forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Cat Claw -izgubljena epizoda
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 09/03/2013 : 19:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote





Edited by - IGMAN2 on 13/03/2013 00:32:42

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/03/2013 : 21:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

lajkamo i riplejamo :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 10/03/2013 : 12:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
HA ?
Muhe ?
Ne volite muhe ?







Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/03/2013 : 12:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Hehehe, dobra fora!

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/03/2013 : 13:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
"Nove čarape"

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 10/03/2013 : 21:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote



Igman prodakšn presents :




Nedostajuća !
Nikaaaaaaaad ispričana !
Prooopuštena i zaboravljena !
Issssspuštena i zametnuta !
Preeeskočena i izgubljena !
avantura

Caroline Connor
Nevjerojatne Djevojke Maaaaaaaaaaaaačkeeeeeee!



E, dal' se sjećamo...

PIH... naravno da se sjećamo epizode u kojoj se naša Kata sukobila sa sivookim avanturistom S.M.Kobrom, za vrijeme njenog oporavka od borbe s nindžom (ninđom...ninjom...)Deathbringerom !

Aha !
Ahaa !

Sjećamo se...naravno !

A, jel' se sjećamo i ove, tamošnje scene grupnog portreta Katinih protivnika ?




E, dobro, dobro - sjećamo se...
A, jel' se sjećamo i ovog opakog lika u gornjem desnom uglu s nadahnutim tekstom, odmah do opakog heavy metalca u Judas Priest majici

Naravno da NE !
A zašto NE ?!!!
A ?
A?!

Jer je g-din Kerac, tada izdajući na gomile epizoda Kobri, Kati, Tarzana, Bilya, Stormy&...etc, etc, jednostavno negdje zagubio scenario s rječitim zunzavcem ! Drugooo nemož' da bude!

Naravno da ja, kao Fan, ne mogu da toleriram takav previd u Katinoj kronologiji, i zato, skupivši moćne šamane, warlocke, štrigune, TV proroke i babe grahare, otvorio sam portal ka paralelnoj dimenziji gdje je tamošnji Kerac bio pažljiviji i nije zaboravio tu epizodu (već neke druge... al dobro sad...)

Ni tamo se nije bilo lako dočepati ove nedostajuće epizode, a bome, nisam odolio da ne poberem ni sve one Katine epizode iznad 44-tvrtog broja, kao ni sve te Zagore i M.Misterije paralelnog Kerca.

Iiii... sve bi bilo u redu da ne postoji neka međudimenzionalna granična služba koja strogo regulira protok robe.
Progon je bio nemilosrdan i devastirajući, tako da je ono malo Katinog materijala koje je preživjelo potjeru, trebalo temeljnu restauraciju.

Slijedio je velik i težak posao (stoga, nemojte mi ono- pa ovo i nije Kerac!), al uspio sam i rezultat je pred Vama - Izgubljena i nikad (u ovoj dimenziji) ispričana Katina avantura !!!

Razumljivo, vidjevši ovo, gosp. B.Kercu bi se moglo činiti da upravo proživljava epizodu 'Zone sumraka', ali kako ja nisam upućen u ime dimenzije iz koje je strip donesen, -to bi moglo biti i točno !

OK OK OKOKOKOKOKOkej! Dosta priče !
Idemo !

Maestro, molim preludij! DRA-MA !




CAT CLAW -izgubljena epizoda
No- 20 A

'Ko se mačke laća, od mačke će i da strada'!
(ne ja, valjda :)


Gasi svjetla !

¤4
četri
četri
etri
tri
¤3
tri
tri
tri
ri
¤2
dva
dva
dva
va
¤1
jedan
jedan
edan
an

kreće...






Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 10/03/2013 : 21:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
keep rockin...
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 11/03/2013 : 00:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Vidim da ti Bagi pise neke (losije)delove scenarija...
A to nije bas uputno...
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/03/2013 : 01:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Igmane na čemu si?...Nemoj biti sebičan podijeli to s nama

Wtf?
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/03/2013 : 01:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Vidim da ti Bagi pise neke (losije)delove scenarija...
A to nije bas uputno...



Hehehe čika deda Bane nisam vam ostao baš u finom sjećanju...Vidite sad da ima i gorih od mene hehehehe...

Wtf?
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 11/03/2013 : 01:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Vidim da ti Bagi pise neke (losije)delove scenarija...
A to nije bas uputno...



