forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PlayStation 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 01/02/2017 : 17:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

[quote][i]
Sačekao 2 sata, priključio i sve super. Čak su i igre iz smrskanih kutija u radnom stanju. Isprobavam malo Uncharted 4. Igra je naravno prekrasna, ali takve su bile i Uncharted 2,3 te The last of us na PS3. Ni govora o revolucijskom pomaku, totalna evolucijska progresija.

Za početak mi se jako sviđa što ubaciš onaj jednouhi headset u kontroler i zvuk se prebaci sa televizora u uho. Žena može mirno spavati da ju ne bude pucnjevi i vrištanje.
Jedino je zvuk pomalo tih. Nešto nisam dobro podesio ili je to jednostavno tako? Mogu li se priključiti druge slušalice? Ne treba meni ništa fensi i skupo, samo da ide u oba uha i da je malo glasnije...


Što se tiče Uncharteda 4, mislim da je tu grafika slabija zbog "open world" djelova u igri, a i jbg, trebalo bi imati ps4 pro i 4k TV da bi se iskušale sve čari grafike, no ja ipak mislim da igre sa boljom grafikom tek slijede u budućnosti.

Na kraju, nisi rekao koliko si platio svoju novu investiciju?

A što se slušalica tiče...baš sam vidio reklamu za jednu fensi šmensi verziju:
https://youtu.be/fWmv02zig2w
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/02/2017 : 17:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Obi-wan

[quote][i]
Sačekao 2 sata, priključio i sve super. Čak su i igre iz smrskanih kutija u radnom stanju. Isprobavam malo Uncharted 4. Igra je naravno prekrasna, ali takve su bile i Uncharted 2,3 te The last of us na PS3. Ni govora o revolucijskom pomaku, totalna evolucijska progresija.

Za početak mi se jako sviđa što ubaciš onaj jednouhi headset u kontroler i zvuk se prebaci sa televizora u uho. Žena može mirno spavati da ju ne bude pucnjevi i vrištanje.
Jedino je zvuk pomalo tih. Nešto nisam dobro podesio ili je to jednostavno tako? Mogu li se priključiti druge slušalice? Ne treba meni ništa fensi i skupo, samo da ide u oba uha i da je malo glasnije...


Što se tiče Uncharteda 4, mislim da je tu grafika slabija zbog "open world" djelova u igri, a i jbg, trebalo bi imati ps4 pro i 4k TV da bi se iskušale sve čari grafike, no ja ipak mislim da igre sa boljom grafikom tek slijede u budućnosti.

Na kraju, nisi rekao koliko si platio svoju novu investiciju?

A što se slušalica tiče...baš sam vidio reklamu za jednu fensi šmensi verziju:
https://youtu.be/fWmv02zig2w



Ma jesam još tamo na prošloj strani kada sam ustvrdio da polovne ne vrijedi kupovati. Platio sam 2099 kn. slim CUH 2016A crna 500 gb (što je meni i previše) + kablovi, papiri i 1 kontroler. Sve stiglo uredno upakirano i neoštećeno za 1 dan preko Overseas-a. Za sada superzadovoljan.

Inače, ima Uncharted 4 super grafiku, ali ponavljam nije to toliko skok koliko je bio kada se recimo PS1 pojavio. Samo logična evolucija uređaja. A ta PRO konzola je tek samo za one koji moraju imati sve najnajnaj. Mene baš briga jel to 1080 ili više. Na mojem TV-u ionako to ništa ne vrijedi jer nije 4K TV.

Malo sam čačkao sa postavkama i poglasnio headset. Ima neka televizor opcija za zvuk pa je malo glasnije. Meni je to skroz ok na jedno uho igra, na drugo ostatak svijeta. Jedino što je oblik katastrofa. Ono što ide u uho je preveliko i loše oblikovano pa ne stoji dobro i zvuk se donekle raspipa...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 01/02/2017 17:38:09
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/02/2017 : 20:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Rafe Adler (Uncharted 4) svima liči na Jake Gyllenhaal-a. Ja to ne vidim. Pozovem ženu i pitam na koga ti ovaj liči? Na Gyllenhaal-a.

