forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Jesam li ukrao ako sam »skinuo« strip sa neta?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 08/02/2013 : 21:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Iwood me zaličia danas..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 08/02/2013 22:00:17
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46515 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/02/2013 : 22:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by supermark

pročitao cijeli topic i što mogu reći osim:
sram me
sram me zbog ljudi koji kradu i tvrde da ne kradu
i takvi se bune protiv situacije u zemlji, jer su nas političari pokrali, a političari su isti kao i oni
baš me sram
ali takvima skidam kapu, imaju obraz kao potplate
jer ja da kradem sakrio bih se u crnu rupu i riječ ne bih rekao, a ovi se bahate kao da su u crvenom križu radili
stvarno imate obraze ko potplate i sad shvaćam da za ovu zemlju nema nade
jer kad ovi kradljivi političari odu takvi kao VI će doći na vlast i opet će krasti, kao što ste i dosad krali

bas me ovo pogodilo i zgadilo mi se
pojedinci, vi koji kradete, ste mi se zgadili



tek sad?



sad kad se raspravlja jeli skidanje skenova krađa..



što je najgore, tek sam sad shvatio
jer ljudi se prodaju za stripove, za neke nevažne stvari
i onda pljuju po onima što pokradu državu i uzmu milikjune
pa pogledajte se, kurvate se za kikiriki



kakav kikiriki jebate te kikiriki. alergičan san na to



pa što su stripovi nego kikiriki
krov na glavom, hranu, posao - mogu shvatiti
stripove, kikiriki - ne mogu shvatiti

oprosti, ali ne mogu



ne razumin šta mene to pitaš?
šta ti triba objasnit?




pa što si onda quotovao ako te se ne smije komentirati?!



bilo mi je smišno tvoje prosvjetljenje

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/02/2013 : 22:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by supermark

pročitao cijeli topic i što mogu reći osim:
sram me
sram me zbog ljudi koji kradu i tvrde da ne kradu
i takvi se bune protiv situacije u zemlji, jer su nas političari pokrali, a političari su isti kao i oni
baš me sram
ali takvima skidam kapu, imaju obraz kao potplate
jer ja da kradem sakrio bih se u crnu rupu i riječ ne bih rekao, a ovi se bahate kao da su u crvenom križu radili
stvarno imate obraze ko potplate i sad shvaćam da za ovu zemlju nema nade
jer kad ovi kradljivi političari odu takvi kao VI će doći na vlast i opet će krasti, kao što ste i dosad krali

bas me ovo pogodilo i zgadilo mi se
pojedinci, vi koji kradete, ste mi se zgadili

Zar ti nisi s youtubea stavljao linkove za sve golove Messija. Legalna prava na taj sadržaj sigurno nema youtube.



koliko znam, youbito isplaćuje novce vlasnicima prava i vlasnicima videa
pogledaj da golova iz premiershipa uopće nema tamo

ali to nije toliko ni važno, meni je najgore što ljudi kradu, ok kradite, ali nemojte dolaziti i pametovati (da ne kažem nešto gore)
to je najgore, taj endostatak obraza

Ne budi naivan. Na tisuće sadržaja s u tubea je nelegalno i ti to znaš ali ćeš svejedno gledati sadržaje s u tubea. I engleske lige bude ali se sadržaji brišu. A sad pogledaj koliko je ljudi pogledalo neki sadržaj prije nego je obrisan. Također misliš da nije bilo pritisaka da zabrane youtoube. A da li si ikad gledao preko streama neku utakmicu?



ma ja sve to znam
gledao sam i tekme preko streama... sto puta
ali ako me pitas jel to kradja - pa necu reci da nije i hvaliti se okolo
sakrit cu se i pravit da me se to ne tice
a zasto? jer me sram
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 08/02/2013 : 22:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark


ma ja sve to znam
gledao sam i tekme preko streama... sto puta
ali ako me pitas jel to kradja - pa necu reci da nije i hvaliti se okolo
sakrit cu se i pravit da me se to ne tice
a zasto? jer me sram



