forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Batman v Superman: Dawn of Justice
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 08/04/2014 : 07:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Pa iskreno, mislin da Captain America nema neke šanse u sukobu s BvsS. Simpatično je promatrat Marvelove direktne provokacije, ali ovo im i neće ispasti pametan potez ukoliko DC zadrži svoje misto. Istina, izjedat će si međusobno zaradu, ali to je i poanta sukoba dvaju divova, pa čemu to odgađat. Ja bi osobno pogleda oba isti dan zaredom. :D

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 08/04/2014 : 13:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Ja nakon razocaravajuceg Man of Steela idem nastavak gledat samo dok velik broj ljudi koji ga pogleda potvrdi da je dobar i da je vrijedan gledanja, a kapetana 3 idem gledat sigurno (iako jos nisam ni dvojku pogledao, sutra idem).

Sve je relativno (E = mc^2)

Edited by - Felagund on 08/04/2014 13:35:58
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 08/04/2014 : 13:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Za Winter Soldiera kazu da je navodno najbolji stand alone Marvelov film, uz jedino mozda prvog Iron Mana za konkurenciju, sto je za mene ogromno iznenadjenje jer sam ocekivao cisto OK, prosjecan film, ali nista vise od toga.
Man of Steel sam gledao u kinu i to ce mi ostati prvi i jedini put da ga gledam, nemam ga ni najmanju zelju ponovo gledati.
Tako da je i kod mene trenutacno prevaga na Marvelu kad smo kod izbora gledanja.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 08/04/2014 : 23:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Početkom prošle godine pročitao sam članak s najavom filmske 2013, u kojem su kao dva najvažnija filma najavljeni Superman i Thor. Thor je trebao pokazati koliko su Avangersi pomogli u povečanju publike za Marvel (Iron Man 3 je bio zagarantirani hit), a Superman je trebao pokazati da li WB ima veliku franšizu koja može nadomjestiti zaradu Harry Potter filmova. Odmah je rečeno da ako Man of Steel ne uspije, morat će ubrzati snimanje Superman/Batman filma ili u slučaju totalne propasti napraviti novi Batman reboot.

Sama činjenica da mi uopće raspravljamo o tome da li će Cap3 biti konkurencija Superman/Batman filmu je loš znak za WB i DC.

Edited by - Ernie Pike on 09/04/2014 17:01:30
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/04/2014 : 03:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
CA2 je i meni u top 3 Marvel Studios filma (IM3 i Avengers ostala dva).

WB se gubi sa svojim Cinematic Universeom kao da su mentalno ograničeni - pa dobro jel itko od vodećih tamo ima IQ iznad 80, il bar zdravoseljačku logiku? Mislim, stvarno...

Odaberite za početak 3 junaka - 3 filma (ajmo Martian Manhunter, Wondar Woman i Green Lantern), vjernih stripovskom predlošku, i skupite više ekipu za JLA film i gotovo. Ajde, Batman i Superman su nezaobilazni. Ok. Ali koji će vam k Wonder Woman u tom filmu, jel? Šta vas je stislo pa bi najradije BvsS pretvorili u analogiju Avengersa? Ma jebo vas ja debilne! Snyder i Goyer pod hitno trebaju u penziju, Snyderovo vrime je prošlo a Goyer bi ekranizira i amaterski strip mog lijenog i nesposobnog poznanika od 5 stranica da ga je unajmit, jebo ga ja, da ga jebo nesposobna! U stilu Mamića, nabijem taj WB na k!

Svaka čast Marvelu, al DC ima puno, puno više potencijala! Jedan Batman i Superman će UVIJEK bit zvučnija imena za mase od jednog Iron Mana, Kapetana i Thora. I ako su oni to uspješno izveli, koliki jebeni moron moraš bit da ne znaš zlato prodat kako triba?! Jebeni idioti! Pa da je jedna serija za teen curice i geekove (Arrow) bolja od ičeg šta su za film producirali? Da im je jedan usrani CW najvjernija uzdanica? Pa to je za nevirovat. Mrš!

