forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zene na Stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 25/09/2015 : 18:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Tzv blind je obavezan ako si na redu za blind.ako nisi prvo pogledas karte pa onda platis blind ili mu ga dizes...to je pocetak
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 25/09/2015 : 19:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by melkajk

Početni ulog plaćaju svi. to je ak se ne varam blind ulog. Poslije toga čim vidiš flop (prve 3 karte), možeš odustati i niš ne plaćaš. Ali ako ideš dalje da, moraš pratiti uloge.



ako odustanem od plaćanja, ne ispadam iz igre, samo čekam ostale..zar ne? što ću plaćati ako imam dobre karte..je tako ili?
oh..ako s dobrim kartama želim pobijediti, moram plaćati do kraja? da?



Nadam se da ne igrate negdje unutra, nego uz rivu

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/09/2015 : 20:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
e, pa vi ste ispali slatki i naveli me samo da se pročitam ponovo i smijem sebi..jako.
Niš .. bit ću kao Mel Gibson u ovoj sceni kad je obećao da će prvih sat vremena gubiti.. njemu je poslužilo da skuži igrače, meni će da skužim kako da igram. Tako je, najavit ću da ću gubit prvih sat vremena jer mi se hoće, ne zato što mi treba taj sat da naučim. I gubit ću hladno, nonšalantno, jer "držim do riječi"


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 25/09/2015 : 21:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da znas da se poker igra u pare.jer igrati ga onak bezveze bez uloga je strasno dosadna igra zapravo idiotska..nikad nisam razumeo ljude koji su po svu noc visili na fejsu igrajuci poker za bodove..lova brate.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/09/2015 : 21:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Nadam se da znas da se poker igra u pare.jer igrati ga onak bezveze bez uloga je strasno dosadna igra zapravo idiotska..nikad nisam razumeo ljude koji su po svu noc visili na fejsu igrajuci poker za bodove..lova brate.



A kaži mi, može u toj igri pomoći opaki dekolte, onak - oktobarfestovski, za stolom..bi omeo koncentraciju protivnika i da malo pobijedim a u stvari ne varam na kartama, samo malo seksovski igram?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 25/09/2015 : 21:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by KRAS

Nadam se da znas da se poker igra u pare.jer igrati ga onak bezveze bez uloga je strasno dosadna igra zapravo idiotska..nikad nisam razumeo ljude koji su po svu noc visili na fejsu igrajuci poker za bodove..lova brate.



A kaži mi, može u toj igri pomoći opaki dekolte, onak - oktobarfestovski, za stolom..bi omeo koncentraciju protivnika i da malo pobijedim a u stvari ne varam na kartama, samo malo seksovski igram?



Taman da severina siri noge obadvije zabadavo joj i tebi..pravi pokeras je ovisnik.i on gleda samo u karte bas kao narkoman u iglu..dakle pripremi 5oo evrova.a posle kad ostanes bez love
onda spremi i sve ostalo
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/09/2015 : 22:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by KRAS

Nadam se da znas da se poker igra u pare.jer igrati ga onak bezveze bez uloga je strasno dosadna igra zapravo idiotska..nikad nisam razumeo ljude koji su po svu noc visili na fejsu igrajuci poker za bodove..lova brate.



A kaži mi, može u toj igri pomoći opaki dekolte, onak - oktobarfestovski, za stolom..bi omeo koncentraciju protivnika i da malo pobijedim a u stvari ne varam na kartama, samo malo seksovski igram?



Taman da severina siri noge obadvije zabadavo joj i tebi..pravi pokeras je ovisnik.i on gleda samo u karte bas kao narkoman u iglu..dakle pripremi 5oo evrova.a posle kad ostanes bez love
onda spremi i sve ostalo



Ti me prestani na ovoj temi učiti igrati poker. Tako si surov.


ali ajde, barem si me sjetio na ovaj film..



znaš koji je to..mammamia..Banderas u filmu Original sin.. sad ga moram pogledati.

A od tvog "učenja" mogu traume imati, bjež!