A malo prije si napisa da ti se svi gadimo i da sad shvacas da kraj lopina poput nas ova drzava nema nadu..a ti radis to isto..koji ti je vrag..ovo su minorne stvari..i napisa si "jer ja da kradem"..a ocito da krades..radi voljene Barcelone..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 08/02/2013 22:06:10
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 08/02/2013 : 22:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Jeli itko na sportu nekome predbaciva radi postavljanja streama i naziva nekog lopinom..nije..svima nam je to normalno..a to je isto krađa..dajte ljudi..svi smo u istom košu i svi smo isti..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 08/02/2013 : 22:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by supermark

pročitao cijeli topic i što mogu reći osim:
sram me
sram me zbog ljudi koji kradu i tvrde da ne kradu
i takvi se bune protiv situacije u zemlji, jer su nas političari pokrali, a političari su isti kao i oni
baš me sram
ali takvima skidam kapu, imaju obraz kao potplate
jer ja da kradem sakrio bih se u crnu rupu i riječ ne bih rekao, a ovi se bahate kao da su u crvenom križu radili
stvarno imate obraze ko potplate i sad shvaćam da za ovu zemlju nema nade
jer kad ovi kradljivi političari odu takvi kao VI će doći na vlast i opet će krasti, kao što ste i dosad krali

bas me ovo pogodilo i zgadilo mi se
pojedinci, vi koji kradete, ste mi se zgadili

Zar ti nisi s youtubea stavljao linkove za sve golove Messija. Legalna prava na taj sadržaj sigurno nema youtube.



koliko znam, youbito isplaćuje novce vlasnicima prava i vlasnicima videa
pogledaj da golova iz premiershipa uopće nema tamo

ali to nije toliko ni važno, meni je najgore što ljudi kradu, ok kradite, ali nemojte dolaziti i pametovati (da ne kažem nešto gore)
to je najgore, taj endostatak obraza

Ne budi naivan. Na tisuće sadržaja s u tubea je nelegalno i ti to znaš ali ćeš svejedno gledati sadržaje s u tubea. I engleske lige bude ali se sadržaji brišu. A sad pogledaj koliko je ljudi pogledalo neki sadržaj prije nego je obrisan. Također misliš da nije bilo pritisaka da zabrane youtoube. A da li si ikad gledao preko streama neku utakmicu?



ma ja sve to znam
gledao sam i tekme preko streama... sto puta
ali ako me pitas jel to kradja - pa necu reci da nije i hvaliti se okolo
sakrit cu se i pravit da me se to ne tice
a zasto? jer me sram

Nemoj se molim te ljutiti, ali sad si me podsjetio na one političare koji njeguju obiteljske vrijednosti. Javno će se zgražati nad alkoholom, prostitucijom i držati drugima prodike, a nakon što završe s javnim nastupom u tajnosti će se napiti i u javnu kuću

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/02/2013 : 22:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by supermark


ma ja sve to znam
gledao sam i tekme preko streama... sto puta
ali ako me pitas jel to kradja - pa necu reci da nije i hvaliti se okolo
sakrit cu se i pravit da me se to ne tice
a zasto? jer me sram



A malo prije si napisa da ti se svi gadimo i da sad shvacas da kraj lopina poput nas ova drzava nema nadu..a ti radis to isto..koji ti je vrag..ovo su minorne stvari..i napisa jer ja da kradem..a ocito da krades..radi voljene Barcelone..



a naspisao sam: "jer ja da kradem sakrio bih se u crnu rupu i riječ ne bih rekao, a ovi se bahate kao da su u crvenom križu radili"
i to je najgore, jer se krade i time hvali, čovjeku koji je dao novce i život u to
hrpetinu novaca i života
i onda se jos ici svadjati sa njim...

kao sto kaze markos, takvima nije problem krasti covjeka, ali kad njih zaznu za 10kn na aukcijama onda trče da im se vrati
pa di ti je obraz, čovječe?

(i kad govorim tebi, ne mislim na tebe, nego na one kojima se obraćam, to valjda shvaćaš)
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/02/2013 : 22:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
lol... eto vidite do čega je došlo ova politička korektnost sa internetom... sram nas je u društvu priznati da gledamo youtube ili stream lige prvaka... : )


Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 08/02/2013 : 22:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Još jednu stvar bi želio napisati u vezi ovoga svega. Ako je skidanje s neta krađa, znači mi smo svi lopovi. Kako je onda toliko malo negativnih komentara na aukcijama i postotak prevara je zanemariv. A pogledajte što se sve događa na recimo njuškalu.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46515 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/02/2013 : 22:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
razvedrimo se malo
http://youtu.be/y0wOQvh6ruo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/02/2013 : 22:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ma kuzim ja sto svi hoce reci
i brnija jer nikad ne bi pročitao amere
i helloa jer nikad ne bi pogledao tekmu
i sve ostale

ja mislim tako da nisam previse ostetio za svoj stream: messi ce zaraditi svejedno milijune, barca takodjer itd.
ali opravdanja za kradju nema
kako god okrenes
pa kako vas nije zao covjeka koji ulaže sve u to?

p.s. rekao sam svoje i sad svi znate sto mislim
ali pisati vise necu ovdje da se ne bih posvadjao sa pola foruma, a to nam ne treba
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 08/02/2013 : 22:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark


