forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zene na Stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 05/08/2014 : 17:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Extraordinary film, a izvrsni Sir Sean Connery svojom karizmom i odlicnim duhovitim dosjetkama i samom pojavom drzao me kao gledatelja prizemljenog i usredotocenog na radnju jer sam svjesna, da toga nije bilo, u vecini scena ne bih mogla pobjeci od analiziranja nelogicnosti, do toga da sam mozda zabunom upalila neku sinovu igricu, na koju mi film, nekim odrađenim scenama nalikuje. To mi je jedina zamjerka, jednostavno me vuklo na razmisljanje da mi nedostaje malo vise oldfashioned odrađenih efekata.. ma sto to, u stvari, znacilo..
Izvrsna i meni omiljena Peta Wilson, kao jedina zenska uloga u filmu, vec me prije par godina u ovom filmu inspirirala svojim stajlingom i kosom da od sebe ucinim isto. Boja njezine kose u filmu je toliko fenomenalna i savrseno uklopljena u koncept, iako su vampirice uglavnom prikazivane crnokose sa crvenim ruzem na usnama - znalci znaju da su one crvenokose. Cim sam ugledala Petu, znala sam da je to ta boja koju zelim i dobila sam ju. Upravo imam savrsenu podlogu odnosno boju, da jos jednom to ucinim iznova.
Crno jeste omiljena mi boja, u kojoj se izvrsno osjecam..crvenih salova imam na bacanje..
Let`s do it..one more time. Sto kaze moda? Koje se boje ove godine nose?..
Koga briga, ionako sam out of time, volim naziv - timeless.
Upravo tamo se i nalazi The League Of Extraordinary Gentlemen.


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 05/08/2014 17:20:58
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/08/2014 : 03:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dnevnik pokojnog komarca:
Tako me je docekala u sacekusi, cekala je da me cuje da sam joj u dometu i kad sam uletio u zamku imala je spremnu svjetiljku na mobitelu i cuo sam samo klik i ugledao svjetlost.. Kada si na samrti, a ja sam vec bio, jer me dlanom priljepila o zid ko zvaku, svjedocim da tada doista vidis bijelu svjetlost...
ja znam... ja sam ju ugledao.
I to je bilo posljednje sto sam vidio...
Oprastam se ovdje, gdje bijah stanovnik u nekoliko prica, tek da znate gdje sam kada me vise ne bude..
Srdacno vas odani,
Pokojni Komarac.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/08/2014 : 15:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Hej, nisam odavno zapalila cigarilos uz casu - protivno svim pravilima,dobro ohladjenog i s ledom, poput krvi crvenog vina..
Casa je orosena, i kapi niz nju klize..
Sve je receno, kljucem od vina ..
Zelim vam lijepo poslijepodne..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/08/2014 : 02:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Moje danasnje raspolozenje, sasvim slucajno, poteklo je u savrsenom skladu s prvim gutljajem vina..
Ne znam odakle se pojavi, nepozvano, tako dobro znano,
nikad dovoljno pjesama da bi dostojno bilo opjevano..
I tada sutim, da ne kazem previse, mada sto god nakon toga rekla..
kazem sebi ipak..budi tiho..tise..ionako sve o njemu u kapima vina pise..
Kada sutnjom volis, i tisina
sasvim dobre price pise..



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/08/2014 : 02:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Veceras sam se zabavila citajuci - ne knjigu vec o knjizi..
O "divljakusama"
Uvijek ima nesto novo za nauciti, pogotovo o zenama..o njima se ionako tako malo zna..

A healthy woman is much like a wolf, strong life force, life-giving, territorily aware, intuitive and loyal. Yet seperation from her wildish nature causes a woman to become meager, anxious, and fearful.The wild nature carries the medicine for all things. She carries stories, dreams, words and songs. She carries everything a woman needs to be and know. She is the essence of the female soul…With the wild nature as ally and teacher, we see not through two eyes only, but through the many eyes of intuition. With intuition we are like the starry night, we gaze at the world through a thousand eyes.