Upps!
Nisam baš upoznat sa Bagijevim djelima, niti sam imao namjeru bilo kako provocirati. Strip nije ovakvih tema i ako smatrate da sam prešao granicu ovim šalama, rado ću ih maknuti.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 11/03/2013 : 01:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote

Edited by - IGMAN2 on 16/03/2013 20:36:58
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 11/03/2013 : 08:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Eno, na novom topiku, Bagi se pobrinuo da te upozna sa njegovim radom.
Svojevremeno sam ga pitao cemu to sluzi (a i ne radi). Nije se bas polomio za odgovor...
Kakogod, u mojim stripovima nikada nisam upotrebljavao stoseve sa prdenjem, pisanjem i sranjem.
U osnovnoj skoli sam imao retardiranog druga koji se jako smejao na te stvari i od tada meni taj nivo nije bio smesan...

Moram naglasiti da je Kata mejnstrim i da ima siroku publiku. Znaci, velika je verovatnoca da ekstremni humor tipa fizioloskih radnji i seksa sa zivotinjama i insektima nece prijati svima.
Analizom dosadasnjih epizoda, moze se uociti koliko sam daleko isao i sa golotinjom i sa nasiljem... Bilo bi lepo da se taj nivo ne prelazi u prevelikoj meri...


Sto se ostalog tice, zadovoljan sam kako si (crtacki gledano) tretirao Katin lik. Savetovao bih ti jedino da malo jos procistis crtez i izbegnes satiranje tamo gde niije neophodno (rukavice i cizmice, recimo).
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/03/2013 : 09:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Eno, na novom topiku, Bagi se pobrinuo da te upozna sa njegovim radom.
Svojevremeno sam ga pitao cemu to sluzi (a i ne radi). Nije se bas polomio za odgovor...
Kakogod, u mojim stripovima nikada nisam upotrebljavao stoseve sa prdenjem, pisanjem i sranjem.
U osnovnoj skoli sam imao retardiranog druga koji se jako smejao na te stvari i od tada meni taj nivo nije bio smesan...Moram naglasiti da je Kata mejnstrim i da ima siroku publiku. Znaci, velika je verovatnoca da ekstremni humor tipa fizioloskih radnji i seksa sa zivotinjama i insektima nece prijati svima.
Analizom dosadasnjih epizoda, moze se uociti koliko sam daleko isao i sa golotinjom i sa nasiljem... Bilo bi lepo da se taj nivo ne prelazi u prevelikoj meri...


Sto se ostalog tice, zadovoljan sam kako si (crtacki gledano) tretirao Katin lik. Savetovao bih ti jedino da malo jos procistis crtez i izbegnes satiranje tamo gde niije neophodno (rukavice i cizmice, recimo).




Jao kakav nizak udarac deda Bane...Istog trena odoh onaj primjerak Balkan Expressa staviti na prodaju..Čak štoviše,zamijeniću ga za Sabrana nedjela D. Matakovića jedan za jedan hehehehe....

Wtf?
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 11/03/2013 : 10:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Ali, neeee.... nije nizak udarac. Zaista sam imao druga u razredu koji je bio malo zaostao. U ta davna vremena nisu svakog slali u specijalne skole... Imao je obicaj da prdne na casu i da se smeje ko lud... Meni je bilo zalosno da su se i jos dvojica trojica koji su vazili za normalne isto tako slatko smejali. Smejali su se i kada je iskoriscenim WC papirom namazao uciteljicinu stolicu. Srecom, bilo je pametnih koji su ga prijavili.
To je onda bila stvar vaspitanja... hmmm... danas ne znam sta je. Vidim da se u glupim tinejdzerskim filmovima prdi i maze govnima naveliko.
Ne branim, ko voli nek izvoli, ali imam pravo da mi se ne svidja kad mi Katu i ostale uvlace u takve stvari.
Kome se crtaju takve stvari, nek napravi svoje likove.
Lako je spustati oformljene karaktere na taj nivo. Mnogo je teze napraviti ih prihvatljivim za siri krug ljudi.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 11/03/2013 : 10:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
E, da... Balkan Ekspres ipak sacuvaj. Zbog Plavsica. A mene ignorisi.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/03/2013 : 10:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

E, da... Balkan Ekspres ipak sacuvaj. Zbog Plavsica. A mene ignorisi.



