forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PlayStation 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 28/12/2016 : 13:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Pitam to jel mi se neku večer dogodilo da su mi žena i cure otišle na spavanje, a ja odlučio malo zaigrati "Beyond two souls", no kroz nekih 20-tak minuta cure došle natrag jer nisu htjele spavat, a ja nisam prestao igrati igru, pa je žena po prvi puta u životu počela gledati ono što igram dok su cure slagale legiće...i po prvi puta od kada imam ps3 mi se nakon nekih sat i pola igranja dogodi da mi isti zašteka (zaledila se slika), i to mi je naljutilo ženu...kaže po prvi puta u životu me gleda kako nešto igram i totalno ju uvuče u priču (vjerovatno zbog hrvatskog prijevoda, pa joj je to došlo kao gledanje filma) i onda ps zašteka😵

Koliko je meni poznato to je možda i jedina veća igra koja ima HR prijevod i možda Heavy rain.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/12/2016 : 16:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Oki

Pitam to jel mi se neku večer dogodilo da su mi žena i cure otišle na spavanje, a ja odlučio malo zaigrati "Beyond two souls", no kroz nekih 20-tak minuta cure došle natrag jer nisu htjele spavat, a ja nisam prestao igrati igru, pa je žena po prvi puta u životu počela gledati ono što igram dok su cure slagale legiće...i po prvi puta od kada imam ps3 mi se nakon nekih sat i pola igranja dogodi da mi isti zašteka (zaledila se slika), i to mi je naljutilo ženu...kaže po prvi puta u životu me gleda kako nešto igram i totalno ju uvuče u priču (vjerovatno zbog hrvatskog prijevoda, pa joj je to došlo kao gledanje filma) i onda ps zašteka😵

Koliko je meni poznato to je možda i jedina veća igra koja ima HR prijevod i možda Heavy rain.



Heavy Rain nema, samo B:TS. Imam ja PS4 verzije...

EDIT: Odlicne igre, ja obozavam te ''igrive filmove''. Imam platinu iz obje, plus jos iz Until Dawn i oba walking dead-a na viti. Skoro bi u ovu kategoriju ubacio i The Order 1886, koji prekrasno izgleda, ali je uzasno kratak, nema skoro pa nis igrivosti i nakon 1 prelaska nema te vise sto tjerat da ga ponovno odigras.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 28/12/2016 16:06:03
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/12/2016 : 09:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by supermark

imam i ja jedinicu
a imam i neke igrice

Medal of Honor, Crash Bandicoot, Crash team racing...



e baš taj crash bandicoot tražim mislim da je to izvrsna igrica za djecu



Sve ove su i za djecu i odrasle! Ove 3 su bile u top 5, uz PES i Driver-a.
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 01/01/2017 : 18:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Dečki može savjet?
Nisam nikad imao PS. Imam klinca 7 godina.
Kupio bi neki rabljeni ili možda novi.
Ali nisam siguran što. PS3 ili PS4?
Jailbreak ili ne?
Koliko mi je GB dosta? 500 ili 1TB?
Zašto neki imaju 12GB?
Za PS3 su očito igrice jeftinije? Koju prednost ima PS4?
Sorry puno pitanja, ali nadam se da mi možete odgovoriti!
Što bi vi preporučili?
Ja nemam baš puno vremena za igranje, ali bi možda sa klincem koji put nešto odigrao u dvoje.
A i čitam vaše topice pa mi ovaj Last of Us zvuči dobro!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 01/01/2017 : 18:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

e baš taj crash bandicoot tražim mislim da je to izvrsna igrica za djecu



Je, sa dosta humora.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 01/01/2017 : 18:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Inače, koliko je do sada izašlo tih generacija Playstationa? Milijun?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 01/01/2017 : 20:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Dečki može savjet?
Nisam nikad imao PS. Imam klinca 7 godina.
Kupio bi neki rabljeni ili možda novi.
Ali nisam siguran što. PS3 ili PS4?
Jailbreak ili ne?
Koliko mi je GB dosta? 500 ili 1TB?
Zašto neki imaju 12GB?
Za PS3 su očito igrice jeftinije? Koju prednost ima PS4?
Sorry puno pitanja, ali nadam se da mi možete odgovoriti!
Što bi vi preporučili?
Ja nemam baš puno vremena za igranje, ali bi možda sa klincem koji put nešto odigrao u dvoje.
A i čitam vaše topice pa mi ovaj Last of Us zvuči dobro!



