forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zene na Stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/02/2014 : 00:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Just_C, ti očito u zadnje vrijeme imaš snage samo za krevetac
za ostala zbivanja baš i nemaš snage !!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/02/2014 : 00:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Karneval je iducu nedjelju. :)


Mozda odrasli, ovaj vikend je bio djecji (radim u vrticu). :)

http://www.rijecki-karneval.hr/info/novosti?news=70


http://www.rijecki-karneval.hr/mwebcast/desktop.htm








ka odgojitelj ?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/02/2014 : 00:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Karneval je iducu nedjelju. :)


Mozda odrasli, ovaj vikend je bio djecji (radim u vrticu). :)
http://www.rijecki-karneval.hr/info/novosti?news=70

http://www.rijecki-karneval.hr/mwebcast/desktop.htm





ka odgojitelj ?



djeluješ kao mrzitelj
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/02/2014 : 08:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

nope, poslovni sekretar

mada imamo vec puno muskaraca, dosta vise nego 2007 kad sam dosa


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/02/2014 : 13:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ova više paše ovom topicu...

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/02/2014 : 21:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
ovo ti je odlicno!

A pase ovdje i onaj: "Znas ti dobro, Houston, sto nije u redu!"..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/02/2014 : 22:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Kad smo kod žena danas je dan paragvajskih žena:








Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/02/2014 : 22:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Lijepo!

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/03/2014 : 01:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Jedna zanimljiva slikica za Čarlitu. Znam da voli zgodne slikice.

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/03/2014 : 13:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote


Lijepa i nevjerojatna slikica bas.


Znate, vec odavna jedan crvic kopka me, pa se pritaji pa iznova sve pokrene..
Razmisljala sam o mogucnostima odlaska iz zemlje i doista ne vidim neke prepreke tome, da se odupirem zovu..
Osjecam da sam spremna na sve sto pozelim, i osjecam onu iskru u sebi..novog pocetka.
Irska. Otok zelene duse... Ne volim ja otvarati nove teme za neko pitanje, trazenje savjeta. Ovdje je sasvim ok, onima koji vide, a ima vas posvuda u svijetu, za koji savjet dati iz prve ruke..odgovoriti i na pitanja koja nisam postavila..
Cijene nekretnina, skolovanje djeteta.. ovdje ga pripremam na to da se jednog dana otisne u svijet vecih mogucnosti, pa pomislim, izmedju ostalog, a sta mi brani da ga sama povedem u taj svijet i olaksam sve..
Mozda samo da kazem da ovo ne bi bila klasicna prica trbuhom za kruhom vec bih na taj put posla s peteroznamenkastom cifrom u eurima.
Svaki link, savjetic, zajebancija, stranice s ponudom nekretnina,, bas sve ce biti korisno i slatko dobiti.

Otpravite Charlie u svijet.[;)l

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/03/2014 : 18:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Putujem



http://www.4321.co.il/property/ad97396.aspx

jooj, oci mi ispale citajuci sve i dosla sam do nekretnina i oci mi ispale jos jednom i pitam se tko je ubijen u ovoj kuci iz snova kad ide za tu lovu? 18 000 eura.
Mjesto Sligo.
Pa kaze:

Sligo is the county town and the most populous urban area in County Sligo, Ireland. With a population of 19,452 in 2011, it is the second-largest urban centre in the province of Connacht, after Galway, and the twenty fourth overall in Ireland.
Sligo is a major economic, educational, administrative and cultural centre of Ireland's Border Region, a region of over 500,000 people which comprises the counties of Sligo, Cavan, Donegal, Leitrim, Louth and Monaghan.[3]
Sligo is a major commercial port on the west coast of Ireland and the country's most northerly on the Atlantic Ocean. In recent years, Sligo and its surrounding suburbs have experienced significant economic and population growth; over the last decade, Sligo was the fastest-growing settlement in the Border Region. The town is also one of Ireland's most important tourist destinations, owing mainly to the renowned natural beauty of the surrounding countryside and its literary and cultural associations, which include significant ties to poet and Nobel laureate W. B. Yeats and writer Spike Milligan.


I pretvorim ju u pansion za turiste i kuham i pecem kolacice i to bi se po naski reklo kako ono..seosko domacinstvo..ne mogu se sjetiti kad imas sve za goste od kuhinje na dalje..

Ludo.. i bas ostvarivo.