Women Who Run With the Wolves: Myths and Stories of the Wild Woman Archetype by Clarissa Pinkola Estés

https://www.goodreads.com/work/quotes/981745-women-who-run-with-the-wolves


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 10/08/2014 02:09:19
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/09/2014 : 22:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Hajde Tutta nismo djeca,, moj vjerni forumski Tutta..
Charlie ti (u PM-u) uz naklon zahvaljuje..

Nakon toga izađi na zrak, disi..samo ne zaboravi disati...

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/09/2014 : 23:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Tutta, sve ok? Sad se vec brinem..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/09/2014 : 23:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Ma sve ok,taman napravio ono,a ne znam kako dalje.



procitaj sebe jos jednom... ovo je preludo...

ajd..glavno da si ziv. Ne zelim na dusi poginule od svoje zahvalnosti i ljubaznosti.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/09/2014 : 00:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Danas si bio u milosti bogova. No, mozda su odlucili da je to za tebe dovoljno.. Niti jedan smrtnik vise od toga ne bi podnio.. shvati to..
Sad pođi i mirno u perini usni, sanjaj prekrasno.. Nocas sam tvoja Boginja koja ce te provesti kroz snove..
Bogovi znaju iskazati zahvalnost za stovanje.
Laka ti noc.. Do novog dana...ja bit cu tu.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/09/2014 : 01:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Laku noc Tutta, laku noc svijete



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/09/2014 : 00:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Tutta, ja sam okamina koju nisu omeksali eoni..
Proucavali su me arheolozi, promatrali kustosi i psiholozi, zeljeli politicari, pravnici i novinari, umjetnicima sam kao muza postala gorcina, pjesnici me opjevali u kapima vina, inzenjerima sam nedokuciva poslastica..ta magicna, carobna, tajanstvena, raskosna, divna, bajna, krasna, rasna..bla..bla..bla.. od svega sam se umorila, nicija nisam bila, nikome se nisam ostvarila..
Nemam strpljenja, vremena, zivaca..Moj zivot je usputna stanica a ja sam slobodna ptica.
Ako ti to ne smeta, ja cu i dalje biti samo tolerantna, sarmantna, ljubazna, ponekad razigrana i saljiva..nadam se da je dovoljno i da sam kao takva prihvatljiva, i - ne pogresno shvacena. jer ne podnosim kad mi je
(Virtualna) sloboda ugrozena. Treba mi zraka i prostora u kom se necu osjecati kao ..sto ja znam..jedina forumska zena, lovina, imovina, svojina..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 08/09/2014 : 00:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Respect.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/09/2014 : 01:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
A inace, svijete, totalno sam pospana.
Ako niste negdje naopako na kugli zemaljskoj i vi bi trebali biti isto.
Evo ja cu prva.
Gasim.
Zmirim.
LN

Zzzzz....zzzzz..zz..zzz....z.....zzz

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/09/2014 : 13:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Nakon poduze stanke javljam se s klupice u parku, poznate onima koji su me na drugom topicu citali ranije. Dan je topao i lijep, oblacci nebom plove.. Sjednem ispod "svog" drveta te se raskomotim. Duboko udahnem da se opustim i prepustim.
Tad pogledam gore. Na granama, ne bas iznad mene, ali malo samo od mene, mnostvo golubova. Nikad prije ih nisam vidjela. Kad te ptica posere, kazu da ti to nosi srecu.
Mogu li zakljuciti da to meni netko zeli puno srece?
Ili da bjezim iz Hitchcockovog filma van.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 16/09/2014 13:17:10
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/09/2014 : 13:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
možda da poneseš pračku?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/09/2014 : 14:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Bila je to situacija za pracku na rafalno. :)

Zatekoh se u vecem problemu u De-emu.
Zaboravila sam po sto sam usla i dok sam se sjetila masu love sam na drugih mnogo stvari skurila.Kostalo me preko 100 kuna dok se nisam sjetila olovke za oci. 14.99 kuna.
Eto ti logika. Trosi..usput ce naici stvar koju si trebala, na nekoj je polici. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/09/2014 : 16:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam normalna!

