forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najbolji zagor maxi??
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 09/08/2013 : 02:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Dakle da vidim i vase misljenje koji vam je najdrazi(najbolji)zagor maxi meni osobno su marinci(nadam se da mi necete reci da je ovo vec bilo jel ja nisam naso)

Choices:

dolina sunca,uzasno prokletstvo
dugo putovanje
covijek s crnom maskom,sjena na suncu
napustena utvrda
nocna mora na moru
tajni agenti
marinci
ratnici
plameno brdo
smrtonosna utrka
tonkin gnjev
crni osvetnik
covijek na nisanu
zracna banda

Tommy.H
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 13/06/2013

Posted - 09/08/2013 : 02:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tommy.H a Private Message  Reply with Quote
ja sam se dvoumio između dugo putovanje i marinci ali na kraju sam odabrao dugo putovanje jer je prica puno emotivnija i napravljena na temelju stvarnih povjesnih cinjenica. po meni bi bilo 1.dugo putovanje 2.marinci 3.tonkin gnjev
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 09/08/2013 : 02:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tommy.H

ja sam se dvoumio između dugo putovanje i marinci ali na kraju sam odabrao dugo putovanje jer je prica puno emotivnija i napravljena na temelju stvarnih povjesnih cinjenica. po meni bi bilo 1.dugo putovanje 2.marinci 3.tonkin gnjev

Davno sam to citao prica je ok al mi nije nekako u zagorovom stilu(jel mi se to cini ili je zagor napocetku bio obucen u odijelo???)
Go to Top of Page

Tommy.H
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 13/06/2013

Posted - 09/08/2013 : 02:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tommy.H a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Tommy.H

ja sam se dvoumio između dugo putovanje i marinci ali na kraju sam odabrao dugo putovanje jer je prica puno emotivnija i napravljena na temelju stvarnih povjesnih cinjenica. po meni bi bilo 1.dugo putovanje 2.marinci 3.tonkin gnjev

Davno sam to citao prica je ok al mi nije nekako u zagorovom stilu(jel mi se to cini ili je zagor napocetku bio obucen u odijelo???)



je bio je kat je išao kod predsjednika ali se je brzo riješio i predsjednika i odjela to je naš zagor.Da istina prica nije bas klasični zagor ali mene se je jako dojmila.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 09/08/2013 : 03:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tommy.H

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Tommy.H

ja sam se dvoumio između dugo putovanje i marinci ali na kraju sam odabrao dugo putovanje jer je prica puno emotivnija i napravljena na temelju stvarnih povjesnih cinjenica. po meni bi bilo 1.dugo putovanje 2.marinci 3.tonkin gnjev

Davno sam to citao prica je ok al mi nije nekako u zagorovom stilu(jel mi se to cini ili je zagor napocetku bio obucen u odijelo???)

Predsijednik je stvarna licnost ili neki izmisljeni lik?????Davno sam ovo citao a nemam ga doma!!

je bio je kat je išao kod predsjednika ali se je brzo riješio i predsjednika i odjela to je naš zagor.Da istina prica nije bas klasični zagor ali mene se je jako dojmila.

Go to Top of Page

Tommy.H
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 13/06/2013

Posted - 09/08/2013 : 03:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tommy.H a Private Message  Reply with Quote
stvarna licnost Andrew Jackson
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 09/08/2013 : 03:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tommy.H

stvarna licnost Andrew Jackson

Bure je uveo dosta stvarnih likova sto nije stvar s nolitom.
Go to Top of Page

Tommy.H
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 13/06/2013

Posted - 09/08/2013 : 03:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tommy.H a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Tommy.H

stvarna licnost Andrew Jackson

Bure je uveo dosta stvarnih likova sto nije stvar s nolitom.


da.ali ja nemam nista protiv to mi se cak i sviđa.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 09/08/2013 : 03:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Dugo putovanje
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 09/08/2013 : 03:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Tocno sam znao da ce na kraju dugo putovanje pobijediti ali nekako sam se nadao da ce marinci biti bolji,ajde vidjet cemo!!!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 09/08/2013 : 04:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Prije par godina imali smo isti topic ovdje. Evo linka:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39019

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/08/2013 : 05:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Ovo mi je nemoguce odgovoriti! Izdvojio bih ovih 5:
Dugo putovanje, Tajni agenti, Marinci, Ratnici i Crni Osvetnik.