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/09/2015 : 01:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by melkajk

Ja sam u Holdem varijanti morao plaćat početni ulog, blind, da bih uopće mogao vidit prve 3 karte.
Poslije toga možeš vidit da li ti karte pašu ili ne i ne plaćat za dalje.
Joj Charlita kak si slatka sad ispala :;) Ovu zadnju rečenicu sam vizualizirao :)
Plaćaš samo kad želiš ići dalje, ili pratiš nekog ili podižeš ulog ako si u poziciji za to
U biti, lako je igrat na netu, a ovak uživo zna ispast džumbus



Ali ako podignem ulog znat će da imam dobre karte, to ne valja? Ne? znači da moram zavaravati protivnika da nikad ne zna kad blefiram, da? Oh..i to je bar lako..žena sam, znači opet seks igra ulogu, aha. Kakav poker, kakvo što..na muljanju ja moram poraditi.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/09/2015 : 01:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
hm..ovo i nije tako loše. Otkrih poker kao trik kako savladati ženske trikove. Sad si baš gledam u plafon i mislim si ..

pa dobro sam se i sjetila ..


Budala. malena.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/09/2015 : 00:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Život mi je udijelio takve kurvinske karte da igram s njima kao da je
Djelitelj na samom početku mene odabrao da me zajebava s njima. I život povisuje uloge i ja to pratim u nadi da će jednom doći red na mene da - ne izgubim. I kad dobijem tu šaku jada dobrih karata uvijek igram do kraja - pa makar mi se i posrećilo, jer da mi se i posreći jednom, više ne bih znala kamo s tim jer sam samo navikla igrati i plaćati i igrati i plaćati, nikad nisam naučila blefirati ali sam zaboravila više osjećati bol, sve manje upotrebljavam suze jer sam toliko jaka i jebeni igrač u igri u kojoj uvijek gubim, kao da dobitak stvara mekušce, mene je život odabrao do kraja očeličiti gubitcima.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/09/2015 : 01:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote

Gledala sam si u tarot pričopričalice, ali mi se sad ne da pričat..slušala sam glazbu i čekala da pun Mjesec prođe s mog prozora listajući ovu temu ne bih li našla pjesmu koju cijeli dan želim čuti ali joj ime ne znam..Našla.



I lijepo je bilo dobiti par riječi od Krasa koji se ovih dana ubija od posla i premalo sna, još si mislim zašto on mene ovdje više ne zeza. Pa, lijepo spavaj, umorni. I sretan put.

Laku noć svima.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 30/09/2015 : 02:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
eh, žene moje evo vam jednu pjesmicu

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2323 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 30/09/2015 : 03:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Život mi je udijelio takve kurvinske karte da igram s njima kao da je Djelitelj na samom početku mene odabrao da me zajebava s njima.


Gle, nisi usamljena: dešava se, tu i tamo.

Piši propalo!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/10/2015 : 17:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dobar dan, evo putujem u nove predjele. Zazeljeh se moje planine Velebita i one bure za kojom zudi dusa moja..bas nigdje nisam, koliko sam tamo slobodna i svoja. Sastajemo se ista ekipa kao ljetos na Zelenim bregima..jos nisam ispricala kako je lampion u pola dva, u mirnoj ljetnoj noci u nebo poletio i potom se vjetar pojavio i skrenuo ga s putanje u susjedno dvoriste gdje je jos plamteci zavrsio na orahu a mi smo jedva od smijeha trcale putem u pravcu kud pada i trazile nacin da se prebacimo preko taraba i nista nismo mogle od smijeha nego cekati da se plamen ugasi i da nas je netko vidio u spavacicama..da..mislio bi da se radi o vjesticama iz mitova u kojima su u igri livadama.. A bijasmo i Vjestice Gricke..sad cemo malo biti Vile s Velebita. Nista na svijetu vise mi ne treba, jer to je radost najveca, ta planina..koju ljubi dusa moja. :)
http://www.youtube.com/watch?v=MG3k1JzW0Ko&feature=youtube_gdata_player


