forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor gigant 5 - Čovjek koji je pobijedio smrt
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

teller
Advanced Member



Slovenia
18408 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/07/2013 : 12:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by ike666

Vi s pozama tražite dlaku u jajetu. Mislim da su Zagorovi stripovi namijenjeni zabavi i opuštanju, a ne kritici na razini kao kad Butković recenzira restorane i sere o nikom bitnim detaljima. Pričajmo o atmosferi... ja kada sam otvorio ovaj gigant osjetio sam onaj ljepljivi miris Darkwooda, lijane i logorske vatre, zlo u zraku i svjetlo u Zagorovom srcu... i zato volim Vernija, jer mi je vratio taj osjećaj






+1

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2354 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 17/07/2013 : 12:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by macca1985

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by supermark

meni ovo nije ništa posebno
i nije mi jasno to dizanje čovjeka u nebesa
ima hrpe boljih crtača


Da, kao sto rece senokute: "Ne razumijes ti to, druze!"
Verni daje onaj dasak starog Ferrija, zbog toga ga ljudi gotive, i ja takodje.
Neko ko ne gotivi Ferrija, tesko da ce gotiviti Vernija.
Verni je odlican na Zagoru, ne na Dylanu, Texu ili nekom trecem, on je stvoren da crta Zagora.
Jasno je da nece nikad biti Ferri, ali kao sto rekoh, on nam daje taj mali dasak Ferrija i samog Zagora, iz onog doba kada su mnogi od nas upravo zbog njih dvojice i zavolili strip.

Verni je u ovom stripu uspjeo da napravi nesto sto je do sada samo Ferriju kod Zagora poslo za rukom, a to je da se sav najezim. Govorim o stranicama 109 i 110 iz ovog giganta.
Fino je bilo opet imati taj osjecaj, za koji sam mislio da ga vise nikad necu osjetiti u nekoj novoj Zagorovoj prici.



+1

+2

Carpe diem
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 17/07/2013 : 12:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mister-no

bogimi, kolko stripova je izašlo i koliko stranica zagora? a onda ideš ti tražiti gdje su slične poze, daj ne seri s time. da nema sličnih poza bilo bi čudno. možda bi trebali da rišu da stoji na glavi po tvome, jer takvih poza još nema.



A ti prvo pripazi na kulturu izrazavanja (prevashodno mislim na ono 'ne seri), jer nisam dosao na ovaj forum da se svađam sa nekim nego sam ovdje zbog:

a) kreativnosti, kako vlastite (objavljujem svoje crteze i koloriram ilustracije i table renomiranih junaka i crtaca) tako zbog kreativnosti vec etabliranih junaka i strip-autora (table, ilustracije crtezi koje objavljuju solar, poli a i ostali)

b) ovdje sam da izrazim svoje misljenje na koje imam pravo, kroz rasprave, analize isl. i to radim na civiliziran i argumentiran nacin. ako ti se moje misljenje ne sviđa, ok je to, ali nemoj me vrijeđati, ziv bio

c) od svih stranica i stripova Zagorovih dosad objavljenih uopce nisam jos procitao 3 maxija i 6 almanaha, uglavnom neobjavljenih na ovim prostorima. a sto se tice Ferrijevih tabli, njih znam NAPAMET, jer sam VELIKI OBOZAVATELJ MAESTROV i jako mi smeta kad neko plagira iste na po mom misljenju JOS NEDOVOLJNO DOBAR NACIN. to mogu uociti jer sam CRTAC STRIPOVA, pa vidim neke stvari jasnije nego fanovi koji se ne bave crtanjem stripova. takođe, RAZUMIJEM i POŠTUJEM nostalgicare, jer sam kao dijete bio odusevljen TORICELIJEM u PECINA VJETROVA, jer tada je dosta njegov stil licio na maestrov.sto se poza tice, njih ima, pokazao sam to u svom prethodnom postu, a i ima razlicitih poza kod drugih crtaca, ako se one ne sviđaju tebi ili nekom drugom, nije to moj problem.

d)nista ja nisam rekao da se treba, mora raditi/risati kako ja hocu, vec sta MISLIM da bi trebalo, a ako bude drugacije, nece biti nikakva frka, ne moram kupiti strip u kojem je crtac koji mi se ne sviđa i problem je rijesen.

I na kraju, ako ces mi replicirati sa 'ne seri' isl. ne ocekuj odgovor od mene, vec te stavljam na ignore i zelim sve najbolje u zivotu.
Clan sam ovog foruma 10 godina i nikome nisam rekao ruznu rijec i ocekujem da se i drugi prema meni ophode na jednak nacin.

