forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zene na Stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 17/08/2015 : 20:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Hvala Risar, rado cu se javiti.



Ti kar, ne boj se Pa še Krasa bova pobasala zraven, ok

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 17/08/2015 20:48:57
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 17/08/2015 : 20:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Risar jes normalan..
vidis da nam hrvati uzese sve a ti samo zovi..

Uzeli nam drogu portoroz sad je to atlantik grup
merkator sad je konzum
Zito je podravka.piranski zaljev sad je savudrijska vala
i tita su proglasili hrvatom iako je slovenac

Na kraju ce uzet i ljubljana postat ce ljubljena

Stop okupaciji



Daj, da i to ne zatvore
Biznis je biznis

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/08/2015 : 20:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Hvala Risar, rado cu se javiti.



Ti kar, ne boj se Pa še Krasa bova pobasala zraven, ok


Molim te prevedi jer ne razumijem ni rijec. Ni masta mi u ovom ne pomaze.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 17/08/2015 : 20:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Hvala Risar, rado cu se javiti.



Ti kar, ne boj se Pa še Krasa bova pobasala zraven, ok


Molim te prevedi jer ne razumijem ni rijec. Ni masta mi u ovom ne pomaze.



ukucaj u google prevod

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/08/2015 : 21:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
I google se za glavu ulovio i zaplakao. Ne zna ni on. Ni na engleski ni svahili..nista.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 17/08/2015 : 21:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
samo stavi, pa nije teško
https://translate.google.si/?hl=sl

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 17/08/2015 21:12:39
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/08/2015 : 21:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote

Jos si mi i prevoditelj stavio na slovenskom. Jedva sam jezike raspoznala u pretragi. Sve zemlje u izgovoru zvuce kao da htrakljas. Hrvatsku sam prepoznala jer se najhrakljavije cita. Stvarno nas mrzite.
Niti jedan nkrmalan jezik nece da mi prevede "pobasala."
Kras je ispao i obojan i svasta ali se ne sjecam vise.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 17/08/2015 21:30:38
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 17/08/2015 : 22:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
oce ti mene utrpat...
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 17/08/2015 : 23:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Pobasat ti znači pokupiti

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 17/08/2015 23:05:09
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 17/08/2015 : 23:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Pa nevjerujem da se to moze doslovno prevest..al najblize bi bilo...a pored cemo i krasa potrpat..sto.

da vam budem prevoditelj

Carli.kolko se pravis pametna a neznas rijec slovenskog
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/08/2015 : 23:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Sve sam vas prepisala frendu da mi prevede. Kako je ofline, mislim da spava pa do sutra ne razgovaram vise s vama jer bez njega ne znam u sto bih se uvalila.
I povest cu ga sobom. Necete znati da je gay jer ne nosi Versace, izgleda prirodno, ali ih voli pogledat i bacit oko na " nositelja".

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/08/2015 : 23:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Pa nevjerujem da se to moze doslovno prevest..al najblize bi bilo...a pored cemo i krasa potrpat..sto.

da vam budem prevoditelj

Carli.kolko se pravis pametna a neznas rijec slovenskog


Ne pizdi, cijela Slovenija je Hrvatska. Svi pricaju da ih razumijem kad oni skuze da u protivnom ni rijec ne bi razumjeli mene.
Svi se prave Slovenci samo, dok ja ne progovorim.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/08/2015 : 00:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
većina zena na forumima nabija ego ili trazi muza
sta vi radite ovdje?

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/08/2015 : 10:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

većina zena na forumima nabija ego ili trazi muza
sta vi radite ovdje?


Dezurno gundjalo i mizognist ovog foruma


Trenutno ovdje pokusavamo prevest recenicu sa slo.na hrvatski.
Mislim da je problem i Slovencima njihov jezik jer mi frend iz Novog Mesta jutros preveo: "U prijevodu bi znacilo nesto tipa: jos cemo i pojesti i krasa... Nesto u tom smislu.."
Kazem ja njemu da se radi o covjeku, ne prsutu, pa moze li biti mozda rijec "pokupiti". Kaze da moze proc..
Ovo je jako cudan jezik i nisi siguran sto ocekivati iz jedne recenice. Mozes biti pojeden, pokupljen.. sav je tako prijeteci. Totalno zenski jezik, za kad se naljutimo. Moram nauciti.