http://www.youtube.com/watch?v=yAlv71x98Hw&feature=youtube_gdata_player

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 01/10/2015 17:12:48
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/10/2015 : 00:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Najljepse fotkice danas sam okinula i nigdje mi tako lijepe ne budu, kao kad slikam buru na zlatnom zalasku na povrsini mora u Velebitskom kanalu.
Nego..sutra pocinje " Jesen u Lici".. meni se nesto cini, po ovome veceras, kao da sam u Karlovcu na "Danima piva"..pivo amo, pivo tamo..jaooo, sto se popilo. Reci cu vam nesto:ovdje kao da hrana pada s neba..toliko se pojelo.. Mozes svasta ali u Lici nikad neces uspjeti biti gladan., Sad je red da me bloger Krule u celo poljubi za ovo. Nozda se sutra i vidimo, ne vjerujem da ce ovi dani proci bez njega. Ako ga i ne bude..naci ce se nesto i u mojoj glavi koja nije Licka, da duhovitog promrsomudi. Evo, ako ne bude islo, popijem pivo, mislim da ima s nazivom Licanka..ili je to pivovara..
I napravim jos lijepih fotkica i to bi bilo sve od mene sada, jubin vas ispod licke perine, u ugodnoj noci, na obroncima velebnog Velebita.

Sad jos idem naci glazbu za kraj pa kad ju pronadjem onda stavim i ovdje.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/10/2015 : 00:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Nasla sam jedva ovu pjesmu koja me sad iz perine digla da se tiho na prstima isuljam i iz frizidera uzmem jedno pivo. I jedem kekse i mislim da cu uskoro ko Kras zvucati kad napise da je " janpi"... Doslo mi...ovdje sam ziva..tako jebeno slobodna i ziva da to ne mogu opisati. Nije stvar u hrani, ni do piva ovog nije vec do LJUDI. Ovdje bih svijet zagrlila i ovdje ovu planinu svoju grlim i ljubim i vec sam rekla, kad umrem, samo je jedno mjesto gdje zelim biti prosuta kao pepeo iz kog sam i nastala..ovdje..po vrhovima Velebita.

http://www.youtube.com/watch?v=dBeHJK5-YrQ&feature=youtube_gdata_player

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 02/10/2015 00:42:47
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/10/2015 : 01:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Pa sad sam skro janpi valjda jer sam presla na kisele krastavce u pola 2 u noci i toliko mi je lijepo sada da najradije ne bih ni spavala ali cu morat uskoro ner me sutra ocekuje toliiikooo toga da ni sama ne znam kamo to sve ugurati..oh..pisuci ovo sjetim se: pa slobodnim stilom..
Zaplivaj..zapjevaj..kako god..ovdje si svakako, kakva god jesi..dobro si dosla..
Jes.
Ponekad se stvarno ali bas zapitam zasto ja nisam politicar.,,Ne, ne, ne...krivo.. Ja sam ja. Ne mogu se ja pravit toliko bas pametna i ne bih mogla ovako u noci pisati da sam janpi i da jedem krastavce i morala bih pricat samo sranja i gluposti oko pila osam. Ne, to definitivno nije moje doba.
Vise nisam pijana. Sad sam se najela kuselih krastavaca. I obozavam bit neozbiljna, pisuci glupisti oko pola 2.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/10/2015 : 07:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Takozvani mamurluk preduhitris tako sto ustanes prije njega i pravis se da nista nije bilo. Uz kavu i moze Terca na tisinu za budjenje.

http://www.youtube.com/watch?v=N0bTKK5ryWk&feature=youtube_gdata_player

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/10/2015 : 11:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Upravo je u tijeku otvaranje manifestacije "Jesen u Lici".
U satoru zbor pjeva himnu. Prosla sam pored nekolicine koji drze ruku na srcu. Majke mi strecnulo me oko srca i kao da cu se onesvijestit mi bilo kad sam to ugledala jer meni osobno to je simbol za ono zbog cega mi je zemljica na koljenima.. Tad mi tiho zazvoni mobitel i sin me upita:" Djes' bila 91". Kako sam upravo bila unutra odgovorim mu prigodno:"U satoru".
Sad sam izasla na kavu. Uslikala sam prekrasne figure od slame. Licanka i Likota. Jako je fora..