Ne,ne,neeee...Možda djelujem neotesano ali nećete vjerovati ima nešto i finog vaspitanja u meni.Kako ignorisati majstora čijem sam se djelu kao dječak (bogami i sad kao polumatorac) divio.Što se tiče parodije na već postojeće likove-paa,negdje treba imati obzira a negdje ne.Puno je lakše sprdati se sa nekim autorom i njegovim likovima kad nemate kontakta sa istim.Uzevši u obzir vaše često pojavljivanje i djelovanje na ovom sajtu mislim da bi drug Igman trebao malo zauzdati (niske) porive.Uostalom,i ja sam se potrudio na Billy-ju da ostanem na desnoj traci koliko god je moguće...

Wtf?
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 11/03/2013 : 10:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Ja sam cesto parodirao neke stvari, ali nikada nisam isao na direktnu uvredu... Ako mogu nekome da ''fino'' spustim, ok, ali pesnicu u oko ne volim.
Okej, ima stvari s kojima se treba sprdati, ali kada se spustis na njihov nivo ispadne da nisi nista bolji od njih...
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 11/03/2013 : 13:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Samo piči Igmane, dobro ti to izgleda. Onaj crtež Kate s muholovkama bi volio imat kao poster za upozorenje muhama

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 11/03/2013 : 16:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
dobre fore - ideja o preskočeni epizodi...filmska traka, čarape, muholovac, obe najave "prodakšn"...dobro crtanje. bravo.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 12/03/2013 : 00:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Hm, stvar je u tome, ma što god mislili o meni, ja baš i ne volim taj tzv. WC humor.
Filmove koji njeguju takav vid humora (npr, Američka pita) zaobilazim u širokom luku, jer su mi više neugodni nego smiješni.

E, sad... što bi, onda, trebale biti ove'reklame'?

Dal' da se izvlačim na dosadnu kišnu nedjelju, kad, umjesto da istuširam tih dvije-tri table koje još fale da dovršim Katu, radije izbjegavam bilo kakvu obavezu i šaram gluparije ...
Ili da probam objasniti ...

Kao prvo... reklame.
Trebala je ovo biti neka parodija na TV reklame...
Ono - bombastična najava, pa naslov serije, filma... pa kad vam privuče pažnju - Bum - blok beskonačnih reklama...

Ili, pak... skretanje pažnje publike sa stripa i ubijanje moje nervoze pri postavljanju tog istog stripa, jer će, neminovno, svi mjerkati i uspoređivati ovu Katu s savršenom Kerčevom Katom.
Zato, valjda i vučem ovaj strip više od godine dana i nikako da skupim hrabrosti da ga dovršim :)

Enivej, reklame su trebale biti o nečemu iz Katinog svijeta + iskorištavanje stvari što je ona i mačka.

U prvoj reklami poanta i nije bila o fiziološkim potrebama mačaka, već parodiranje Wiskasove reklame za mačju hranu. Ono - Mačke bi izabrale Wiskas! Kao oni znaju što bi mačke izabrale.
Druga stvar, osim hrane, koju kupujemo kućnim mačkama je -pijesak.
Pa sam to i postavio u situaciji apsurda.
Umjetno iscerena obitelj prodaje osjećaj zadovoljstva pri posjedovanju baš tog pijeska za mačke. Ali, ovaj put, imamo i mačku koja to može i potvrditi.

Još jednom žalim što je ispalo ovako negativno. To mi nikako nije bila namjera.
Zato ću maknuti te reklame.. i na žalost, s time i pokopati Bagijev triumfalizam, jer je, napokon, našao nekoga tko je gori i od njega

Usput, gosp. Kerac, hvala Vam, čak i poslije svega ovoga, na potpori s novim avatarom
Inače, u ovom stripu nema sexa...
ni sa životinjama, ni sa insektima...
Tu i tamo koja smjelija Katina poza i ispala sisica... i možda malo žešći fight, nego u vašim stripovima.

Ali da bi bili mirni, mogu prekinuti s objavljivanjem stripa i da vam ga pošaljem na odobrenje
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 12/03/2013 : 00:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 12/03/2013 : 07:49:49  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

Hm, stvar je u tome, ma što god mislili o meni, ja baš i ne volim taj tzv. WC humor.
Filmove koji njeguju takav vid humora (npr, Američka pita) zaobilazim u širokom luku, jer su mi više neugodni nego smiješni.
Ima nas dvojica.... sudeci po reakcijama na Bagijevom topiku

E, sad... što bi, onda, trebale biti ove'reklame'?