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 09/04/2014 03:37:43
Go to Top of Page

Mac
Average Member



Bosnia and Herzegovina
576 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 09/04/2014 : 14:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mac a Private Message  Reply with Quote
Marvel je radio pametno jer su od prvog Iron Man filma sklapali kockice koje su vodile do Avengersa. Da je produkcija bila pametna, još od Nolanovog Batmana, preko Supermana, a između toga je izašao i Green Lantern film mogli su ići ka JLA filmu i sada bi bili na konju. Film sa Wonder Woman bi sigurno bio uspješan, ako mogu Thor i CA imati po 2 nastavka a koji su po meni osrednji junaci, ne vidim zašto oskudno odjevena junakinja ne bi bila profitabilna. Ili Aquaman, Green Arrow ili Flash.
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 10/04/2014 : 21:14:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

CA2 je i meni u top 3 Marvel Studios filma (IM3 i Avengers ostala dva).

WB se gubi sa svojim Cinematic Universeom kao da su mentalno ograničeni - pa dobro jel itko od vodećih tamo ima IQ iznad 80, il bar zdravoseljačku logiku? Mislim, stvarno...

Odaberite za početak 3 junaka - 3 filma (ajmo Martian Manhunter, Wondar Woman i Green Lantern), vjernih stripovskom predlošku, i skupite više ekipu za JLA film i gotovo. Ajde, Batman i Superman su nezaobilazni. Ok. Ali koji će vam k Wonder Woman u tom filmu, jel? Šta vas je stislo pa bi najradije BvsS pretvorili u analogiju Avengersa? Ma jebo vas ja debilne! Snyder i Goyer pod hitno trebaju u penziju, Snyderovo vrime je prošlo a Goyer bi ekranizira i amaterski strip mog lijenog i nesposobnog poznanika od 5 stranica da ga je unajmit, jebo ga ja, da ga jebo nesposobna! U stilu Mamića, nabijem taj WB na k!

Svaka čast Marvelu, al DC ima puno, puno više potencijala! Jedan Batman i Superman će UVIJEK bit zvučnija imena za mase od jednog Iron Mana, Kapetana i Thora. I ako su oni to uspješno izveli, koliki jebeni moron moraš bit da ne znaš zlato prodat kako triba?! Jebeni idioti! Pa da je jedna serija za teen curice i geekove (Arrow) bolja od ičeg šta su za film producirali? Da im je jedan usrani CW najvjernija uzdanica? Pa to je za nevirovat. Mrš!



Potpuno razumijem tvoju frustraciju i slazem se sa vecinom sto si napisao tu. S tim da su meni 3 najbolja marvel/disney filma: Avengers, CA2 i IM1. IM3 mi je bio jako dobar kad sam ga gledao u kinu, ali je nekako sa vremenom dojam opao. Za sada mi je on tek peti po redu (ispred njega mi je Thor 2), ali morat cu ga opet pogledati doma pa vidjeti.

I sad bas gledam po box office mojo i vidim da je CA2 imao budzet 170 milja, dok je MOS imao 225 milja, a u usporedbi sa CA2 izgleda koda sam im ja bio zaduzen za produkciju. CA2 ima izvrsne scene borbe, nema onog zamucivanja udaraca i brze i tresuce kamere da se ne vidi kako nisu pravi udarci, efekti izgledaju izvrsno i same scene borbe su super napravljene. MOS je sve suprotno i sa svakim danom mi je sve losiji i losiji i svakim danom me sve vise i vise zivcira sto su ga tako usrali i film sa takvim potencijalom pretvorili u sranje.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 11/04/2014 : 00:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund

quote:
Originally posted by vice

CA2 je i meni u top 3 Marvel Studios filma (IM3 i Avengers ostala dva).

WB se gubi sa svojim Cinematic Universeom kao da su mentalno ograničeni - pa dobro jel itko od vodećih tamo ima IQ iznad 80, il bar zdravoseljačku logiku? Mislim, stvarno...