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/10/2015 : 15:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Vrijeme je za rucak..poznati gospicki resotran..
Velika je guzva i cekamo rucak prilicno vremena. Narudzba nije klasicna iz menija. Poznamo vlasnika i sve je lezernije..
Da nam prikrati cekanje,osoblje nam donosi kruh i sir sa zacinima..da prikratimo cekanje..
Zestoko mi ovo naruceno pivo. Pivovara Licanka, svjetlo Velebitsko.. sama sam kriva, jer sam kao turist narucila sve licko sto mi mogu ponuditi
Stiglo je pivo, sir i kruh domaci.. a sad..ocekujem neki specijalitet od Buše..ma sto mi donesli... frendica je narucila sa sljivama.. ja se prepustila onome sto mi sef nudi a treca od nas nesto drugo... svaka ceka svoje da mozemo usporediti.. i nemamo bas pojma sto cemo dobiti... To je to! Prepustiti se nekome,, vremenu i podneblju..i iscekivati nepoznato,.. to je ta esencija zivota koja zivot zacini..
Bila rijec o hrani, restoranu, pivi... ovdje i sad..priustismo si to iscekivanje..

P.s..hmmm..nemam pojma sto cemo dobiti pod nazivom specijaliteta kuce - buša...
To je kravica.....moze bit i utroba....
Ajme!! Stigla je hrana. Umirem!! Prekrasno je!!

nadopuna:



Dobila sam što sam tražila. U keramičkoj posudi baš autohtono ličko bez kompromisa s vremenom i pomodarijama. Kupus i meso s krumpirom. Toliko mi je bilo fino da sam se uništila hranom. Ali pivo nisam mogla popiti ničašu do kraja. Svjetlo pivo "velebitsko" toliko je jakog okusa da bi trebalo biti tamno zbog karamel težine koja mi nije prijala uz hranu, nije bilo tu da ublaži hranu već je dominiralo okusom nad hranom i nemam pojma uz što bih ga pila. Ostade skoro netaknuto.

A što se ručka tiče, na pola sam izašla van na pauzu i na zraku zapalila cigaretu da se odmorim za drugu rundu i zamnom izašao pun autobus žena iz Svete Nedjelje koje su se gladile po trbusima jer su se prenajele toliko da nisu mogle hodati do autobusa već su šofera poslale da autobusom priđe po njih da se potrpaju..bilo je simpatično s njima podijeliti utiske kako smo se uništile..

Naš dan još nije završio i večeras sam otplesala prvi ples u životu sa svojim sinom i sve nas je uzeo da nas isprevrti i to je bio najljepši doživljaj u životu koji ću pamtiti. Svirali su tamburaši u jednom lokalu i ja sam plesala sa najdivnijim bićem, koji je baš faca na kojeg će padati žene zbog tog njegovog talenta kojim već sad šarmira gdje stigne.

To naše etno-gastro putovanje završava sutra povratkom u ozbiljnu i tako običnu svakodnevicu. Ali ne bi valjalo ni da je ovako svaki dan. Život bi ličio na neki šareni film koji nema veze s realnošću.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 04/10/2015 03:39:11
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/10/2015 : 01:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Žene - tirani?

Mnogo godina promatračkog iskustva u svojoj okolini, radi se o znancima, nije mi dalo baš nikakve odgovore i nikad nisam bila spremna započeti pisati o ovoj temi jer nemam ponuditi ništa osim pitanja. Ni sada nije ništa bolje, ali se sjetim; ta ja uglavnom i pišem bez nekih većih zaključaka, ponekad u zagonetkama i neka si svatko za sebe pouku izvuče, tome služe otvorena pitanja. Ne volim donositi sama zaključke uz pomoć svojih pametovanja. Ja sam sad i uvijek u potrazi za odgovorima, kao ona - vječito znatiželjna.