Zašto meni liči totalno na Ryan Goslinga? Oblik nosa i te sanjive oči, pljunuti Gosling. Ja tu Gyllenhaal-a ne vidim baš ništa. Kao je to moguće?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 06/02/2017 20:59:28
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 06/02/2017 : 21:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Rafe Adler (Uncharted 4) svima liči na Jake Gyllenhaal-a. Ja to ne vidim. Pozovem ženu i pitam na koga ti ovaj liči? Na Gyllenhaal-a.

Zašto meni liči totalno na Ryan Goslinga? Oblik nosa i te sanjive oči, pljunuti Gosling. Ja tu Gyllenhaal-a ne vidim baš ništa. Kao je to moguće?



Pa isto ti je to kao što su nam Japanci svi isti a mi svima Japancima isto isti - mislim reči, oni gledaju druge crte lica i oci a mi opet nesto drugo (bar sto se lica tice)...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/02/2017 : 20:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Uncharted 4 je definitivno ona igra radi koje se kupuje konzola.
Trenutno počinjem 11 poglavlje i mojem oduševljenju nema kraja. Igrivost kao i do sada. Tu su i prva tri nastavka na trojci bila upečatljiva. Ono što oduševljava kod ove igre je prezentacija - nevjerovatna filmičnost, kvalitetna priča i najbolja grafika ikada. Možda mi se čini, ali DuSh-4 je najbolji Sony kontroler do sada. Najbolje mi leži u ruci, a čini mi se i najprecizniji. Kao što već rekoh, konzolu se isplatilo kupiti već samo radi ovog remek djela...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/02/2017 : 07:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
U4 je odlican, ja sam ga posudio pa odigrao, a kupio tek neki dan za 180kn (naravno disk izdanje, a ne digitalno) jer mi se ne pljue 400-500kn za igre ;)

A sto se grafike tice, pa meni se cini da je to jedna od najlijepsih igara koje sam igrao!

I da, U4 je ipak malo drukciji od svojih prethodnika, malo je ''sporija'' igra i vise lici na The Last Of Us (na drugim forumima su me popljuvali kad sam ovo napisao, ali to je moje misljenje) sto meni vise pase

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 08/02/2017 07:51:26
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/02/2017 : 17:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Odigrao Uncharted 4. Definitivno najljepša Uncharted igra do sada, jasno i zašto. Moj favorit ipak ostaje Uncharted 3 - Drake's deception. Sve što se dogodilo u pustinji, za mene je nezeboravno i neponovljivo. Četvrti dio mi djeli drugo mjesto sa dvojkom. Prvi dio također odličan, a Golden abyss na žalost nisam igrao...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/02/2017 : 17:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Nabavio sam nedavno i Bloodborne, ali bojim se da to nije igra za mene. Problem je što radim i nemam vremena napretek, a u ovoj igri pogineš pa cijeli nivo ponovo. To bi moglo dok sam imao po cijeli dan, ali na žalost više nije tako...

Tako da pitanje šta igrati poslije Uncharted 4 ostaje otvoreno.
Imam još Uncharted Nathan Drake trilogy (prešao na PS3), Infamous: Second son i The order 1886.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 13/02/2017 17:21:49
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/02/2017 : 17:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Golden Abyss je najlosiji nastavak, ali i dalje odlicna igra. Jedna od prvih igara koje sam odigrao na Viti.
A kad smo kode Vite...steta sto se nije prodavala, jako jako dobra konzola sa masu dobrih igara (imam i 3DS i on IMHO ima jos bolje igre), ali mobiteli su jednostavno unistili trziste rucnih konzola. Nikad nece biti isto igrat nesto na mobu, i igrat nesto na pravoj rucnoj konzoli :(

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 13/02/2017 : 20:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Nabavio sam nedavno i Bloodborne, ali bojim se da to nije igra za mene. Problem je što radim i nemam vremena napretek, a u ovoj igri pogineš pa cijeli nivo ponovo. To bi moglo dok sam imao po cijeli dan, ali na žalost više nije tako...

Tako da pitanje šta igrati poslije Uncharted 4 ostaje otvoreno.
Imam još Uncharted Nathan Drake trilogy (prešao na PS3), Infamous: Second son i The order 1886.

