forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi proljeće 2013.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/04/2013 : 15:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

U Italiji 2011. godine proglasen kao najbolji maxi godine svih SBE junaka.
S obzirom da je maxi Crni osvetnik imao istu titulu godinu prije i u potpunosti opravdao ocekivanja, ocekujem i od ove price mnogo.

Zagorova maxi izdanja su u posljednje vrijeme postala prijatna iznenadjenja.


Čudi me vidjet ćemo. Što se tiče „ crnog osvetnika“ za mene je među prvih tri maxi.
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 19/04/2013 : 19:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 19/04/2013 : 22:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I Trampy je tu, super!
Ajmo, neka bude barem kao "Crni osvetnik" i sve 5!
A i "Čovjek na nišanu" je odličan, maxiji su opasno podigli standard.
Go to Top of Page

budo
Starting Member



Croatia
97 Posts

Member since 21/01/2008

Posted - 19/04/2013 : 22:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send budo a Private Message  Reply with Quote
Bas me zanimaju komentari od zagrizenijih zagorovaca
Air Zagor
Svega ima, a kulminacija je na kraju
Go to Top of Page

almon
New Member

Croatia
225 Posts

Member since 13/11/2009

Posted - 20/04/2013 : 10:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send almon a Private Message  Reply with Quote
Na kioscima.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/04/2013 : 20:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by budo

Bas me zanimaju komentari od zagrizenijih zagorovaca
Air Zagor
Svega ima, a kulminacija je na kraju



Valjda ne može gore od "Noćne more na moru"
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/04/2013 : 23:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Zagor pjeva "avionu slomiću ti krila, da ne letiš Frida bi tu bila..."!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 21/04/2013 : 10:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Pročitao noćas,.... Čitljivo,pitko, radnja teče brzo,... Sad, o samom kraju, moglo bi se raspravljati,... Satima, al to je on, Zagor,...
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 23/04/2013 : 01:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
HC Zagor maxi i specijal,da li ce to izlaziti?
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 23/04/2013 : 01:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

HC Zagor maxi i specijal,da li ce to izlaziti?



Sumnjam. To su (cini mi se) ukinuli.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 23/04/2013 : 01:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Steta,posto su izasli skoro svi HC specijalci,kad su reprintovani preskoceni konto sam da ce izaci i HC verzija,ja se ubi kupujici prvo SC pa kad izadje HC onda SC prodam pa uzmem HC pa HC prestane pa ponovo kupim SC ,vise ne znam koje skupljam da li SC ili HC ,ne bi me cudilo da Zagorova knjiga krene u SC verziji poslije 6-tog broja.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 23/04/2013 : 01:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
U svakom slucaju mozes pitati u onom HC Ludens topicu (potrazi ga u ovom podforumu), mozda ti globinjo da bolji odgovor, koliko ja znam on je nekako familiaran sa svim Ludensovim potezima i planovima.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 23/04/2013 : 20:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Ovi Di Vitto baš bezveze crta...meni jako loše.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/04/2013 : 23:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Di Vitto na pilotu čisto solidan, ovo malo što sam vidio na Zagoru, nit je loše, nit je dobro, u svakom slučaju meni je to isto prilično razočaravajuće.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 24/04/2013 : 11:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Listao sam ga u SNK, i upravo zbog lošeg crteža braće DiVitto ga neću kupiti.
Njihov Zagor uopće nije Zagor, crtež je statičan i "usitnjen", tj. bez krupni(ji)h planova, a akciji nedostaje dinamike i makar minimalne uzbudljivosti.
Zbog braće DiVitto nemam ni njihove LU trobrojeve Mr Noa, preskačem ih i u LL biblioteci Mr Noa (dosad dvije priče), a ni ovaj Zagor me nimalo ne privlači.
Jednog ljetnog dana u jeftinijoj remitendi 2 za 1, ili na Interliberu za 10-15 kn možda, ali za 49 kn ne!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 24/04/2013 : 13:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Svi mi imamo neke svoje ukuse ali meni baš takav stil crtanja ne paše...neke četvrtaste face,kao što kažeš "usitnjeno" isto smeta.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
843 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 25/04/2013 : 20:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Listao sam ga u SNK, i upravo zbog lošeg crteža braće DiVitto ga neću kupiti.
Njihov Zagor uopće nije Zagor, crtež je statičan i "usitnjen", tj. bez krupni(ji)h planova, a akciji nedostaje dinamike i makar minimalne uzbudljivosti.
Zbog braće DiVitto nemam ni njihove LU trobrojeve Mr Noa, preskačem ih i u LL biblioteci Mr Noa (dosad dvije priče), a ni ovaj Zagor me nimalo ne privlači.
Jednog ljetnog dana u jeftinijoj remitendi 2 za 1, ili na Interliberu za 10-15 kn možda, ali za 49 kn ne!