Naime, postoji vrsta žena, također i vrsta muškaraca - jer nisu svi muškarci - ili bi mogli ta vrsta postati da su na takvu ženu naišli, to ne znam, pa neću nagađati u kome je problem, u muškarcima ili ženama.. dakle, vrsta žena koje s godinama "unište" muškarca. Pitam se, kako im to uspijeva. Znam da postoji međusobna kemija, magija, sve vrste zavođenja ne bi li muškarca osvojile, ali ne govorim sada o tome. Govorim o već osvojenim muškarcima koji se nađu u nekoj dobi života psihički pogaženima, uškopljenima, poništenima i one vladaju njima, tiranijom nad njima, psihičkom.
Kako se muškarci nađu u tome, jesu li svjesni toga na vrijeme ili nikad ne shvate, ne vide se tuđim očima, što uopće ima u tom životu dobroga? Ti muškarci imaju prekrasne osobine, kakve svatko poželjeti može. Žene su emocionalno nesređene, jako iskompleksirane, nula seksepila s vremenom u njima i malo tko ih poželjeti može. U današnje doba, sasvim je lako prekinuti vezu ili brak i mnoštvo normalnih veza puca zbog raznih banalnih stvari, gluposti, sitnica, ali što te ljude drži u tim kavezima, godinama se pitam. Nemaju ništa od života za kojeg svaku mogućnost imaju, slobodu da sami prožive nešto, kao najobičniji izlazak s prijateljima, ni to nemaju, na toliko kratkom lancu pas bi ubrzo krepao i vlasnika bi netko prijavio. Zašto i kako ti muškarci postaju sjene na čijem se izgledu sve s vremenom tako lijepo ogleda. Primjer žene - od tri, koje su mi sad na umu dok ovo pišem- vrlo je niskog praga tolerancije i vrlo kratkog fitilja da se ne ustručava dignuti ruku na svog supruga. Bio je to divan čovjek prije dvadesetak godina, on to i sada je, ali kad u blizini nema nje. U toj ženi se teško mogu pronaći i tragovi empatije, totalno je nesocijalizirana ali s iznimno izraženom potrebom "šefovanja" - bez imalo znanja i pokrića, što je ludom vidljivo da iza toga stoji nagomilan bijes i godine nakupljenih kompleksa. Žene psiho-trileri ne galame, one zrače toliko negativno i več su na nivou da šutnjom istreniraju muškarca kao najbolji trener pasa.
Pitam se, kako? Zašto ti muškarci na to pristaju ako su više uopće svjesni svog položaja? Imaju li trikove koje koriste da prežive i ne prolupaju uopće? I sami se fizički s godinama promjene jer tijelo prati psihičke promjene.
Poznato je da osoba blista samo tako i na sve načine kad je sretna ili zaljubljena, čak postaje uspravnija, višlja - ovdje mi je primjer frendica koja je izašla davno iz lošeg braka i kada sam ju upoznala bila je sitna, pogrbljena i drhtava.. Nakon više od 10 godina ona je ljepša no ikad, uspravnija, sa ženstvenim oblinama, čarobna .. Zato i jesmo najbolje jer sam od tog sitnog bića pa sve do danas uvijek uz nju, od tada kada sam ju upoznala i prihvatila, ponekad vjerojatno svojim duhom nosila, tako je i ona uvijek tu za mene, ma gdje bile.
Tako se u ovom slučaju na muškarcima o kojima pišem, primijeti pogrbljenost, zapuštrnost i kad su uredni i čisti.. Kako su se ti ljudi zaboravili? Kako su si to dopustili? Kako ih takvo žensko biće uopće privlači? Pitanja, pitanja, pitanja .. No, postoji mogućnost da i sami nisu baš sasvim svoji i da njima tej psihički teror i ljubomora i kratka uzica na neki način laska? Znaju da je nekom "stalo"..opet otvaram nova pitanja..jer, sama sam doživjela da se moje korektno ponašanje s uvažavanjem vlastitih potreba za nekim svojim aktivnostima i razumijevanje, bez imalo ljubomore jer čemu ako vjerujem kad vidim svojim očima i respekt i da me se voli - tumači kao manjak zanimanja, interesa..I doista se po ne znam koji put u životu pitam - tko je tu lud? I gdje je tu granica između ljubavi i poštivanja i tiranije i da li se ona mora doista prijeći da bih i ja bila normalna žena, po standardima?
Jer koliko vidim, ako igraš fer i po pravilima - ne djeluješ zainteresiranom, pa niti to ne valja. Ili pokazuje da je žena samouvjerena i sama dovoljno jaka, pa je u tome pak druga ugroza? Sad mi pale na pamet i one sado-mazo igrice i čemu im je svrha. Muškarac valjda mora biti gažen čizmom i savijati se pod udarcima da bi osjetio koliko ga voli njegova žena? - Upitnik je na kraju jer ništa ne zaključujem, samo se zapetljavam sve dublje.
Nisam sigurno još s ovim završila, previše je toga za ovako, na prvu iz glave napisati. Previše kompleksno da bi se jednim tekstom moglo pojednostaviti.
No, možda ja doista jesam nezainteresirana, a možda negdje postoji tečaj na kom se ne uči dobro seksati i oralno zadovoljavati (onaj slučaj u Rusiji), već žensko primarno oružje - ljubomora.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 09/10/2015 01:16:17
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2323 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 09/10/2015 : 03:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
quote:
...koliko vidim, ako igraš fer i po pravilima...