Edited by - Brdar on 17/07/2013 12:40:05
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18408 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/07/2013 : 13:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
nemoj se ljutit,mister-no je ok dečko,možda(ne možda,sigurno) se samo malo nesretno izrazio,.. naravno da imaš pravo da imaš svoje mišljenje o Vernijevom radu...nisam njegov advokat samo mislim da nije mislio tako oštro, kako je napisao....pratim tvoj rad i oduševljen sam njime(pogotovo kolorisanje tabli)i samo tako dalje...pa svima se ne sviđa Ferri, kako bi se Verni?...
a da je teško kod tako dugog serijala kao što je Zagorov, nešto novo izmisliti a pogotovo nacrtati, to je svima jasno....poze se ponavljaju i nato smo več navikli...čak Zagor bez sekire u ruci na naslovnici izgleda nešto novo i inovativno...
ja osobno nemam nikog na ignore jer to je i forum....sukub različitih mišljenja....naravno, na kulturan način.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 17/07/2013 : 16:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by teller

nemoj se ljutit,mister-no je ok dečko,možda(ne možda,sigurno) se samo malo nesretno izrazio,.. naravno da imaš pravo da imaš svoje mišljenje o Vernijevom radu...nisam njegov advokat samo mislim da nije mislio tako oštro, kako je napisao....pratim tvoj rad i oduševljen sam njime(pogotovo kolorisanje tabli)i samo tako dalje...pa svima se ne sviđa Ferri, kako bi se Verni?...
a da je teško kod tako dugog serijala kao što je Zagorov, nešto novo izmisliti a pogotovo nacrtati, to je svima jasno....poze se ponavljaju i nato smo več navikli...čak Zagor bez sekire u ruci na naslovnici izgleda nešto novo i inovativno...
ja osobno nemam nikog na ignore jer to je i forum....sukub različitih mišljenja....naravno, na kulturan način.
[/q

Ostro sam reagovao zbog vulgarizma, tome se protivim ovdje, jer ipak je ovo javno mjesto, a strip je umjetnost, pa i licno nastojim da ovdje razgovaram sa svima na nacin koji je prikladniji ne samo stripovskoj vec i kulturi uopce.

Dakle, nije ovo nista licno protiv samog Mister Noa, da smo razgovarali negdje onako vani, sta ja znam u kaficu isl. to bilo ok, mislim, nisam ni ja svetac, opsujem i ja tu i tamo svasta nesto, a svima nam se kroz pricu omakne pokoji vulgarizam kao postapalica. Ali ovdje ipak nismo sami, ima ljudi koji prate desavanja na forumu iako se ne ukljucuju direktno u raspravu, te ja nastojim i radi sebe i njih i samog foruma da ostavim sto pozitivniji dojam, odnosno da kako ti kazes, o svemu raspravljam na kulturan nacin.

Takode, drago mi je cuti da ti se sviđa moj rad, jer ne znam da sam vidio ili cuo za nekog lojalnijeg, tolerantnijeg i entuzijazmom nastrojenijeg stripofila, bilo da je u pitanju lojalnost junacima, autorima, izdavacima. Covjece, pa tebi treba dici spomenik pod hitno, jer da je 30% stripofila kao ti po ovom pitanju, strip-industrija bi bila u debelom porastu.

Sto se mene tice, ja cu ti odati pocast tako sto cu kolorirati koju Vernijevu ilustraciju, a bice tu i nesto od Marka i kapetana Mikija (na zalost, nemam ni jednu ilustraciju Malog rendžera u vecoj rezoluciji, pa zasad nista od njega).
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12215 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/07/2013 : 18:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Yeah!!!!!!!! Pročitao Gigant i oduševljen sam!!!! Ne može biti loša priča kada u njoj nastupa Winter Snake!!!! Kako je samo Tonka ispao "pička" tamo gdje su se sreli (neču reči sa kim da ne spojlam) i Winter Snake je odmah išao u borbu sa njima, a Tonku je kao Chico nešto zadržavao.....Winter Snake rules!!!!!!!!!!
Ovaj Tonka mi se nikada nije sviđao....pička je on! Manetola mi je bio super, šteta što ga nema više, Pekvot mi je bio zakon ali je bio na krivoj strani,....ali Winter Snake je dokazao da je pravi car!!!
Nadam se da če više nastupati uz Zagora! A i jedini nije plakao (opet neču reči gdje da ne spojlam), dok su Tonka i Chico plakali, on je odao počast na svoj ratnički način! Pravi Kiowa!!!

Ali bila mi je fora kada je rekao:

"došao sam sa dvoje ratnika" a Verni je nacrtao troje ratnika (hehe).