A kod mene je obrnuto...DiVitto crta ,kako da kažem "na neki svoj način" i za mene je dosta ok. Ako sam iskren, nisam očekivao da če crtati epizodu Zagora, ali njihovi radovi na Mr. Nou oduševili su me. Zato sam prvenstveno zbog crteža kupio i Phoenixova izdanja "Mohikanac" i "Krvna linija" i bio oduševljen.
Sad naravno,kultni lik Zagora......uh, vječna tema. Naime,dosta ljudi ima mišljenje pravi Zagor je onaj, kojeg crta Ferri. I sam sam dosta dugo imao taj dojam, ali su me neki moderniji crtači uverili da ova teza još manje drži. Ali ok, moram ipak još jednom da kažem da je crtež braće DiVitto dosta specifičan, pogotovo za Zagora.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 25/04/2013 : 21:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by giant

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Listao sam ga u SNK, i upravo zbog lošeg crteža braće DiVitto ga neću kupiti.
Njihov Zagor uopće nije Zagor, crtež je statičan i "usitnjen", tj. bez krupni(ji)h planova, a akciji nedostaje dinamike i makar minimalne uzbudljivosti.
Zbog braće DiVitto nemam ni njihove LU trobrojeve Mr Noa, preskačem ih i u LL biblioteci Mr Noa (dosad dvije priče), a ni ovaj Zagor me nimalo ne privlači.
Jednog ljetnog dana u jeftinijoj remitendi 2 za 1, ili na Interliberu za 10-15 kn možda, ali za 49 kn ne!



A kod mene je obrnuto...DiVitto crta ,kako da kažem "na neki svoj način" i za mene je dosta ok. Ako sam iskren, nisam očekivao da če crtati epizodu Zagora, ali njihovi radovi na Mr. Nou oduševili su me. Zato sam prvenstveno zbog crteža kupio i Phoenixova izdanja "Mohikanac" i "Krvna linija" i bio oduševljen.
Sad naravno,kultni lik Zagora......uh, vječna tema. Naime,dosta ljudi ima mišljenje pravi Zagor je onaj, kojeg crta Ferri. I sam sam dosta dugo imao taj dojam, ali su me neki moderniji crtači uverili da ova teza još manje drži. Ali ok, moram ipak još jednom da kažem da je crtež braće DiVitto dosta specifičan, pogotovo za Zagora.



"Mohikanac" i "Krvna linija" crtao je Roberto Diso... Ako si na njega mislio, onda se slažem da je on na Mister Nou fenomenalan, ali i kažem hvala bogu da ne crta Zagora... I Di Vitto je dosta
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 25/04/2013 : 22:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Yup, Mohikanca i Krvnu liniju je crtao Diso, koji je meni još uvijek sasvim dobar, unatoč svemu. To vrijedi i za sasvim solidnog maxi Texa Utvrda Sahara, a u slabom Sinu vjetra mi je njegov crtež najbolji segment.
Ali braću DiVitto ne podnosim, pa čak ni kad ih spašava Nolittin scenarij kao u LU trobrojima pred kraj serijala.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 25/04/2013 : 22:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message  Reply with Quote
Je li taj DiVitto išta dosad crtao u Zagoru?
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 25/04/2013 : 23:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Evo par stranica iz ovog maxija. Crtez uopste nije los. Jos se i Trampy ponovo pojavlja, on je uvijek fora s Chicom. Dugo ga nismo vidjeli...



http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 25/04/2013 : 23:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2406 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 25/04/2013 : 23:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Ma, crtež mi je sasvim ok, pogotovo kod ovako pitkih (brzočitajučih) Zagora, ALI...
j.bate, na ovome što je Ace postavio, koliku su mu to sjekiretinu nacrtali !!!
Jel to protuavionska?
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/04/2013 : 00:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

Ma, crtež mi je sasvim ok, pogotovo kod ovako pitkih (brzočitajučih) Zagora, ALI...
j.bate, na ovome što je Ace postavio, koliku su mu to sjekiretinu nacrtali !!!
Jel to protuavionska?



Tomahawk... : )

Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
843 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 26/04/2013 : 09:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by giant

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Listao sam ga u SNK, i upravo zbog lošeg crteža braće DiVitto ga neću kupiti.
Njihov Zagor uopće nije Zagor, crtež je statičan i "usitnjen", tj. bez krupni(ji)h planova, a akciji nedostaje dinamike i makar minimalne uzbudljivosti.
Zbog braće DiVitto nemam ni njihove LU trobrojeve Mr Noa, preskačem ih i u LL biblioteci Mr Noa (dosad dvije priče), a ni ovaj Zagor me nimalo ne privlači.
Jednog ljetnog dana u jeftinijoj remitendi 2 za 1, ili na Interliberu za 10-15 kn možda, ali za 49 kn ne!



A kod mene je obrnuto...DiVitto crta ,kako da kažem "na neki svoj način" i za mene je dosta ok. Ako sam iskren, nisam očekivao da če crtati epizodu Zagora, ali njihovi radovi na Mr. Nou oduševili su me. Zato sam prvenstveno zbog crteža kupio i Phoenixova izdanja "Mohikanac" i "Krvna linija" i bio oduševljen.
Sad naravno,kultni lik Zagora......uh, vječna tema. Naime,dosta ljudi ima mišljenje pravi Zagor je onaj, kojeg crta Ferri. I sam sam dosta dugo imao taj dojam, ali su me neki moderniji crtači uverili da ova teza još manje drži. Ali ok, moram ipak još jednom da kažem da je crtež braće DiVitto dosta specifičan, pogotovo za Zagora.



THX Nagor...da, ja sam jučer napisao feler, bio sam uvjeren da su one 2 Phoenixove priče crtali Di Vitto. Tek sam danas sutra skužio da sam pogrešio i odmah skoknuo ovde, da popravim, ali vidim, da su "oči sokolove" strip entuziasta već ispravile grešku
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000