Ljudi, gdje vam je avanturisticki duh? Prodajte sve i put u Irsku.
Daleko od Hrvatske, Linica, i .. toga da radimo da bi njima bilo dobro, stalno i stalno i stalno njima.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 01/03/2014 18:22:58
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/03/2014 : 19:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote


Ukrainian Women
Single Ukrainian Women are looking for True Love in the Net. - online-dating-ukraine.com


jebente zivote sto mi ubaci!
pa reko, ima li vas samih, zagrijanih, zainteresiranih za "true love in the net" steta bacit ako more pomoc.


Pa dobro jel te zene znaju ista drugo traziti osim seksa i muzeva??
koji je klinac s tim gore smrznutim krajevima.
svaka bi se udala. jebote! zaposli se.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/03/2014 : 19:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
glazbena pauza.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/03/2014 : 19:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote


jer ja sam otkrila Paris..

i zivot u njemu za oko 1000 eura mjesecno za najam studio apartmana,
i samo hodas po njemu i jedes kroasane i obilazis male kafee i ulicice kojih nema u brosuri, s foticem,
i jutrom si kupis topli baquette i
pripremis dorucak i kavu s pogledom .. i ..to je tako sik!

http://www.paris-apartment-rent.com/search.php#O_3320

ja nasla pa reko, steta bacit, moze nekome zatrebati. Mi zene nista ne bacamo

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/03/2014 : 19:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Pa kaze:

Art

Apartments Rental
Situated in the heart of Montmartre, Les Studios de Paris gallery intends to live up to the fact that Montmartre is the one place in the world with the highest concentration of artists per square meter. We provide an open space for singular art, inviting and accessible to diverse audiences.

We seek to produce exhibitions that will engage you, inspire and encourage you to experience the realm of art.

Our gallery's driving philosophy is to bond art with people. We take pride in sponsoring artists who happen to be kindred spirits. Be our guest at 2, rue Androuet, Montmartre, Paris.


Oui! Oui!



i sad vec sve vidim mutno. Dosta za danas..

e, da.. bas si mislim da je sad na red dosla i knjiga koja godinama ceka na polici da budem raspolozena i za nju.
Jedi, moli, voli.. mozda se sad potrefimo autorica i ja, pa dobim kakvu ideju..mozda.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 01/03/2014 19:56:39
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 08/03/2014 : 09:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Danas je taj dan..ja ga ne zaboravljam..






“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/03/2014 : 20:32:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti uime svih zena na forumu, murdiću.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/03/2014 : 20:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ovo je toliko mocno i doista oduzima dah, da sam morala staviti ovdje, na "svoj" topic, da se ne zagubi na "ludostima". Dođe mi na trenutak da se otisnem u svijet u eksperimentiranje tim prvim poljupcima.. s totalnim strancima, nakon kojih bi zbrisala bez imena i broja, kako sam se i pojavila..Da, to je to.
Luda avantura..bas mi je podigla raspolozenje, pa mi je vec i to dovoljno..

SNIMKA KOJA ODUZIMA DAH
Zatražili od 20 potpunih stranaca da se poljube. Pogledajte VIDEO, čaroban je

Tko bi rekao da se prvi poljubac dvoje stranaca može pretvoriti u nešto tako divno? Video redateljice Tatie Pilieve prava je čarolija, koja će vas oraspoložiti i koja će vam probuditi nostalgiju.

Ne znamo je li očaravajući faktor u ovom videu to što su 20 totalnih neznanaca, svi mahom privlačni ljudi raznih godina i seksualnog oprijedjeljenja, ili je u pitanju glazba, ili zato što je rađen u crno-bijeloj tehnici ili njihova početna sramežljivost i nećkanje i dogovor kako će to napraviti, ili pak sve to skupa, no pomalo neobična činjenica da se oni ljube prvi put i to još ispred kamera pretvorila se u nešto sasvim neočekivano – pravi vatromet strasti koji pruža samo prvi poljubac.



i tako sam dosla do ove glazbe koja nista manje nije carobna.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/03/2014 : 21:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote



When She Was Diagnosed With Breast Cancer, Her Friends Decided To Do A Photoshoot.
Here’s What Happened:



In February 2014, one of Gerdi McKenna’s friends wrote an email requesting a photoshoot for all her friends as she was diagnosed with breast cancer a few months before.