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37325 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/08/2015 : 11:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Dobro si shvatila. :D


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/08/2015 : 14:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zeljko

većina zena na forumima nabija ego ili trazi muza
sta vi radite ovdje?


Dezurno gundjalo i mizognist ovog foruma


Trenutno ovdje pokusavamo prevest recenicu sa slo.na hrvatski.
Mislim da je problem i Slovencima njihov jezik jer mi frend iz Novog Mesta jutros preveo: "U prijevodu bi znacilo nesto tipa: jos cemo i pojesti i krasa... Nesto u tom smislu.."
Kazem ja njemu da se radi o covjeku, ne prsutu, pa moze li biti mozda rijec "pokupiti". Kaze da moze proc..
Ovo je jako cudan jezik i nisi siguran sto ocekivati iz jedne recenice. Mozes biti pojeden, pokupljen.. sav je tako prijeteci. Totalno zenski jezik, za kad se naljutimo. Moram nauciti.






nauči malo arapskog pa da vidiš kako rulja biži

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/08/2015 : 11:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Jesen
Noćas sam ostavila malo odškrinut prozor i balkonska vrata i jutro me probudi svježije no ikada. U toj prelijepoj, vedroj noći, posutoj zvijezdama, jesen se ušuljala i dočekala me kao starog prijatelja, pa me najljepšim mislima počastila, ne pitajući gdje sam bila i jesam li ju željno očekivala. Nisam joj riječima odgovorila već sam pristavila kavu i lonac u kom se kuha jedan stari nonin ručak, otrgnut zaboravu vremena. I dok se krčka, ulovim se kako zbog mirisa u stanu na licu imam smiješak. U mirisu su pohranjena sjećanja, u okusu oživljena.
Voljela bih se zaljubiti u jeseni. Mani Gotovac je svoje četiri knjige nazvala: Proljeće, Ljeto, Jesen, Zima. Da je jesen biće, imala bi najljepšu osobnost. Bila bi prepuna života, šarenih boja u očima, s pregršt okusa i mirisa na usnama, tračak sjete u pogledu, melankolije u glasu, blagosti u duši, miran hod dok korača kišnom stazom po nekoj Aleji kestena. Kada bih odabirala koja će, moj život biti napisana knjiga, samo bih Jesen napisala. Toliko je mene u meni da se jednostavno moram pisati, a sve što jesam, što želim, samo bi u Jesen napisala jer Jesen se najljepše piše, Jesen se najljepše voli i tako ju je lako voljeti, kad mirisom pečenih kestena i kukuruza ulice zamiriše, kad tom mirisu pridoda spokojnu simfoniju skladanu od kapljica kiše, pa te njima, kao mokrim usnama cijeliva, dok lišće šušti i razigrano na vjetru, poput balerina u šarenim haljinicama, uz neku jesenju sonatu poigrava se pod nogama.
Jesen se najljepše piše jer se u nju tako dobro umota svaka tuga, koja u njoj svoj mir pronađe i tu se odmara i oplemenjuje savršenim opisom boja , koje se nigdje drugdje ne mogu pronaći, kao u paleti boja jesenjih krošanja stabala. I tuga se u radost pretvara, radost koja se u pisca uvuče jer ne zna kuda bi odjednom s toliko "materijala" - listova na vjetru, na kiši, crvenih, žutih, smeđih, šatiranih..a svaki list je prazan, tek ga treba ispisati, niti jednog se ne smije propustiti jer tko zna što u njemu sve piše; svijet to ne može znati, ako nema nekoga tko će ga opisati i na njega zapisati - Bila sam tu. Niti jedan list nisam uzalud potratila. Svakog sam napisala, iz njega izvukla najljepše boje koje sam u njemu vidjela., najljepše staze na kojima sam ih brala, kisnula od najljepših kapljica kiše koje sam kušala i sve sam ih opisala.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/08/2015 : 19:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Jesen