Prednost PS4 je što nove igre izlaze za PS4, dok su PS3 prestali podržavati (PS4 je jači, ima bolju grafiku, rezoluciju i to).
Ako ti je konzola samo za casual igranje i za klinca od 7 godina, PS3 bi mu trebao biti dovoljan.
Problem će nastati ako mu prijatelji u školi budu imali PS4 i pričali kak je super i slično, onda će ga i on htjeti.
Tak da je možda bolje da odmah uzmeš PS4. 500GB je i više nego dovoljno za casual igranje.
Nove igre jesu skuplje, ali kupiš rabljene, ili digitalne s PSN kad budu akcije.
Starijih rabljenih igara nađeš i za 100-250kn. Na PSN-u digitalne znaju biti i jeftinije na akciji, kako koja.

Last of Us je genijalan, ali sigurno nije za klinca od 7 godina.

Ako misliš uzimati nešto za njega, a da i ti možeš igrati s njime, par mojih preporuka (PS4 igre, ali većinu ima i za PS3):

Rayman Legends


Trine 1, 2


Diablo 3
(Nije strašan, ali ima zombija, kostura i slično, pa odluči jel sad ili kad poraste.)


Borderlands The Handsome Collection
(Šarena pucačina. Ima tu i tamo odraslog humora, pa vidi jel bi pričekao da malo naraste prije nego to igrate.)


Rocket League


Također imaš još razne Lego igre za kooperativno igranje, sportske igre, tučnjave i slično.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 01/01/2017 : 20:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

Inače, koliko je do sada izašlo tih generacija Playstationa? Milijun?


Četiri.
Ne kužim baš podrugljiv način pitanja, al ok.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/01/2017 : 21:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Dečki može savjet?
Nisam nikad imao PS. Imam klinca 7 godina.
Kupio bi neki rabljeni ili možda novi.
Pazi. Puno je loših polovnih konzola. No, iskusan može nanjušiti polovnu koja je ustvari nova za pola cijene.
Ali nisam siguran što. PS3 ili PS4?
Dobre obje, vodi se šta ti povoljnije uleti. Orjentaciono (za polovne) PS3 800 kn, PS4 1600 kn. Mislim na cijene bez dodataka. Mislim da novi PS3 ne vrijedi kupovati jer je skup u odnosu na novi PS4 koji možeš kupiti u Santa Domenica na rate.
Jailbreak ili ne?
Nikada mi nije trebalo. Kupiš polovnu igru za 50 kn., odigraš i zamjeniš za drugu ili prodaš za 60 kn. Igraš džaba.
Koliko mi je GB dosta? 500 ili 1TB?
Ako ne moraš odjednom igrati puno igara, sve je dosta. Meni je 12 gb bilo dosta.
Zašto neki imaju 12GB?
Imao sam PS3 slim sa 12 gb i sve super. To je 12 gb flash mamorije. Neke igre nije ni instalirala, neke je. Ako ne igraš više od par igara odjednom, nema problema. Pređene igre obrišeš i imaš nešto mjesta za nove. Ako želiš skidati igre sa PS storea, onda ipak sa pravim HD driveom.
Za PS3 su očito igrice jeftinije? Koju prednost ima PS4?
Nešto bolja grafika, bit će super igara u budućnosti.
Sorry puno pitanja, ali nadam se da mi možete odgovoriti!
Što bi vi preporučili?
PS4 je hit, ali PS3 još valja. Ako kupuješ konzolu da koristiš više od 5 godina, PS4. Ako želiš da malo odigraš ekskluzive pa prodaš konzolu, možeš slobodno PS3.
Ja nemam baš puno vremena za igranje, ali bi možda sa klincem koji put nešto odigrao u dvoje.
A i čitam vaše topice pa mi ovaj Last of Us zvuči dobro!


