forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi proljeće 2013.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

velka031
Advanced Member



Croatia
16878 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/04/2013 : 10:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Rekao bi da Di Vitto nisu znatno popravili, niti pokvarili crtački stuff, srednji dom na ljestvici crtača, više vjerujem u neke mlađe koji još mogu napredovati, a trenutno nisu baš nešto (Sedioli, Mangiantini), nego u njih.
Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 26/04/2013 : 11:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message  Reply with Quote
Na osnovu tabli koje je pokazao acestroke, meni je ovaj crtež vrlo dobar
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 26/04/2013 : 11:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
A meni u ovim aceovim tablama DiVitto podsjećaju na Gambu, što također ne valja.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 26/04/2013 : 11:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

A meni u ovim aceovim tablama DiVitto podsjećaju na Gambu, što također ne valja.



Baš to. Da se samo stavilo table većina bi rekla da je to Gamba. Uza svu masu više ili manje dobrih crtača Zagora, ovi su stvarno nepotrebni, ali trebalo je zaposliti negdje autore propalog Mister Noa
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/04/2013 : 13:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by giant

quote:
Originally posted by giant

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Listao sam ga u SNK, i upravo zbog lošeg crteža braće DiVitto ga neću kupiti.
Njihov Zagor uopće nije Zagor, crtež je statičan i "usitnjen", tj. bez krupni(ji)h planova, a akciji nedostaje dinamike i makar minimalne uzbudljivosti.
Zbog braće DiVitto nemam ni njihove LU trobrojeve Mr Noa, preskačem ih i u LL biblioteci Mr Noa (dosad dvije priče), a ni ovaj Zagor me nimalo ne privlači.
Jednog ljetnog dana u jeftinijoj remitendi 2 za 1, ili na Interliberu za 10-15 kn možda, ali za 49 kn ne!



A kod mene je obrnuto...DiVitto crta ,kako da kažem "na neki svoj način" i za mene je dosta ok. Ako sam iskren, nisam očekivao da če crtati epizodu Zagora, ali njihovi radovi na Mr. Nou oduševili su me. Zato sam prvenstveno zbog crteža kupio i Phoenixova izdanja "Mohikanac" i "Krvna linija" i bio oduševljen.
Sad naravno,kultni lik Zagora......uh, vječna tema. Naime,dosta ljudi ima mišljenje pravi Zagor je onaj, kojeg crta Ferri. I sam sam dosta dugo imao taj dojam, ali su me neki moderniji crtači uverili da ova teza još manje drži. Ali ok, moram ipak još jednom da kažem da je crtež braće DiVitto dosta specifičan, pogotovo za Zagora.



THX Nagor...da, ja sam jučer napisao feler, bio sam uvjeren da su one 2 Phoenixove priče crtali Di Vitto. Tek sam danas sutra skužio da sam pogrešio i odmah skoknuo ovde, da popravim, ali vidim, da su "oči sokolove" strip entuziasta već ispravile grešku



Vjerojatno si zahvalu htio uputiti Velki031 i Difoolu... : )

Što se tiče DiVitto bros, nisu ni meni nešto dobri, barem ovako na prvu. Nadam se da je priča bolja od njihovog crteža.
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
843 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 26/04/2013 : 21:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
Pa može svoj trojici, zašto ne?

Bio danas u jednoj trafici, ugledam ovaj Maxi, ali nisam kupio, jer su bili svi (recimo oko 6-7 komada) toliko natučeni, da bih čovjek pomislio da je netko futbal igrao sa njima....strašno.