Zaboravila sam spomenuti kako sam bila zaokupljena sama sobom i svojim potrebama i nisam na vrijeme primjetila da je pored mene, u ulici u Starom gradu, prosla Vedrana. Ni ona nije normalna,i bas bi rado s njom kavu popila. Podjem tako dalje i naletim na drustvo koje znam i Kruleta, kojega sam, eto, uzivo upoznala..
Tko je Krule i zasto Vedrana nije normalna zna po naslovima.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 16/09/2014 16:54:59
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/09/2014 : 19:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ajme meni!
Slozili mi se dogadjaji u niz kao da sam si gatala njima.
Sad malo prije procitam nesto kao moda je igra, ako se znas igrati znas se i obuci.. tako nekako. I sine mi pouka danasnjeg dana, od onolikih ptica do sretanja Vedrane i Kruleta.
Pa ja sam totalno zaboravila na uslugu da cu napisati 5 tekstova i ako to ubrzo ne napravim bit cu u velikim govnima.
One pticurine na granama nisu bile tamo da me "usrece", vec upozore. Eh..nije ti uvijek neprijatelj onaj tko te posere.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/09/2014 : 19:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Charlie ovo opasno podsjeća na Dorin dnevnik iz Ferala.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/09/2014 : 00:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Danas sam neprestano zaokupljena sobom i svojim mislima. Umorna sam ko da sam sve odigrane predstave Stilskih vjezbi sama odigrala.
Tome su mozda pomogle i one vrazje cipele na visoku petu kojima sam se kroz pol grada prosetala. Ne bi toliko bolilo da taj grad ne ide toliko jako nizbrdo. Spustim se iz onog parka do Ha-ze-ze-me-oa da ovjerim izjavu o promjeni lijecnika. Uđem kroz velika siroka vrata i natpisi me odveli do prvoga kata. Sve neki papiri poljepljeni a sama vrata do vrata. Na prvima - soba 202 kaze da je odjava iz registra osiguranika, a da je prijava u sobi 203. Na vratima sobe 203 upute da su odselili u 204 a da je sad ovdje soba za zahtjeve za dopunsko osiguranje, na vratima 205 pise da je pauza pa nisam dalje ni citala. Na vratima 206 nesto oko porodiljnih naknada, ali su preselili u 208, a sada je tu neko inozemno osiguranje, ali neka se strpim jos malo, jer cu uskoro naci sobu koju trazim. I dosla sam do sobe 209 na cijim vratima pise da je to tu - prijava promjene lijecnika, ali jos ispod pise da je netko odselio nekamo. Vise ne znam da li da uđem ili izađem, pa one papire na uvid ljubazno ponudim i bi mi drago sto sam toliko pametna da sam na pravo mjesto pogodila. Kako su dva saltera radila a jedan nije ja sam stala i cekala pa me jedna gospođa pozvala da i na taj treci na kom je ona sad priđem, i ja priđem s tim papirima i kazem joj da nisam bila sigurna jer im na vratima pise da su nekud preselili a ona meni onako, s visoka, da je, ali da nisam procitala tko je odselio, jer su oni tu, da sam trebala procitati tko je odselio, a ja njoj kazem da se mi mozemo prejebavati tako, ona s one strane, ja s ove strane saltera ali da bih voljela da mi rijesi to jer ja za to nemam vremena. Znam da ga ona ima. Ja sam za nju Lady Gaga, u onim cipelama i sa spiskom za kupovinu mesa, a ona misli ako sam plava da sam glupa. Nije od prve skuzila da i plavo zna za sarkazam.
Ova zgrada ima vrata vise od svih krugova pakla, a da nisam toliko pametna, tesko bi se uz njihovu logiku dalje od prvih makla.
Na izlasku pomislim da sam bas i mogla crknut pred prvima, prije bih bila gotova jer je na njima odjava, jedina koja se nije s mjesta makla.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 17/09/2014 00:15:51
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/09/2014 : 00:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Sad sam skuzila! Kamo odlazi nasa administracija kad netko zagrmi da ih treba prorijediti da se rastereti drzavni proracun.
Rotiraju ih po uredima da zametu trag da su jos uvijek svi na broju i svi tamo. Poremete te natpise po sobama, ako se nekom iz te sobe bas nece, naljepe na njih drugi natpis i igraju se skrivaca s nama.
Ili je odselila soba ili samo natpis, pitaj boga, tu se mozda i oni sami zapetljaju, samo znam da nema sanse da dva puta u sobi za iste namjene zateknes istu djelatnicu. Kamuflaza, obmana, varka.
Tko zna da li i ovi uopce na izborima silaze s vlasti ili na zgradu naljepe da ovdje vise nije Grad, preselio tamo gdje je bila Zupanija, a ovi iz Zupanije zgradu pod ruku, put pod noge da rotiraju. Ovi iz Krapine napisu da vise tu nije HDZ,sad su zupanije-dvije do, odselili u Rijeku da budu SDP, ovi iz Rijeke nalijepili na vrata da je nekad bio SDP sad je vrata do jer je ovdje HDZ.
Kako im se ne zamanta od tolike rotacije. Znam da meni je od ovoliko pisanja, ne bi li ih polovila.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/09/2014 : 00:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Charlie ovo opasno podsjeća na Dorin dnevnik iz Ferala.


