forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dali bi zagor na kraju serijala trebao umrijeti?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/07/2013 : 00:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Zagora može ubiti jedino loša prodaja, a taj trenutak je još daleko...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/07/2013 : 01:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote





DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 28/07/2013 : 18:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Zagora može ubiti jedino loša prodaja, a taj trenutak je još daleko...


Taj trenutak nece nikada doc,no ja i dalje ostajem pri svojoj odluci ZAGORE UGASI SE AKO BOGA ZNAS!!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/07/2013 : 18:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by velka031

Zagora može ubiti jedino loša prodaja, a taj trenutak je još daleko...


Taj trenutak nece nikada doc,no ja i dalje ostajem pri svojoj odluci ZAGORE UGASI SE AKO BOGA ZNAS!!!




Čitam od tebe da je Zagor najbolji strip, a ovdje se moliš da se ugasi... Tvoj profil koristi više osoba?
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/07/2013 : 18:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
da je bar umro na početku serijala...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/07/2013 : 20:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by velka031

Zagora može ubiti jedino loša prodaja, a taj trenutak je još daleko...


Taj trenutak nece nikada doc,no ja i dalje ostajem pri svojoj odluci ZAGORE UGASI SE AKO BOGA ZNAS!!!



"Živi,živi, duh zagorski! Živeće vekov'ma!"

Rahazlame, Rahazlame...Ne misliš li da si malo sebičan? Tebi dojadilo i sada bi da se gasi, na račun nas ostalih zagorelića? Nemoj tako, brate! Nije li mnogo bezbolnije samo proći pored kioska i ne kupovati ga?


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/07/2013 : 20:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

da je bar umro na početku serijala...


...kud ga ona meksikanska mešina spasi iz onih lanaca na dnu reke, tako mi svih smrdljivih tvorića!

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/07/2013 : 21:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by Curunir

da je bar umro na početku serijala...


...kud ga ona meksikanska mešina spasi iz onih lanaca na dnu reke, tako mi svih smrdljivih tvorića!

Ma kolko čujem Zagor je umro tada skupa sa Chicom, al je neki Nolitta nastavio izmišljati priče

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/07/2013 : 21:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by Curunir

da je bar umro na početku serijala...


...kud ga ona meksikanska mešina spasi iz onih lanaca na dnu reke, tako mi svih smrdljivih tvorića!

Ma kolko čujem Zagor je umro tada skupa sa Chicom, al je neki Nolitta nastavio izmišljati priče


Pogresno si cuo. Nolitta je bio odlucio da ce jelen sa Chicom na ledjima ipak da protrci pored Zagora i Kanoxena u zivom blatu (oteralo ga ono Kanoxenovo self-opelo u g-duru sa frigidnom modulacijom u miksolidijski e-mol u tercnoj poziciji)...trebao je biti dobar stos, ali je Ferri stavio srednji prst na celo i rekao "da li si ti bre normalan?!" i nacrtao nesto skroz levo i posle toga sam napisao nekoliko epizoda.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 28/07/2013 21:17:42
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/07/2013 : 21:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by Curunir

da je bar umro na početku serijala...


...kud ga ona meksikanska mešina spasi iz onih lanaca na dnu reke, tako mi svih smrdljivih tvorića!

Ma kolko čujem Zagor je umro tada skupa sa Chicom, al je neki Nolitta nastavio izmišljati priče


Pogresno si cuo. Nolitta je bio odlucio da ce jelen sa Chicom na ledjima ipak da protrci pored Zagora i Kanoxena u zivom blatu (oteralo ga ono Kanoxenovo self-opelo u g-duru sa frigidnom modulacijom u miksolidijski e-mol u tercnoj poziciji)...trebao je biti dobar stos, ali je Ferri stavio srednji prst na celo i rekao "da li si ti bre normalan?!" i nacrtao nesto skroz levo i posle toga sam napisao nekoliko epizoda.


A tata Bonelli se svojski potrudio pokopati serijal...
btw kad će gigant?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 28/07/2013 : 22:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Netko ovih dana opasno lupa loncice na dosta topica.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/07/2013 : 22:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Netko ovih dana opasno lupa loncice na dosta topica.