Ja trenutno završavam Uncharted 3 i prva 2-3 poglavlja su mi bila odlična, a onda me malo ohladila jer su počela osrednja poglavlja budući da je dvojka podigla standarde do maksimuma, ali druga polovica igre je toliko genijalna da sam par puta čak pravio uzvike ushićenja kakve obično uzvikujem u krevetu u nekim drugim okolnostima
Uglavnom Uncharted i The last of us su genijalne igre i sad je kao i tebi pitanje što nakon toga.
Probao sam Bloodborne i igra mi se svidjela, ali to je recimo igra za koju bi ja tražio povrat novca da imam tu mogućnost budući da od kupaca pravi magarce. Prelaziš level koji traje recimo 15 minuta i onda te na 14 minuti ubije protivnik i vraćaš se na početak levela i po 20-ti put ideš iz početka. Zamisli da te recimo Uncharted vraća uvijek na početak poglavlja. Pa ne bi ga prešao sa tri mjeseca.
Meni su sljedeće na redu Sleeping dogs koju sam nabavio za 30-ak kuna i The witcher 3 GOTY edition.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/02/2017 : 21:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Obi-wan

Nabavio sam nedavno i Bloodborne, ali bojim se da to nije igra za mene. Problem je što radim i nemam vremena napretek, a u ovoj igri pogineš pa cijeli nivo ponovo. To bi moglo dok sam imao po cijeli dan, ali na žalost više nije tako...

Tako da pitanje šta igrati poslije Uncharted 4 ostaje otvoreno.
Imam još Uncharted Nathan Drake trilogy (prešao na PS3), Infamous: Second son i The order 1886.

Ja trenutno završavam Uncharted 3 i prva 2-3 poglavlja su mi bila odlična, a onda me malo ohladila jer su počela osrednja poglavlja budući da je dvojka podigla standarde do maksimuma, ali druga polovica igre je toliko genijalna da sam par puta čak pravio uzvike ushićenja kakve obično uzvikujem u krevetu u nekim drugim okolnostima
Uglavnom Uncharted i The last of us su genijalne igre i sad je kao i tebi pitanje što nakon toga.
Probao sam Bloodborne i igra mi se svidjela, ali to je recimo igra za koju bi ja tražio povrat novca da imam tu mogućnost budući da od kupaca pravi magarce. Prelaziš level koji traje recimo 15 minuta i onda te na 14 minuti ubije protivnik i vraćaš se na početak levela i po 20-ti put ideš iz početka. Zamisli da te recimo Uncharted vraća uvijek na početak poglavlja. Pa ne bi ga prešao sa tri mjeseca.
Meni su sljedeće na redu Sleeping dogs koju sam nabavio za 30-ak kuna i The witcher 3 GOTY edition.



Ma da, Bloodborne definitivno zvuči kao da nije za ovog magarca...
The last of us sam odigrao nedavno na PS3, igrat ću i na PS4 kada nabavim (ne žurim). Također će Uncharted 2 i 3 doći na red ponovo (jedinicu sam već igrao dvaput). Od Witchera zazirem jer nemam toliko vremena. Meni je za Uncharted 4 trebalo 24 sata igranja i to mi je dosta od jedne igre. Pitam se koliko bi mi Witcher trajao.
U planu su mi još (kada nabavim):
Rise of the tomb raider
Ratchet & Clank
Middle-earth: Shadow of Mordor
Doom
Metro redux
Journey

Pitam se vrijedi li igrati The order 1886. Čuo sam neke loše stvari o igri, ali opet, nije dugačka pa dobro dođe kao međuobrok.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 13/02/2017 21:59:00
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/02/2017 : 21:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Nakon pređene četvorke, igram Uncharted 2 na PS4. Tu se dobro vidi da PS4 ipak ima vidno bolju grafiku od PS3.
Inače Uncharted 2 sam već odigrao na PS3. Moram kostatirati da Uncharted 2 bolje izgleda na PS3 nego na PS4. Siguran sam da bi pravi stručnjak to opovrgao tehnikalijama, ali šta vrijedi. Na PS3 su življe boje. PS4 ima višu rezoluciju koja na žalost samo ističe da je starija igra u pitanju (mane se jasnije vide). Chloe na PS4 ima "izborane" ruke što mi ne izgleda dobro. Opći je dojam da je nešto niža rezolucija bolje pratila originalnu grafiku i frame rate ove igre za PS3 konzolu.
Sve su to sitnice naravno, ista je to fenomenalna igra kao nekada, ali morao sam reći kako stvari stoje sa laičke strane. I naravno da ovo ne vide svi ovako, ali puno ljudi je ustrvrdilo upravo ovo što i ja.
Još jednom ću ustvarditi na mi je Dualshock 4 najbolji kontroler koji sam probao. Kontrola je vrhunska, odlično leži u šakama, trigeri su fenomenalnog osjećaja, podržava slušalice od bilo čega.
Ovo su kontroleri koje sam naviše volio na konzolama tijekom vremena:
original Sony PS1 kon.
Sega Dreamcast kon.
Xbox360 kon.
Sony Dualshock 4