Odaberite za početak 3 junaka - 3 filma (ajmo Martian Manhunter, Wondar Woman i Green Lantern), vjernih stripovskom predlošku, i skupite više ekipu za JLA film i gotovo. Ajde, Batman i Superman su nezaobilazni. Ok. Ali koji će vam k Wonder Woman u tom filmu, jel? Šta vas je stislo pa bi najradije BvsS pretvorili u analogiju Avengersa? Ma jebo vas ja debilne! Snyder i Goyer pod hitno trebaju u penziju, Snyderovo vrime je prošlo a Goyer bi ekranizira i amaterski strip mog lijenog i nesposobnog poznanika od 5 stranica da ga je unajmit, jebo ga ja, da ga jebo nesposobna! U stilu Mamića, nabijem taj WB na k!

Svaka čast Marvelu, al DC ima puno, puno više potencijala! Jedan Batman i Superman će UVIJEK bit zvučnija imena za mase od jednog Iron Mana, Kapetana i Thora. I ako su oni to uspješno izveli, koliki jebeni moron moraš bit da ne znaš zlato prodat kako triba?! Jebeni idioti! Pa da je jedna serija za teen curice i geekove (Arrow) bolja od ičeg šta su za film producirali? Da im je jedan usrani CW najvjernija uzdanica? Pa to je za nevirovat. Mrš!



Potpuno razumijem tvoju frustraciju i slazem se sa vecinom sto si napisao tu. S tim da su meni 3 najbolja marvel/disney filma: Avengers, CA2 i IM1. IM3 mi je bio jako dobar kad sam ga gledao u kinu, ali je nekako sa vremenom dojam opao. Za sada mi je on tek peti po redu (ispred njega mi je Thor 2), ali morat cu ga opet pogledati doma pa vidjeti.

I sad bas gledam po box office mojo i vidim da je CA2 imao budzet 170 milja, dok je MOS imao 225 milja, a u usporedbi sa CA2 izgleda koda sam im ja bio zaduzen za produkciju. CA2 ima izvrsne scene borbe, nema onog zamucivanja udaraca i brze i tresuce kamere da se ne vidi kako nisu pravi udarci, efekti izgledaju izvrsno i same scene borbe su super napravljene. MOS je sve suprotno i sa svakim danom mi je sve losiji i losiji i svakim danom me sve vise i vise zivcira sto su ga tako usrali i film sa takvim potencijalom pretvorili u sranje.



Ispričavam se, napravio sam pisani lapsus, i meni je prvi Iron Man najbolji, trica mi je užas. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/04/2014 : 01:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Sada znamo i tko će glumiti Victora Stonea, poznatijeg po imenu Cyborg.

http://variety.com/2014/film/news/batman-superman-cyborg-ray-fisher-1201163390/

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 28/04/2014 : 10:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Zack Snyder ce rezirati i Justice League
Ovo mi postaje sve manje zanimljivo...

http://insidemovies.ew.com/2014/04/27/justice-league-movie-to-follow-batmansuperman-in-2018/

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 28/04/2014 : 11:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Jupi, znaci da necemo dobiti ni Flash film. WB svaka vam cast, nevideni ste debili. Prvo sve zive junake pobacali u Batman/Superman film i to naravno nema sanse da dobro funkcionira i da svima daju dovojlno prostora za nekakvu normalnu karakterizaciju i razradu i onda odmah na JL film.

Sve je relativno (E = mc^2)

Edited by - Felagund on 28/04/2014 11:12:01
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/04/2014 : 23:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund

Jupi, znaci da necemo dobiti ni Flash film. WB svaka vam cast, nevideni ste debili. Prvo sve zive junake pobacali u Batman/Superman film i to naravno nema sanse da dobro funkcionira i da svima daju dovojlno prostora za nekakvu normalnu karakterizaciju i razradu i onda odmah na JL film.




To se i ja brinem, prenatrpanost likovima, potpuno nepotrebno! Valjda ga nece skroz upropastiti.

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/04/2014 : 00:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Jbt...sada znam koji će me film isfurati u kinu kada budem imao 31 godinu. Creepy :)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/04/2014 : 00:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Dakle, ovom odlukom se čini kako će BvsS bit ništa više do uvod u JLA film, baš ka šta je Sony sjeba AS2 odlukom da bude uvod u Sinister Six.

