forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zene na Stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/02/2014 : 00:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

JC malo si spila, pa te razmemo, neeee, biće dobro drugi dan to jes danas

nije loše malo uživat u životu



Jooj Krugeru.. sto me nasmije sad,,, sjedim na stanici kod ZTC-a i uzivam u nekoj perverznoj slobodi... sama.. samo poziv do nocnog taksija...
Uzivam u tom osjecaju,, ma gdje u Hr se ovako nasla,, bas svi redom pitaju jesam li strankinja
U Puli sam se jednom nasla, i svi redom bas, samnom su progovorili Talijanski. Nikome nije palo na pamet da sam domaca... Uzivam nocas u tom istom osjecaju.... I ne pitam za cijenu.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 22/02/2014 06:33:18
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2014 : 00:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
život je u biti veseo, ali mnogi to veselje ne mogu prepoznati

Edited by - Kruger on 22/02/2014 00:54:47
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2014 : 00:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
ebo si ja vlastiti motokultivator kad se moram editirat

sad će me mrljdock pratiti u stopu i naebat mog vlastitog motokultivatora kojeg, u biti, nemam

Edited by - Kruger on 22/02/2014 00:59:36
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2014 : 01:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
ebo ja svoj vlastiti edit
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/02/2014 : 01:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Nisam puno popila ali mi prsti zebu a glupi touch na mobitelu i sitna slova i ja corava..nheh,,dodje istockao da sam jako poila,,,a tak sam nevina bila.nandjeoskih mi krila,,,

Jbte,mnsmijem se a jos ni taxi nisam pozvala,,
A kad ja mislimxdoma?

Znate.nupravo otkrivam da je ovdje nocu jebeno ziiimaaaaa....
Bila ja domaca ili strankinja,
Help,
Utoplite me.
Ja se zajebavam na stanici.
Vani je zima.
Umrit ce Charlie.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2014 : 01:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
blago tebi
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/02/2014 : 01:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Nisam umrila. Jos. Zovem taksi.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2014 : 01:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
ja sam popio dvi i pol litre viskija i ne mogu se mrdnut od kompa, ako bi i htijo ući u noćni život vjerojatno bi me milicija uapsila

malo te zabavam, ali vama ženskinjama je dosta olako

Edited by - Kruger on 22/02/2014 01:10:30
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/02/2014 : 01:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Size mi taxi za 5!! min,, kazu. Dosta zajebancije i strankinje...idem u krevez...slobodnim stilom...l

Valjda kuzite citat,,ja corava ne vidim pisat...

Idds tu..taksi je za min stigao...

Ktrvetac moj...stizem ti doma..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2014 : 01:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
nisam htio biti bezobrazan, malo sam se zezao
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2014 : 01:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2014 : 01:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
laku noć i lijepo sanjaj
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/02/2014 : 01:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Oce nas,
Vrti mi se zemlja. Zaustavi nju ili moj krevet.
Amen.
Nisam zlocesta bila, samo sam malo popila,
Maskare i karneval su u gradu,, pravo vrijeme za zaboravit seronje sto nam drzavu kradu.
S velikim facama sam veceras pila,no i bez toga bih isto pametna bila, zato sam i popila. Jebo i karneval.
Na te dane treba i nama dooustitu da u miru dozivimo masnenbal. Njima je ti svakicdan,,,

Krevetac moj mili,, perino moja...zaboravi sada to sve,, i samo pokri me.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/02/2014 : 02:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Mislim,,kako bih ja zabavila i nasmijala se, drhteci od hladnoce cekajuci taksi u gradu..da mi ovijeg foruma nije.
Da se javno blamiram. Jebo sve ako na internetu nije


Koordinate su mi sad N NW..neto..ni krevet ne zna sam..
Carlie zzzz,,,zz,zzz,,,zzzz,, Smrznutim stilom,
I vama lijep san,,,

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/02/2014 : 06:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Tak. Ja se naspavala. Sad si secer dizem. Tlak mi je normalan. Puls ima. Moram oftalmologu ocale da dobim. Ili sam vec rekla da si nekim prikljuckom tipkovnicu od kompa na mobitel spojim. Ona ima dovoljno velika slova. Kad mi dođe da samu sebe u noci zabavim, u nekom kutku svijeta.
Zamislite da sam ratni reporter:
u ovom trenutku upravo mi je nad glavom prozujala granata..malo sam se sagnula da joj ne stojim na putu..ovom metku pored noge nisam ja kriva
sto je u prasinu pao vec onaj koji je lose ciljao.. hahaha,,
Tipkajuca Charlie zujecim stilom.. sve okrece naglavacke.
Ne,,cek, to ja samo visim tako s grane dok pisem.. Ostatak svijeta uvijek je ozbiljan, u nastojanju da takav ostavi dojam.
Koje seronje..
Odoh spat.
Amen.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/02/2014 : 17:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Smak Svijeta
Noc na Zemlji II dio

Uzurbane pripreme za noc vruceg ritma jazza i swinga
Dresscode u stilu 30-ih i 40.-ih god proslog stoljeca..moje omiljeno!
Kravata,tregeri,,sesiri i kubanske cigare.- The Great Gatsby style..heh..osjecaj ko doma!Ako me itko nocas pita, nocas sam strankinja iz New Orleansa. Yeeeey!!
Prije toga malo putovanje kroz portal vremena- Tom Novy je u gradu.. obozavam njegov Take it! Ovo je vecer ne pod maskama, vec iz maske u masku, da bi bio svoj i doma, kroz portale vremena..
Inace, doista vrijedi ona Indijanska mudrost narodna: klin se klinom izbija.
Ove noci - pa cisti nepatvoreni, prljavi, iskonski seks je u gradu!
Naplatit cu sve veceri slusanja online vruceg ritma jazza New Orleansa.
Do iduceg javljanja uzivo, vrucim NOLA jazz stilom.. ;)

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 22/02/2014 17:37:02
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/02/2014 : 22:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

petorica nasih na poslu sutra dolazi na rijecki karneval, prvo su trebali iti danas ali je bilo najavljeno suncano za sutra (danas kisa?), pa so promaknule putovanje



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/02/2014 : 00:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Karneval je iducu nedjelju. :)


Inace:
Sunce ti jeben! Ovo je dobro do kosti!