Pogledajte ovaj video na stranici i fotke, ostala sam bez daha ispunjena srecom i suzama
sto takvi ljudi, takva prijateljstva postoje.
I ja bih za nekoga ucinila to isto.

http://www.boredpanda.org/anything-for-love-true-friends/

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 14/03/2014 : 19:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Lijecim stres danasnjeg dana i pomalo sam se rastala s pamecu. U tome mi pomaze salica kave i pol case crvenog vina..Sve je konacno na mjestu, pizza je pol pojedena i moj klinac ju obozava.. Danas je u skoli na tjelesnom istegao ligament i nesto se desilo sa zglobom na nogici. na slikama nista nije slomljeno samo mora mirovati i sepati i
strpljivo podnositi bol..Zato sam se dala u spremanje omiljenih mu jela i tetosim ga malo pojacano.. On se nada da ce sutra biti bolje jer smo vecer planirali provesti u Planetariju na projekciji nakon koje se van Planetarija s laserima planira nesto raditi na nebu..
Heh..glavno da mi je moja malena nogica dobro, nebo moze cekati..
Vino me opusta i grije utrobu, i sva sam ko onaj djecji ljigavac..
Imam potrebu za RHCP, kad vec peppersa nisam imala doma za u pizzu.. steta, pasalo bi mi ljuto.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/03/2014 : 04:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
I kad nas ne bude, iza nas ostaju nase rijeci.
Najgori je zivot koji za sobom ne ostavi trag u vremenu. Bez toga smo
samo cestice prasine u repu kometa koji kratko zabljesne prilikom raspadanja u atmosferi. Ne postoji beskonacnost nakon zivota. Moramo paralelno zivjeti vise zivota i raditi na beskonacnosti, kada nas jednom ne bude.
Zivot je malen, moramo ga oplemeniti, istovremeno egzistirati u sto vise sfera i dimenzija, ne bi li ga prosirili, te tako, za tog jednog zivota, dozivjeli beskonacnost..

Sa svojih putovanja vremenom i prostorom,
srdacno vasa, multidimenzionalna, slobodnim stilom..


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/03/2014 : 19:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote

Jucer nije bio samo prvi dan proljeca, vec i dan najdivnijih ljudi na svijetu

World Down Syndrome Day




HAPPY World Down Syndrom Day 2014 Pharrell Williams




Simbol Dana sindroma Down su šarene čarape, vesele, različite, u bojama proljeća.

I moje su


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/03/2014 : 17:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Oce nas, koji jesi, sto me na kusnju stavi, pa pred crkvom zarezim na popa i njihovo radno vrijeme u sluzbi naroda, ko da su neki frizeraj, jos im je gore radno vrijeme. Ovo je treci pokusaj dolaska na crkvena zatvorena vrata jer za puk imaju radno vrijeme. Dosla sam par minuta pprije i htjela uci. Jaganjac bozji nije mi dao. Od mog odgovora i bog je na tjeme pao. Sad mi frendica sa sinom s ostalim pukom u redu potvrdu ceka jer ja tu vise ne smijem. Preventivno. Jer, shvatih, ne bih moggla presutjeti litaniju o 300 miliona nasih kuna dok nam djecica u skolama bez dorucka gladuju, majke jedva djecu prehranjuju... Bescutna kasta ne zna za to stanje.. Licemjeri. Oni sluze u ime onoga koji je krvario na krizu. Moje srce krvari. No, glavno da je na crkvenim vratima od pol sata tjedno! vrijeme za nase potrebe. I tak. Zato je moja frendica u redu za potvrdu. Ja bi ju nekom u usta nagurala. Preko puta crkve je kafana. Vjerujem da Isus sjedi sad samnom. I lijecimo nase rane pivom.

A nije mu lose ni tijelo Kristovo.
Amen.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/04/2014 : 02:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
A nisam vec dugo ovdje Taru stavila.
Vecerasnja, ali na brzinu..da ne shvati. Najslađa je kad se ovako namjesti da vidi zasto ju se ometa dok meditira.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/04/2014 : 11:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ovo jutro je neobicno spokojno i lijepo..zrak tako mirise na proljece.
Ovo jutro je jos po necemu za mene posebno, a to ce biti moja i meni samoj, tajna.. Samo osjecaj rijecima umijem reci.
I osjetih nagon, potrebu, kao za zivotom, da napisem pismo.
Pravo, pravcato, starinsko pismo.. i cijelo mi jutro, taj papir rijeci ispunjavaju mojim mislima..kao da hodam vlastitim snovima..Dusa se budi iz stoljetnog sna, koraca starim predjelima, i cita zapisano u kodu, kojeg nitko nakon tog vremena oskrvnuo nije.
Pisem pismo kom nije potrebna adresa, sve sto mi je potreno da ga posaljem, samo je vrijeme..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000