo vjerojatno, a dotle bi Tony napravio neku zaštitu unutar svog odijela da ovog sprži dok uđe. Također bi Ant-Man bez problema mogao riješiti Black Widow i Black Panther.

No tu ostaje Vision koji je OP i ne vidim tko bi mu uopće mogao konkurirati? Možda Scarlet Witch, ako bi se još razvila. No, nje nema na posteru.



pa Kapetanov tim je i izgubio u stripovskom Civil Waru IIRC


http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 01/09/2015 : 23:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Nisam to čitao, ali kolko sam skužio, tamo je bilo puno faktora u igri i Captainov tim je tehnički 'pobijedio', ali se ovaj svejedno predao.

No ja pričam o ova dva tima, gdje bi Iron Manov pokosio Captainov vrlo brzo.
Go to Top of Page
Page: of 24 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000