Kao djete proljeca apsolutna sam opozicija jeseni , pa opet kada kozu okrenem naopako i vidim sve te plodove u smiraj dana i svu tu divljac na stolu , izronim iz prorocanskih voda i ugledam je golu..
Suskanje jorgana kao lisca i mustra kestena od dalmatinera do boje kave su nesto popud mekih bodlji istih i nepovratno razlicitih plodova sto me gone i progone do mjesta koje me tako dugo ceka.
Jesen , kao bagrem , breza ili jasen..kao iznutrice zrtvenih zivotinja, kao miris koji ti govori da se ponovo skupis ispod neba i rodis u ono sto si trebao biti..
Misli se kote u jesen..one te podsjecaju, prisjecaju..da si sam , ali nikad zbog toga ´ne osjecaj sram,
Jesen na tanjuru, u krilu , zavita u lisce paucinu i svilu..da

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/08/2015 : 21:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Gledam snimku razgovora s Arsenom Dedićem na Tv Istra.
Koliko taj čovjek može običan razgovor u gozbu nesvakidašnju pretvoriti i prikovati za ekran, pa makar pričao u nedogled.
Upravo je, pričajući o ženama rekao da su nemilosrdne i Žene je nazvao - žanrom. Da je samo to rekao, svu mudrost svijeta je izrekao.

Govorim o Arsenu kao da je živ jer Arsen ne umire, on se samo nastavlja u svim svojim pjesmama.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 23/08/2015 21:14:23
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/09/2015 : 17:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Poker face

Ljudi, imam uskoro dogovorenu partiju Texas Hold`em pokera.
Znam kako poker šljaka ali mi je zapelo malo na ovom plaćanju i tako nekim sitnicama http://www.pokervodic.com/article.php?id=9

Mislim, znam da ću se preobličit u Jodie Foster kao u filmu Maverick ali moram pod hitno naučiti izgledati kao da ja ovaj poker znam igrati.
Onak` ko pis of kejk.

Ima netko da onak..ispljune duhan, zazvecka mamuzama dok silazi s konja, ne bi li mi to po seljački pojasnio malo. Pliz, lady in trouble, cowboys


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

melkajk
Average Member



509 Posts

Member since 07/10/2011

Posted - 25/09/2015 : 17:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send melkajk a Private Message  Reply with Quote
Ha, nemaš tu šta, pravila znaš i to ti je glavno.
Ja kad igram napravim se tošo jer isto ne kužim te početne uloge, small blinds. Ali kontam da je to uvijek isto, svi meću 5$ čipove za blind, a onda poslije sve ide samo od sebe.

“Yesterday is but a dream,
Tomorrow is only a vision.
But today well lived makes every yesterday a dream of happiness, and every tomorrow a vision of hope.”
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/09/2015 : 17:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Znači, plaća onaj koji želi u novi krug i još jednu kartu? Tko ne želi još jednu kartu? Isto mora platiti da bi ostao do kraja?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

melkajk
Average Member



509 Posts

Member since 07/10/2011

Posted - 25/09/2015 : 17:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send melkajk a Private Message  Reply with Quote
Početni ulog plaćaju svi. to je ak se ne varam blind ulog. Poslije toga čim vidiš flop (prve 3 karte), možeš odustati i niš ne plaćaš. Ali ako ideš dalje da, moraš pratiti uloge.

“Yesterday is but a dream,
Tomorrow is only a vision.
But today well lived makes every yesterday a dream of happiness, and every tomorrow a vision of hope.”
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/09/2015 : 17:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by melkajk

Početni ulog plaćaju svi. to je ak se ne varam blind ulog. Poslije toga čim vidiš flop (prve 3 karte), možeš odustati i niš ne plaćaš. Ali ako ideš dalje da, moraš pratiti uloge.



ako odustanem od plaćanja, ne ispadam iz igre, samo čekam ostale..zar ne? što ću plaćati ako imam dobre karte..je tako ili?
oh..ako s dobrim kartama želim pobijediti, moram plaćati do kraja? da?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 25/09/2015 : 18:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
joj ak ovak igraš pokera,volio bi odigrat sa tobom nekoliko partija u skidanje



Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000