Inače Verniju svaka čast!!!!!! Ko da gledam crtež Ferrija, koji vjerovatno nije više u stanju da nacrta takav gigant,.....ipak su godine tu i počeo mi smetati njegov rad na stripovima, jer više nije u stanju da nacrta sa dugom crtom, pa onda kompenzira crtajuči manje crte i to nije više to.....Ali naslovnice su mu još uvijek najbolje na svijetu! I ova naslovnica je jedna od najboljih ikada kod Zagora!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/07/2013 : 19:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

Pekvot mi je bio zakon ali je bio na krivoj strani


Ne znam da li se to odnosi na ovu epizodu, ako da, ovo nije Pekvot(Pekot), vec Red Warrior.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12215 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/07/2013 : 22:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by 1Euro

Pekvot mi je bio zakon ali je bio na krivoj strani


Ne znam da li se to odnosi na ovu epizodu, ako da, ovo nije Pekvot(Pekot), vec Red Warrior.



pa znam ja to, WTF!
Ali kažem da mi je Pekvot bio zakon kao i Manetola koji isto tako ne nastupa ovdje.
Pa nisam glup.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/07/2013 : 23:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Evo, konačno uhvatio mirnu večer i pročitao ovu majstoriju i što reći osim da je stvarno majstorija. Burattini se ovdje možda i najviše približio svom uzoru Nolliti, iako je ovo kompozicijski i jače od Nollite – odlično je složio paralelna dešavanja, zamaknuta za dva mjeseca. Naslućivao sam tko bi mogao biti glavni »twist lik« (vjerojatno zbog toga što sam čitao sporo jer sam guštao u crtežu), ali to ne mijenja scenarističku jačinu priče. Neke stranice se čitaju samo uz crtež. Bure je namjerno izostavio tekst. Dojam je tu još i najjači. Verni kralj! Napredovao je užasno i stvarno se opasno približiva maestru. Njegov crtež samo doprinosi dojmu da je ovo jedna od najboljih darkwoodskih priča. Uostalom, ako su tu Winter Snake i Tonka u tandemu, to ne može biti loša darkwoodska priča.

Vidim da se vode uobičajene polemike oko Vernija. Ovdje je stvarno odličan. Na onim tablama što ih je solar postavio je još i bolji. Čovjek je stvarno novi Ferri... treba mu davati samo darkwoodske priče jer je to onda to. Kopira majstora? Uz takav ferrijevski crtež, normalno da sve djeluje slično i prekopirano (vjerojatno i je nešto), ali Verni je na tom putu da će za desetak godina biti teško razaznati razliku. Pa ne može onda Ferri kopirati Ferrija. : )

Ukratko, Burattini/Verni su nam dokazali da još uvijek živi Nollita/Ferri duh u Zagoru.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 17/07/2013 : 23:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Na zadnjoj stranici giganta (talijansko izdanje) stoji: "Posvećeno Guidu Nolitti" i potpisi Burattinija i Vernija, naravno ekipa iz Ludensa je to jednostavno prebrisala, odnosno nije prevela.

Edited by - solar on 17/07/2013 23:34:54
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/07/2013 : 00:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro


pa znam ja to, WTF!
Ali kažem da mi je Pekvot bio zakon kao i Manetola koji isto tako ne nastupa ovdje.
Pa nisam glup.


Ok. Vec u vise navrata sam vidjeo da ljudi mijesaju njih dvojicu, najvjerovatnije zbog kapa i dnevnikove zbrke sa nazivom epizode "Ratnik Pekot", gdje se nalazi u stvari Pekvotov pomocnik koji izgleda kao pljunuti Red Warrior.

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12215 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/07/2013 : 09:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by 1Euro


pa znam ja to, WTF!
Ali kažem da mi je Pekvot bio zakon kao i Manetola koji isto tako ne nastupa ovdje.
Pa nisam glup.


Ok. Vec u vise navrata sam vidjeo da ljudi mijesaju njih dvojicu, najvjerovatnije zbog kapa i dnevnikove zbrke sa nazivom epizode "Ratnik Pekot", gdje se nalazi u stvari Pekvotov pomocnik koji izgleda kao pljunuti Red Warrior.





pa znam....ali napisao sam da sam pročitao strip pa valjda znam što sam pročitao haha. Znam da Red Warrior nije Pekvot....Ali su mi obojica zanimljivi likovi, u biti Pekvot mi je zanimljiviji, šteta što ga nisu ubacili u strip....
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/07/2013 : 09:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Pekvota jos moze samo Wendigo ubaciti u strip, tj. da ga sastavi!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12215 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/07/2013 : 11:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Pekvota jos moze samo Wendigo ubaciti u strip, tj. da ga sastavi!