(i kad govorim tebi, ne mislim na tebe, nego na one kojima se obraćam, to valjda shvaćaš)



Znam znam pratia sam topic..ma ja ode ne bi uopce niti komentira da se nije pokrenila rasprava..ali bolje da se cuje i misljenje ljudi koji citaju skenove kad vec raspravljamo o tome..najlakse se pravit englez uvik..nepisano pravilo ovog sajta (ciji je vlasnik ujedno i izdavac) da se ne spominje skidanje skenova, skeniranje i distribucija na internet itd itd..Markosu kao izdavacu to smeta i ide mu na zivce i to je sasim razumljivo..da li je triba onako reagirati na Zaogorov post..naravno da nije..triba kao jedan ozbiljan covjek imat puno vise fleksibilnosti i takticnosti..

No ja ga svakako razumijem..i ja bi poludia..samo nikako ne bi reagira na nacin na koji je on..jer svi smo svijesni o kakvom mediju pricamo i koliko se malo tu moze napraviti..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 08/02/2013 : 22:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

razvedrimo se malo
http://youtu.be/y0wOQvh6ruo

Evo malo crnog humora za kraj. Znači Iwood tvoj zaključak je da ako zbog skeniranih stripova propadnu izdavači, propast će i striparnice, a među njima i strip knjižara Babilon i onda će vlasnik Zlatko sve izgubiti i postati kasap iz Đakova

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 08/02/2013 : 22:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by lwood

razvedrimo se malo
http://youtu.be/y0wOQvh6ruo

Evo malo crnog humora za kraj. Znači Iwood tvoj zaključak je da ako zbog skeniranih stripova propadnu izdavači, propast će i striparnice, a među njima i strip knjižara Babilon i onda će vlasnik Zlatko sve izgubiti i postati kasap iz Đakova



Ne daj boze..ko ce mi onda distribuirat Fibrina izdanja..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/02/2013 : 22:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by supermark


(i kad govorim tebi, ne mislim na tebe, nego na one kojima se obraćam, to valjda shvaćaš)



Znam znam pratia sam topic..ma ja ode ne bi uopce niti komentira da se nije pokrenila rasprava..ali bolje da se cuje i misljenje ljudi koji citaju skenove kad vec raspravljamo o tome..najlakse se pravit englez uvik..nepisano pravilo ovog sajta (ciji je vlasnik ujedno i izdavac) da se ne spominje skidanje skenova, skeniranje i distribucija na internet itd itd..Markosu kao izdavacu to smeta i ide mu na zivce i to je sasim razumljivo..da li je triba onako reagirati na Zaogorov post..naravno da nije..triba kao jedan ozbiljan covjek imat puno vise fleksibilnosti i takticnosti..

No ja ga svakako razumijem..i ja bi poludia..samo nikako ne bi reagira na nacin na koji je on..jer svi smo svijesni o kakvom mediju pricamo i koliko se malo tu moze napraviti..



Brni, u sridu... : )
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46515 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/02/2013 : 22:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by lwood

razvedrimo se malo
http://youtu.be/y0wOQvh6ruo

Evo malo crnog humora za kraj. Znači Iwood tvoj zaključak je da ako zbog skeniranih stripova propadnu izdavači, propast će i striparnice, a među njima i strip knjižara Babilon i onda će vlasnik Zlatko sve izgubiti i postati kasap iz Đakova



kakav kraj? baš je zanimljiv topic

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 08/02/2013 : 22:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Interesantno je ovo pitanje, ali mislim da ovdje posljednju riječ ipak ima zakonodavac.
A to "ja mislim i on misli" je irelevantno.

Osobno nemam nijedan strip u elektronskom obliku na svome tvrdom disku niti sam ih imao.
OK strogo tehnički gledano ovo nije točno jer sam pregledao APSOLUTNO SVAKI Fibrin preview (na istoimenoj stranici) a i to računam u "skidanje stripa".
U zadnje vrijeme sam shvatio da je i Darkwood stavio previewe svojih izdanja što mi se osobito sviđa iz razloga da ipak imam uvida i u njihove strip-albume jer, dok Fibru možemo i pregledati po našim knjižnicama, Darkwooda nema.
A poradi racionalizacije mnogih aspekata u mom životu, bez neke odgovarajuće recenzije ili previewa ne ulazim u nove kupovine stripova na način na koji sam to prije radio.

Iskreno, odbijam vjerovati kako neki iole značajniji broj ljudi skuplja stripove u elektronskom obliku (znači piratizirane-kompletni-strip kopije) te zbog toga ne kupuje legalne fizičke manifestacije istih.

