forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Batman v Superman: Dawn of Justice
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 04/02/2014 : 00:38:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Ja od DC-a vise nista ne ocekujem. Ne znam zasto, ali oni vise ocito ne mogu snimiti film koji moze biti mjerljiv sa Marvelom (zadnje nesto takvo mi je bio Dark Knight). Dark Knight Rises je bio pun rupa i previse iskliseiziran, Man of Steel je pak bio razocaravajuci spoj Supermana za kojeg uopce nisam imao osjecaj da je Superman, uzasnog cgi-ja i sat vremena sutanja koje zavrsi za hrpom ljudi poginulih u samoj borbi ove dvojice i sa slomljnim vratom. I onda, nakon svih komentara kriticara i publike, umjesto da Snyder i ekipa shvate di su zasrali i potrude se popraviti to, oni odaberu laksi put i ubace Batmana, jer eto, Batman je zakon, cool i ne znam sta sve ne i on ce popraviti stvari. Onda ni to nije dosta, nego odluce da Wonder Woman ne zasluzuje svoj film nego ce i nju ubaciti ovdje. Pa ce ubaciti i Luthora i na kraju imam osjecaj da ce to ispast mjesavina svega i svacega i da nista dobro nece iz toga izaci.

Sto se tice Jesse-a, nisam bas nesto siguran u njegove glumacke sposobnosti da odradi Lexa. U Social Networku mi je bio dobar, ali mi je zato u Now you see me bio uzasan, a i slazem se sa Johnny-em da je premlad i da ce on tesko uspjet utjeloviti karizmu Luthora. Zadnje sto zelim je da jedan od najkarizmaticnijih i najzanimljivijih villain-a bude prikazan kao neki zeleni, nedorasli mladac.

Usprkos svemu recenom, iskreno se nadam da ce mi i Snyder i Jesse pokazati da nisam u pravu.

Sve je relativno (E = mc^2)

Edited by - Felagund on 04/02/2014 00:39:05
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 04/02/2014 : 01:45:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund

U Social Networku mi je bio dobar, ali mi je zato u Now you see me bio uzasan,


Iskreno, Now You See Me je općenito užasan film, u kojem je svaki od onih inače sjajnih glumaca izgledao slabo. Tako da taj film ne bih uzimao kao mjerodavan za išta.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

Edited by - Mr. Bushido on 04/02/2014 01:46:42
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 04/02/2014 : 14:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Felagund

U Social Networku mi je bio dobar, ali mi je zato u Now you see me bio uzasan,


Iskreno, Now You See Me je općenito užasan film, u kojem je svaki od onih inače sjajnih glumaca izgledao slabo. Tako da taj film ne bih uzimao kao mjerodavan za išta.



Now You See Me je lagani ljetni filmić za opuštanje koji je silom pokušavao biti nešto više. Kao neki moderniji Bonellijevi naslovi, ako mogu povući tu paralelu.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/02/2014 : 21:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 08/02/2014 : 14:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
U svemu ovome žalim samo što je Phoenix odbio ulogu Lexa Luthora.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 08/02/2014 : 16:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
meni je oduvijek pravi Lex Luthor bio naravno Hackman. sad vi mene nazovite nostalgičnim ili ne znam kakvim sve ne, al mislim da je Hackman jednostavno, kak bi se reklo, bio ko stvoren za tu ulogu. jednostavno je imao tu karizmu, koja je tom liku potrebna, te ju je savršeno znao poklopiti uz svoj glumački stil i osobnost.

Jesse...meni osobno čisti promašaj za takvu ulogu. previše mlad i (meni) isuviše, kako bi se engleskim izrazom reklo, babyface-looking, i ko što je netko od vas spomenuo, jednostavno mislim da nema tu karizmu koja je ovom negativcu potrebna. daleko od toga da je čovjek loš glumac, dapače, ali mislim da za tu ulogu jednostavno nije.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/03/2014 : 14:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Nema veze sa ovom dvojicom, ali evo neka slika iskočila...


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 12/03/2014 : 18:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Ako si gledao seriju Arrow, onda znaš da se u dve epizode pojavio Barry Allen. Ovaj kostim će nositi u svojoj spin-off seriji, The Flash.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 12/03/2014 : 18:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Jedan jedini Flash


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 12/03/2014 : 23:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
I on će se pojaviti u novoj seriji, mislim na glumca.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 13/03/2014 : 11:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

Ako si gledao seriju Arrow, onda znaš da se u dve epizode pojavio Barry Allen. Ovaj kostim će nositi u svojoj spin-off seriji, The Flash.



nisam gledao...znam samo da se govorka o filmu "Flash", a ova slika je iskrsla na fb kao oficijalna (nije receno u okviru cega)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 13/03/2014 : 15:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Nije film, serija.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 13/03/2014 : 16:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

Nije film, serija.



aha

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/03/2014 : 17:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


Tim Burtonov prvi Batman je izasao pre tacno 25 godina!