Ima zgodnih igara udvoje na obje konzole. The last of us je baš igra za odrasle, obavezno kupi sebi. Osim toga još obavezno Uncharted serijal (prva ok, 2 i 3 rasturaju). To su najbolje igre i postoje samo za Playstation.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 01/01/2017 22:00:17
Go to Top of Page

Zula
Average Member

763 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 04/01/2017 : 12:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Dečki može savjet?
Nisam nikad imao PS. Imam klinca 7 godina.
Kupio bi neki rabljeni ili možda novi.
Ali nisam siguran što. PS3 ili PS4?
Jailbreak ili ne?
Koliko mi je GB dosta? 500 ili 1TB?
Zašto neki imaju 12GB?
Za PS3 su očito igrice jeftinije? Koju prednost ima PS4?
Sorry puno pitanja, ali nadam se da mi možete odgovoriti!
Što bi vi preporučili?
Ja nemam baš puno vremena za igranje, ali bi možda sa klincem koji put nešto odigrao u dvoje.
A i čitam vaše topice pa mi ovaj Last of Us zvuči dobro!



Potpuno sam nov u PS-svijetu. Nabavio sam ps4 slim (500GB je meni dovoljno). I moj sin je star kao tvoj. Ideja je da igramo zajedno pa mogu kontrolirati vrijeme (1-2 puta dnevno do 45min). Drugi kontroler je neophodan. Trenutno se ludo zabavljamo i smijemo igrajući LittleBigPlanet 3 jer smo podjednako dobri (loši).

Edited by - Zula on 04/01/2017 12:33:31
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 04/01/2017 : 17:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Dečki, Windwalker, Obi i Zula, hvala vam puno na savjetima.
Pomogli ste mi u odluci.
Klinac mi na pc-u već sad ubija naciste u Medal of Honor-u tak da kosturi i zombiji nisu problem. :)
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 14/01/2017 : 14:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Koliko vidim sad postoji mogućnost prebacivanja podataka s jedne konzole PS4 na drugu konzolu PS4.
Brat mi ima dosta igara koje je kupio preko one opcije da uđe u nekog usera kojeg stavi kao primarni račun i iz njegovog librarya napravi download i više nikad ne ulazi u taj račun već igre igra preko svog računa. Mene sad zanima ako bi prebacio podatke s njegove konzole da li bi i ja mogao igrati te igre?

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/01/2017 : 17:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Kako sam preko praznika uspio prodati svoj Wii mini i PS3 super slim, trenutno sam samo na Steam-u što znači da se polako mjerka nova konzola. U principu, volim probati sve tako da PS4 neću zaobići. Malo mi je još cijena visoka, a ni lista naslova koje moram igrati je vlo kratka. Ako imate ikakav savjet oko kupovine PS4 u smislu šta želim, a šta ne, slobodno navedite. Ako netko želi mjenjati svoj PS4, što da ne. Također me zanima kako radi Playstation TV kutijica i vrijedi li to išta. Od ove godine imam i uredan brz bežični internet pa me zanima kakve su mogućnosti u vezi toga i eventualne konzole koju kupim...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 21/01/2017 17:13:49
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 21/01/2017 : 18:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
PS TV ti ima veze s PS Vitom, tj. neke igre s PS Vite imaš mogućnosti igrati preko TV-a (no trebaš kupiti dodatno DS3 ili DS4).
U svakom slučaju besmislen uređaj, osim ako baš želiš neke bolje Vita igre igrati na velikom ekranu (koje imaju podršku).

U vezi interneta, možeš kupovati igre sa PSN-a umjesto u kutiji, što ti ne bih preporučio, jer ih onda ne možeš preprodati, a pretpostavljam da ćeš htjeti.
Također imaš i PS+ koji funkcionira kao i na PS3.
E da, ovaj put za online igranje moraš imati PS+ pretplatu.