Hey, ja sam tu i tamo navratio

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1336 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 28/07/2013 : 22:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
Zagor je neunistiv, I ako ga Italijani otpisu, naci ce se neko sa ove strane Jadrana da ga otkupi I izdaje. Makar samo u el. formi.

Hm, Zagiijev duh je usisan u veliki racunar od strane Akronijana, on im pobegne na svemirskom brodu, gde ga nadju Predatori, daju mu svoje telo I on juri sa Ripli ... jbg, zaneo sam se.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 28/07/2013 : 23:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by roby05

Netko ovih dana opasno lupa loncice na dosta topica.

Hey, ja sam tu i tamo navratio

Ma nisam na tebe ni mislio.Ali da je smijesno,brate jest!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 28/07/2013 : 23:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night

Zagor je neunistiv, I ako ga Italijani otpisu, naci ce se neko sa ove strane Jadrana da ga otkupi I izdaje. Makar samo u el. formi.

Hm, Zagiijev duh je usisan u veliki racunar od strane Akronijana, on im pobegne na svemirskom brodu, gde ga nadju Predatori, daju mu svoje telo I on juri sa Ripli ... jbg, zaneo sam se.

Uh covjece,da hoce sletjeti u moje mjesto,eh...Ali bojim se da ce ipak prije kod Predatora u SNK.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 29/07/2013 : 02:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by velka031

Zagora može ubiti jedino loša prodaja, a taj trenutak je još daleko...


Taj trenutak nece nikada doc,no ja i dalje ostajem pri svojoj odluci ZAGORE UGASI SE AKO BOGA ZNAS!!!




Pa zašto tako misliš? Argumentiraj malo da pa da vidimo.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 29/07/2013 : 02:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by velka031

Zagora može ubiti jedino loša prodaja, a taj trenutak je još daleko...


Taj trenutak nece nikada doc,no ja i dalje ostajem pri svojoj odluci ZAGORE UGASI SE AKO BOGA ZNAS!!!




Pa zašto tako misliš? Argumentiraj malo da pa da vidimo.


Vec sam reko ako se sad ugasi cijeloukupni serijal osavlja dobar dojam(ok ima dosta losih epizoda)a ako se nastavi s ovakvivim losim epizodama moze samo sjebat zagora,onda ti ostaju dvije opcije pod hitno treba naci dobre autore ili gasiti serijal.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 29/07/2013 : 02:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
S time da je ovo prvo malo teze za ostvariti!!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 29/07/2013 : 02:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Rahazlame, jesi li u toku s novostima? Čini mi se da baš i nisi, jer sve epizode aktualne JA Odiseje dobivaju vrlo dobre, čak i odlične ocjene kod čitatelja. Ne vidim potrebe za gašenjem.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 29/07/2013 : 02:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Koje novije epizode su te toliko razočarale? Pa ne mogu biti toliko loše da treba ugasiti cijeli serijal.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 29/07/2013 : 02:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Rahazlame, jesi li u toku s novostima? Čini mi se da baš i nisi, jer sve epizode aktualne JA Odiseje dobivaju vrlo dobre, čak i odlične ocjene kod čitatelja. Ne vidim potrebe za gašenjem.

Ok onda treba samo da ostave redovne i maxije neka ugase alamanah(koji su katastrofalno smece)i soecijalce koji su takoder sranje!!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 29/07/2013 : 02:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Koje novije epizode su te toliko razočarale? Pa ne mogu biti toliko loše da treba ugasiti cijeli serijal.

Vjeruj mi ima epizoda od kojih mi dode muka!!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 29/07/2013 : 02:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by nagor

Koje novije epizode su te toliko razočarale? Pa ne mogu biti toliko loše da treba ugasiti cijeli serijal.

Vjeruj mi ima epizoda od kojih mi dode muka!!



Daj napiši koje su ti omiljene Zagorove epizode, a koje najlošije. Ono, da te malo bolje upoznamo.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/07/2013 : 10:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam


Ok onda treba samo da ostave redovne i maxije neka ugase alamanah(koji su katastrofalno smece)i soecijalce koji su takoder sranje!!


Almanah je u Italiji ugasen. Ludensu je ostalo jos da objavi dvije epizode, i to je to.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 29/07/2013 : 11:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
@KW:
Ovo sa gasenjem almanaha nisam znao. Je li to sluzbeno (konacno)?
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.68 seconds. Snitz Forums 2000