I još jedna stvar od strane WB-a je jadna - do prije nekoliko tjedana Goyer je govorija kako je još prerano za JLA film, a gle ih sad. Stisnija im se šupčić, pa ga klistiraju brže bolje ovakvim idiotarijama.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 13/05/2014 : 01:36:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote


http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=52750


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 13/05/2014 : 18:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Affleck i kolica


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 13/05/2014 : 23:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Snyder ima dobar smisao za dizajn, a Affleck jako dobro izgleda u kostimu. Dapače, ova slika u meni budi želju za jednim filmom o Batmanu koji bi bio u potpunosti snimljen u crno-bijelom noirovskom štihu.

Dakle, ne sumnjam da će vizualna komponenta filma impresivna.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/05/2014 : 00:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Slazem se sa Bushidom, bila bi bas fora da bude crno beli kao noir film!

Ovaj kostim sa kratkim usima i nekako misicaviji, me asocira na onaj kostim iz The Dark Knight Returns
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/05/2014 : 14:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Ovaj kostim sa kratkim usima i nekako misicaviji, me asocira na onaj kostim iz The Dark Knight Returns


Ovo i jest taj kostim.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 14/05/2014 : 17:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
opet neće moći okrenuti glavu.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 14/05/2014 : 18:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:

Dakle, ne sumnjam da će vizualna komponenta filma biti impresivna.



...kojom bu Snyder gradil priču, kao i u svakom svom filmu dosada!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 14/05/2014 18:04:29
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 14/05/2014 : 20:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:

Dakle, ne sumnjam da će vizualna komponenta filma biti impresivna.



...kojom bu Snyder gradil priču, kao i u svakom svom filmu dosada!



Zbilja se nadam da mu ni efekti ni prica nece biti ni blizu onoga sto smo vidjeli u prethodnom filmu. Valjda ima dovoljno mozga da shvati da je zasrao stvar u prethodnom filmu i da ce to sada popraviti. Zbog toga sto ga cijenim zbog prethodnih filmova, dat cu mu jos ovu sansu

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/05/2014 : 22:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

opet neće moći okrenuti glavu.


Pogledaj stražnji dio kostima, mjesto na vratu gdje maska prelazi u plašt. Očito je taj dio namjerno proširen kako bi mogao slobodno pomicati vrat, a samim time i glavu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 15/05/2014 : 01:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund
Valjda ima dovoljno mozga da shvati da je zasrao stvar u prethodnom filmu i da ce to sada popraviti.



Znači, ako ne smatra da je zasrao, nema mozga?

"Sve je relativno", negdje sam pročitao.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 15/05/2014 : 01:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

quote:
Originally posted by Felagund
Valjda ima dovoljno mozga da shvati da je zasrao stvar u prethodnom filmu i da ce to sada popraviti.



Znači, ako ne smatra da je zasrao, nema mozga?

"Sve je relativno", negdje sam pročitao.



Pa nije bitno samo ono sto on misli, na koncu konca, ne snima on te filmove sebi za dusu niti si ih sam financira. Valjda je vidio sto su fanovi i kriticari rekli i valjda je mogao uvidjeti da mu nije sve najbolje ispalo. Uostalom, WB je ocekivao da ce ovaj film biti veliki hit i da ce im kao i DK trilogija donijeti puno para sto na kraju film nije uspio (zaradio je dovoljno da se pokrije i bude u plusu, ali ne i previse iznad toga).
Na stranu prica koja se ljudima moze ili ne mora svidjeti (to je relativno), ali za efekte mi nitko ziv ne moze reci da su bili dobri. Sa budzetom od 225 milijuna dolara, film je trebao izgledati maestralno, a na kraju jedino sto je bilo vizualno koliko toliko dojmljivo je bio Kripton (iako je i on pomalo izgledao kao kopija Pandore).

EDIT: Priznajem da sa se krivo izrazio i nije mi bila namjera vrijedati Snydera. Samo mi je svaki put kad se sjetim ovog filma krivo sto je imao jako puno potencijala, jako dobrog redatelja, velik budzet i na kraju su mi ga nadisli svi superherojski filmovi koje sam u meduvremenu gledao (IM3, Thor2, Wolverine, CA2).
Opcenito volim DC i zbilja se nadam da cemo dobiti jedan posteni superherojski film od njih.

Sve je relativno (E = mc^2)

Edited by - Felagund on 15/05/2014 01:48:08
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000