Edited by - going going on 14/03/2014 13:24:10
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/03/2014 : 13:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Koja je to ludnica bila!
Meni i danas najbolja ekranizacija Batmana, pa i superherojskog stripa uopće.
I čisto sumnjam da će joj tu titulu ikad preuzeti neki drugi film.
Onaj osjećaj kad sam sjedio u prvom redu balkona kina Zagreb i čitavih 126 minuta osjećao da gledam nešto važno i veliko.
Neprocjenjivo, i bez MasterCarda.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 14/03/2014 : 16:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Prije 25 godina jebote..
Burtonovi Batmani su ujedno i najbolji..
Nolanov nedoreceni prekuhani cuspajz dolazi kao drugi po redu

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 14/03/2014 : 18:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ja jos uvik kao veliki fan Batmanovih stripova cekam pravu ekranizaciju..no da od ovih dosad snimljenih Burton je uvjerljivo najbolji..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 15/03/2014 : 09:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Takođe...Burtonov Batman definitivno stoji na vrhu lestvice
mada, Batman Begins mi je više nego odličan

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/03/2014 : 12:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund

Ja od DC-a vise nista ne ocekujem. Ne znam zasto, ali oni vise ocito ne mogu snimiti film koji moze biti mjerljiv sa Marvelom (zadnje nesto takvo mi je bio Dark Knight). Dark Knight Rises je bio pun rupa i previse iskliseiziran, Man of Steel je pak bio razocaravajuci spoj Supermana za kojeg uopce nisam imao osjecaj da je Superman, uzasnog cgi-ja i sat vremena sutanja koje zavrsi za hrpom ljudi poginulih u samoj borbi ove dvojice i sa slomljnim vratom. I onda, nakon svih komentara kriticara i publike, umjesto da Snyder i ekipa shvate di su zasrali i potrude se popraviti to, oni odaberu laksi put i ubace Batmana, jer eto, Batman je zakon, cool i ne znam sta sve ne i on ce popraviti stvari. Onda ni to nije dosta, nego odluce da Wonder Woman ne zasluzuje svoj film nego ce i nju ubaciti ovdje. Pa ce ubaciti i Luthora i na kraju imam osjecaj da ce to ispast mjesavina svega i svacega i da nista dobro nece iz toga izaci.



Potpisujem sve sta si ode napisa..Marvel je miljama ispred DC sta se filmova tice..meni osobno Iron Man 3 i Avengersi najbolji superherojski filmovi dosad snimljeni..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/03/2014 : 12:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Nope to su Watchmen i X-Men: First Class

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/03/2014 : 12:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Nope to su Watchmen i X-Men: First Class



Dobro Snyder se drza iskljucivo stripa i ogledni je primjerak kako ga prenit na platno, no to je samo jedan strip i upravo smo kod Supermana vidili koliko je tesko snimit junaka sa masu prica, tu je Marvel daleko jaci..First Class je i meni jako dobar..sigurno bi ova 4 meni bila na vrhu ljestvice najboljih..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 15/03/2014 12:32:52
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/03/2014 : 13:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by mr murdoc

Nope to su Watchmen i X-Men: First Class



Dobro Snyder se drza iskljucivo stripa i ogledni je primjerak kako ga prenit na platno, no to je samo jedan strip i upravo smo kod Supermana vidili koliko je tesko snimit junaka sa masu prica, tu je Marvel daleko jaci..First Class je i meni jako dobar..sigurno bi ova 4 meni bila na vrhu ljestvice najboljih..

Znam da si Supi fan..ali prvi dio novog S je bio odlican..drugi dio je izgledao kao da ga je rezirao neko drugi,,netko ogranicen..jebiga.
Nolan je u trecem dijelu sam po sebi povracao i to na n-tu…
Marvel vodi uvjerljivo ..no kao DC fan se ne predajem tako lako..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 15/03/2014 13:07:09
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/03/2014 : 13:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Znam da si Supi fan..ali prvi dio novog S je bio odlican..drugi dio je izgledao kao da ga je rezirao neko drugi,,netko ogranicen..jebiga.
Nolan je u trecem dijelu sam po sebi povracao i to na n-tu…
Marvel vodi uvjerljivo ..no kao DC fan se ne predajem tako lako..



Da drugi dio je katastrofa, a najgora scena kad je okrenia Zodu vratom ka kokosi..

Ne predajem se ni ja..virujem da nas najbolje stvari tek ocekuju..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 07/04/2014 : 20:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Captain America 3 se zapucao na isti datum 2016. kao i Superman/Batman:

http://variety.com/2014/film/news/captain-america-3-set-for-may-6-2016-1201153550/

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 07/04/2014 : 23:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Zakon! Prvo su se premjestili jer su znali da bi ih Avengersi 2 pojeli, a sad ce ih Marvel opet natjerat na premjestanje ako ne zele da ih Steve pojede. :D
Tako im i treba kad ne znaju napraviti dobar superherojski film vec godinama.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000