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 18/02/2017 21:38:11
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 18/02/2017 : 21:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan
Pitam se vrijedi li igrati The order 1886. Čuo sam neke loše stvari o igri, ali opet, nije dugačka pa dobro dođe kao međuobrok.



Ako ga nabaviš jeftino, onda vrijedi.
Prekratko i previše cutscena s malo igre između, ali je grafička poslastica u odličnom settingu i sa solidnim napucavanjem.
I Tesla je lik u igri.

A uskoro izlazi Horizon. Dodaj ga na listu.

Također ti preporučam Until Dawn.
To je interaktivni film u horror setting, tj. moderna avantura izbora i posljedica.
Možda te ne privlači taj tip igara, no probaj.
Također, u igri je dosta poznatijih TV glumačkih imena.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/02/2017 : 08:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
DS4 je odlican kontroler, ali ja bi ipak za dlaku dao prednost X1 kontroleru koji koristim na PC-u. Si ga probao?

Order max za 50kn ili posudba, ja sam ga posudio i platinirao za kakvih 7-8h
Igra je fora za vidit, ali od tih 7-8h, bas igre imas mozda 4-5h, ostalo su filmici, i scene di lik hoda kroz npr ulicu ili dvoranu kao da je ranjen, jedva ide i nis se ne dogadja, namjerno su to sve usporili da igra duze traje. Filmici se nemogu preskocit...da se moze to sve ubrzat i preskocit, igra bi trajala kakvih 2-3h.

OK, to i nije neka greda kad znam da je RE1 moguce zavrsit za 2h ako znas sto radis, samo je ovdje rijec o pucacini.

Jedino sto moram istaknut je naprosto nevjerovatna grafika, pogtovo ako volis taj viktorijanski setting.

Meni se igra svidila, ali samo zato sto nisam dao ni lipe za nju.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 19/02/2017 08:24:38
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/02/2017 : 12:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by Obi-wan
Pitam se vrijedi li igrati The order 1886. Čuo sam neke loše stvari o igri, ali opet, nije dugačka pa dobro dođe kao međuobrok.



Ako ga nabaviš jeftino, onda vrijedi.
Prekratko i previše cutscena s malo igre između, ali je grafička poslastica u odličnom settingu i sa solidnim napucavanjem.
I Tesla je lik u igri.

A uskoro izlazi Horizon. Dodaj ga na listu.

Također ti preporučam Until Dawn.
To je interaktivni film u horror setting, tj. moderna avantura izbora i posljedica.
Možda te ne privlači taj tip igara, no probaj.
Također, u igri je dosta poznatijih TV glumačkih imena.


Mjerkam Until dawn čini mi se ok, Order već imam. Idu na red poslije ponovnog prelaženju Uncherted 2 i 3.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/02/2017 : 12:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

DS4 je odlican kontroler, ali ja bi ipak za dlaku dao prednost X1 kontroleru koji koristim na PC-u. Si ga probao?

Order max za 50kn ili posudba, ja sam ga posudio i platinirao za kakvih 7-8h
Igra je fora za vidit, ali od tih 7-8h, bas igre imas mozda 4-5h, ostalo su filmici, i scene di lik hoda kroz npr ulicu ili dvoranu kao da je ranjen, jedva ide i nis se ne dogadja, namjerno su to sve usporili da igra duze traje. Filmici se nemogu preskocit...da se moze to sve ubrzat i preskocit, igra bi trajala kakvih 2-3h.

OK, to i nije neka greda kad znam da je RE1 moguce zavrsit za 2h ako znas sto radis, samo je ovdje rijec o pucacini.

Jedino sto moram istaknut je naprosto nevjerovatna grafika, pogtovo ako volis taj viktorijanski setting.