Na Njuškalu imaš rabljenih PS4 po 1700-1900kn, tak da ne znam kaj ti je tu puno.

Edited by - Windwalker on 21/01/2017 18:51:38
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 21/01/2017 : 19:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker


Na Njuškalu imaš rabljenih PS4 po 1700-1900kn, tak da ne znam kaj ti je tu puno.


To u stvari i je puno, pošto sam u onim nekim božićnim akcijama viđao playstation 4 (novu slim verziju) po cijeni od 2099 kn, tako da su i po meni te cijene na njuškalu još uvijek previsoke jer ako novi sa garancijom i računom možeš kupiti za 2099 kn, polovni bi trebao biiti maksimalno 1400 kn, zar ne?
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 21/01/2017 : 19:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
A dobro, ovaj za 1900 ima još 9 mjeseci garanciju i igru.
Ali za 1400 ćeš teško naći.
Neki još PS3 prodaju za toliko.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/01/2017 : 20:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Windwalker


Na Njuškalu imaš rabljenih PS4 po 1700-1900kn, tak da ne znam kaj ti je tu puno.


To u stvari i je puno, pošto sam u onim nekim božićnim akcijama viđao playstation 4 (novu slim verziju) po cijeni od 2099 kn, tako da su i po meni te cijene na njuškalu još uvijek previsoke jer ako novi sa garancijom i računom možeš kupiti za 2099 kn, polovni bi trebao biiti maksimalno 1400 kn, zar ne?


upravo to.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/01/2017 : 14:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Danas je izašao Resident evil 7, a ljudi već na veliko postavljaju prohode igre na youtube.
Sve u svemu, nisam mislio da će ovako dobro izgledati:
https://youtu.be/yNElqSf-1zU
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/01/2017 : 14:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...i uz sve to, kao neobičan novitet za Resident evil serijal, cijela igra se igra iz prvog lica.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/01/2017 : 00:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Windwalker


Na Njuškalu imaš rabljenih PS4 po 1700-1900kn, tak da ne znam kaj ti je tu puno.


To u stvari i je puno, pošto sam u onim nekim božićnim akcijama viđao playstation 4 (novu slim verziju) po cijeni od 2099 kn, tako da su i po meni te cijene na njuškalu još uvijek previsoke jer ako novi sa garancijom i računom možeš kupiti za 2099 kn, polovni bi trebao biiti maksimalno 1400 kn, zar ne?


Da se nadovežem na ovo još jednom jer kupujem PS4 pa sam dobro istražio kao i obično:
Rabljeni PS4 na Njuškalu idu naširoko od 1500 do 3000 kn. zavisno od starosti i opreme. No, velika većina rabljenih je unutar uskog spektra cijena od 2000-2200 kn. sa jednom bezveze igrom obično.
Nakon desetak upita i natezanja sa ljudima kojima valjda nije jasno da konzola na prodaju ima dosta i da moraju malo izaći u susret kupcu, odustao sam od polovnih (sva sreća).
I vidi čuda - nova zapakirana slim konzola (od firme koja se time bavi) bukvalno po cijeni polovnih - 2099 kn.
Pa ti sad vidi tko je tu lud. Ovi što prodaju ili ovi što kupuju?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 31/01/2017 00:48:13
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 31/01/2017 : 12:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Windwalker


Na Njuškalu imaš rabljenih PS4 po 1700-1900kn, tak da ne znam kaj ti je tu puno.


To u stvari i je puno, pošto sam u onim nekim božićnim akcijama viđao playstation 4 (novu slim verziju) po cijeni od 2099 kn, tako da su i po meni te cijene na njuškalu još uvijek previsoke jer ako novi sa garancijom i računom možeš kupiti za 2099 kn, polovni bi trebao biiti maksimalno 1400 kn, zar ne?