Ako tako igraš, gubitak je sasvim siguran.

Piši propalo!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/10/2015 : 07:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ned_lynx

quote:
...koliko vidim, ako igraš fer i po pravilima...


Ako tako igraš, gubitak je sasvim siguran.



Ma da..ali onda ne preostaje drugo nego sebi nazdraviti i zakljuciti da je valjalo bi trajalo.


Sad cu si zapisati da ne zaboravim, mali salabahter o cemu zelim progovoriti.
Iza svakog emotivno unistenog muskarca stoji zena koja je to ucinila. I reakcije tih muskaraca na emocije i kako se nose s njima, kada ih ponovo dozive i reagiranja na ljubazno, toplo ponasanje nekih novih zena nakon sto su povrijedjeni i na nesto drugo navikli..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/10/2015 : 09:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Volontirala sam jednom prilikom u Azilu za napustene i zlostavljane zivotinje. To me mnogo promijenilo i nikad u zivotu nisam tako plakala. U boksu je bilo po 5 zivotinja i tako su pustane na hranjenje i istrcavanje, dok bih ja unutra cistila. To su nepoznata bica, nepredvidljivih reakcija jer su ranjena, povrijedjena. No, kratko je trajao moj strah i lako sam ga suzbila kad sam naucila sve potrebno o njima. Treba im samo ljubav, njeznost i oni su toliko radosni, zahvalni..tu prestaje slicnost s ljudima.
Otvorila bih vrata boksa i kleknula na pod, bez pokreta, potpuno opustena..suze su mi se slijevale niz lice od ogromnih emocija, pustila sam ih da bez straha pridju, da me onjuse, gurali su se u krilo trazeci mazenje, lizali mi lice kao odgovor na njeznost i zagrljaje..
Tu sam vidjela kako ljudi mogu biti zvijeri i nikad bolje i brze nisam naucila prepoznavati i tumaciti reakcije i emocije u povrijedjenim ljudima.
Tamo gdje sam napisala da sa psima svaka slicnost prestaje..tamo zapocinju ljudske reakcije, nakon cega nije tesko objasniti zasto radije ljubav poklanjam psima, manje ljudima.I zasto samo psima, bez imalo zadrske otkrivam sve svoje emocije i pruzam bezrezervnu ljubav.
Od bavljenja sa psima, ne postoji bolje laicko ucenje o ljudima.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/10/2015 : 00:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Nevezana tema za ovo gore