Ne vidim užitak a stoga niti poantu u posjedovanju PDF ili JPG stripa...

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 08/02/2013 : 22:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

ma kuzim ja sto svi hoce reci
i brnija jer nikad ne bi pročitao amere
i helloa jer nikad ne bi pogledao tekmu
i sve ostale

ja mislim tako da nisam previse ostetio za svoj stream: messi ce zaraditi svejedno milijune, barca takodjer itd.
ali opravdanja za kradju nema
kako god okrenes
pa kako vas nije zao covjeka koji ulaže sve u to?

p.s. rekao sam svoje i sad svi znate sto mislim
ali pisati vise necu ovdje da se ne bih posvadjao sa pola foruma, a to nam ne treba

Ja sam siguran da 90% ljudi na forumu ne nabavlja scanove od Fibre, a onih 10% ionako ne bi ni kupilo fibrina izdanja. Ja osobno niti imam tablet, niti čitam skenirane stripove, ali svejedno imam i stav i stotine argumenata da skidanje s torrenta nije krađa, ali nije ni nešto s čime bi se trebali hvaliti i ponositi.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 08/02/2013 : 22:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DKoor


A poradi racionalizacije mnogih aspekata u mom životu, bez neke odgovarajuće recenzije ili previewa ne ulazim u nove kupovine stripova na način na koji sam to prije radio.

Iskreno, odbijam vjerovati kako neki iole značajniji broj ljudi skuplja stripove u elektronskom obliku (znači piratizirane-kompletni-strip kopije) te zbog toga ne kupuje legalne fizičke manifestacije istih.

Ne vidim užitak a stoga niti poantu u posjedovanju PDF ili JPG stripa...



Razmisljas ko ja..evo ja sam danas procita par skenova Usagija (ovaj zeko na tvom avataru ) pita za misljenje par ljudi i odlucia ga skupljat..one bezvezne sekenove sam pobrisa..koji ce mi vrag..posluzili su mi kao informacija da dođem u posjed onog pravog..a to je dobri stari papir..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 08/02/2013 22:29:26
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 08/02/2013 : 22:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Eh, ja sam upravo prodao 11 komada Fantagraphics/Dark Horse Usagija upravo poradi racionalizacije.
Odmah ti iz prve ruke mogu reći par stvari oko toga stripa, prvo - kvalitetan je i taj kvalitet ne opada niti crtački a niti u drugom smislu. Strip je kvalitativno prilično ujednačen. Ima elemenata horora, komedije i nadasve akcije... sve u svemu fini strip za imati u svojoj kolekciji.
Da su neka druga vremena i okolnosti ne bih ga prodavao.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 08/02/2013 : 22:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DKoor

Eh, ja sam upravo prodao 11 komada Fantagraphics/Dark Horse Usagija upravo poradi racionalizacije.
Odmah ti iz prve ruke mogu reći par stvari oko toga stripa, prvo - kvalitetan je i taj kvalitet ne opada niti crtački a niti u drugom smislu. Strip je kvalitativno prilično ujednačen. Ima elemenata horora, komedije i nadasve akcije... sve u svemu fini strip za imati u svojoj kolekciji.
Da su neka druga vremena i okolnosti ne bih ga prodavao.



Odlicno..dobija sam i mini recenziju odma..steta sta si prodava..ali slicnu stvar sam ja napravia sa Mister No..to je jedini Bonelli strip kojeg sam stvarno volia..no radi racionalizacije sam ga se mora rijesiti..superheroji, Fibra, mange i ostalo su uzeli danak..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 08/02/2013 22:39:11
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19354 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/02/2013 : 22:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ajde neka mi netko objasni koja je razlika između toga da neki strip downloadaš s neta i toga da dođeš u striparnicu staviš strip pod jaknu i pobjegneš?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7311 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 08/02/2013 : 22:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ali i ta fibra... pa markosovi kupci su hard core fanovi takvih izdanja. koliko na njih uopće utjeće dostupnost besplatnog skena?
ko plača toliko za te stripove, niti ne pomišlja na sken... a i obratno.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46515 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/02/2013 : 22:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ajde neka mi netko objasni koja je razlika između toga da neki strip downloadaš s neta i toga da dođeš u striparnicu staviš strip pod jaknu i pobjegneš?



valjda ista ka i ona u komadanju ljudi u pc igricama i u stvarnosti?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 08/02/2013 : 22:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ajde neka mi netko objasni koja je razlika između toga da neki strip downloadaš s neta i toga da dođeš u striparnicu staviš strip pod jaknu i pobjegneš?

iwood ti je lijepo objasnio

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000