To je dobro, ali mi trenutno nis ne koristi.


Klark Kent u raljama Stefice Cvek.

Umjesto da pisem obecane tekstove ja pisem ovdje kako ih moram pisati i premjestam se po stanu dok trazim polozaj za inspiraciju. Kao da ona dolazi iz polozaja. Promijenila sam ih vise nego da sam se seksala.
Ali, pa 5 razlicitih tekstova je isto kao da se moram poseviti sa pet razlicitih muskaraca.
I probala sam rascupana u kucnoj haljini, stavila viklere na glavu za bolji prijem, skuhala sam si espresso da ostanem budna, ali mi nije pomogao da postanem onakva kakva treba da budem da pisem, i samo hvala bogu na isporuci uz pomoc klikova, zamislim si da moram neko jutro doci u neku redakciju da bih to dostavila. S podocnjacima, rascupana od viklera, tragovima neprospavane noci, i onda se nađe netko tko bi mi na to reko da sam se nocas sigurno seksala.
A ja ovakva kakva sam odgovorim da jesam - nocas sam petoricu obradila. Totalna perverzija. Sad idem stavit naslov ovdje gore da se ovo zove Klark Kent u raljama Stefice Cvek.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 17/09/2014 01:17:50
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/09/2014 : 01:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Upravo mi je popustila gumica na piđami.
Mozda jednom dobijem i honorar pa si priustim novu gumicu .

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 17/09/2014 01:18:12
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/09/2014 : 13:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Pritegla sam onu gumicu od pidjame i visak odrezala. Bit ce dobra jos koju godinu jer sam se pomirila da cu tesko do honorara.
Trebala bih nesto napisati o modi i tom preseravanju. Kako da slozim tekst kad bih voljela napisati dragim damama da neka probaju zivjeti neko vrijeme od honorara i ovog pisanja koje bi ih trebalo zabaviti, pa bi im brzo moda prisjela i ta preseravanja pa bi im bila dobra i stara gumica na pidjami kojom ce izgraditi gard i stil. I svasta bi im jos napisala ali ne smijem jer bih ispala prepametna pa me ne bi citale. Razapele bi me. Prokleta je vec Eva i onaj plod s drveta spoznaje. Dodje mi da se i sama popnem na drvo k onim pticama. Mene su prosvijetlile. I tako sam opet zavrsila s ovim tekstom ovdje.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/09/2014 : 14:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?v=1EoZiG93gEo&feature=youtube_gdata_player

I dok mi upravo u usima svira ova mala glazbena pauza moram pozurit jer vec kasnim u Godota na kavu. Ste vidjeli ovo, cijeli ovaj grad je malo pomaknut, da ne kazem da nije normalan. Cekam te u Godotu. Pa ti dodji ili ne moras.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000