Po kvaliteti price sigurno mi je najbolji Dugo putovanje, ali je uzitak umanjen Chiarollinim crtezom! S druge strane najbolji za opustanje su mi Tajni agenti i Ratnici, dok su Marinci i Crni Osvetnik dobar spoj jake price i akcije.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 09/08/2013 : 08:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tommy.H

ja sam se dvoumio između dugo putovanje i marinci ali na kraju sam odabrao dugo putovanje jer je prica puno emotivnija i napravljena na temelju stvarnih povjesnih cinjenica. po meni bi bilo 1.dugo putovanje 2.marinci 3.tonkin gnjev



Ista stvar i kod mene, samo što bi kod mene na trećem mjestu bio br. 10: Smrtonosna Utrka.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/08/2013 : 08:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Marinci, jedini dobar.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/08/2013 : 10:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Ratnici!!!!!!!!!!!!!

Još uvijek se sječam njihovog vođe (Kaimakan), jako dobar (i opasan) protivnik!!!!!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/08/2013 : 10:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
S nesretno izabranim imenom:


Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 09/08/2013 : 10:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
RATNICI I PRISCO KRALJ!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/08/2013 : 11:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
--- kod pollova funkciju who votes uvijek podesiti na members only, inace se moze desiti da bude miniran. ---

Crni osvetnik je po mom misljenju najbolji maxi do sada. Mignacco se pokazao kao majstor trilerskih prica, mada je Laurentti traljav i brzoplet kao i uvijek.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 09/08/2013 : 12:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Zabavno i sjajno nacrtano = Ratnici, odličan scenarij uz lošiji crtež = Dugo putovanje... Ipak Ratnici!
Maxi je jedna od najboljih edicija, kao potpuno loše izdvajam samo Noćna mora na moru (ajme majko užasa li...), Čovjek s crnom maskom/Sjena na suncu (katastrofa od scenarija i Donatelli u najgoroj fazi) i Zračna banda...

Odlični su i Marinci, Čovjek na nišanu, Crni osvetnik i Tonkin gnjev...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/08/2013 : 13:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Ovo mi je nemoguce odgovoriti! Izdvojio bih ovih 5:
Dugo putovanje, Tajni agenti, Marinci, Ratnici i Crni Osvetnik.

Po kvaliteti price sigurno mi je najbolji Dugo putovanje, ali je uzitak umanjen Chiarollinim crtezom! S druge strane najbolji za opustanje su mi Tajni agenti i Ratnici, dok su Marinci i Crni Osvetnik dobar spoj jake price i akcije.




Au brate DJ uze mi reci iz usta !!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/08/2013 : 14:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Dugo putovanje jedini valja, ostali su ispodprosječni...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 09/08/2013 : 14:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Dugo putovanje (mogu misliti da je ovo Andreoči crtao, uf željo moja pusta), Ratnici, Marinci. Tonkin gnev ima odličnu naslovnu.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 09/08/2013 : 15:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Glasao sam za "Ratnike", a dobri su još "Marinci", "Crni Osvetnik", "Dugo putovanje" i "Čovjek na nišanu".

Edited by - solar on 09/08/2013 15:01:52
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 09/08/2013 : 18:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Meni su svakako marinci najbolji zatim tajni agenti i napustena utvrda ali daleko najgora dva su mi ovaj 3 i crni osvetnik!!!!
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
842 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 09/08/2013 : 19:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
1. Crni osvetnik
2. Smrtonosna utrka (ocijenio sam scenario, crtež bih možda mogao biti na višem nivou, ali svejedno, zimske priče Zagora oduvijek su mi se sviđale)
3. Dugooooooooooo putovanje

Edited by - giant on 09/08/2013 19:37:13
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 10/08/2013 : 19:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Kao i ko prije par godina plameno brdo nula glasova zar je tolka katastrofa meni je prica cisti prosjek!!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000