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/02/2014 : 00:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ljulja mi se brodic u luci. A malo se i naginje. Sve mirise na medicu, alkohol i grijeh. Ali samo mirise.
Nece ga bude. Za sankom, malo pivo.
Slobodnim stilom..plovi mali brod u luci.
Kapetan kuka ;-)
Do iduceg javljanja.. ode plesat sad. Brid se ionako naginje,pa da ne bude bez veze..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/02/2014 : 01:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Mala od palube ima prijavak s najgornje:
Brodic i dalje nagnut na bok,atmosfera na ovoj palubi: let's rock!

Nis ne pijem, osim ono malo pivo.
Glava trijezna i jbmi se zivo. ;)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/02/2014 : 02:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ko Linic i Segon sjedimo u foteljama ispred nase mega jahte usidrene u luci, koju cu sad uslikati da vam se njome hvalim, prije nego me prijave Uskoku i zbog koje cu da ispizdim u 3.14 materine! Mozda ipak do sutra nazicam za gorivo i uteknem iz HR u 3.14 @#% ,,jel... materine.
E, i muzika je dobra, i ja sam dobro. Jer dobro je biti ja.
P.s. nisam nis pila.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/02/2014 : 03:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
We will rock you!
Arapski seici sisli s jahte na kopno. Sjeli i pocinuli.
Kopno je tvrdo i tlo se ne ljulja.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/02/2014 : 05:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Oce nas,
nemam nista za prijaviti.

..


- a, to..
pa kako jos nisi naucio da to nije moje kad netko pita, ovdje ti je sve od treceg ortaka.
Kako...nikad ga nisi vidio..? Pa nisam ni ja tebe. a stobom se tu svake noci razgovaram.

Krevetac moj mili..perino moja mila..

Ode Charlie brum brum..

zzz..zzzz..zz..z..- samo dok si ovu kavu spijem.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/02/2014 : 18:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Knjiga Nestanka: Novi Zaklon

Omamljene mirisom grijeha u zraku, zakljuce da je medica toliko razvodnjena da bi joj ime moglo biti "vodica", a pivo ko jeftina, topla (kurva koja ce te ugrijati ali te nece zadovoljiti) pisaka prije nego u mlazu poprska kravlju balegu na nekom rancu u preriji, na kom kurve i gospoda prebivaju, a cowboji tjeraju krave na ispasu - i napuste palubu. Poput arapskih seika u delegaciji pregovora za naftu, u maniri gospodara trzistem tog crnog zlata, sjedaju uz palmu, u sjenovitom zaklonu s pogledom na jahtu. Nista se ne njise, doduse, jahta niti nema jedara, ali misle na cvrsto tlo pod nogama. Pored njih prolaze obicni pijanci - u ovoj recenici bi tako "Bukowski" zvucalo ovo: "i jeftine gradske kurve, ne bi li se docepale kakvog mornara"..ali nema toga. Sve je bilo fensi-smensi, kurve su bile skupe, a njihovi brodici i jahte tek jeftino zrnce pijeska, koje svakog od nas u cipeli zulja.
Iz svakog milimetra etera dopire drugacija glazba na koju malo tko plese jer ne zna kud bi s njom. Zato je tu uvijek alhohol i ta vjecita piva koja koja pokrece tijela, kao dokaz da su jos ziva..
Vrijeme prolazi u taj nocni sat u luci, vec je tocno 02 sata. U gradu je zivo, kurve spavaju, ljudi se zabavljaju..
Zakljucuju seici, kako je sve nocu nekako normalnije, prirodnije, moralnije i prisjecaju se vremena kada
su kurve operirale po mraku. Sad se ove jutrom ne ustaju ako nemaju koji milion za fiktivno okrenuti u zraku.
A ljudi su pronasli portal, crvotocinu kojom stvari nekako postavljaju u normalu.
Kurve su danju zavladale svijetom, a sav posteni svijet u pokret otpora tom obratu se slio, i svoje normalne zivote u mrak noci zbio.
U njemu se vesele, pronalaze i druze, ziveci zivote dostojne covjeka. Potom se, prije svitanja, vracaju u svoj dom, speru sa sebe alkohol i osmijehe i nabace zabrinute maske.
Valja na posao, izaci na svjetlo dana, i nositi se za zivotom, koji im do mraka vise ne pripada, skupe kurve imaju ga u svojim rukama.
Arapski su seici u tom razmisljanju, s pogledom na jahtu, potrosili dva sata, brojke na zaslonu mobitela pokazuju vrijeme: 2 sata i 5 minuta..
Miris grijeha u zraku stvara jasnu sliku, kamo se sakrila zivost i dusa svijeta -
U tamu - jer blud i nemoral dominira nad dnevnim zrakama svjetla.
I tako su svjetlo i tama zamijenili mjesta.
Ni ljeta ni sunca, ni podne za bit u hladu..U sjeni brodova i jahti, seike je opizdila nocna siesta.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/02/2014 : 21:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Karneval je iducu nedjelju. :)


Mozda odrasli, ovaj vikend je bio djecji (radim u vrticu). :)

http://www.rijecki-karneval.hr/info/novosti?news=70


http://www.rijecki-karneval.hr/mwebcast/desktop.htm





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 23/02/2014 21:12:33
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000