Edited by - giant on 26/04/2013 21:31:27
Go to Top of Page

Krscho
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 19/06/2011

Posted - 27/04/2013 : 17:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Krscho a Private Message  Reply with Quote
Neznam nije mi ovaj maxi bio bogzna kaj, leteca utvrda stijena cisti copy/paste Magnetove citadele iz ultimate marvel univerzuma samo eto ovdje nemaju mutante s magnet powersima nego kvazi kamenje izvuceno iz guzice ko i kćer la plumea, jedan od losijih maxija mi
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18423 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/04/2013 : 21:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
hmm, nije najlošiji ali ni najbolji taj maxi,... Vitto ništa posebno, malo bolji od Cassara...
priča 6/10
crtež 6/10
naslovnica 9/10

izpada da je tu bio najbolji Ferri...u zlatnoj sredini maxi izdanja Zagora...i još kad se setim da je ovaj kojeg sam uzeo
natućen i moram kupit još jednog glanc za kolekciju....
ali neka nam je samo Zagora, bar tu smo blizu žabarima.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16878 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/04/2013 : 16:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

hmm, nije najlošiji ali ni najbolji taj maxi,... Vitto ništa posebno, malo bolji od Cassara...
priča 6/10
crtež 6/10
naslovnica 9/10

izpada da je tu bio najbolji Ferri...u zlatnoj sredini maxi izdanja Zagora...i još kad se setim da je ovaj kojeg sam uzeo
natućen i moram kupit još jednog glanc za kolekciju....
ali neka nam je samo Zagora, bar tu smo blizu žabarima.



Nisi valjda dao 49 kn za oštećeni strip??
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18423 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/04/2013 : 18:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

hmm, nije najlošiji ali ni najbolji taj maxi,... Vitto ništa posebno, malo bolji od Cassara...
priča 6/10
crtež 6/10
naslovnica 9/10

izpada da je tu bio najbolji Ferri...u zlatnoj sredini maxi izdanja Zagora...i još kad se setim da je ovaj kojeg sam uzeo
natućen i moram kupit još jednog glanc za kolekciju....
ali neka nam je samo Zagora, bar tu smo blizu žabarima.



Nisi valjda dao 49 kn za oštećeni strip??


nisam, dao sam 6.70 eura , na prvi pogled mi je izgledao dobar a i jedini je bio u gradu...htio sam ga pročitat prije nega se dokopam boljeg u Novom mestu ili Ljubljani, neznam koliki mu je tiraž ali u deželu jih dolazi premalo a i ono što stigne je stumbano....
jbg, nije prvi ni zadnji strip da ga kupim a ne moram pazit kod rukovan ja njime....klinc, ti maxiji su tako rijetkog tempa da si mogu i uzet koji viška.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16878 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 29/04/2013 : 23:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

hmm, nije najlošiji ali ni najbolji taj maxi,... Vitto ništa posebno, malo bolji od Cassara...
priča 6/10
crtež 6/10
naslovnica 9/10

izpada da je tu bio najbolji Ferri...u zlatnoj sredini maxi izdanja Zagora...i još kad se setim da je ovaj kojeg sam uzeo
natućen i moram kupit još jednog glanc za kolekciju....
ali neka nam je samo Zagora, bar tu smo blizu žabarima.



Nisi valjda dao 49 kn za oštećeni strip??


nisam, dao sam 6.70 eura , na prvi pogled mi je izgledao dobar a i jedini je bio u gradu...htio sam ga pročitat prije nega se dokopam boljeg u Novom mestu ili Ljubljani, neznam koliki mu je tiraž ali u deželu jih dolazi premalo a i ono što stigne je stumbano....
jbg, nije prvi ni zadnji strip da ga kupim a ne moram pazit kod rukovan ja njime....klinc, ti maxiji su tako rijetkog tempa da si mogu i uzet koji viška.



Tebi će Ludens jednog dana podići spomenik
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 30/04/2013 : 21:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Solidan maxi, koji, uz prethodni također dobar, obećava dobru budućnost macijima. Ipak, ima nekih detalja koji zapnu za oko,a pogotovo jedan pred kraj. Previše i za našeg duha sa sjekirom.
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 02/05/2013 : 16:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Solidan maxi, koji, uz prethodni također dobar, obećava dobru budućnost macijima. Ipak, ima nekih detalja koji zapnu za oko,a pogotovo jedan pred kraj. Previše i za našeg duha sa sjekirom.