A bogami nema ni naslova jer ne znam bih li plakala ili se smijala, ali trenutno je nekakva slatka komedija. Samo to, ništa više.
Ima dana, trenutaka, kad sjedim u tišini na ovoj stolici, privučem si drugu pa na nju podignem noge i tako gledam van u nebo neko vrijeme.
Sad je mrak i navučena zavjesa i mislim da gledam u prazno, zabavljena svojim mislima. Miješa se smijeh, tuga, možda i poneka suza, ovisno o mislima, kamo otputujem.
U posljednjih pola godine, otprilike svakih mjesec i pol dana nađem se sasvim spontano, neplanirano u situaciji koja je komični dio ove priče. Moj dragi, ludi, otkačeni, nepredvidivi frend koji se već našao u mnogim mojim pričama ili ga spomenem da smo uz glazbu sjedili na balkonu, gledali nebo nad Kvarnerom i razgovarali o životu, njegovim sjećanjima, doživljajima, prilično se ove godine promijenio, jedino što nije dotakla promjena, Crni je Labud, kao moje ime u mobitelu.
I od toga ne odstupa. Prije par godina, a naš je odnos kao sišao s nekog crno-bijelog filmskog platna nekih starih, dobrih filmova, bijah za njega "žena koja uopće nije njegov tip, ali me obožava." I to je bilo savršeno u redu. Od tada popih neku količinu njegovih kava jer ih malo tko tako savršeno kuha i volim kavu, obožavam dobru kavu a njegova je posebna. Po cijele smo noći sjedili na balkonu i razgovarali, on je kave kuhao. Imao je i nešto za večeru pa je i to, s posebnom pažnjom servirao, na malenom okruglom stoliću, na kog je stavio stolnjak za kog vjerujem da do tada nikad na tom stoliću nije bio. Posebno je sretan i ponosan bio jer tko zna je li ikad u životu do tada te stvari činio, i ne vjerujem da je imao i takav odnos s bilo kojim bićem. Kaže mi da nikada nije upoznao ženu koju bi dovoljno volio da bi je oženio, živio je ispunjeno, putovao, ali ne treba mi puno da shvatim da se nikad u svom domu, gdje je najbitnije, nije tako osjećao. Ma što radio i kamo putovao, samoća te doma sustigne kao stvarno stanje, ona postane dom iz kog odlaziš ne bi li ju izbjegao. I dođe tako čovjek u godine u kada shvati što je radio. Moje strpljenje s njim i razumijevanje, naše prijateljstvo s vremenom pretvorilo je u normalnije, prisnije, jer sati razgovora noću, kad je duša odvojena od svjetla i svijeta, vode u njezine dubine i ruju duboko, sve do gole istine i suočavanja, nakon čega kod osobe dolazi do postepene promjene. Sada sam i ja samo draga duša koju obožava, ispustio je ove godine kako nisam njegov tip žene. To mi baš nedostaje jer je bilo genijalno i fora, usred rečenice. I nešto se desi i sve se preokrene i sve više u svoje kuhanje i kave voli upletati mene, pa me tako ljetos na silu odvukao u restoran na ručak i sve je bilo nekako novo. I tako dolazi komični dio u kom on, sav nekako svečano počinje da priča priču o životu koji je ljepši u dvoje, kada te netko dočeka kad stigneš kući, pa s nekim podijeliš samoću i tako sam ja pod stol pala jer sam, slušajući sav dugački uvod brzo skopčala. Najprije sam (nisam, slučajno je pala) bacila vilicu za kojom sam posegnula ali mi nije bilo dovoljno već sam pod stolom pronašla zaklon. Kad je potreba, ispasti budala, šeprtlja ili svejedno što, u tom trenu nužda ne pita i nije mi problem pod stolom ostati koliko god treba, da s razgovora skrenem pažnju u stanju sam ugristi gosta za nogu za susjednim stolom, i to sam o sebi otkrila. Onda sam tražila vode, pričala s konobarom, zalila se vodom i tako se nekako izvukla da ne čujem do kraja. Davno sam mu rekla kad ja nekoga uzmem za prijatelja, to stanje se ne mijenja. Sad samo oko svakih mjesec i pol dana, kaže mi statistika, moram biti spremna na razgovor kojeg ću prekidati, pa makar svaki put završila ispod stola. Mogu vam reći da od dječjeg doba nisam to mjesto posjetila i sasvim je drugačija perspektiva odozdola. Nemam sad pojma što smo u djetinjstvu pod stolom radili, ali definitivno ostaje dobro mjesto i danas, kad ne znate kamo bi se sakrili.
Nije on blesav i sve kuži i s vremenom će mu postati zabavno jer on voli da se igra i to "Ćovječe, ne ljuti se" puno je bolje ispalo pod stolom neverbalno reći, nego kao neki ozbiljni, odrasli ljudi trošiti brdo riječi na ono što se ionako već zna. Ne da mi se, ja sam umorna i imam dobrog prijatelja, samo što on ponekad zaboravi pravila. A ja od sad biram restoran kome su visoke noge od stola jer nismo djeca, i ja sam narasla. Ni manje ni više nego do - djeteta. Probajte, baš je fora.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000