pa pošto je bio naslov stripa "Čovjek koji je pobjedio smrt", to bi se moglo uklapati u priču....kada bi napravili nekako da je Pekvot pobijedio smrt npr....ja sam najprije mislio da je Pekvot na naslovnici....kada ono, njega uopšte nema u stripu.....a bilo bi super kako bi ga mogli nekako vratiti.....mogli su izmisliti kako ono tada nije bio pravi Pekvot nego njegov brat blizanac npr....pa ga je sada pravi Pekvot došao osvetiti itd.....
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16874 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/07/2013 : 23:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

quote:
Originally posted by macca1985

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by supermark

meni ovo nije ništa posebno
i nije mi jasno to dizanje čovjeka u nebesa
ima hrpe boljih crtača


Da, kao sto rece senokute: "Ne razumijes ti to, druze!"
Verni daje onaj dasak starog Ferrija, zbog toga ga ljudi gotive, i ja takodje.
Neko ko ne gotivi Ferrija, tesko da ce gotiviti Vernija.
Verni je odlican na Zagoru, ne na Dylanu, Texu ili nekom trecem, on je stvoren da crta Zagora.
Jasno je da nece nikad biti Ferri, ali kao sto rekoh, on nam daje taj mali dasak Ferrija i samog Zagora, iz onog doba kada su mnogi od nas upravo zbog njih dvojice i zavolili strip.

Verni je u ovom stripu uspjeo da napravi nesto sto je do sada samo Ferriju kod Zagora poslo za rukom, a to je da se sav najezim. Govorim o stranicama 109 i 110 iz ovog giganta.
Fino je bilo opet imati taj osjecaj, za koji sam mislio da ga vise nikad necu osjetiti u nekoj novoj Zagorovoj prici.



+1

+2



+3
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/07/2013 : 19:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Bure ovom pričom dokazuje da kada treba zna napisati vrhunsku priču.
Povratak Olafa i Red Warriora te ona igra s razlikom od dva mjeseca Bure uvjerljivo vodi. Još bolje je bilo vidjeti usporedbu Zagorova i Olafova djetinjstva daje uvid u to što se Zagoru moglo dogoditi što je još bolje produbilo Olafov karakter. Na kraju postaje mi žao Olafa jer se čovjek svojom gestom iskupio za grijehe. Još i možemo vidjeti usporedbu Winter Snakea i Tonke. Tonka je onaj koji predstavlja hladnu glavu i promisli prije nego što dijeluje, a Winter kao i uvijek odmah se baca u akciju, ali mi je drago da ga je Bure vratio u serijal i dao mu više prostora. Isto tako mislim da bi se mogao pojaviti u budućnosti i drugi brat Red Warriora koji je ovom lažnjaku nanio ozljede na vrat. Verni je meni dobar, a Ferri s naslovnicom je do jaja.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

Edited by - bjelolasica on 21/07/2013 19:13:00
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/07/2013 : 19:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Tonka mi nikada nije bio nesto posebno drag, poslije ove epizode jos manje.
Winter Snake je jos jednom pokazao da je prava faca i indijanski ponositi junak.
Steta sto Akenata nisu jos vise pokazali, imao je samo kratki nastup na pocetku epizode.
On je jos zajebaniji od Winter Snakea, jedini poglavica Darkwooda nad kojim Zagor nema moc. Postuje Zagora, ali mu je postavio granice sta i kako s njim moze da radi.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16874 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/07/2013 : 20:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Winter Snake je daleko najveća indijanska faca u Zagoru! Točka!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/07/2013 : 20:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Je li se sjecate kako su WS nazvali u albumu sa samoljepljivim slicicama?
- Hladna Guja
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/07/2013 : 20:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Steta sto Akenata nisu jos vise pokazali, imao je samo kratki nastup na pocetku epizode.

U kojoj se on epizodi pojavio, potpuno sam zaboravio?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/07/2013 : 21:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Vece nastupe je imao u epizodama "Casovi ocaja" i "Ludi Hakaram".
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/07/2013 : 21:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ok, hvala.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16874 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/07/2013 : 21:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Je li se sjecate kako su WS nazvali u albumu sa samoljepljivim slicicama?
- Hladna Guja





Zaboravio sam na ovo.
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 22/07/2013 : 15:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Akenat, poglavica Wyandota, tj. Vajandota!!!
Koji genijalan lik, sjećam ga se još iz djetinstva - moj idol
Hvala što si mi skrenuo pažnju na njega
I bravo za Bureta što mu je da cameo ulogu. Nadam se da će uskoro uletjeti i unekoj većoj!

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 22/07/2013 : 20:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Je li se sjecate kako su WS nazvali u albumu sa samoljepljivim slicicama?
- Hladna Guja



Uvjerljivo najveci biser u tom albumu je sa Supermajkom umjesto kojeg je stavljen Psetance (kadar iz TAJANSTVENI JAHAC, crtez Donatelli).

Edited by - Brdar on 22/07/2013 20:54:49
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000