Da se nadovežem na ovo još jednom jer kupujem PS4 pa sam dobro istražio kao i obično:
Rabljeni PS4 na Njuškalu idu naširoko od 1500 do 3000 kn. zavisno od starosti i opreme. No, velika većina rabljenih je unutar uskog spektra cijena od 2000-2200 kn. sa jednom bezveze igrom obično.
Nakon desetak upita i natezanja sa ljudima kojima valjda nije jasno da konzola na prodaju ima dosta i da moraju malo izaći u susret kupcu, odustao sam od polovnih (sva sreća).
I vidi čuda - nova zapakirana slim konzola (od firme koja se time bavi) bukvalno po cijeni polovnih - 2099 kn.
Pa ti sad vidi tko je tu lud. Ovi što prodaju ili ovi što kupuju?

Prije dva-tri tjedna bila je na abrakadabri akcija slim model od 1 TB za 2099,00 kn uz mogućnost plaćanja na rate za istu cijenu.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr

Edited by - hello on 31/01/2017 13:00:17
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 01/02/2017 : 11:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Baš sam sada malo pronjuškao iako još nemam namjeru kupovati ps4, ali ispada da je trenutno ovo
http://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/playstation-4-slim-1-tb-resident-evil-7-oglas-21588330
najpovoljniji ps4 za 2000 kn na njuškalu pošto je nov (stavljen u prodaju drugi dan od datuma koji je na računu), i to je donekle fer cijena pošto je plaćen 2899kn:
http://www.sancta-domenica.hr/playstation-4-1tb-slim-d-chassis-resident-evil-7.aspx

...a ovi ostali oglasi na njuškalu tipa PS4 za 2500 kn HITNO (cijena fiksna) su smijurija, pogotovo zbog toga jer ih prodavači ne mogu prodati mjesecima...

Edited by - Oki on 01/02/2017 11:25:12
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/02/2017 : 11:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Stigao PS4 slim crni, super izgleda sve ovako novo i netaknutno. Malo da odstoji na sobnoj temperaturi pa odoh isprobati.

Jučer kupio Uncharted 1,2,3,4 mada sam prva tri već igra na PS3...
Smradovi poštanski mi smrskali igre u zračnoj koverti. Kažem nisam platio 50 kn. poštarine da dobijem u komadićima, piši neki zapisnik. Neće kažu - kriv je ovaj što je slao što nije bolje zapakirao, to se zdrobi na dnu vreće. I to on meni govori kao da je to sasvim ok što se zdrobilo na dnu vreće - najnormalnija stvar. Banda lopovska.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 01/02/2017 12:33:22
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 01/02/2017 : 12:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Stigao PS4 slim crni, super izgleda sve ovako novo i netaknutno. Malo da odstoji na sobnoj temperaturi pa odoh isprobati.


Neka odstoji barem 90 minuta...mogao bi biti grdi kuršlus ako ostane vlage zbog razlike u temperaturi....
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/02/2017 : 14:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Obi-wan

Stigao PS4 slim crni, super izgleda sve ovako novo i netaknutno. Malo da odstoji na sobnoj temperaturi pa odoh isprobati.


Neka odstoji barem 90 minuta...mogao bi biti grdi kuršlus ako ostane vlage zbog razlike u temperaturi....


Sačekao 2 sata, priključio i sve super. Čak su i igre iz smrskanih kutija u radnom stanju. Isprobavam malo Uncharted 4. Igra je naravno prekrasna, ali takve su bile i Uncharted 2,3 te The last of us na PS3. Ni govora o revolucijskom pomaku, totalna evolucijska progresija.

Za početak mi se jako sviđa što ubaciš onaj jednouhi headset u kontroler i zvuk se prebaci sa televizora u uho. Žena može mirno spavati da ju ne bude pucnjevi i vrištanje.
Jedino je zvuk pomalo tih. Nešto nisam dobro podesio ili je to jednostavno tako? Mogu li se priključiti druge slušalice? Ne treba meni ništa fensi i skupo, samo da ide u oba uha i da je malo glasnije...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 01/02/2017 14:23:23
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000