Dal' da se izvlačim na dosadnu kišnu nedjelju, kad, umjesto da istuširam tih dvije-tri table koje još fale da dovršim Katu, radije izbjegavam bilo kakvu obavezu i šaram gluparije ...
Saraj. Dobro ti ide.
Ili da probam objasniti ...
Nije neophodno, al ajde....

Kao prvo... reklame.
Trebala je ovo biti neka parodija na TV reklame...
Ono - bombastična najava, pa naslov serije, filma... pa kad vam privuče pažnju - Bum - blok beskonačnih reklama...
Sasvim ti je uspelo.

Ili, pak... skretanje pažnje publike sa stripa i ubijanje moje nervoze pri postavljanju tog istog stripa, jer će, neminovno, svi mjerkati i uspoređivati ovu Katu s savršenom Kerčevom Katom.
Nece. Zna se sta je fan art, a ni moja Kata nije savrsena. Dzabe si nervozan.
Zato, valjda i vučem ovaj strip više od godine dana i nikako da skupim hrabrosti da ga dovršim :)
Dobro je da ti je dosao taj trenutak ludila.

Enivej, reklame su trebale biti o nečemu iz Katinog svijeta + iskorištavanje stvari što je ona i mačka.

U prvoj reklami poanta i nije bila o fiziološkim potrebama mačaka, već parodiranje Wiskasove reklame za mačju hranu. Ono - Mačke bi izabrale Wiskas! Kao oni znaju što bi mačke izabrale.
Druga stvar, osim hrane, koju kupujemo kućnim mačkama je -pijesak.
Pa sam to i postavio u situaciji apsurda.
Umjetno iscerena obitelj prodaje osjećaj zadovoljstva pri posjedovanju baš tog pijeska za mačke. Ali, ovaj put, imamo i mačku koja to može i potvrditi.
okej je sama ideja, ali je kaka u pesku previse direktna.... Stajaznam, nekako mi ne ide uz Katu. Ni to ni ona insektova rilica... bas mi je klinacki...

Još jednom žalim što je ispalo ovako negativno. To mi nikako nije bila namjera.
Nije tako strasno... a i na tim sitnim greskama se kale ukus i mera...
Zato ću maknuti te reklame..
Nema potrebe za tim...
i na žalost, s time i pokopati Bagijev triumfalizam, jer je, napokon, našao nekoga tko je gori i od njega
Bagijev trijumf NISTA ne moze pokopati... Trebalo bi 10 tona toalet papira da mu izbrise osmeh s lica.

Usput, gosp. Kerac, hvala Vam, čak i poslije svega ovoga, na potpori s novim avatarom Molim, i drugi put.
Inače, u ovom stripu nema sexa...
ni sa životinjama, ni sa insektima...
Nema ni u jednoj epizodi Kate sexa. Samo nesto malo erotike za upalu bubuljica.
Tu i tamo koja smjelija Katina poza i ispala sisica... i možda malo žešći fight, nego u vašim stripovima.
To je ono sto citaoci vole.

Ali da bi bili mirni, mogu prekinuti s objavljivanjem stripa i da vam ga pošaljem na odobrenje
Nije neophodno. Ako bas negde bude nesto da mi se jako ne svidja, javicu ti na PM.

Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1962 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 12/03/2013 : 14:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Igmane meni jedna stvar nije jasna,zasto nisi crta nastavke Zagorele jer si od nje moga razvit svoj strip serijal koji ima potencijala da bude odlican, nego si odlucia crtat Katu,gdje ce svi neminovno usporedjivat tvoj crtez sa Banetovim i ma koliko ti bia dobar crtac tu utakmicu svakako gubis sa dosta koseva razlike.Ipak igras protiv Miami Heata ako razumis sta ocu rec.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 12/03/2013 : 16:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Kolko sam ja shvatio, u pitanju je oneshot na par strana, dakle cista zezancija.
A sto se tice uporedjivanja, manite se. Igman ovo radi zbog srca a ne zbog takmicenja.

Inace, Torgal dobro cilja. Steta je za Zagorku da ostane na samo bombasticnoj najavi.
Meni se cini da ti bas lezi sajbervestern....
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 12/03/2013 : 22:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000