Meni se igra svidila, ali samo zato sto nisam dao ni lipe za nju.


Order već imam pa ga onda mogu i odigrati čisto da vizualno uživam. X1 kontoler nisam probao a ni neću s obzirom da nemam Xone, a za PC koristim puno jeftiniji X360 kontoler. No, ne sumnjam da je sjajan ako je evolucija 360 kontrolera...

Zna li netko gdje se može kupiti zamjenski (mislim na China generic) kontroler za PS4 koji radi sve što treba, a jeftin je?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 19/02/2017 12:55:21
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/02/2017 : 13:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
I ja preporucam Until Dawn ako volis taj tip igara, i nju sam platinirao :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 12/04/2017 : 22:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Nisam znao da novi Uncharted izlazi već u 8.mjesecu ove godine😱
Uglavnom, ima na youtubu novi trailer a gledajući ga, na trenutak sam pomislio ili bolje reći promaštao da će se u njemu pojaviti Mister No...

https://youtu.be/pNc430B5T6c
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 13/04/2017 : 13:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, igrajte Horizon Zero Dawn.
Vrhunski i predivan open world u svakom smislu.
Daleko najljepša igra ikada, kako s tehničke strane, tako i art dizajnom.
Ljepša od Uncharted 4, a opet ne tako prazna, već uzbudljiva i puna života.
I priča je odlična i predivna.
Naizgled depresivna, ali puna nade.

















Edited by - Windwalker on 13/04/2017 13:35:28
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 03/05/2017 : 23:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Pričekao sam malo sa kupnjom i prošao bolje nego Obi-wan.
Slim 500GB + dodatni kontroler na akciji za 1999kn u Sancta Domenici.
Uzeo sam Ratchet & Klank za klinca pa javim kako to izgleda kad počnemo igrati. :)
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/05/2017 : 16:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Pričekao sam malo sa kupnjom i prošao bolje nego Obi-wan.
Slim 500GB + dodatni kontroler na akciji za 1999kn u Sancta Domenici.
Uzeo sam Ratchet & Klank za klinca pa javim kako to izgleda kad počnemo igrati. :)


Ja nisam mogao čakati, bio na godišnjem...
No, vremenom to uvijek ide nadolje, za godinu dana bit će još jeftinije...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 04/05/2017 : 16:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ja još uvijek razmišljam o nabavci ps4, samo ne znam koliko mi je to pametno jer nemam vremena ni za spavanje, a kamoli za igranje...😩
Nego da priupitam ovdje:
Kod ps4 sam čuo da postoji opcija game share, pa me zanima što je to uopće i kako to funkcionira?
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 04/05/2017 : 16:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Ja još uvijek razmišljam o nabavci ps4, samo ne znam koliko mi je to pametno jer nemam vremena ni za spavanje, a kamoli za igranje...😩
Nego da priupitam ovdje:
Kod ps4 sam čuo da postoji opcija game share, pa me zanima što je to uopće i kako to funkcionira?



Ako imaš dovoljno brz internet (upload je uglavnom bottleneck), onda možeš streamati igru nekom svom frendu. Dakle, frend uopće ne mora posjedovati tu igru. On ju igra na svojoj konzoli kao da ju ima instaliranu kod sebe.

A možeš i šerati account, pa si instalirati frendove igre s njegovog accounta :D

Edited by - Wolfman on 04/05/2017 16:55:01
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 04/05/2017 : 17:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Ako imaš dovoljno brz internet (upload je uglavnom bottleneck), onda možeš streamati igru nekom svom frendu. Dakle, frend uopće ne mora posjedovati tu igru. On ju igra na svojoj konzoli kao da ju ima instaliranu kod sebe.




Hm...zanimljivo.

Definirajmo 'dovoljno brz'. 100 Mbps dosta?

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 04/05/2017 : 17:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by Wolfman

Ako imaš dovoljno brz internet (upload je uglavnom bottleneck), onda možeš streamati igru nekom svom frendu. Dakle, frend uopće ne mora posjedovati tu igru. On ju igra na svojoj konzoli kao da ju ima instaliranu kod sebe.




Hm...zanimljivo.

Definirajmo 'dovoljno brz'. 100 Mbps dosta?



Nemam pojma, nisam imao prilike isprobati. Moj 5 Mbps upload je očito nedovoljan, samo to znam :D
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000