Da li je ovo sasvim nova avantura od Zagora ili je jedna od klasicnih koja je vec izasla jer ne mogu da se sjtim ovoga naslova?

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 02/05/2013 : 17:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by wolf

Solidan maxi, koji, uz prethodni također dobar, obećava dobru budućnost macijima. Ipak, ima nekih detalja koji zapnu za oko,a pogotovo jedan pred kraj. Previše i za našeg duha sa sjekirom.


Da li je ovo sasvim nova avantura od Zagora ili je jedna od klasicnih koja je vec izasla jer ne mogu da se sjtim ovoga naslova?



Da, sasvim nova... klasici su ta edicija gdje se u jednu svesku strpa cijela epizoda ranije objavljena
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1312 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 03/05/2013 : 18:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Scenaristički bi se usudio reći da je ovo jedan od najgorih Zagora ikad. Bure i ja se jednostavno nikad nećemo voliti.

Svašta mogu progutati, ali masetrplan i kraj su van mojih domašaja, otprilike kako je to sa svojom tvrđavom i američkim topovima zamišljao onaj pajac od geologa...

Jedina pozitivna stavka može biti novi ženski lik, ali sve ostalo...?

Užas.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16878 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/05/2013 : 11:25:04  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ja još nisam čitao, ali rekao bih po pulsu publike, da je prošli maxi daleko bolje sjeo.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/05/2013 : 11:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
zagor nenaoružan
sa zavezanim rukama na ledjima
okružen sa desetak naoružanih muškaraca:
"Ne smijem ništa pokušati. Mogao bih ugroziti Chica i Scarlett.
Pričekat ću bolji trenutak."


Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16878 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/05/2013 : 21:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, pa Zagor je to :)
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 05/05/2013 : 22:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Ljudi, pa Zagor je to :)


Zelio bi da narucim ovaj strip ali nisam siguran kako izgleda crtez. Da li moze neko da stavi jedan sken?

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

aved
Average Member



Bosnia and Herzegovina
633 Posts

Member since 25/12/2012

Posted - 06/05/2013 : 11:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send aved a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by velka031

Ljudi, pa Zagor je to :)


Zelio bi da narucim ovaj strip ali nisam siguran kako izgleda crtez. Da li moze neko da stavi jedan sken?



Imas na stranici br. 2 table koje je postavio "acestroke" i klip sa youtubea koji prezentira ovaj maxi, postavljen od strane "Luca_Torellia".

Mornie utúlië, mornie alantië
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 14/07/2013 : 22:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Dobar maxi cak ni crtez nije tolko los al od sljedeceg ocekujem katastrofu buduci da ga je Miganaco radio!!
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 31/07/2013 : 12:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Ajmemajko
Nagovorili ste svojim pohvalama, mene naivca, da kupim ovog maxija...

Koja je ovo glupost, koja nebuloza!
Ovo mora da je pisano za predškolsku dob, ako i njima nije presmješna ova Burattinijeva logika (tu i ne mislim na ono kamenje)

Ovo je lošije i od 'More na moru'
Zar stvarno sve može proći u Bonelliu...
Zar tamo nitko ne mora odobriti scenario...
bar ga pročitati i popričati sa Burattinijem o logici
Tužno
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 31/07/2013 : 12:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Hehehehe, ovo se meni dogodilo sa onom epizodom koja je hommage Gospodaru prstenova, nagovoren sam ocjenama i postovima da je kupim, a nije mi baš legla.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 31/07/2013 : 12:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

Ovo mora da je pisano za predškolsku dob, ako i njima nije presmješna ova Burattinijeva logika (tu i ne mislim na ono kamenje)



Sto nije opcenito Zagor pisan za predskolsku dob.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 31/07/2013 : 14:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

quote:
Originally posted by IGMAN2

Ovo mora da je pisano za predškolsku dob, ako i njima nije presmješna ova Burattinijeva logika (tu i ne mislim na ono kamenje)



Sto nije opcenito Zagor pisan za predskolsku dob.

Zagor je za sve uzraste!!!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000